طراحی مینیمالیست
30
اردیبهشت

نکاتی برای زندگی مینیمالیست

نکاتی برای زندگی مینیمالیست

پیشنهاد نویسنده برای زندگی مینیمالیست: طراحی داخلی منزل

اگر شما آماده بهره بردن از تمام مزایای این سبک زندگی ساده و هدفمند هستید ، در اینجا نحوه ایجاد یک خانه مینیمال و شروع زندگی با حداقل زندگی در اینجا آمده است:

۱. هر بار روی یک اتاق تمرکز کنید. | زندگی مینیمالیست

اغلب اوقات ، سخت ترین قسمت در مورد به حداقل رساندن خانه شما این است که بدانید از کجا شروع کنید. هر چند یک چیز واضح این است که تلاش برای یک باره رسیدگی به یک خانه کاملاً طاقت فرسا است – به همین دلیل است که باید همزمان روی یک اتاق تمرکز کنید. ابتدا وقت و انرژی خود را به آسانترین اتاق هدایت کنید – سپس هنگام گذر از بقیه خانه ، از آن به عنوان الهام بخش دیگران استفاده کنید. (و اگر در یافتن بهترین برنامه برای خانه خود مشکلی ندارید ، بکر برنامه خود را به نام Clutter Free پیشنهاد می کند که می تواند با ایجاد یک نقشه راه شخصی و گام به گام برای رفع سر و صدا کردن به شما کمک کند.)

۲. ابتدا با مناطق قابل مشاهده شروع کنید.

زندگی مینیمالیست | هنگامی که اتاقی را برای تمرکز انتخاب کردید ، یک روش خوب این است که ابتدا با قسمت های قابل مشاهده شروع کنید – بنابراین چیزهایی مانند قفسه ها ، مبلمان و وسایل روی زمین – قبل از اینکه به قسمت های پنهان اتاق بروید ، مانند سازماندهی دراورهای خود ، کابینت و کمد. به گفته بکر ، از این طریق ، در واقع می توانید پیشرفت خود را مشاهده کنید ، که وقتی بیش از حد از وسایلی که مجبور به گذراندن هستید ، بسیار زیاد کمک می کند.

۳. با نگه داشتن فقط موارد ضروری شلوغ کنید. | زندگی مینیمالیست

وقتی زمان شروع به شستشوی واقعی فرا رسیده است ، یک قانون اساسی این است که فقط مواردی را که برای شما بسیار ضروری – و معنی دار هستند – نگه دارید. به بکر توصیه می کند: “راحت ترین و سخت ترین وسایل خانه خود را طی کنید ، هر مورد را لمس کنید و تصمیم بگیرید ،” آیا این چیزی است که برای زندگی من ارزش ایجاد می کند؟ آیا این چیزی است که به من کمک می کند خانه ای را که می خواهم ایجاد کنم؟ یا اینکه واقعاً باعث حواس پرتی می شود از آن؟'”

زندگی مینیمالیست | اگر هنوز در تصمیم گیری برای نگه داشتن یا پرتاب چیزی مشکل دارید ، بکر چهار سوال خاص را برای اینکه از خود در مورد مورد خاص بپرسید توصیه می کند:

  • آیا به آن احتیاج دارم؟
  • آیا از آن استفاده می کنم؟
  • اگر نداشتم از چه چیزی استفاده می کردم؟
  • چرا آن را دارم؟

پیشنهاد نویسنده برای زندگی مینیمالیست: طراحی داخلی منزل

۴. تزئینات خود را محدود به موارد با معنی کنید.

زندگی مینیمالیست | وقتی صحبت از دکوراسیون منزل می شود ، آسان است که بخواهید خانه خود را با وسایل زیبا و مختلفی که به فروش رسانده اید و یا در فروشگاه کالاهای محلی خود دیده اید ، آراسته کنید – اما اگر می خواهید به یک خانه مینیمال متعهد شوید ، بهتر است وسایل تزئینی خود را به بکر می گوید ، مواردی که ارزش یا معنی خاصی دارند. وی می گوید: “مسئله این است که افراد در طی سالها تمایل به جمع آوری تزئیناتی دارند که معنای خاصی برای آنها ندارد.”

در نتیجه این ، بکر با نگه داشتن بیشترین وسایل تزئینی که برای آنها مهمترین دکوراسیون است – مانند عکسهای خانوادگی و میراث خاص – مردم را ترغیب می کند که می توانند داستان شما را بهتر برای خانواده و همچنین بازدیدکنندگان بازدید کنند. خانه وی توضیح می دهد: “هنگامی که تعداد دکوراسیون کمتری داشته باشیم ، به تزئیناتی که بیشترین معنی را برای ما دارند توجه و ارزش بیشتری می دهیم.”

۵. مرتب شوید. | زندگی مینیمالیست

تبدیل موثر خانه به یک خانه مینیمالیستی یک چیز است – اما حفظ این شرایط برای همیشه چیز دیگری است! خانه شما فضایی است که به طور مداوم در آن زندگی می شود ، بنابراین اجتناب ناپذیر است که پس از مدتی اوضاع بهم ریخته و بهم ریخته شود. بکر می گوید ، به همین دلیل مهم است که عادت های تمیز کردن خوبی داشته باشید.

۶. در مقابل وسوسه خرید بیشتر مقاومت کنید.

زندگی مینیمالیست | خرید چیزهای کمتری در عصر تبلیغات مداوم و فراگیر بسیار دشوار است – به همین دلیل بکر توصیه می کند تا جایی که می توانید تبلیغات را رد کنید ، خواه این به معنای لغو اشتراک در ایمیل ها ، تماشای تلویزیون کمتر یا دور ریختن نامه های ناخواسته است. این همچنین می تواند به معنای رد مادی گرایی برای تمرکز بیشتر بر روی مواردی باشد که در واقع برای شما معنی دار هستند. چایکا توصیه می کند: “به این فکر کنید که چه چیزهایی واقعاً دوست دارید ، در مقابل چیزهایی که مادی گرایی یا تبلیغات باعث شده شما را دوست داشته باشید”. “دریابید که سلیقه شما چیست و چه چیزی شما را در فضای خود خوشحال می کند.”

پیشنهاد نویسنده برای زندگی مینیمالیست: طراحی داخلی منزل

۷. هدف خود را پیدا کنید. | زندگی مینیمالیست

در اینجا یکی از مهمترین قسمتهای زندگی مینیمالیستی وجود دارد: اگر در فکر این هستید که در خانه خود کمترین زندگی را انجام دهید ، کمی وقت بگذارید تا درمورد دلیل انجام این کار تأمل کنید – آیا این به این دلیل است که می خواهید پول بیشتری پس انداز کنید ، زیرا شما می خواهید بیشتر وقت خود را با خانواده بگذرانید ، یا حتی به این دلیل که می خواهید زودتر بازنشسته شوید و از سال های بازنشستگی خود لذت ببرید. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در نهایت ، زندگی مینیمالیستی مربوط به داشتن یک زندگی هدفمند با هدف است. بکر می گوید: “هدف مینیمالیسم فقط داشتن چیزهای کمتری نیست ، بلکه داشتن زندگی معنادارتر از زندگی من است.”

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی اتاق نشیمن

 

پیشنهاد نویسنده برای زندگی مینیمالیستی: طراحی داخلی منزل

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط طراحی مینیمالیست برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]