اصول طراحی اتاق خواب منحصر به فرد!
30
اردیبهشت

زندگی مینیمالیستی چیست؟

زندگی مینیمالیستی | اگر تا به حال خانه خود را جمع کرده اید و می توانید به مکان جدیدی بروید ، احتمالاً متوجه چیزی شده اید که همیشه دوست ندارید آن را بپذیرید: چیزهای زیادی دارید. در واقع ، در ایالات متحده ، از هر چهار نفر یک نفر به هم ریخته است! با وجود موارد زیادی که در زندگی روزمره ما را سنگین می کند ، جای تعجب نیست که یکی از بزرگترین روندهای دکوراسیون منزل این روزها فقط یک سبک طراحی نیست ، بلکه یک تغییر کامل در سبک زندگی است – یک جنبش رو به رشد به نام مینیمالیسم یا زندگی مینیمالیستی.

پیشنهاد نویسنده برای زندگی مینیمالیستی: طراحی داخلی منزل

زندگی مینیمالیستی | گرچه این سبک زندگی در سالهای اخیر به لطف روش KonMari ماری کوندو و ظهور خانه های کوچک محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، “مینیمالیسم” چیز جدیدی نیست – در واقع ریشه در بودیسم دارد و اولین بار در اواسط دهه ۶۰ توسط یک انگلیسی ایجاد شد طبق گفته کایل چایکا ، نویسنده کتاب «آرزوی کمتر: زندگی با مینیمالیسم» ، نظریه پرداز هنر است. از آنجا ، مینیمالیسم به روشی از زندگی تبدیل شده است که بر زندگی با کمتر تأکید می کند – و در نتیجه قدر بیشتری را می داند. اگر در مورد چگونگی قرار دادن آن در خانه خود بیشتر فکر می کنید ، در اینجا همه چیز درباره زندگی مینیمالیستی است.

پیشنهاد نویسنده: بازسازی اتاق نشیمن

زندگی مینیمالیستی چیست؟

زندگی مینیمالیستی | گرچه مینیمالیسم را می توان به طرق مختلف تعریف کرد ، اما به طور معمول یک موضوع متحد کننده مشترک در جنبش وجود دارد: فلسفه ساده زیستن یا زندگی با کمتری. جوشوا بکر ، نویسنده وبلاگ Becoming Minimalist و نویسنده کتاب The Minimalist Home: A Room-by-Room یک زندگی آشفته و متمرکز.

مینیمالیسم می تواند در بسیاری از زمینه های زندگی ما – برنامه های ما ، روابط ما و موارد دیگر – اعمال شود ، اما قسمت اصلی زندگی مینیمالیستی اغلب خانه است. وقتی فکر می کنید که یک خانه مینیمالیستی چگونه به نظر می رسد ، ابتدا ممکن است به فضاهای سفید و باز و دیوارهای برهنه فکر کنید – اما واقعیت این است که هر کس می تواند مینیمالیسم را به گونه ای دیگر تمرین کند. وی توضیح می دهد: “یک خانه مینیمالیستی بسیار عمدی است.” “هر تصرف به دلیلی وجود دارد.” به همین ترتیب ، زندگی مینیمالیستی معمولاً شامل شلوغ کردن ، سازماندهی و “به حداقل رساندن” خانه شماست – همه اینها به منظور هدایت یک سبک زندگی ساده تر و هدفمندتر است.

پیشنهاد نویسنده برای زندگی مینیمالیستی: طراحی داخلی منزل

فواید زندگی مینیمالیستی

اگر از خود می پرسید که چرا باید در خانه خود مینیمالیسم را بپذیرید ، در اینجا برخی از بهترین مزایای حداقل زندگی می کنند:

پول بیشتر.

بکر می گوید ، کمتر کالای موجود در خانه شما به معنای پول بیشتر است ، زیرا کمتر خرید خواهید کرد و کمتر مراقبت خواهید کرد. چه بیشتر این که شما متوجه خواهید شد که پول شما می تواند برای چیزهای بهتر از خرید دارایی صرف شود – از جمله تجربیات بیشتر و وقت با کیفیت در کنار خانواده!

زمان بیشتر.

اگر با وسایل کمتری در خانه خود زندگی می کنید ، زمان کمتری را برای تمیز کردن و سازماندهی (و خرید) صرف خواهید کرد ، بنابراین به شما این امکان را می دهد که در روز خود زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید تا به کارهای مهم دیگری بپردازید.

بهبود رفاه

زندگی مینیمالیستی | یک خانه مینیمال استرس قابل توجهی ندارد. بکر توضیح می دهد: “داشتن چیزهای کمتر به این معنی است که استرس ما در زندگی کمتر است.” “هر دارایی بیشتر اضطراب را به زندگی ما اضافه می کند ، زیرا همه چیزهایی که متعلق به خودمان است باید مراقبت شوند – باید رسیدگی شود.”

پیشنهاد نویسنده: طراحی مینیمالیست – اتاق خواب، حمام و دفتر کار

برای محیط زیست مفید است.

با خرید کمتر و استفاده کمتر ، مصرف منابع طبیعی کره زمین را نیز کاهش خواهید داد – بنابراین با کمک خود به محیط زیست کمک خواهید کرد!

قدرشناسی و هوشیاری بیشتر.

زندگی مینیمالیستی | زندگی با کمتر به شما امکان می دهد قدردانی بیشتری در چیزهایی که دارید پیدا کنید. چایکا می گوید: “در یک فضای فیزیکی ، مینیمالیسم به شما امکان می دهد چند چیز را به روشی عمیق تر از داشتن چیزهای بی نظم و آشفته درک کنید.” “این از لحاظ مشترک بودن با ذهن آگاهی است که شما را ترغیب می کند آنچه را در زندگی خود می گنجانید یا نمی آورید.”

پیشنهاد نویسنده برای زندگی مینیمالیستی: طراحی داخلی منزل

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط طراحی مینیمالیست برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]