ارزان ترین راه برای طراحی داخلی منزل
19
آبان

ارزان ترین راه برای طراحی داخلی منزل

ارزان ترین راه برای طراحی داخلی منزل

۲۰ ایده برای اتاق نشیمن با کمترین بودجه برای به روز رسانی فضای شما!

به دنبال ایده های اتاق نشیمن با بودجه هستید؟ نگاهی به ایده های شگفت انگیز مقرون به صرفه و فوق العاده شیک ما بیندازید. در جستجوی ایده هایی برای اتاق نشیمن با بودجه هستید؟ همانطور که از نام آن پیداست، ما در اتاق نشیمن خود به سختی زندگی می کنیم. اینجا جایی است که هر روز صبح و هر شب استراحت می کنیم، سرگرم می شویم، قهوه می نوشیم. اینجا جایی است که ما بی شرمانه شام ​​را در سینی می خوریم و تمام شب را با پرخوری جلوی تلوزیون بیدار می مانیم. اما اگر در حال طراحی یک اتاق نشیمن جدید هستید و بودجه شما محدود شده است، از کجا شروع می کنید؟ ما اینجا پیشنهاد می‌کنیم: با ایده‌ها و ترفندهای مقرون به صرفه اتاق نشیمن که هزینه‌های کوچک و سبک زیادی دارند.

از بالا انداختن یک رول کاغذ دیواری گرفته تا رنگ آمیزی مبلمان موجود، بسیاری از کارهای ساده و سوئیچ های ارزان قیمت وجود دارد که می توانید بدون نیاز به هزینه زیادی در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید. بیشتر ایده‌هایی که در اینجا پیدا می‌کنید قیمت هایی زیر یک میلیون دارند و در کمتر از یک آخر هفته قابل دستیابی هستند، بنابراین فقط به پیمایش این صفحه ادامه دهید تا الهام بگیرید… ایده های اتاق نشیمن بیشتری را در گالری نمونه کار ها و پروژه های دکوطرح  بیابید.

 

ارزان ترین راه برای طراحی داخلی منزل

مبلمان و دکوراسیون منزل را دوباره مرتب کنید

قبل از خرید، آنچه را که در حال حاضر دارید دوباره تصور کنید. تمرکز مجدد چیدمان به شما این امکان را می دهد که اتاق نشیمن خود را بدون پاشیدن آب به روز کنید. بنابراین، به جای پیروی از همان چیدمان سنتی در اتاق نشیمن خود – میز قهوه‌خوری در وسط، مبل‌ها به هر دو دیوار، تلویزیون در یک طرف – چرا چیز جالب‌تری را امتحان نکنید، مانند جدا کردن مبلمان خود از دیوار. یا استفاده از یک اثر هنری به عنوان نقطه کانونی (به جای تلویزیون). یا حتی فقط برخی از مبلمان را از بین ببرید و تمیز کنید تا اتاق نشیمن بزرگتر به نظر برسد.

 

بهترین قطعات خانه را در اتاق نشیمن قرار دهید

قبل از اینکه بودجه کوچک خود را صرف خرید قطعات جدید کنید، به اطراف خانه خود نگاه کنید و ببینید آیا می توانید چیزی از اتاق های دیگر قرض بگیرید یا خیر. ممکن است متوجه شوید که یک تکه مبلمان که در اتاق خواب شما باقی مانده است در اتاق نشیمن شما بسیار بهتر عمل می کند یا به اتاق زیر شیروانی یا گاراژ خود نگاهی بیندازید تا ببینید آیا می توان از هر قطعه نادیده گرفته شده دوباره استفاده کرد.

نکته اصلی: اگر به یک یافته عالی برخورد کردید اما کاملاً با اتاق نشیمن فعلی شما مطابقت ندارد، رنگ آمیزی مبلمان آن را با طرح شما مطابقت می دهد.

 

دیوارهای خود را با نقاشی ها و کارهای هنری به روز کنید

جایگزینی برای نمایش عکس ها و تصاویر می خواهید؟ دیوارپوش‌های پارچه‌ای راهی سریع و ارزان برای روشن‌کردن دیوار خالی استاندارد شما و افزودن یک جرقه بوهمیایی متداول است. در مورد آویزهای دیواری، اگر یک روتختی جذاب در کشو دارید، حتی ممکن است نیازی به خرید چیز جدیدی نداشته باشید.

 

حس خوب لوکس بودن را با گیاهان به خانه اضافه کنید

گیاهان یک برد آسان برای افزودن به زرادخانه طراحی شما هستند. آن ها رنگ، شکل و (به معنای واقعی کلمه) زندگی را به فضا اضافه می کنند. مکآن های عالی وجود دارد که می‌توانید شاخ و برگ‌های ارزان قیمت و باکیفیت انتخاب کنید. با این حال، گیاهان بزرگ‌تر خانه هنوز هم می‌توانند گران باشند، بنابراین برای ایجاد توهم پر شدن فضای سبز فراوان، گروه‌هایی از گیاهان کوچک را در ارتفاع‌های مختلف بچینید.

