بهترین معماری های انگلیس
08
خرداد

۱۰ مورد از بهترین معماری های انگلیس

بهترین معماری های انگلیس؛ اگر اهل انگلستان هستید یا در گذشته از آن بازدید کرده اید ، می دانید که در آن برخی از خارق العاده ترین معماری های جهان جای گرفته است. کسانی که فقط فرصتی برای دیدن انگلستان از طریق شیشه داشته اند ، ممکن است در جایی در امتداد خطوط قلعه هایکلر دونتون ابی فکر کنند.

ساختمان های عجیب و غریب به همراه خانواده سلطنتی ، انقلاب صنعتی و معروف “فنجان چای” بخشی از هویت ملی انگلیس تلقی می شود. بسیاری از ساختمان ها ارزش های سنتی ما ، تاریخ و موارد دیگر را نشان می دهند.

انگلیس با داشتن سابقه طولانی ، سلطنت ، بسیاری از جنگهای درگیر و چندین دوره توسعه عظیم و پیشگام ، دارای ساختمانهای متنوعی است که طی سالهای گذشته از اهمیت زیادی برخوردار بوده اند. بدون نگرانی بیشتر ، بیایید شمارش ۱۰ ساختمان مهم انگلیس را شروع کنیم.

 

پیشنهاد نویسنده: ۱۲ نمونه زیبا از معماری اسپانیا

۱. All Saints ، خیابان مارگارت ، لندن

بهترین معماری های انگلیس

بهترین معماری های انگلیس | بین سال های ۱۸۵۰ و ۱۸۵۹ توسط ویلیام باترفیلد طراحی و ساخته شد. این اثر به عنوان شاهکار باترفیلد مورد تمجید قرار گرفت ، زیرا با سبک گوتیک ویکتوریایی بالا ایجاد شد که اثبات آن برای معماری انگلیس بین دوره ۱۸۵۰ تا ۱۸۷۰ تأثیرگذار بود.

این کلیسای آجری قرمز در اطراف حیاط کوچکی ساخته شده است که دارای یک مدرسه نایب السلطنه و گروه کر است. فضای داخلی آن بسیار زیبا قلمداد می شود ، که به دلیل تزئین غنی و فضای مقدس آن مورد توجه قرار گرفته است. در ضلع شمالی خیابان مارگارت در فیتزرویا نزدیک خیابان آکسفورد واقع شده است.

۲. شماره ۶ لغزش ، بارانداز تاریخی Chatham ، کنت

بهترین معماری های انگلیس | پس از شکست ناپلئون ، نیروی دریایی سلطنتی با داشتن کارخانه های عظیم دولتی ، هزاران کارگر و بسیاری از حیاط های مخصوص خود ، قدرتمندترین ناوگان جهان در جهان شد. مهندسان نیروی دریایی محدودیت های فناوری را برای تجهیز نیروی دریایی به چنین زیرساخت های قدرتمندی تحت فشار قرار دادند.

در سال ۱۸۴۷ ساخته شد ، حیاط باراندازی مهمترین تأسیس برای نیروی دریایی سلطنتی برای چند صد سال شد ، تا اینکه در زمان های اخیر ۱۹۸۴ تعطیل شد.

اهمیت ساخت و ساز در تاریخ بریتانیا آن را به یکی از مهمترین بناهای تاریخ تبدیل کرده است. اکنون بازدید کنید و بخشهای مختلفی پیدا خواهید کرد ، به موجب آن یک بخش به بنادر Medway تحویل داده می شود ، بخشی دیگر برای استفاده های مسکونی و تجاری ساخته شده است ، و دیگری خیریه است – موزه ای که به عنوان جاذبه بازدید کننده باز است.

۳. ایستگاه راه آهن منچستر لیورپول ، منچستر

بهترین معماری های انگلیس | این ساختمان متوسط ​​که به عنوان اولین ایستگاه راه آهن مسافربری در جهان شناخته می شود ، از روش حمل و نقل پیشگامانه ای برخوردار است که در سراسر جهان شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اطمینان زیادی در کل صنعت مورد نیاز بود ، که عمیقاً به طراحی ساختمان می انجامید زیرا سرمایه گذاران و مسافران احساس می کردند سفر ریلی ایمن و سودآور است.

