دکوراسیون خانه رنگ نارنجی
16
فروردین

دکوراسیون خانه رنگ نارنجی ۲

دکوراسیون خانه رنگ نارنجی | این یک فصل دعوت کننده است که ما در آن هستیم و تعجبی ندارد که بسیاری از مردم تمایل به انعکاس آن در سراسر خانه خود را دارند. بنابراین ، ما با استفاده از رنگ های نارنجی و قهوه ای سوخته ایده های تزئینی باورنکردنی را کشف کردیم. به صورت جداگانه ، رنگ ها می توانند یک فضای مدرن و نشاط آور ایجاد کنند که به جرات برجسته می شود. هنگامی که تصمیم می گیرید این جفت را با هم ترکیب کنید ، می توانید حتی یک دکور منحصر به فرد و جذاب تر بسازید که تعادل مقیاس گرم و پرانرژی را ایجاد کند تا روح بیشتری به اتاق بدهد.

روش های بی شماری وجود دارد که می توانید از این دو رنگ بهره مند شوید و کاملاً مکمل یکدیگر هستند. می توانید از تن ها در اتاق خواب استفاده کنید ، مخصوصاً اگر روی خود تخت با بالش ها و پتوهای رنگارنگ تمرکز کنید. بر اساس مفهوم بالش ، این طرح رنگی همچنین معجزه می کند تا رنگ لهجه ای به مبل در اتاق نشیمن اضافه کند. حتی می توانید با استفاده از آثار هنری یا سایر وسایل آویز ، تزئینات قابل توجهی برای دیوار پیدا کنید.

این تقریباً به مقدار بی پایان ایده های تزئین شده نارنجی و قهوه ای و اقلامی است که می توانید پیدا کنید تا خانه شما را سرزنده تر کرده و ظاهری متمایز به آن ببخشد. به همین دلیل ، نمی توان دانست که از کجا شروع کند ، آسان باشد. خوشبختانه ، شما می توانید لیست ۲۱ برتر ما را جستجو کنید تا در مورد یک مورد یا پروژه جدید الهام بگیرید. انتخاب های ما به اندازه کافی متنوع است به طوری که هر کسی می تواند چیزی را برای استفاده در مکان های مختلف اطراف خانه شما برای اهداف تزئین کاملاً مناسب پیدا کند.

 

۱۱. ملیله دیواری آویزان منحصر به فرد Macramé

ایده خوبی برای استفاده در هر فضایی که به رنگ بیشتری احتیاج داشته باشد ، این ملیله ماکروما یک اثر هنری زیبا است که می تواند با یک رنگ نارنجی سوخته زیبا ساخته شود. این رشته از نخ پنبه پیچ خورده سه تایی و چوب های کاج طبیعی ساخته شده است. این فراتر از تأمین گرما به اتاق به لطف رنگ آن است ، اما این ملیله همچنین دارای یک طراحی ظریف است که اگر تصمیم بگیرید از آن در کنار سایر وسایل دکوراسیون منزل با موضوع boho یا ساحل استفاده کنید ، بی نظیر نخواهد بود. تاریکی نارنجی سوخته در واقع ممکن است به برجسته شدن آن در یک اتاق با نور مناسب کمک کند ، بیشتر اگر به دیوار سفید آویزان شود.

۱۲. مبل گوشه ای مدرن Sienna Chorlton | دکوراسیون خانه رنگ نارنجی

یک خانه با سبک مدرن می تواند از یک فضای نشیمن مدرن بهره مند شود و این مبل گوشه ای تمام نیاز شما را برای جدا کردن دکوراسیون از دیگران فراهم می کند. حتی اگر خانه ای به سبک مدرن ندارید ، کاناپه به لطف سادگی طراحی که به آن اجازه می دهد تا به سبک روزمره خانه نیز کار کند ، کار می کند. این مبل کم نشیمن را می توانید با صدای سینا دوست داشتنی پیدا کنید تا بتواند با طرح رنگ نارنجی سوخته هماهنگ شود. برای گزینه های شخصی سازی بیشتر ، می توانید آن را با شاسی که در سمت چپ یا قرار گرفته در سمت راست بخرید تا با چیدمان اتاق فعلی شما بهتر مطابقت داشته باشد.

