بازسازی مسکونی | شرکت معماری دکوطرح 09122460089
23
بهمن

بازسازی مسکونی

بازسازی مسکونی

بعد از اینکه خانه شما دچار یک فاجعه شد ، آخرین چیزی که شما نیاز دارید فشار برای تمیز کردن و بازسازی است، اما می دانید که باید سریع عمل کنید. خوب ، این همان جایی است که ما وارد می شویم.

دکوطرح برای پاسخگویی به شرایط اضطراری و شروع خدمات ترمیم و بازسازی مسکونی ۲۴/۷/۳۶۵ در دسترس است. در حالی که از خانواده خود مراقبت می کنید ، اجازه دهید نیازهای بازسازی مسکونی شما را مرتفع کنیم. تیم ما می توانند خانه ها و خانه های چند خانواده را از هر شکل و اندازه بازسازی کنند. با چندین دهه تجربه تمیزکاری بعد از هر نوع فاجعه ، یاد گرفته ایم که هیچ دو فاجعه ای شبیه هم نیستند و هر خانه ای چالش های منحصر به فردی را به نمایش می گذارد. به همین دلیل ما برای تعیین اولویت تعمیرات و تشکیل برنامه عملیاتی از نزدیک با شما همکاری می کنیم.

روند بازسازی مسکونی با ارزیابی یکپارچگی ساختمان آغاز می شود. ما برای اطمینان از ایمنی تیم خود و جلوگیری از آسیب احتمالی بیشتر ، تعمیرات اضطراری را انجام می دهیم. این می تواند شامل قرار دادن تابلوها روی پنجره ها و درها یا ملافه های آسیب دیده برای جلوگیری از حیوانات و غارتگران باشد. خدمات مرمت و بازسازی مسکونی ما شامل حذف و دفع زباله ها و نگهداری ایمن وسایل شخصی شما برای جلوگیری از آسیب بیشتر در حین کار است.

 

بازسازی مسکونی | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

 

ویدیو + صوت بازسازی منزل

نسخه ویدیویی

 

نسخه ی صوتی

 

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی نمای ترکیبی

بازسازی مسکونی
بازسازی مسکونی

تخریب

بعضی اوقات پس از یک فاجعه ممکن است بخشهایی از یک خانه ناامن تلقی شود. در این صورت، آن بخش ها باید حذف شوند. تیم ما می توانند خدمات تخریب کامل یا تخریب کنترل شده را ارائه دهند.

بازسازی

ما خدمات بازسازی برای خانه های چند خانواده و تک خانواده را ارائه می دهیم. تیم های ساختمانی ما قادر به اداره انواع و مقیاس های بازسازی هستند، از تعویض دیوار تا بازسازی کل سازه.

سقف و سقف

متخصصان حرفه ای ما قادر به تعمیر و تعویض سقف و سقف پس از یک فاجعه هستند. این همچنین شامل استفاده از سقف موقت است زیرا ما روی موارد با اولویت بالاتر کار می کنیم.

پیمانکاران تخصصی

با ارائه خدمات بازسازی کلید کلید، ما با پیمانکاران همکاری خواهیم کرد تا مطمئن شویم که می توانیم درخواست های تخصصی را که تیم ما قادر به انجام آنها نیست، برآورده کنیم.

بازسازی
بازسازی

اتمام به موقع کار

پس از اتمام کار بازسازی سازه، ما می توانیم خدمات رنگ آمیزی خارجی و کارهای داخلی را ارائه دهیم، مانند نصب سخت افزار درب یا افزودن پوشش دیوار.

 

در دکورطرح، ما به خدمات برتر بازسازی مسکونی خود که به خانواده ها کمک می کند سریع به زندگی روزمره خود برگردند، افتخار می کنیم. تکنسین های ما صنعتگران خبره ای هستند که مهارت و دانش لازم را دارند تا از طریق خدمات بازسازی به موقع ، مقرون به صرفه و با کیفیت بالا ، اموال شما را به شرایط قبل از ضرر برگردانند.