بهترین معماری های انگلیس | قطارها طبق جدول زمانی بودند و از لوکوموتیوهای بخار کشیده تشکیل شده بودند و طولانی ترین ایستاده و قدیمی ترین ایستگاه راه آهن ترمینال است. در حال حاضر بخشی از موزه علوم و صنایع در منچستر است.

 

پیشنهاد نویسنده: اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۴. سنت جورج هال ، لیورپول

بهترین معماری های انگلیس

بهترین معماری های انگلیس | این ساختمان به سبک نئوکلاسیک که در خیابان لیم در مرکز لیورپول واقع شده است ، میزبان دادگاه های کنسرت و دادگستری است. این بنا یک ساختمان درجه یک است و در سال ۱۹۶۹ توسط نیکولاس پوسنر ، مورخ معماری ، به عنوان بهترین ساختمان جدید یونانی در جهان شناخته شد.

بهترین معماری های انگلیس | بین سال های ۱۸۴۱ و ۱۸۵۴ ساخته شد و جای اولین بیمارستان در لیورپول را گرفت. هر بازدید کننده ای از لیورپول ، اهمیت آن را هنگامی که آن را با چشمان خود ببیند ، درک خواهد کرد ، زیرا همه کسانی که در آن منطقه هستند را با طراحی و ساخت معمارانه خود جذب می کند.

۵. A&G موری میلز ، منچستر

بهترین معماری های انگلیس | این بخشی از قدیمی ترین آسیاب های مجهز به بخار شهری در جهان است که نمادی از انقلاب صنعتی در منچستر هستند. هنگامی که انقلاب در سال ۱۸۳۰ وارد مرحله جدیدی شد ، از موتورهای جدید بخار با زغال سنگ برای برق استفاده می شود که این اولین آسیابی بود که فرایندهای تولید آن از طریق بخار تأمین می شد.

بهترین معماری های انگلیس | A&G Murray Mills در منچستر کارخانه های بزرگی هستند که بازدید کنندگان در منچستر انواع مشابه را می توانند ببینند. توسعه این موارد در داخل انگلیس پس از موفقیت اولیه آن در منچستر ، رشد در بزرگترین اقتصادی که تاکنون جهان دیده است را تحت تأثیر قرار داد. در آن زمان ، و امروز نیز یکی از بزرگترین شاهکارهای سازمانهای عمران شمال غربی انگلیس محسوب می شود که در سراسر منطقه فعالیت می کنند.

 

پیشنهاد نویسنده: معماری های برتر کشور ترکیه

۶. کاخ وست مینستر ، لندن

بهترین معماری های انگلیس

بهترین معماری های انگلیس | کاخ وست مینستر محل اجتماعات مجلس عوام و مجلس اعیان است – و آن را به قطب سیاست انگلیس تبدیل کرده است.

این کاخ در ساحل شمالی رودخانه تیمز واقع شده است و منظره ای بسیار مشهور در سراسر جهان است. در حالی که کاخ قدیمی به دلیل آتش سوزی در سال ۱۸۳۴ تخریب شد ، کاخ فعلی بین سالهای ۱۸۴۰ و ۱۸۷۰ بازسازی شد و از سبک معماری استفاده می کند که از مضامین عمودی Gothic Revival استفاده می کند.

بهترین معماری های انگلیس | کل کاخ “وست مینستر” نامگذاری شده و به نام پارلمان انگلیس تبدیل شده است. برج الیزابت ، معروف به “بیگ بن” نیز از بناهای تاریخی لندن و یکی از پربازدیدترین جاذبه های گردشگری در جهان است.

از سال ۱۹۷۰ کاخ وست مینستر یک ساختمان درجه ۱ است و بخشی از میراث جهانی یونسکو است. اینجاست که سیاستمداران ما برای پیشبرد سیاست های بسیاری از کشورها با هم دیدار می کنند.

 

پیشنهاد نویسنده: اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۷. King’s Bench Walk ، لندن

بهترین معماری های انگلیس | در دهه ۱۶۲۰ خانه هایی مانند King’s Bench Walk ساخته شدند. یک تراس یا “خانه ردیفی” که ما آن را می شناسیم ، این خانه ها پس از آتش سوزی بزرگ لندن ، منجی اقدامات مسکن شهر شدند.

