بازسازی قصر ویلا
14
مهر

بازسازی قصر ویلا

بازسازی قصر ویلا؛ یک کلیک تا خانه رویایی خود فاصله دارید!

احتمالا شما هموقتی جوانتر بودید، همیشه در این فکر بودید که اگر در یک قصر ویلا زندگی کنید، زندگی چگونه خواهد بود. حالا خبر خوب؟ بازسازی قصر ویلا شخصی شما هنوز هم امکان پذیر است – و نیازی نیست که یک خانواده پولدار برای ازدواج پیدا کنید تا آن را بدست آورید. شما می توانید قصر ویلا خود را در هر اندازه، شکل و در هر مکانی که می خواهید ایجاد کنید. مواد مدرن این فرایند را بسیار آسان تر و سریع تر از آنچه که انتظار دارید می کند. اگرچه ممکن است خودتان نتوانید بلوک های سنگی را بلند کنید، هنوز می توانید نحوه بازسازی قصر ویلا ای مناسب پادشاه یا ملکه را بیاموزید. ادامه مطلب را بخوانید تا رویاهایتان به واقعیت تبدیل شوند.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

بازسازی قصر ویلا

ایده های الهام بخش برای بازسازی قصر ویلا را جمع آوری کنید

اول از همه، قبل از شروع به بازسازی خانه قصر ویلا، باید کمی تحقیق کنید. در حالی که قصر ویلا های سنگی سنتی به سبک قرون وسطایی معمولاً همان چیزی است که مردم هنگام شنیدن کلمه “قصر ویلا” به آن فکر می کنند، اما گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. آیا به سبک معماری گوتیک تر علاقه دارید یا چیزی شبیه به قصر ویلا ورسای را ترجیح می دهید؟ آیا طراحی عاشقانه توجه شما را به خود جلب می کند یا به همه چیز در سبک باروک علاقه دارید؟

به هر “ویژگی خاصی” که می خواهید قصر ویلا شما داشته باشد فکر کنید. این می تواند شامل مواردی مانند انبارها، کتابخانه، گذرگاه های مخفی و اتاق های مخفی یا حتی سالن های جشن برای کسانی باشد که دوست دارند یک مهمانی خوب برگزار کنند. ما فکر می کنیم این بهانه کاملی برای گذراندن تعطیلات به اروپا و دیدن برخی از خیره کننده ترین قصر ویلا های جهان از نزدیک و شخصا است.

 

یک معمار تخصصی قصر ویلا پیدا کنید

نباید شنیدن این نکته که یک پیمانکار معمولی قادر به بازسازی قصر ویلا از ابتدا نخواهد بود، چندان غافلگیر کننده نباشد. اگر می خواهید نحوه بازسازی یک قصر ویلا را بدانید، می توانید انتظار داشته باشید که مقدار زیادی تحقیق برای یافتن معماران واجد شرایط و با تجربه انجام دهید. آن ها باید بدانند که چگونه با مصالح بازیابی شده، چگونه سنگ های سنگین را مدیریت کنند و حتی چگونه سقف های طاقدار بسازند.

آن ها همچنین باید بتوانند بین جذابیت دنیای قدیمی و امکانات مدرن مانند برق و لوله کشی داخل بازسازیمان تعادل کامل برقرار کنند. نمونه کارهای آن ها را از نزدیک ببینید و اطمینان حاصل کنید که آنها در ایجاد عمارت و سایر املاک بزرگ به سبک خاصی که شما علاقه دارید، تجربه دارند. شما همچنین باید با مراجع آن ها ارتباط برقرار کنید تا مواردی مانند هزینه ها، جدول زمانی پروژه و کیفیت کلی کار را بررسی کنید.

 

منابع اولیه خود را تهیه کنید

در مرحله بعد، باید در مورد چگونگی تامین مصالح بازسازی خود فکر کنید. ما ایده استفاده از هر چه بیشتر چوب و سنگ بازیابی شده برای ایجاد کف، دیوارها و سقف را دوست داریم. حتی می توانید پنجره ها و درهای قدیمی قصر ویلا یا عمارت را تغییر دهید تا به خانه شما جلوه ای اصیل تر ببخشد. با این حال، بسته به هزینه و جایی که می خواهید بسازید، ممکن است این امکان وجود نداشته باشد. به علاوه، به خصوص اگر نگران دوام هستید، استفاده از مواد قدیمی ممکن است شما را عصبی کند. گاهی اوقات، استفاده از مواد اولیه جدید گزینه ایمن تری است. شما باید از بین طیف گسترده ای از انواع کفپوش سنگی، بر اساس یکپارچگی و سبک قصر ویلا ای که می خواهید بسازید، انتخاب کنید.

 

مجوزهای بازسازی ایمن قصر ویلا

برای بازسازین خانه قصر ویلا ای به مجوزهای خاصی احتیاج دارید و مطمئناً از ایالتی به ایالت دیگر و کشوری به کشور دیگر متفاوت است. اما به طور کلی، برای درخواست مجوز بازسازی مسکونی، باید برنامه های خود را ارائه دهید، یک درخواست دقیق را تکمیل کنید و همانطور که احتمالاً انتظار داشتید، هزینه هایی را پرداخت کنید. همچنین ممکن است لازم باشد علاوه بر اثبات تأمین آب و توانایی پایبندی به مقررات انطباق انرژی، نوع تجهیزاتی که پروژه به آن نیاز دارد را بیان کنید.

 

زمینه ها را فراموش نکنید

هیچ قصر ویلا ای بدون محوطه چشمگیر خود کامل نمی شود. این جایی است که شما و مهمانان خود می توانید مهمانی داشته باشید، از مهمانی های خارج از منزل لذت ببرید و البته با انواع شیطنت ها مواجه شوید. تصمیم بگیرید که آیا لمس مدرن استخر را می خواهید یا فقط می خواهید به محوطه سازی پایبند باشید. ممکن است بتوانید آبشار خود را بسازید، حیوانات را در محوطه نگهداری کنید یا حتی پیچ و خم خود را بسازید. همچنین می توانید باغ سبزیجات و گیاهان را پرورش دهید تا هنگام تصمیم به آشپزی از تازه ترین مواد ممکن لذت ببرید. اما هشدار داده شود که زمین های وسیع نیاز به کار زیادی دارد. به خصوص اگر قصد ندارید در طول سال در قصر ویلا خود زندگی کنید، ما اکیداً به شما پیشنهاد می کنیم که یک نگهبان زمین استخدام کنید تا در حالی که دور هستید چیزها را در شرایط عالی نگه دارد.

 

حالا شما نحوه بازسازی قصر ویلا را فرا گرفته اید!

اکنون که می دانید چگونه می توانید یک قصر ویلا بسازید، وقت آن رسیده است که ایده ها را ترسیم کنید و ساعت ها را صرف عکس های الهام بخش در Pinterest کنید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات و مشاوره مربوط به بازسازی قصر ویلا همیشه با تیم دکوطرح در تماس باشید!

البته، اگر شما علاقه ای (یا محدوده زمانی) برای بازسازین قصر ویلا از ابتدا ندارید ، حقیقت این است که تعداد زیادی قصر ویلا قدیمی برای فروش وجود دارد.

و اگر زندگی قصر ویلا فقط برای شما نیست ، نگران نباشید – وبلاگ ما همچنان به شما در یافتن خانه رویاهایتان کمک می کند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]