دکوراسیون خانه رنگ نارنجی
16
فروردین

دکوراسیون خانه رنگ نارنجی ۱

دکوراسیون خانه رنگ نارنجی | این یک فصل دعوت کننده است که ما در آن هستیم و تعجبی ندارد که بسیاری از مردم تمایل به انعکاس آن در سراسر خانه خود را دارند. بنابراین ، ما با استفاده از رنگ های نارنجی و قهوه ای سوخته ایده های تزئینی باورنکردنی را کشف کردیم. به صورت جداگانه ، رنگ ها می توانند یک فضای مدرن و نشاط آور ایجاد کنند که به جرات برجسته می شود. هنگامی که تصمیم می گیرید این جفت را با هم ترکیب کنید ، می توانید حتی یک دکور منحصر به فرد و جذاب تر بسازید که تعادل مقیاس گرم و پرانرژی را ایجاد کند تا روح بیشتری به اتاق بدهد.

روش های بی شماری وجود دارد که می توانید از این دو رنگ بهره مند شوید و کاملاً مکمل یکدیگر هستند. می توانید از تن ها در اتاق خواب استفاده کنید ، مخصوصاً اگر روی خود تخت با بالش ها و پتوهای رنگارنگ تمرکز کنید. بر اساس مفهوم بالش ، این طرح رنگی همچنین معجزه می کند تا رنگ لهجه ای به مبل در اتاق نشیمن اضافه کند. حتی می توانید با استفاده از آثار هنری یا سایر وسایل آویز ، تزئینات قابل توجهی برای دیوار پیدا کنید.

این تقریباً به مقدار بی پایان ایده های تزئین شده نارنجی و قهوه ای و اقلامی است که می توانید پیدا کنید تا خانه شما را سرزنده تر کرده و ظاهری متمایز به آن ببخشد. به همین دلیل ، نمی توان دانست که از کجا شروع کند ، آسان باشد. خوشبختانه ، شما می توانید لیست ۲۱ برتر ما را جستجو کنید تا در مورد یک مورد یا پروژه جدید الهام بگیرید. انتخاب های ما به اندازه کافی متنوع است به طوری که هر کسی می تواند چیزی را برای استفاده در مکان های مختلف اطراف خانه شما برای اهداف تزئین کاملاً مناسب پیدا کند.

۱. هنر هنری دیوار نارنجی و قهوه ای | دکوراسیون خانه رنگ نارنجی

وقتی به دنبال یک روش ساده تر برای استفاده از این دو رنگ هستید ، کارهای هنری یک ایده عالی است. همچنین ، این یک پروژه سرگرم کننده است که می توانید در خانه از عهده آن برآیید. برگ های نخل کاغذی یک لایه شگفت انگیز از بافت را به دیوارهای شما اضافه می کنند تا دکوراسیون شما کمی بیشتر برجسته شود. شما همیشه می توانید برخی از هنرهای انتزاعی سرگرم کننده و همچنین در همان طرح رنگی را پرتاب کنید. این آثار هنری به اتاق شما جلوه ای جالب و معاصر می بخشد. اگر این موارد را در اتاق خواب آویزان کنید ، می توانید با قرار دادن آنها روی دیوار بالای تخت که دارای رنگ نارنجی و قهوه ای برجسته است ، بر هنر بیشتر تأکید کنید.

 

۲. ذخیره و سازماندهی آسان آویز کلاه

اگر به دنبال راهی برای افزودن برخی از دکوراسیون های نارنجی خورشید به خانه خود هستید ، اما تمام آنچه که در اختیار دارید لوازم جانبی مد است ، بنابراین چیزی بیشتر از این سازمان دهنده کلاه باحال نگاه نکنید. می توانید خودتان آن را بسازید تا به اندازه کلاهایتان کلاه بگنجانید و آن را آزادانه به دیوار اتاق خواب ، اتاق نشیمن یا هرجای دیگری که فضای خالی دارید آویزان کنید. این نه تنها ظاهر مد روز به دکوراسیون منزل شما می بخشد ، بلکه خوشبختانه اگر وضعیت نامناسبی نگران کننده باشد یا فضای کمتری برای راه اندازی مجموعه کلاه خود داشته باشید ، کاربردی خواهد بود. همچنین ، بسته به تعداد گیره لباس و رشته خود ، همیشه می توانید به آن اضافه کنید.