بدون توجه به آسیب، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا یک استراتژی سفارشی را بر اساس طیف وسیعی از خدمات مرمت مسکونی طراحی کنیم:

حذف کامل آوار
ارزیابی خسارت ساختاری
تعمیر در مقابل ارزیابی جایگزینی
تخریب ساختمان و املاک
بازسازی خسارت دود و آتش
بازسازی خسارت آب

 

هنگامی که یک فاجعه آب یا آتش سوزی را تجربه کردید و نیاز به کمک به بازسازی دارید، به تیم اصلی بازسازی که در زمینه پاکسازی، ترمیم و بازسازی خسارات ناشی از املاک تخصص دارد مراجعه کنید. دکو طرح یک سرویس تعمیر و بازسازی کامل است و ما می توانیم به شما کمک کنیم تا تلفات خود را به حداقل برسانید و پروژه بازسازی خود را سریعتر انجام دهید. نیازی به یافتن تعداد انگشت شماری از شرکتهای مختلف برای نیازهای ملکی خود نیست. تیم متخصص ما می تواند همه کارها را انجام دهد!

خدمات متخصص ، تیم باتجربه

تعمیر یا بازسازی املاک مسکونی و تجاری نیاز به تخصص بالایی دارد تا اطمینان حاصل شود کار به نحو احسن انجام شود. ما در بسیاری از پروژه های مختلف بازسازی مهارت پیدا کرده ایم  و با افتخار می توانیم در بسیاری از موارد در کنار شما کارفرمایان عزیز باشیم.

تیم ما دارای تجربه بالایی می باشد و این اطمینان را به شما خواهیم داد که با دقت و حرفه ای بالا به بازسازی پروژه  شما خواهیم پرداخت. ما سریع کار را پیش می بریم اما از کیفیت کار کم نمی کنیم. ما می دانیم که چه چیزی را پشت سر می گذارید، و همه تلاش خود را خواهیم کرد تا در اسرع وقت پروژه شما را مانند طرح تحویل دهیم و رضایت شما را داشته باشیم.

ایمنی همیشه اولویت ما در کار است و هنگامی که ما در حال کار بر روی یک پروژه بازسازی هستیم، توجه ویژه ای به ایمنی، چه در محیط کارگاه و چه دقت در اصولی بودن کار مطابق با ضوابط خواهیم داشت.

 

ترمیم خسارت ناشی از آتش سوزی و دود

پس از مواجهه با ویرانی آتش در خانه شما، تیم ما در صورت لزوم موارد را تمیز، ضد عفونی، تعمیر و بازسازی می کند. ما اطمینان خواهیم داد که همه چیز برای بازگشت خانواده شما ایمن است و به حالت عادی برمی گردد.

اصلاح قالب

در صورت عدم رسیدگی سریع ، نشت یا جاری شدن سیل می تواند باعث صدمه زیادی به اموال و خانه شما شود. تیم حرفه ای  ما نه تنها قالب را برطرف کرده و همه آسیب ها را تعمیر و برطرف می کند، بلکه برای جلوگیری از تکرار آن به شناسایی منبع مشکل کمک خواهیم کرد.

ترمیم خسارت آب

آسیب با آب مشکلی است که نیاز به اقدام فوری دارد. کارشناسان آموزش دیده ما آب را استخراج کرده و  قسمت های آسیب دیده را بازیابی کرده و قسمت های آسیب دیده را بعد از بازسازی به طور کامل کنترل می کنند.

خشک کردن و رطوبت زدایی

اگر خانه شما در اثر نفوذ آب یا جاری شدن سیل آسیب دیده است، حذف سریع رطوبت برای جلوگیری از رشد کپک ضروری می باشد. دکوطرح در خدمات رطوبت زدایی و کنترل رطوبت تخصص دارد.

بازیابی بلایای طبیعی

هنگامی که طوفان یا گردباد باعث طغیان یا خسارت به خانه شما شود، تیم متخصص ما آماده کمک هستند – در هر زمان از شبانه روز هدف ما این است که روند ترمیم را به سرعت شروع کنیم.

 

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی سقف

 

ساخت و ساز و بازسازی

فرقی نمی کند که با یک فاجعه طبیعی یا مصنوعی انسانی روبرو شده باشید ، ما می توانیم برای همه نیازهای شما در زمینه بازگرداندن فاجعه مسکونی خدمات تخریب ، تخریب کنترل شده ، ساخت و ساز و بازسازی را انجام دهیم.