 

به قدرت رنگ ایمان داشته باشید

یکی از ساده‌ترین ایده‌های اتاق نشیمن با بودجه این است که دانگری‌های خود را بپوشید و نقاشی کنید. مقدار زیادی رنگ با کیفیت خوب و قیمت پایین وجود دارد، اما اگر واقعاً می خواهید پس انداز کنید، فقط می توانید یک گلدان کوچک بخرید و یک دیوار یا طاقچه ها را رنگ کنید. نیاز به الهام دارید؟ ایده های رنگ آمیزی اتاق نشیمن ما را از دست ندهید.

 

کاغذ دیواری تان را از نوع قابل شست و شو و قابل جابه‌جایی انتخاب کنید

برای افراد ترس از تعهد داخلی یا اجاره‌کنندگان، کاغذ دیواری قابل جابجایی یک تغییر بازی است. اکنون می توانید کاغذ دیواری باورنکردنی تهیه کنید، دیوارهای خود را در آن بپوشانید، چند سال بعد آن را بردارید و همچنان با سپرده خود کنار بروید.

 

یک نقاشی دیواری اضافه کنید

یک ایده عالی برای اتاق نشیمن ارزان، ترکیب یک نقاشی دیواری است. این به این معنا نیست که زمان زیادی را صرف چسباندن یکی به دیوار خود کنید یا خودتان یکی را نقاشی کنید، شما می توانید تعداد زیادی چاپ در مقیاس بزرگ را پیدا کنید که فقط می توانید در عرض چند دقیقه آن را قطع کنید. به علاوه نقاشی‌های دیواری عالی هستند اگر خانه‌های اجاره‌ای را تزئین می‌کنید، زیرا اینگونه نیستند که می‌توانید گزینه‌ای را انتخاب کنید که به اندازه کاغذ دیواری یا رنگ دائمی نیست.

 

یک دیوار به شکل گالری ایجاد کنید

گرایشی که واقعاً امتحان خود را در طول زمان را پس داده است، دیوارهای گالری راهی عالی برای پرکردن ارزان دیوار خالی و دادن شخصیت بسیار مورد نیاز به اتاق است. از عکس‌ها، ضبط جلد، چاپ استفاده کنید – حتی می‌توانید برش‌های پارچه را قاب کنید یا تکه‌هایی از کاغذ دیواری را ذخیره کنید. نکته اصلی: اگر ملک خود را اجاره می‌کنید، مشکلی نیست، قلاب‌های فرمان راه‌حل خوبی هستند یا با قفسه عکس برای حداقل آسیب دیدن دیوار استفاده کنید.

 

کوسن های خود را عوض کنید

کوسن ها: همه کاره ترین مبلمان نرم. چند کوسن جدید که در اندازه‌ها، شکل‌ها، رنگ‌ها و بافت‌های مختلف موجود است، می‌تواند تمام چیزی باشد که اتاق نشیمن شما برای احساس طراوت به آن نیاز دارد.

 

از فرش های لایه ای استفاده کنید

به جای خرج کردن پول برای فرش کردن اتاق نشیمن خود، این ایده ارزان قیمت اتاق نشیمن را کپی کنید و لکه های متعدد را با لایه هایی از فرش پنهان کنید. قالیچه‌های پارچه‌ای، قالیچه‌های جوت، قالیچه‌های ایرانی، فرش‌های پوست گوسفند – به‌نظر می‌رسد که بیشتر، بیشتر است، قاعده است. بافت ها، رنگ ها و الگوها را با هم ترکیب کنید تا به فضا جذابیت بیشتری بدهید. برای حفظ تعادل مناسب بین حال و هوای عجیب وغریب و فرش فروشی کامل، از یک پالت رنگ ساده استفاده کنید و از فرش های خنثی مانند جوت به عنوان پایه استفاده کنید.

 

مبلمان را بپوشانید تا اتاق نشیمن خود را بازسازی کنید

هیچ چیز مانند اثاثه یا لوازم داخلی جدید، یک مبلمان غم انگیز را جذاب نمی کند. پوشش مجدد یا روکش کردن می تواند ظاهر مبل ها و صندلی های قدیمی را کاملاً تغییر دهد و یک ایده عالی برای اتاق نشیمن ارزان است. روکش کردن قطعات بزرگ مبلمان می تواند گران باشد، بنابراین یک راه حل واقعاً ارزان این است که پرده ها را روی کوسن های مبل قرار دهید، همانطور که در زیر مشاهده می کنید.

 

از نورپردازی ترکیبی استفاده کنید

نورپردازی اتاق نشیمن چیزی است که می تواند خیلی سریع به روز شود و نیازی به هزینه زیادی ندارد. با استفاده از چراغ‌های روی زمین یا رومیزی در ارتفاع‌های مختلف، اتاق خود را مانند یک سالن جراحی بیش از حد روشن نکنید. لایه بندی نورپردازی خود به این روش، حوضچه های نور دنج ایجاد می کند که می تواند به سرعت حال و هوای اتاق را تغییر دهد.