 

۳. سینی تزئینی رومیزی تم کدو تنبل تعطیلات | دکوراسیون خانه رنگ نارنجی

یک روش عالی برای افزودن دکوراسیون منزل به رنگ نارنجی سوخته ، استفاده موفقیت آمیز از مواردی است که به موضوع فصل پاییز می بخشد. کدو تنبل راه حل مناسبی در این مورد است. این پروژه راهی ساده برای پر کردن فضای خالی دیگر میز غذاخوری شما با یک قطعه مرکزی سفارشی است که باعث می شود همه مهمانان شما صحبت کنند. این می تواند برای ایجاد احساس شادی به تعطیلات عالی باشد. با این حال ، می توانید از آن برای اضافه کردن برخی لرزش های شبح وار به تزئینات هالووین خود و همچنین در صورت داشتن آن استفاده کنید. کدوها و شمع ها از این طریق کاملاً متنوع هستند.

 

۴. کمد دکوراسیون منزل نارنجی سوخته Mid Century

اگرچه یک کمد از اواسط قرن می تواند ظاهری ساده ، اگرچه روستایی نداشته باشد ، اما می توانید با یک کار رنگ آمیزی سفارشی آن را تغییر دهید تا با دکوراسیون خانه یا فصل تعطیلات مطابقت بیشتری داشته باشد. این تغییر آسان است که احساس کلی لباس را کاملاً متحول می کند. طرح رنگی نارنجی سوخته با قهوه ای طبیعی از چوب مطابقت دارد و تضاد مطلوبی ایجاد می کند که به کمد اجازه می دهد خود را در اتاق ثابت کند. اگر یک مبلمان قدیمی دارید که مایل نیستید از آن جدا شوید ، این می تواند یک پروژه سرگرم کننده چرخه موتور باشد که باید در آن شرکت کنید.

۵. راه اندازی اتاق خواب نارنجی و قهوه ای پرتحرک

دکوراسیون نارنجی آفتاب سوخته در تهیه ی رنگ های شگفت انگیز مخصوصاً در یک اتاق خواب پر از دیوارهای سفید بزرگ بسیار مفید است. در واقع ، خیالتان راحت باشد که رنگ و طرح را در همه جا از تخت و بالش گرفته تا کابین های شب اضافه کنید. تمرکز روی سایه های مختلف ، حتی اگر واریانس ها جزئی باشند ، می تواند به جای جدا شدن در پس زمینه ، به برجسته سازی هر قطعه کمک کند. برخی از تزئینات منطبق را به دیوار اضافه کنید و همچنین آن لهجه اضافی را برای پخش شدن رنگ های سفید بیان کنید. انداختن برخی از رنگ های قهوه ای سوخته چه با فرش ، فرش ، یا تزئینات کوچک اضافی در فضای اتاق به اندازه کافی آسان است.

۶. انتزاعی رنگین کمان چاپ دیوار

اگر می خواهید برخی از هنرهای معاصر و مفهومی روی دیوارهای شما آویزان شود ، این اثر هنری انتزاعی بسیار جذاب پرتقالی رنگین کمان عالی است. نه تنها این ، بلکه می تواند به خوبی در یک اتاق الهام گرفته از boho نیز با طراحی کلی و رنگ گرم به یک فضای آرامش بخش و شبیه به ساحل برسد. از آنجا که این یک چاپ دیجیتالی است ، می توانید برای دریافت فایل دیجیتال این هنر را خریداری کرده و به همان شکلی که دوست دارید چاپ کنید. به این ترتیب ، متناسب با نیازهای تزئینی شما متناسب با تعدادی فریم مختلف است.

