طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک
01
بهمن

طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک

طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک

طراحی پروژه ی مسکونی نئوکلاسیک سرکار خانم عابدینی واقع در اصفهان به متراژه ۱۲۰ متر مربع

کارفرمای محترم این پروژه به شدت از زرق و برق و المان های اضافی در منزلشان بی زار بودند و قبل از شروع پروژه اعلام کردند نمی خواهند منزلشان خیلی شلوغ باشد و مایل بودند تا منزلشان به ساده ترین شکل ممکن طراحی شود.

در ابتدا یک لیست از خواسته های کارفرمای عزیز تهیه شد و با توجه به خواسته های کارفرما پروژه طراحی آغاز شد.

کارفرمای محترم خودشان قصد ساخت این پروژه را داشتند و طراحی پروژه به عهده ی شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح بود با این حال در تمام طول اجرای پروژه همکاران ما با صبر و شکیبایی به سوالات اجرایی کارفرما پاسخ می دادند و ایشان را راهنمایی می کردند.

 

طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک

تصاویر پروژه:

طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 طراحی پروژه مسکونی به سبک نئوکلاسیک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

 

انتخاب کفپوش مناسب

یکی از عناصر مهم در یک واحد مسکونی که تاثیر به سزایی بر روی زیبایی منزل ایفا می کند انتخاب کف پوش مناسب می باشد این که شما را برای کفپوش منزلتان کدام متریال را انتخاب می کنید کاملا سلیقه ای می باشد اما باید به این نکته توجه کنید که در متراژ های پایین انتخاب کفپوش با رنگ های روشن فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

 

طراحی آشپزخانه

با توجه به سبک این منزل، آشپزخانه نیز به سبک نئوکلاسیک طراحی شده است.

برای آشپزخانه این پروژه از کابینت انزو استفاده شده است. در ابتدا کابینت ها به دو رنگ سفید و خاکستری طراحی و تسلیم کارفرما شد تا ایشان بین این دو رنگ تصمیم بگیرند که کدام رنگ را بیشتر میپسند. در اصل سخت ترین قسمت این پروژه اتنخاب رنگ کابینت بود زیرا هر دو رنگ کاملا متناسب با فضا و مورد پسند واقع شده بود و در نهایت با مشاوره هایی که توسط تیم طراحی به ایشان داده شد و مشورت با همسرشان در نتیجه رنگ خاکستری را برای کابینت های آشپزخانه انتخاب کردند.

 

طراحی تی وی وال

یکی دیگر از قسمت های مهم یک واحد مسکونی، دیواری است که برای نصب tv بر روی آن انتخاب می شود. همانطور که پیشتر در مقاله های مختلف در این مورد توضیحات جامع داده شده است در ابتدا باید دیوار کانونی یک منزل مسکونی مشخص شود تا بر روی آن tv و یا شومینه و یا عنصر خاص قرار گیرد. در این پروژه نیز دیوار کانونی منزل مشخص شد. در طراحی این دیوار از طرح سنگ برای پشت تلویزیون استفاده شده است که به دو صورت پتینه و یا اسلب بوک مچ قابل اجرا می باشد.

طرح سنگ داخل قاب گچ بری قرار خواهد گرفت و بر روی گچ بری ها نیز ورق طلا اجرا می شود.

 

طراحی پارتیشن

نقشه ی این واحد به صورتی طراحی شده است که درب حمام روبه روی پذیرایی باز میشود که تا حد ممکن باید این درب پوشانده و از فضای پذیرایی جدا شود یکی از عناصر مناسب برای جدا کردن فضا ها استفاده از پارتیشن می باشد. ما در این پروژه از یک پارتیشن خاص استفاده کرده ایم که علاوه بر زیبایی و جلوه ی خاص آن فضایی کاربردی برای کارفرما باشد. این پارتیشن به این صورت می باشد که ابتدا یک کمد در ارتفاع ۸۰ سانتی متر در نظر گرفته شده است سپس یک آکواریوم بر روی آن قرار می گیرد که جلوه ی خاصی به فضا خواهد داد و در بالای آن نیز مجدد یک کمد قرار خواهد گرفت.

 

طراحی سرویس های بهداشتی

یکی دیگر از قسمت های مهم یک منزل مسکونی سرویس بهداشتی و حمام آن می باشد که باید در انتخاب سرامیک و یا کاشی مناسب دقت کرد تا متناسب ترین متریال را برای سرویس ها انتخاب کرد برای مثال شاید تا کنون با این موضوع مواجه شده باشید که می گویند از کاغذ های دیواری ضد آب برای سرویس می توان استفاده کرد اما این مساله چند درصد می تواند صحت داشته باشد؟ آیا کاغذ دیواری متریالی مناسب برای سرویس بهداشتی می باشد؟

از دیگر موارد مهم در سرویس بهداشتی انتخاب روشویی مناسب با فضای سرویس می باشد.

 

طراحی اتاق خواب ها

این پروژه شامل سه اتاق خواب می باشد که یکی از آنها برای والدین و دو اتاق خواب برای فرزندانشان طراحی شده است.

در طراحی اتاق خواب معمولا باید از رنگ های ملایم استفاده کرد. تا فرد در اتاق خواب احساس آرامش داشته باشد.

شما برای مشاوره رایگان می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۴]