هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران
20
دی

هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران

هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران و همه چیز درمورد آن!

منطقه شش تهران یکی از مناطق قدیمی شهر تهران است که برخی از ساکنین قدیمی آن، تعصب خاصی روی این منطقه دارند! منطقه شش تهران در قسمت مرکزی شهر تهران قرار گرفته است و دسترسی مناسبی به ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی مناسب دارد. همچنین موقعیت اقتصادی و استراتژیکی این منطقه به سبب بالا بودن جمعیت و وجود بسیاری از ساختمان‌های مهم، اداری و دولتی در این منطقه بسیار مهم است. مغازه‌ها و خانه‌های زیادی در این منطقه وجود دارند که از سالیان پیش مورد استفاده قرار گرفته‌اند و اکنون بافت فرسوده‌ی شهر محسوب می‌شوند. یکی از پیشنهادات متخصصان راه و ساختمان به این افراد، ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران است. ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران معمولا زمانی مد نظر قرار می‌گیرد که مالک، بودجه‌ی کافی برای ساخت و ساز نداشته باشد و ملک خود را در اختیار سازنده قرار دهد.

 

به اطلاعات بیشتری درمورد هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران نیاز دارید؟ حتما به این مقالات نگاهی بیندازید!

 

 

ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران چگونه انجام می‌شود؟

یکی از قراردادهای حوزه‌ی پیمانکاری و ساخت و ساز در شهر تهران، قرارداد مشارکت در ساخت است که بین دو طرف معامله در پروژه‌‌‌های تجاری و مسکونی تنظیم و امضا‌‌ می‌شود. در موارد بسیاری، مالک یک زمین پول کافی برای ساخت یک یا چند واحد مسکونی یا تجاری را ندارد و با تکیه بر قوانین ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران، این روش محبوب را پیش می‌گیرد و بدین ترتیب بازسازی خانه را آغاز می‌کند.

دکوراسیون داخلی ولیعصر

منطقه شش تهران دارای وسعت بسیار زیادی است. محله‌های منطقه شش تهران دارای کیفیت خوبی برای زندگی هستند. البته این محله‌ها از محدوده خیابان انقلاب تا بزرگراه همت ادامه داشته و این محدوده گسترده باعث شده است تا محله‌های منطقه شش تهران دارای کیفیت‌های متفاوتی برای زندگی باشند.

ساخت مشارکتی در جابان

قوانین ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران مانند تمام مناطق دیگر شهرداری تهران و سایر نقاط کشور است. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشورت درمورد وضعیت سازه و ملک خود و تصمیم برای ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران می‌توانید از مشاوره رایگان با مهندسان دکوطرح استفاده کنید.

 

مزایای ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران

مزایای ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران به معنای واقعی کلمه بی‌شمارند، اما اگر بخواهیم به طور خلاصه برخی از این مزایا را نام ببریم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • با ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران در زمان صرفه جویی خواهید کرد. لازم نیست خودتان همه چیز را دنبال کنید یا برای مدت طولانی پول ذخیره کنید.
 • نیازی به بودجه ندارید، شما ملک را در اختیار سازنده می‌گذارید و سپس آن را تحویل می‌گیرید. سازنده در سود شما  شریک خواهد بود.
 • با ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران در صورتی که طرف دیگر قرارداد شرکت‌‌‌‌‌‌‌های پیمانکاری معتبر و متخصص در زمینه ساخت و ساز باشند خیالتان از بابت کیفیت راحت است.

 

ساخت مشارکتی در گیلاوند

 • در دام کلاهبرداران نخواهید افتاد و لازم نیست تمام مصالح را خودتان بخرید یا به دنبال استخدام کارگر بیفتید.
 • ارزش ملک شما حفظ می‌شود و می‌توانید آن را چند برابر کنید.
 • ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران کاملا قانونی بوده و هر زمان که خواستید می‌توانید از حمایت‌های قانونی استفاده کنید.

 

نکات مهم ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران

 • از شرکتی که می‌خواهید با آن قرارداد ساخت مشارکتی در منطقه شش تهران ببنید مطمئن شوید و تعارف نداشته باشید.
 • از شرکت بخواهید با شما در دفتر اسناد رسمی قرارداد ببندد.
 • میزان آورده هر کس را دقیق مشخص کنید و ابهامی باقی نگذارید.
 • دقیق بنویسید هر کس چه سهمی دارد و چه میزان از سود را خواهد برداشت.
 • سوال بپرسید. از سوال پرسیدن نترسید، هیچ چیز را با ابهام امضا یا قبول نکنید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]