۱۳. بالش پرش مخملی چین دار

گاهی اوقات ، تمام نیازهای اتاق خواب ، اتاق نشیمن یا نیمکت ، بالش پرتابی تزئینی مناسب است تا زندگی بیشتری به آن ببخشد. این بالش مخملی گرد ، افزودنی فوق العاده ای برای داشتن آن است ، خصوصاً در مورد پیروی از سبک دکوراسیون منزل نارنجی سوخته. از ۱۰۰٪ مخمل پنبه ای ساخته شده است تا به شما لطفی در لمس بدهد. فراتر از رنگ پررنگ که می تواند به آن کمک کند تا با سایر طرح های قهوه ای سوخته یا نارنجی سوخته ترکیب شود ، بالش در سراسر چین دارای یک چین چین زیبا است. درج بالش همراه این است ، بنابراین می توانید آن را در اتاق قرار دهید و بلافاصله تنظیم کنید.

 

۱۴. پرده دوش رنگی Tracal Terracotta

حمام می تواند یک مکان جالب برای تزئین باشد ، و شما می توانید با استفاده از این پرده دوش مایل به گل مایل به قهوهای مایل به قهوه ای رنگ نارنجی و قهوه ای سوخته را بدون دردسر در اتاق قرار دهید. این می تواند به لطف یک ظاهر طراحی شده چند رنگ پر جنب و جوش ، منطقه را بلند کند و گرما را از طریق استفاده دقیق از رنگ های صورتی ، بژ و نارنجی سوخته از بین ببرد. یک ظاهر طراحی شده قبیله ای کاملا شبیه یک فضای یکپارچهسازی با سیستمعامل جالب است ، بنابراین اگر در داخل حمامی الهام گرفته از پرنعمت استفاده شود ، ممکن است این پرده دوش نیز به خوبی کار کند. از ۱۰۰٪ پلی استر ساخته شده است و به راحتی متناسب با بیشتر دوش ها و وان های معمولی ساخته شده است.

۱۵. Terracotta Abstract Line Art Rainbow | دکوراسیون خانه رنگ نارنجی

اگر می خواهید روشی برای استفاده از برخی از هنرهای رنگین کمان در خانه خود داشته باشید که پیچ و تاب بیشتری برای بزرگسالان دارد ، پس این هنر خط مرسوم رنگین کمان انتزاعی را ببینید. این از نظر سبک تقریباً boho است و به راحتی از سایه های مختلف نارنجی سوخته استفاده می کند تا هر خط جداگانه ای برجسته شود. این ایده عالی است که به دنبال تزئینات حداقلی یا آثار هنری الهام گرفته از هندسه هستید. از آنجا که به صورت بارگیری در دسترس است ، می توانید با توجه به پنج تنظیمات با وضوح بالا در مقیاس مختلف ، آن را چاپ کنید. اینها فرصتی را برای شما فراهم می کنند تا اندازه دقیق لازم برای متناسب با هر قاب را داشته باشید.

۱۶. چادر بازی آویزان زنگار سایبان

تخیل کودک خود را در آغوش بگیرید و فضای امن خود را به او اختصاص دهید تا با این چادر بازی زیبا و سایه بان به آنجا برود. رنگ نارنجی زنگ زده و سوخته دارای رنگ ملایم و در عین حال جذاب است که هنوز هم در اتاق کودک یا اتاق بازی کودک به خوبی کار می کند. در زیر گنبد چهار طناب وجود دارد که به بچه ها اجازه می دهد تا وسایل تزئینی کوچک را از چراغ قوه گرفته تا اسباب بازی آویزان کنند. هنگامی که این سایبان بلند را خریداری می کنید ، چراغ های حلقه ای LED با اندازه ۵ متر نیز دریافت خواهید کرد. اینها یک روش عالی برای روشن کردن سایبان و تبدیل آن به یک سرزمین افسانه ای است که بچه ها آن را دوست دارند.