 

بازسازی ، در تاریخ ایالات متحده، دوره (۷۷-۱۸۶۵) پس از جنگ داخلی آمریکا و طی آن تلاش شد تا نابرابری های برده داری و میراث سیاسی، اجتماعی و اقتصادی آن را جبران کند و مشکلات ناشی از پذیرش مجدد به اتحادیه یازده ایالتی که در آغاز جنگ یا قبل از آن از هم جدا شدند. مدتها توسط بسیاری از مورخان به عنوان دورانی که جمهوری خواهان رادیکال کینه توز برتری سیاه را بر کنفدراسیون شکست خورده تحکیم می کردند، به تصویر کشیده شده است، از اواخر قرن ۲۰ به بازسازی با دلسوزی بیشتر به عنوان یک آزمایش ستودنی در دموکراسی بین نژادی نگاه می شود. بازسازی شاهد تحولات گسترده ای در زندگی سیاسی آمریکا بود. در سطح ملی، قوانین جدید و اصلاحات قانون اساسی برای همیشه سیستم فدرال و تعریف شهروندی آمریکا را تغییر داد. در جنوب، یک جامعه سیاه پوستان بسیج متحد با متحدان سفیدپوست برای به قدرت رسیدن حزب جمهوری خواه و همچنین تعریف مجدد مسئولیت های دولت همراه شد.

نوسازی یک خانه برای افرادی که یک چالش را دوست دارند بی فایده است و یک خانه زیبا است! نوسازی خانه در صورت برخورد صحیح نتیجه خوبی خواهد داد، خصوصاً اگر قصد دارید یک بار در این ملک زندگی کنید.

همانند سایر پروژه های بهسازی منزل، بازسازی منزل نیز با برنامه ریزی های فراوان و با سخت کوشی انجام می شود، اما این یک روش خارق العاده برای دمیدن روح تازه در یک خانه قدیمی است، این اثر شما را بر روی ملک می گذارد.

شما در حال بازسازی هستید زیرا می خواهید خانه شما زیباتر به نظر برسد و احساس راحتی بیشتری داشته باشد. طرح نوسازی خانه خود را به عنوان یک طرح تجاری یا پروژه ویژه خود که از ابتدا شروع کرده اید، در نظر بگیرید.

اگر معماری استخدام می کنید، او برای شما برنامه ریزی می کند ، اما اگر می خواهید پس انداز کنید اولین قدم این است که مسئولیت پروژه را بر عهده بگیرید و آن را با خودتان انجام دهید. در این مقاله ما در حال به اشتراک گذاشتن برخی ایده های DIY در مورد چگونگی بازسازی خانه خود با بودجه هستیم؟

نکته کلیدی در بازسازی مسکونی خانه شما با بودجه و در عین حال زیبا ، در درجه اول برنامه ریزی موثر کل روند است. بخش های زیر نشان می دهد که چگونه می توانید کل برنامه های نوسازی خود را با توجه به فضایی که در اختیار دارید به زیر برنامه تقسیم کنید و خانه خود را به طور موثر بازسازی کنید. اگر می خواهید ۱۰ روش برتر برای بازسازی خانه خود را به زیبایی و در عین حال از نظر اقتصادی پیدا کنید ، در زیر بخوانید:

divide and conquer

همانطور که قبلاً ذکر شد برنامه ریزی موثر کلید بازسازی موثر است. اگر در حال بازسازی هستید، باید هم روی تصویر بزرگتر و هم روی قطعات کوچکتر تمرکز کنید. شاید شما جمله “کل از مجموع قطعات آن بیشتر باشد” را شنیده باشید، می توانید همین استراتژی را برای پروژه نوسازی خانه خود اعمال کنید و برای هر منطقه در خانه خود یک برنامه نوسازی کنید. اگر یک معمار برای نوسازی استخدام کنید ، او نیازهای شما را ارزیابی می کند و سپس بر اساس آن بازسازی می کند. در این صورت، از آنجا که مسئولیت آن را بر عهده دارید، نیازهای خود را ایجاد خواهید کرد ، هدف نهایی خود را برای هر فضای خانه بنویسید و هدف کلی را تعیین کنید و سپس به سراغش بروید.

بودجه بندی

از آنجا که می خواهید خانه خود را از نظر اقتصادی نوسازی کنید، تصمیم گیری در مورد کل نیاز / سقف هزینه برای شما مهم است. مهم است که در بودجه بندی به یاد داشته باشید که نمی توانید بودجه خود را بیش از حد تخمین بزنید، بودجه خود را دست کم بگیرید و سپس به تحقیق درباره موارد مورد نیاز بپردازید.

