نمای ویلا شمال
25
آبان

نمای ویلا شمال

نمای ویلا شمال

اهمیت نمای ویلا در شمال

بیشتر از ۹۹ درصد افرادی که از جلوی خانه شما رد می شوند هرگز داخل آن را نمی بینند. هرچقدر هم که آن را زیبا چیده باشید طراحی داخلی تقریبا دیده نخواهد شد. پس راز داشتن یک ویلای چشمگیر و فوق العاده چیست؟ چگونه مردم را با ویلای شمال خود تحت تاثیر قرار دهید؟ طراحی بیرونی مدرن با ظاهر و مواد به کار رفته در اجرای آن مشخص می شود. معماری سبک مدرن پس از تکامل صنعتی پدید آمد و طرحی آینده نگر است که نشان دهنده سبک زندگی مدرن است. این را می توان در توسعه ویلاهای جدید به طور گسترده مشاهده کرد. در ادامه به شما می آموزیم که چگونه بفهمید که آیا باید طراحی مدرن برای ویلا خود انتخاب کنید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

نمای ویلا شمال

نمای شمال چیست؟

وقتی به انواع ساختمان ها نگاه می کنیم، ممکن است واکنش های بسیار متفاوتی نسبت به آن ها داشته باشیم. برخی از آن‌ها بلند و باشکوه، با درهای طاق‌ دار عظیم و گلدسته‌های بلند هستند. دیگران استقبال می کنند، شاید با ایوان بزرگ یا پنجره های عریض. اینکه این ورودی های ساختمان چگونه به نظر می رسند تصادفی نیست. شخصی آن‌ها را با توجه زیادی به نمای جلوی آن ها طراحی کرده است. نما دیوار یا نمای بیرونی ساختمان است و معمولاً شامل عناصر طراحی مانند قرار دادن عمدی پنجره ها یا درها می شود. این عناصر بسته به سبک معماری دارای نظم خاصی هستند. در حالی که کلمه “نما” می تواند به معنای هر دیوار خارجی ساختمان با یک عنصر طراحی باشد، اغلب به دیوار جلویی با ورودی اشاره دارد. غالباً نمای جلویی نسبت به بقیه سازه دارای معماری پیچیده یا خاصی است. یک نما می تواند با ابهت، تزئینی یا به جای ساده باشد.

 

ویژگی های اصلی نمای بیرونی خانه با طراحی مدرن در شمال

  • پلان وسیع طبقه باز در نمای ویلا شمال: طراحی مدرن ویلایی چیدمان جادار و طراحی فضای باز در داخل، بر ظاهر طراحی بیرونی تأثیر می گذارد. اشکال هندسی ساده در داخل و خارج طراحی ویلا.
  • اتصال مناطق داخلی و خارجی در نمای ویلا شمال: خانه مدرن به گونه ای طراحی شده است که فضای داخلی به طور یکپارچه به تراس فضای بیرون و اغلب استخر متصل می شود. این ممکن است در ورودی اصلی ویلا دیده نشود، با این حال حیاط خلوت اغلب به گونه ای طراحی شده است که فضای داخلی به بیرون باز می شود و فضایی یکپارچه با طبیعت ایجاد می کند. فضاهای باز مشخص کننده ویلا مدرن.
  • نمای ویلا شمال و سقف مسطح برای آن: یکی از ویژگی های اصلی که این سبک را متمایز می کند ، سقف مسطح است که زیبایی ظاهری بیرونی ویلا را به ارمغان می آورد. سقف مسطح به معنای خسته کننده نیست. در نمای بیرونی مدرن ، سقف تخت در صورت افزایش سایه ایجاد می کند و می تواند به دلیل تنوع رنگی متفاوت از بقیه خانه داشته باشد. طول سقف مسطح بیشتر طول می کشد و کمتر تخلیه می شود.
  • روکش ساده و روکش دیواری در نمای ویلا شمال: دیوار خارجی ویلا مدرن فراتر از گچ سیمانی و دیوار ساده آجری به پایان می رسد. مجموعه گسترده ای از مواد و تکنیک ها فرصت گسترده ای را برای بیان چشم انداز ویلا لوکس فراهم می کند.
  • مواد نوآورانه در طراحی نمای ویلا شمال شما!: به دلیل استفاده از مصالح، طراحی ویلای مدرن قطعاً با نمای بیرونی خود برجسته است. چوب، فلز، وینیل، شیشه بازتابنده و سایر مواد ابتکاری که در طراحی بیرونی به سبک سنتی یا کلاسیک رایج نیست.
  • طراحی ساده نمای ویلا شمال: نمای ویلا مدرن بدون جزئیات بیش از حد ساده است، اما به دلیل طراحی روشنایی مفهومی که زیبایی معماری ویلا را برجسته می کند، چشمگیر است.
  • روشنایی بیرونی در نمای ویلا: نمای بیرونی ویلا به دلیل طراحی روشنایی بیرونی مفهومی که به شما امکان می دهد ظاهر متفاوتی ایجاد کنید و مواد و خطوط را به روش های مختلف برجسته کنید، واقعاً برجسته است.
  • نمای ویلا در استفاده از شیشه و پنجره های بزرگ: یکی دیگر از جزئیات متمایز در طراحی بیرونی ویلا مدرن استفاده از شیشه است. فضاهای داخلی و خارجی متصل به دیوارهای شیشه ای و پنجره های بزرگ. در اینجا هیچ نگرانی برای حفظ حریم خصوصی وجود ندارد زیرا شیشه بازتابنده است، بنابراین نمای زیبایی را بدون نمای داخلی ویلا ایجاد می کند.
  • نمای ویلا باید با معماری ویلا ترکیب شده باشد: در طراحی بیرونی ویلای مدرن چشم انداز به اندازه معماری ویلا نقش مهمی ایفا می کند، اغلب از طراحی آن تعریف می کند یا بسته به موقعیت طرح ویلا بر آن تأثیر می گذارد.

به عنوان نکته پایانی هم خوب است بدانید که در معماری، نما یکی از مهمترین عناصر بیرونی ساختمان است. نما انتظارات را تعیین می کند و احساس ساختار کلی را مشخص می کند. همچنین می تواند به دستیابی به هدف ترکیب شدن با محیط اطراف یا متمایز شدن از جمعیت کمک کند. نما همچنین می تواند به نمایش ارزش های شرکت در مورد اعتماد و شفافیت کمک کند. هنگام انتخاب سبک بیرونی برای ویلا، همه عناصر معماری را در نظر بگیرید. ایده اصلی پشت این سبک دستیابی به طراحی بهتر از طریق سادگی است که باعث جلب توجه نمای بیرونی ویلا شما می شود. طراحی داخلی دکوطرح همیشه آماده ارائه ایده ها و سبک های درخشان است که از بین آن ها می توانید یکی را انتخاب کنید که بیشتر مناسب شماست مانند سبک بیرونی مدرن، تم اسلامی یا ترکیبی از بسیاری از سبک ها. طراحی های خارجی و داخلی تخصصی ما می تواند ایده های زیادی را برای نمای روز و شب در اختیار شما قرار دهد. طراحی نمای بیرونی خانه خود را بازتابی از سبک شخصی خود کنید، همین حالا برای مشاوره با طراحی داخلی دکوطرح تماس بگیرید!

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]