طراحی داخلی در شهرک چشمه بازسازی در پردیس
28
بهمن

بازسازی در پردیس

همه چیز درمورد بازسازی در پردیس

وقتی تصمیم به بازسازی منزل مسکونی خود می‌کنید احتمالا می‌خواهید خانه شما زیباتر و راحت‌تر از قبل باشد. برای این کار نیز باید ایده و برنامه ریزی داشته باشید و بازسازی خانه را همانند یک پروژه‍‌ای ‌ببینید که قرار است تحت نظر شما اجرا شود. برای این کار می‌توانید از معماران خبره کمک بگیرید که با نقشه کشی ساختمان نیز آشنا هستند، پیمان کاران و شرکت‌های کوچک معماری نیز می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. اما اگر می‌خواهید در هزینه‌هایتان صرفه‎ جویی کنید و بازسازی خانه شما شامل خراب کردن دیوار‌ها و جا به جایی اتاق‌ها و به طور کلی تغییر پلن ساختمان نمی‌شود، می‌توانید ایده‌های بازسازی خانه را خودتان ارائه کنید و فقط در بخش اجرایی از بقیه تیم‌ها کمک بگیرید.برخی از نکاتی که در بازسازی منزل مسکونی باید مورد توجه قرار گیرد شامل موارد زیر می‌شود.

 

اگر به دنبال بازسازی در پردیس هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

بازسازی در پردیس و بودجه مورد نیاز

پیش از اینکه بخواهید شروع به بازسازی منزل مسکونی کنید باید بودجه‌ای ‌را برای آن مشخص کنید. با این بودجه می‌توانید برنامه ریزی بهتری برای تغییراتی که می‌خواهید اعمال کنید داشته باشید.

بازسازی در پردیس | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

شاید مجبور باشید از برخی تغییرات چشم پوشی کنید یا برای خرید ابزار مورد علاقه‌تان تحقیقات بیشتری انجام دهید تا بتوانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. بودجه شما شامل خرید ابزار و وسایل مورد نیاز برای بازسازی خانه و دستمزد و حق الزحمه تیمی که این کار را به عهده می‌گیرد می‌شود.

 

تحقیق درمورد بازسازی در پردیس

وقتی بودجه را مشخص کردید باید تحقیق را آغاز کنید، درمورد همه چیز از انتخاب کفپوش گرفته تا رنگ دیوار‌ها و انتخاب تیم‌های مختلف برای ارائه خدمات بازسازی خانه تحقیق کنید. حتی تحقیق کردن می‌تواند برایتان مشخص کنید آیا خودتان می‌توانید بخشی از کارها را انجام دهید تا بتوانید در هزینه‌هایتان صرفه جویی کنید.

بازسازی در پردیس | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

به عنوان مثال شاید بتوانید دیوارها را خودتان رنگ بزنید در این صورت دستمزد شخصی که این کار را انجام می‌دهد به کار دیگری اختصاص خواهد یافت. همه این‌ها به بودجه بندی اولیه و زمان بندی شما برای انجام کار بازسازی منزل مسکونی بستگی دارد. تحقیق ممکن است ماه‌ها طول بکشد، از این مرحله بدون توجه نگذرید.

 

به درب‌ها و رنگشان توجه کنید

حالا به بازسازی فضای داخلی خانه می‌رسیم. این یعنی شما بودجه را مشخص کرده‌اید و تحقیقاتتان را انجام داده اید و به زیبا سازی خانه‌تان رسیده اید. یکی از اولین عناصری که در خانه جلب توجه می‌کند درها هستند.

بازسازی در پردیس | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

شاید قادر نباشید درب ورود خانه را به طور کلی عوض کنید اما رنگ کردن آن می‌تواند تغییر بسیار چشمگیری در ورودی خانه‌تان ایجاد کند. درب‌ها همچنین به روی نور اتاق‌ها نیز تاثیرگذارند. بنابراین می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید تا نور اتاقی را کمتر یا بیشتر کنید. یک تکنیک طراحی داخلی خانه این است که در صورتی که یک اتاقی تاریک باشد از رنگی که برای دیوارها انتخاب شده با ۵۰ درصد روشن‌تر برای درب‌ها و سقف استفاده می‌شود.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در هفت تیر

رنگ می‌تواند به فضا غلبه کند بنابراین باید در انتخاب آن نیز دقت بالایی داشته باشید.برخی مواقع انتخاب رنگی متضاد برای درب‌ها نیز می‌تواند در نمای خانه تاثیرگذار باشد. بخصوص برای مواقعی که از رنگ‌های خنثی یا یکدست سفید برای دیوارها استفاده شده باشد. انتخاب یک رنگ چشمگیر برای درب می‌تواند چشم انداز زیبایی در خانه ایجاد کند.

 

به رنگ‌ها و تاثیرشان در نور توجه کنید

همانطور که پیش تر اشاره شد رنگ‌ها در نورپردازی خانه تاثیرگذار هستند و یکی از اولین کارهایی که در بازسازی منزل مسکونی انجام می‌گیرد تغییر رنگ دیوارها است. برخی افراد دوست دارند از رنگ‌های متنوعی برای رنگ آمیزی دیوار‌ها استفاده کنند. در صورتی که بودجه کافی دارید می‌توانید از ترکیب رنگ‌های متنوع استفاده کنید و رنگی شاد و زیبا برای دیوارها انتخاب کنید. اگر بودجه شما برای انتخاب چند رنگ کم است، می‌توانید از دکوراسیون کلاسیک سفید و مشکی پیروی کنید تا بتوانید همه چیز را با این دو رنگ هماهنگ سازید.

 

اتاق‌های کوچک را بزرگتر کنید

حتما نیاز نیست دیواری خراب شود تا بخواهید فضایی را بزرگتر کنید. در برخی مواقع در بازسازی خانه نمی‌توانید چنین تغییراتی اعمال کنید. اما برای بزرگتر نشان دادن اتاق‌ها با هزینه پایین و به زیبایی تمام، می‌توانید از آینه استفاده کنید. آینه نور فضا را منعکس کرده و با ایجاد یک تصویر تکراری از اتاق، آن را بزرگتر از چیزی که است نمایش می‌دهد.

 

آشپزخانه و کابینت‌ها را بازسازی کنید

یکی از فضا‌هایی که در بازسازی منزل مسکونی قدرت مانور بسیاری دارد آشپزخانه است. از تغییر کفپوش و کابینت آشپزخانه گرفته تا انتخاب شیرآلات جدید و موارد این چنینی. در برخی مواقع، بخش عظیمی از بودجه بازسازی خانه صرف ایجاد تحول در آشپزخانه می‌شود چرا که هم تغییرات آن پرهزینه تر است هم می‌توان بدون ایجاد تغییر در کل ساختار آن، فضای آشپزخانه را طوری تغییر داد که دیگر شبیه به قبل نباشد. می‌توانید کابینت‌ها را به طور کلی تغییر دهید.

طراحی داخلی دزاشیب

باید ببینید چقدر فضا برای وسایل آشپزخانه نیاز دارید و چه وسایلی را قرار است در فضای آشپزخانه‌تان جای دهید، برای هرکدام فضایی مشخص کنید تا همه چیز مرتب و منظم چیده شود. جالب است که بدانید تغییرات آشپزخانه تغییر شگرفی در زندگی روزمره شما خواهد داشت چرا که بدون اینکه بدانید در طول روز بیشترین زمانتان را در این قسمت خانه سپری می‌کنید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]