خدمات دکوراسیون داخلی شمال
25
آبان

خدمات دکوراسیون داخلی شمال

خدمات دکوراسیون داخلی شمال

اگر به دنبال خدمات دکوراسیون داخلی شیک در شمال هستید، جای درستی آمده اید!

طراحی داخلی مدرن بسیار بیشتر از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام بالش و پرده اتاق را به هم وصل می کند و کدام رنگ با کدام رنگ ست می شود در بر می گیرد. البته اگرچه این انتخاب ها هنوز اهمیت دارند و قصد ما این نیست که خدمات دکوراسیون داخلی را چیزی سخت و محال جلوه دهیم. در گروه ساختمانی و معماری دکوطرح، ما معتقدیم که طراحی داخلی هم علم است و هم هنر! این به نحوه واکنش مغز و بدن ما نسبت به فضای اطراف ما مربوط می شود. و وظیفه یک طراح داخلی این است که این احساسات یا احساسات را در جهت مثبت شکل دهد که باعث می شود شخص بخواهد در یک اتاق وقت بگذراند. برای انجام این کار، طراحان داخلی از متدلوژی های هنری خاصی استفاده می کنند که ذهن ما را “فریب” می دهد یا حداقل نحوه درک ما از فضاهای داخلی را تغییر می دهد. در واقع ما این طور فکر می کنیم که این بیشتر یک بازی فکری است. در خدمات دکوراسیون داخلی هم همین موارد را رعایت می کنیم. ما می کوشیم تا با مخلوط کردن خواسته ها و سلایق همه اعضای خانواده و متد روز دنیا در طراحی داخلی، یک خانه با حس صمیمیت و زیبایی به شما هدیه دهیم!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

خدمات دکوراسیون داخلی شمال

خدمات دکوراسیون داخلی شمال به چه صورت است؟

شما برای طراحی خانه خود کارهای زیادی می توانید بکنید. برای شروع می توانید از ۷ اصل اصلی طراحی داخلی دکوطرح برای تزئین خانه خود استفاده کنید. هفت اصل طراحی ما عبارت اند از:

 • فضا
 • خطوط
 • فرم یا شکل
 • الگو
 • سبک
 • رنگ
 • بافت

بیایید در مورد این اجزای سازنده و اینکه چگونه می توانند به شما کمک کنند سفر خود را برای ایجاد فضای داخلی رویاهایتان آغاز کنید، بحث کنیم.

 

نقش فضا در خدمات دکوراسیون داخلی شمال

در حالی که همه هفت عنصر موجود در این لیست اجزای ضروری طراحی داخلی هستند، فضا شاید مهمترین برای درست جلوه دادن باشد. به هر حال، طراحی داخلی مربوط به طراحی فضاهای داخلی است. اگر در دهه گذشته هر نوع نمایش بهسازی خانه را تماشا کرده اید، در مورد طرح طبقه بندی “مفهوم باز” شنیده اید. این سبک خاص از خانه وسواس فضا دارد، به ویژه تعادل فضای منفی و مثبت.

فضای خالی که به یک اتاق احساس والا و “باز” ​​می دهد، فضای منفی نامیده می شود. فضای پر از دکور، مانند نیمکت نشیمن، میز ناهار خوری و جزیره آشپزخانه، فضای مثبت نامیده می شود. در یک خانه باز به سبک مفهومی، دیوارها برداشته می شوند و باعث می شود مغز شما احساس کند که فضا بزرگتر از آن چیزی است که اگر دیوارها وجود داشت. این تنها یک نمونه از نحوه عملکرد طراحی داخلی روی مغز است. یک طراح داخلی علاوه بر اینکه به فضاهای مثبت و منفی در یک طبقه ۲ بعدی فکر می کند، باید به فضای بالای مبلمان نیز فکر کند:

 • ارتفاع سقف ها چقدر است؟
 • آیا می خواهم توجه را به سقف جلب کنم تا ویژگی خاصی مشخص شود؟
 • آیا باید جلوی چشمان خود را به عنوان ویترین با کیفیت عالی مبلمان بگیرم؟

 

خطوط در دکوراسیون داخلی در خانه های شمال

یکی دیگر از عناصر مورد استفاده طراحان داخلی برای شکل دادن به درک مغز ما از فضا، خط است. سه نوع اصلی خط وجود دارد:

 • افقی
 • عمودی
 • پویا

به عنوان مثال، اگر می خواهید احساس خاکی، امن، دنج و پایداری داشته باشید، از خطوط افقی استفاده کنید. از طرف دیگر خطوط عمودی باعث می شود فضاها مرتفع و مطبوع به نظر برسند.