 

۱۷. میز عقد نارنجی

این دونده میز پنیر فقط برای دکوراسیون منزل نارنجی سوخته ایده آل نیست ، بلکه به لطف طراحی با کیفیت بالا به عنوان بخشی از دکوراسیون عروسی به زیبایی کار می کند. در عروسی که دارای تزئینات روستایی یا بوهو است و به عنوان یک پس زمینه جالب توجه برای میزها ، ایده آل است. چنان ظرافتی در این دونده میز وجود دارد که می توانید صادقانه از آن برای هر موقعیت جشن یا شاید به عنوان تزیینات ویژه مهمانی های شام یا مجالس تعطیلات استفاده کنید. پارچه پنیر به سبک شما نیز بافت مناسبی می دهد تا بتواند به عنوان یک تکه لهجه نیز به کار رود. این می تواند متناسب با اندازه های مختلف میز نیز باشد زیرا شما می توانید آن را در بیش از ده ابعاد مختلف خریداری کنید.

۱۸. فرش هندسی الماس هندسی | دکوراسیون خانه رنگ نارنجی

این فرش قدیمی و خرمای شرقی از مواد پنبه ای و پشمی ساخته شده است و به لطف طراحی پر جنب و جوش آن ، رنگهای مختلفی را به اتاق شما می آورد. این الماس دارای مدلی هندسی است ، و چندین رنگ مختلف در فرش وجود دارد. در عین حال ، نارنجی سوخته غالب است و همچنان که سایر رنگها در کنار آن با کمترین تلاش مخلوط می شوند ، توجه را به خود جلب می کند. این دست ساز است و فقط یک اندازه دارد: ۱۰۸ اینچ. در طول و ۷۵ اینچ. در عرض آن را به اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، راهرو یا هرجای دیگر خانه خود که احساس می کنید فاقد زیبایی خاصی است ، اضافه کنید.

۱۹. روکش بالش مخملی نارنجی سوخته

بالش های پرتاب کننده برای بسیاری از اتاق های خانه شما مهم هستند ، اما هنگامی که باید رنگ خود را به حالت فصلی گرمتر و گرم تغییر دهید ، در نظر بگیرید که با این روکش بالش سوخته نارنجی ، پوشش خود را عوض کنید. این در ۱۶ بعد مختلف وجود دارد تا شما به راحتی بتوانید موردی را پیدا کنید که مناسب بالش شما باشد. پوشش ساخته شده از یک ماده مخملی دوست داشتنی ، از کیفیت بالایی برخوردار است و از طراحی تزئینی برخوردار است تا به ظرافت سبک شما بیفزاید. بعلاوه ، پوم های پوستی کرکی در روکش بالش در هر دو طرف وجود دارد که از نخ با استفاده از رنگی مشابه بقیه روکش ساخته شده است.

۲۰. دونده میز پاییزی بورلاپ نارنجی

وقتی نوبت به دکوراسیون منزل نارنجی سوخته می رسد ، برخی از بهترین مواردی هستند که می توانند بقیه قطعات تزئینی شما را بالا ببرند. به عنوان مثال نگاهی به این جدول دونده بیندازید. این ساده انگاری است ، با این وجود رنگ نارنجی سوخته جلوه زیبایی از فصل پاییز را به خانه شما اضافه می کند. اگر به یک مکان عالی برای راه اندازی یک منظره جالب توجه نیاز دارید ، این میز دوش تمام فضای مورد نیاز را به شما می دهد. نه تنها برای وسایل تزئینی فصلی کار می کند ، بلکه در صورت تمایل می تواند مکانی باشد که در آن دکوراسیون هالووین را نیز تنظیم کنید. بیش از ۲۰ اندازه مختلف برای انتخاب وجود دارد.

 

 

 

پیشنهاد نویسنده: کاغذ دیواری نارنجی، دکوراسیون کرمی و نارنجی

 

پروژه های مرتبط با مقاله “دکوراسیون خانه رنگ نارنجی” که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با دکوراسیون خانه رنگ نارنجی برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]