 

کف اتاق نشیمن خود را رنگ آمیزی کنید

خوب، شاید این یک کار پنج دقیقه ای نباشد، اما همچنان یک ایده عالی برای اتاق نشیمن مقرون به صرفه است. رنگ آمیزی تخته کف یک پروژه آسان برای آخر هفته است که هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت و می تواند ظاهر فضای شما را کاملاً تغییر دهد. اگر به اندازه کافی شجاع هستید، ما عاشق عشق هستیم، تخته های کف سیاه در این اتاق نشیمن را دوست داریم و آن ها در حال حاضر بسیار محبوب هستند.

 

به روز رسانی یک اتاق نشیمن با فضای ذخیره سازی مفید

فضای ذخیره سازی کاربردی ممکن است هیجان انگیزترین ایده اتاق نشیمن ارزان نباشد، اما درهم ریختگی و استفاده از فضای ذخیره سازی برای افزودن شخصیت می تواند واقعاً یک فضا را متحول کند. اگر قبلاً فضای مناسبی برای ذخیره‌سازی اتاق نشیمن ندارید، ایده‌های ما را بررسی کنید، اما اگر نوعی قفسه کتاب یا قفسه‌های باز دارید، از آن ها برای به‌روزرسانی اتاق نشیمن خود استفاده کنید. به طور مرتب آنچه را که روی آن ها نگه می دارید تغییر دهید، آثار هنری، عکس ها، گیاهان، کتاب ها و مجلات را اضافه کنید تا تمرکز جدیدی به اتاق نشیمن خود ایجاد کنید.

 

ولخرجی استراتژیک برای دکوراسیون منزل!

روی قطعاتی سرمایه گذاری کنید که نقطه مرکزی فضای شما هستند، قطعاتی که بتوانید کل اتاق را اطراف آن بسازید. این می تواند یک مبل گران قیمت زرد خردلی باشد که به سختی به آن علاقه داشته اید یا یک اثر هنری شگفت انگیز. اگر آن را دوست دارید و قرار است اتاقی را کاملاً متحول کند، از گفتن آن متنفر باشید، احتمالاً ارزشش را دارد.

 

رنگ دیوار خود را با مبلمان خود مطابقت دهید

چنین ترفند آسانی: تطبیق رنگ دیوار خود با غالب ترین مبلمان شما، اگر دقیقاً نباشد، حداقل در لحن، ظاهری گران قیمت ایجاد می کند. این ترفند با طرح‌های خنثی یا بی‌صدا به بهترین شکل کار می‌کند – انتظار نداشته باشید که دیوارهای بنفش روشن و مبلمان همسان فضای گران قیمت را از بین ببرند…

 

از دل خانه خود یک شخصیت جالب بیرون بیاورید!

یک ایده بسیار آسان برای اتاق نشیمن این است که از خانه خود خرید کنید و نمایشگری بسازید که سبک و شخصیت شما را منعکس کند. در مغازه‌های دستفروشی نیز به دنبال قطعات عجیب و غریب بگردید و چاپ‌هایی را پیدا کنید که واقعاً دوست دارید روی آن ها سرمایه‌گذاری کنید.

 

پرده های جدید اتاق نشیمن را آویزان کنید

شما آنقدر به ظاهر پرده های اتاق نشیمن خود عادت کرده اید، احتمالاً متوجه نشده اید که آن ها دیگر با فضای شما مطابقت ندارند. تعویض پرده‌هایتان برای چیزی سبک‌تر، می‌تواند تفاوت زیادی ایجاد کند – باعث می‌شود اتاق روشن‌تر و تازه‌تر به نظر برسد. نوک بالایی با پرده ها، آن ها را چند اینچ بالاتر از قاب پنجره خود آویزان کنید تا کمی ارتفاع اضافه کنید و پنجره بزرگتر به نظر برسد.

 

خرید لوازم دست دوم هیچ اشکالی ندارد!

نه تنها خرید مبلمان و دکور دست دوم معمولاً ارزان‌تر است، بلکه راه آسانی برای وارد کردن شخصیت فوری به اتاق نشیمن است. دلسرد نشوید، فهرستی از قطعاتی را که به دنبال آن هستید نگه دارید و اندازه گیری هایی را که باید انجام دهید یادداشت کنید. باز هم به یاد داشته باشید که یک لیس رنگ چه کاری می تواند انجام دهد، بنابراین به جای رنگ ها به دنبال اشکالی باشید که دوست دارید.

 

یک میز قهوه برای خانه انتخاب کنید

آیا راهی فوری می خواهید که اتاق نشیمن خود را گران تر و لوکس تر نشان دهید (با بودجه کم)؟ یک صفحه نمایش میز قهوه بسازید. یک شمع زیبا، یک کتاب میز قهوه‌خوری شیک، یک گلدان گل، چند زیر لیوانی بامزه و وویلا، نقطه کانونی اتاق نشیمن شما اکنون شبیه چیزی است که مستقیماً از Pinterest بیرون آمده است، اما فقط چند صد هزار تومان خرج کرده‌اید!

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]