 

خطوط افقی در دکوراسیون داخلی شمال

برای احساس آرامش و آرامش بیشتر در یک اتاق، از خطوط افقی استفاده کنید. آن ها فضا را زمین می کنند و باعث می شوند احساس گسترده تر و گسترده تری داشته باشید. با این حال، اگر مقدار زیادی از این عنصر طراحی را داشته باشید، فضای شما به سرعت کسل کننده می شود و فاقد جذابیت بصری است که با خطوط عمودی و پویا ارائه می شود.

 

 خطوط عمودی در دکوراسیون داخلی شمال

عمود بر خطوط افقی ، عمودی چشم های شما را به سمت بالا می کشد. به عنوان مثال، اگر خانه شما دارای کاشی های سقفی حلبی شگفت انگیز است، یک طراح داخلی خوب خطوط عمودی را در نظر می گیرد که ناخودآگاه چشم شما را بالا می برد تا این ویژگی را برجسته کند. با این حال، اگر از خطوط عمودی بیش از حد استفاده شود، می تواند باعث ایجاد محدودیت در افراد شود.

 

 خطوط پویا در دکوراسیون داخلی شمال

این خطوط نشان دهنده حرکت و تحریک است. آن ها فعال هستند و چشم های شما را تشویق می کنند که “در جهت خط” حرکت کرده یا به الگو توجه کنند. خطوط زیگزاگ، زاویه دار و منحنی در این دسته قرار می گیرند، زیرا هریک حرکت یا تأثیر متفاوتی بر احساس یک اتاق ایجاد می کنند. زیگزاگ و خطوط زاویه ای به اتاق انرژی و زندگی می بخشد، در حالی که خطوط صاف و منحنی باعث نرمی، صافی و تعادل می شود. ما می توانیم این خطوط را در گالری خانه های سفارشی خود مشاهده کنیم. همانطور که خانه ها از سنتی به حالت انتقالی به مدرن و مدرن تبدیل می شوند، در واقع می توانید خطوط را تمیزتر و جزئی تر، کمتر انحنا و زاویه دارتر ببینید.

 

فرم یا شکل در دکوراسیون داخلی ترکی

هر مجموعه ای از خطوط که شکل ایجاد می کند فرم نامیده می شود. خطوط، اعم از افقی، عمودی یا پویا، اشکال را به وجود می آورند. این اشکال می توانند هندسی (زاویه ای) یا طبیعی (منحنی) باشند. آنها همچنین می توانند باز یا بسته باشند. وقتی طراح داخلی شما به خوبی از سبک شما آگاهی دارد، می تواند فرم ها را با هم ترکیب کرده و به هر حسی که می خواهید در خانه شما برسد، چه خاکی، مدرن، گرم، خنک و یا هر چیزی که دوست دارید برسد.

 

الگو در دکوراسیون داخلی ترک ها

الگو مجموعه ای از خطوط و فرم ها است که آن را به همراه فرم بخشی از خانواده عناصر “خط” می کند. مانند اشکال، الگوها بر قسمت خاصی از فضای داخلی شما، اعم از سقف، پله ها یا دیوارها، تأکید می کنند. شما می توانید این جلوه را با یک تصویر زمینه جسورانه یا پاپ رنگی روی دیوار انجام دهید.

 

طراحی داخلی شمال و نور در دکوراسیون داخلی

اگر تا به حال در مورد “نورپردازی حالت” چیزی شنیده اید، پس با این عنصر طراحی داخلی آشنا هستید. نور می تواند حال و هوای هر اتاق را تنظیم کند، زیرا انواع مختلف نور متضمن حالات مختلف است. نور طبیعی می تواند نشان دهنده گرما و شادی باشد، در حالی که نور مصنوعی فلورسنت باعث سردی و سکون اتاق می شود. درک دو نوع اصلی نورپردازی و چگونگی تأثیر آن ها بر روحیه کلی یک فضا بسیار مهم است.

 

نورپردازی طبیعی در دکوراسیون داخلی شمال

منابع نور طبیعی می توانند رنگهای زیبای شما را به نمایش بگذارند یا مبلمان خاصی را که برای نمایش آن ها مشتاق شده اید برجسته کنند. طراح داخلی با داشتن یک خانه کاملا سفارشی، می تواند پنجره ها و درها را کاملاً قرار دهد تا میزان مناسب نور طبیعی به هر فضای داخلی وارد شود. به علاوه، طراحان می توانند آن نور را از طریق پرده، سایه و پرده دستکاری کنند.

 

نورپردازی مصنوعی در دکوراسیون داخلی

وقتی نور طبیعی کافی نیست یا طراحان به دنبال برجسته کردن یک اثر هنری خاص یا ایجاد روحیه هستند، می توانید از نور مصنوعی استفاده کنید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]