7 مرحله از روند طراحی پروژه
05
بهمن

هزینه تمام شده بازسازی مشارکتی در قم

هزینه تمام شده بازسازی مشارکتی در قم چقدر است؟

شهر فرهنگی و مذهبی قم، کلانشهری است که در ۱۲۰ کیلومتری جنوب تهران پایتخت ایران واقع شده‌ است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد و هفتمین کلانشهر ایران است. شاید برایتان جالب باشد که در سال ۱۴۰۰، بیش از دو میلیون و ۳۷ هزار متر مربع پروانه ساختمانی در شهر قم صادر شده که از نظر مقایسه میزان پروانه‌های صادر شده در سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه ۳۸ درصد رشد داشته است. مناطقی همچون سالاریه، بلوار شهید صدوقی و شهرک قدس از مناطق بالای شهر قم محسوب می‌شوند. بر اساس بررسی‌های انجام شده، متوسط قیمت فروش مسکن در سالاریه در ابتدای سال ۱۴۰۱ بیش از ۳۰ میلیون تومان و دو منطقه دیگر حدود ۱۷ میلیون تومان بوده و هر روز بر قیمت آن افزوده می‌شود. بازسازی مشارکتی در قم یک فرصت طلایی برای تمام صاحبان ملک و پیمانکاران است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند.

 

به اطلاعات بیشتری درمورد هزینه تمام شده بازسازی مشارکتی در قم نیاز دارید؟ حتما به این مقالات نگاهی بیندازید!

 

 

بازسازی مشارکتی در قم چه مزایایی دارد؟

بستن قرارداد بازسازی مشارکتی در قم دارای مزایای زیادی از جمله افزایش ارزش ملک و نیز بهترین راه برای نوسازی ساختمان‌های قدیمی است. بر اساس قوانین و قراردادهای بازسازی مشارکتی در قم، مالک، ملک خود را به عنوان آورده قرار می‌دهد و سازنده نیزکلیه هزینه‌های ساخت را متقبل می‌گردد. در بازسازی مشارکتی در قم، ملک از یکی و سرمایه از کسی دیگر می‌باشد.

بازسازی در بلوار پاکنژاد

بازسازی مشارکتی در قم به این صورت است که مالک یک قطعه زمین یا ساختمان قصد احداث واحدهایی مسکونی یا تجاری را دارد. او در این راه از کمک‌ها، امکانات و تجارب یک فرد یا گروه سازنده بهره‌مند شده و سپس آن‌ها را در سود یا مالکیت ملک خود، شریک خواهد کرد.

سقف وافل

بازسازی مشارکتی در قم فقط برای کسانی نیست که بودجه‌ی کافی برای ساخت و ساز ندارند، بازسازی مشارکتی در قم برای بسیاری از سرمایه‌داران بزرگ راهی مناسب برای گسترش کسب‌وکارشان و ساخت و ساز هر چه بیشتر است.

ساخت مشارکتی در منطقه یک تهران

در قراردادهای بازسازی مشارکتی در قم متراژ و قیمت زمین می‌بایست به طور دقیق محاسبه گردد. تمام مالکان با تجربه و متقاضیان پیشین بازسازی مشارکتی در قم به خوبی می‌دانند که اگر متراژ و قیمت زمین هنگام بستن قرارداد درست برآورد نشود ممکن است اختلافات زیادی را موجب شود. همان ابتدای کار در این موارد دقت کنید. تعیین متراژ و همچنین حق و حقوق دو طرف قرارداد بازسازی مشارکتی در قم از بروز هرگونه اختلاف جلوگیری جلوگیری خواهد کرد. جمع سرمایه‌‌‌های مالک و کسی ملک را بازسازی می‌کند ارزش کل پروژه‌ می‌باشد، از این فرمول در قرارداد بازسازی مشارکتی در قم استفاده کنید.

 

چند روش برای بازسازی مشارکتی در قم وجود دارد؟

ماهیت بازسازی مشارکتی در قم در هر صورت یکسان است، تنها تفاوت انواع قرارداد بازسازی مشارکتی در قم، در توافقات آن است، سه روش زیر متداول‌ترین روش‌ها برای تقسیم سود و مالکیت در بازسازی مشارکتی در قم هستند:

  • نفر اول ملک را ارائه کرده و نفر دوم هزینه‌های ساخت را به عهده می‌گیرد در این حالت قیمت زمین در بیعانه ذکر می‌شود، فرد سازنده نیز باید متعهد شود که بنایی ساخته که با مشخصات مورد نظر تطابق دارد.
  •  طرفین بر اساس توافق از قبل تعیین شده متعهد می‌شوند که چنانچه عملیات به صورت مرحله‌‌ای در هر بخش انجام شد یک سهم از زمین منتقل و انتقال دهنده پس از انجام کار برای تنظیم سند رسمی اقدام کند.
  • در این روش طرفین قرار می‌گذارند زمانی که پروژه به مرحله مشخصی برسد صاحب زمین نسبت به ارائه یک وکالت بلاعزل به فرد سازنده که طرف دوم می‌باشد جهت تنظیم سند انتقال رسمی به میزان سهم خود اقدام نماید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]