بهترین معماری های انگلیس | بیشتر مسکن شهری امروزی بر اساس طرح های King’s Bench Walk در لندن ساخته شده است. امروزه ، این ساختمان عمدتا از اتاق های وکلای دادگستری تشکیل شده است.

۸. ابی ریوا ، یورکشایر شمالی

بهترین معماری های انگلیس

بهترین معماری های انگلیس | تماشایی ترین ویرانه قدیمی انگلیس ، صومعه Rievaulx یک شگفتی واقعی است. در ابتدا توسط Cistercian Monks ساخته شد و در ابتدا به عنوان یک جامعه خودکفا ساخته شد و یکی از ثروتمندترین صومعه های سرزمین بود. فقط تا زمانی که در سال ۱۵۸۳ توسط هنری هشتم انگلیس منحل شد ، قدرت آن پابرجا بود ، گرچه بسیاری از باقی مانده های آن هنوز هم قابل مشاهده است.

۱۱۳۲ سالی بود که دوازده راهب برای شروع کار بر روی ابی سفر کردند ، که به عنوان مأموریت استعمار برای شمال انگلیس و اسکاتلند انجام شد. ابی برای کسانی ساخته شده است که آرزوی زندگی سخت نماز و خودکفایی را دارند ، و حداقل تماس با آنها خارج است. امروزه خرابه های ابی توسط سازمان میراث انگلیس متعلق و نگهداری می شود.

۹. کاخ باکینگهام ، لندن

بهترین معماری های انگلیس | در شماره ۲ کاخ باکینگهام معروف جهان قرار دارد. این کاخ که نمادی مطلق از همه چیز بریتانیا است ، محل اقامت رسمی و مقر اداری پادشاه سلطنتی انگلستان است که در واقع ملکه الیزابت است.

بهترین معماری های انگلیس | در سال ۱۷۰۳ به عنوان یک خانه شهری ساخته شده است. اقامت صدها سال به عنوان اقامتگاه رسمی مورد استفاده قرار گرفته است. با این وجود بازسازی ها و بازسازی های اساسی کاخ صورت گرفته است ، به ویژه موارد برجسته ساختاری قابل توجه در اواخر قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰. این کاخ ۷۷۵ اتاق بزرگ دارد و باغ خصوصی آن بزرگترین باغ در لندن است. بسیاری از گردشگران به لندن برای عکاسی و لذت بردن از جاذبه ها و پارک های اطراف به کاخ باکینگهام سرازیر می شوند.

انگلیس به دلیل داشتن خانواده سلطنتی و انتصاب یک پادشاه مشهور است ، بنابراین این تأسیس را از اهمیت بسیاری برخوردار می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی

۱۰. ابی وست مینستر ، لندن

بهترین معماری های انگلیس | یک بنیاد سلطنتی که از دهه ۹۶۰ در لندن واقع شده بود ، پادشاهان پی در پی از این ساختار عالی پول استفاده می کردند و به آن اسراف و علاقه فوق العاده تاریخی می بخشیدند. در اینجا بود که سبک معروف به “نورمن” و همچنین مکانی که هنری سوم بازسازی مجدد گوتیک مجلل خود را در سراسر کشور آغاز کرد ، توسعه یافت. در سلطنت قرون وسطایی انگلیس طعم و مزه غنی وجود دارد و ماسونهای آنها با مضمون این ابی و ویژگی های مجسمه های بزرگ را می توان یافت.

بهترین معماری های انگلیس | ابی وست مینستر مشهورترین عروسی های تاریخ انگلیس را برگزار کرده است. سوابق اولیه نشان می دهد که هانری اول پادشاه انگلیس در سال ۱۱۰۰ در اینجا با ماتیلدا اسکاتلند ازدواج کرد ، در حالی که حوادث اخیر شاهزاده ویلیام و پرنسس کاترین میدلتون را در سال ۲۰۱۱ گره زدند.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع تجاری

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط معماری های مشهور انگلیس برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۵]