نوروز 1402 فرخنده باد!
01
فروردین

نوروز ۱۴۰۲ فرخنده باد!

سالی که گذشت برای بسیاری از ما، سال سخت و پرچالشی بود، در کنار هم بودیم و خندیدیم، گریه کردیم، دوباره بلند شدیم و تلاش کردیم و از رنج‌ها سخن گفتیم. مفهوم پیام نوروز این است؛ دوست داشته باشید و زندگی کنید، زمان می‌گذرد و برگشت لحظه‌ها امکان پذیر نیست. از این لحظات نهایت لذت را ببرید پیش از آن که به خزان زندگی برسید.

نوروز 1402 فرخنده باد! | شرکت معماری دکوطرحاز بهار و سال نو می‌آموزیم تکرار دوباره‌ی شادی را، برخاستن دوباره و تلاش دوباره را، در کنار شما می‌ایستیم و از نو شروع می‌کنیم، برگ‌های ما دوباره به آب می‌رسد و سبز می‌شویم. خداوند را شاکریم که برای چندمین سال متوالی، در خدمت شما همراهان خوب دکوطرح هستیم، از نگاه تک تک شما عزیزان، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و همراهی‌های شما صمیمانه سپاس‌گزاری می‌کنیم، همراهی و مصاحبت با هر یک از شما دوستان خوب ما برایمان سفری هیجان‌انگیز است، چه یک تماس یک دقیقه‌ای و چه یک پروژه‌ی بزرگ شش ماهه.

نوروز 1402 فرخنده باد! | شرکت معماری دکوطرح

نوروز باز هم از راه رسید، زندگی در جریان است، خاک را از سر و صورت می‌شوییم و به راه ادامه می‌دهیم. به طور ویژه نوروز سال ۱۴۰۲ را خدمت تمامی شما همراهان گرامی از طرف تیم دکوطرح تبریک می‌گوییم.

نوروز 1402 فرخنده باد! | شرکت معماری دکوطرح

هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]