 

۷. پتو پرتوی وفل دارچین

این روتختی پارچه ای وفل ساخته شده در دو اندازه مختلف که به بهترین وجهی متناسب با تختخواب به اندازه یک ملکه است ، از رنگ دارچین غنی برخوردار است از مخلوط پنبه طبیعی ایجاد می شود که لمس آن نرم است. علاوه بر این ، به لطف خاصیت رطوبت زدایی و قابلیت تنفسی که به طور طبیعی در مواد موجود در آن وجود دارد و به عنوان پتوی معمولی برای تختخواب شما استفاده می شود ، به اندازه کافی راحت است و به تنظیم گرما کمک می کند. این همچنین می تواند یک روش عالی برای افزایش دکوراسیون در اتاق شما باشد ، بیشتر اگر در حال حاضر وسایلی دارید که به رنگ قهوه ای یا نارنجی سوخته اند ، مانند بالش های روی تخت.

۸. بالش رنگین کمان زنگ زده قهوه ای و سفید

با استفاده از این بالش رنگین کمان زنگ زده بازی ، می توانید بلافاصله اتاق بازی یا اتاق خواب کودک را روشن کنید. همه چیز در مورد بالش دست ساز است. روی صفحه بوم طبیعی دوخته شده و روی صفحه چاپ می شود و اندازه آن متناسب با بچه های سنین مختلف است. در حقیقت ، حتی ممکن است در یک تخت کودک نوپا یا یک تخت کودک با نوزادان بزرگتر نیز به خوبی کار کند. این بالش شایان ستایش دقیقاً رنگ لمسی را در اتاقی ایجاد می کند که ممکن است از قبل روی استفاده از رنگ نارنجی و قهوه ای سوخته باشد.

۹. پرده پنجره ملافه بلند زنگ زده

اگرچه آنها در رنگ های بیشماری ایجاد شده اند ، اما هنگامی که به دنبال آن لمس دلپذیر قهوه ای سوخته یا نارنجی سوخته هستید تا به خوبی با بقیه دکوراسیون خود ، رنگ زنگ زده به راحتی کار کند. آنها به طور طبیعی نرم هستند ، اما رعایت دستورالعمل های مراقبت برای نگه داشتن پرده به این ترتیب مهم است. پرده ها دست ساز و سازگار با محیط زیست هستند و بیش از ده گزینه مختلف برای انتخاب دارند. به این ترتیب شانس بیشتری برای یافتن مطلبی متناسب با ویندوز خود خواهید داشت. اگر به شخصی سازی بیشتری نیاز دارید ، می توانید اندازه های سفارشی را نیز درخواست کنید.

 

۱۰. Sand Dunes Boho Desert Art Print | دکوراسیون خانه رنگ نارنجی

این چاپ هنری کویری با مضمون Boho به آسانی فضای آرامش بخشی را به خانه شما می آورد. این یک اثر هنری منظره ساده با تأکید بر یک محیط انتزاعی است که با موفقیت از ترکیبی از طرح های رنگی سوخته نارنجی و قهوه ای استفاده می کند تا شما را واقعاً تصور کند که به عکس زمینی بایر و غرق آفتاب نگاه می کنید. می توانید این اثر هنری زرق و برق دار را بارگیری کنید تا در راحتی منزل خود به صورت دیجیتالی چاپ شود. این نسخه در نظر گرفته شده است تا در پنج اندازه مختلف چاپ شود و هر کدام دارای یک نسبت نسبت متفاوت هستند ، بنابراین می تواند متناسب با قاب های متنوعی باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: کاغذ دیواری نارنجی، دکوراسیون کرمی و نارنجی

 

پروژه های مرتبط با مقاله “دکوراسیون خانه رنگ نارنجی” که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با دکوراسیون خانه رنگ نارنجی برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]