پژوهش

به محض شروع تحقیقات خود از تعداد گزینه هایی که دارید شگفت زده خواهید شد. چراغ زیبایی را که در فروشگاه های سطح بالا دوست دارید، می توانید با قیمت کمتری از جای دیگر خریداری کنید. بنابراین، هنگام بازسازی خانه خود با بودجه لطفاً به یاد داشته باشید که اگر درباره یافتن وسایل مورد علاقه خود، رنگ آمیزی مورد نظر یا تزئیناتی که می خواهید در خانه خود انجام دهید تحقیق می کنید، احتمالاً بیشتر وسایل را با قیمت ارزان پیدا خواهید کرد. از خرید آنلاین ، فروشگاه های ثروتمند و مغازه های مبلمان دست دوم استفاده کرده و ببینید که تا کجا پیش خواهید رفت. برای راهنمایی های گام به گام در مورد چگونگی تزئین زیبا و در عین حال از لحاظ اقتصادی خانه، لطفاً در زیر بخوانید:

در ها اولین برداشت را ایجاد می کنند

اولین برداشت از خانه شما درب منزل شما است که تاثیر بسزایی در دکوراسیون داخلی شما دارد، اما اگر قادر به تعویض درب نیستید و درب موجود در وضعیت خوبی است، باید درب خود را دوباره رنگ کنید. درب های شما همچنین می تواند بر روشنایی اتاق شما تأثیر بگذارد و شما می توانید از این تکنیک عالی استفاده کنید که امی لاو از آن استفاده کرده است: “هنگام کار با یک اتاق تاریک ، هر رنگی که روی دیوارها باشد، سقف، روکش و درها را رنگ می کنم همان رنگ اما ۵۰ درصد سبک تر. بیش از حد یک سایه می تواند بر یک فضا غلبه کند. ” بنابراین، هنگام بازسازی در بودجه، اگر درب خود را دوباره رنگ می کنید سعی کنید از سایه های مختلف با توجه به غلظت نور در خانه خود استفاده کنید تا روشنایی خانه خود را به همان روش که می خواهید بهینه کنید.

 

رنگ بر روشنایی تأثیر می گذارد

همانطور که قبلاً گفته شد، نقاشی بر روشنایی تأثیر می گذارد و هنگام بازسازی خانه می توانید رنگ جدیدی را انتخاب کنید. در این صورت اگر از قبل بودجه خود را خریداری کرده اید، پالت های رنگی مختلفی غیرقابل تصور به نظر می رسد. اگر بودجه محدودی دارید، یک پالت سیاه و سفید را انتخاب کنید، این یک ظاهر مدرن و پیشرفته به خانه شما می بخشد و شما این ضمانت را خواهید داشت که هرگز نمی توانید با رنگ سفید یا سیاه اشتباه کنید.

 

 

پیشنهاد نویسنده: بهترین زمان بازسازی خانه

 

پروژه های مرتبط با بازسازی ساختمان که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با بازسازی مسکونی

هزینه بازسازی مسکونی چقدره؟

هزینه بازسازی مسکونی میتونه با سطح خواسته های مالک و کارفرما متغییر باشه ولی در شرکت های پیمانکاری بعد از اتمام طراحی میشه تا حدود بسیار زیادی هزینه ها رو برآورد کرد.

خدماتی که شرکت های بازسازی میدن شامل چه چیزهایی هستش؟

خدماتی که شرکت های معماری میدن متفاوته ولی خدماتی که شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح میده شامل مشاوره رایگان ، قیمت پایین در خرید المان و متریال هایی که در طراحی لحاظ شده ، پیمانکارانی با تجربه با قیمتی بسیار مناسب و گارانتی پروژه هایی که توسط این شرکت انجام میشه

آیا شرکت شما در تمام نقاط تهران فعالیت میکنه؟

بله شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح میتونه در تمام نقاط تهران در خدمت شما سروران عزیز باشه

آیا بازسازی مسکونی میتونه منبع درآمد باشه ؟

بله خیلی از افراد هستن که خونه های قدیمی با قیمت پایین می خرن و بعد از بازسازی با سود خوبی میفروشن

 

گالری تصاویر بازسازی مسکونی

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۰ میانگین: ۵]