رنگ very peri در دکوراسیون ‌داخلی
18
آذر

رنگ very peri در دکوراسیون ‌داخلی

رنگ very peri در دکوراسیون ‌داخلی

سال ۲۰۲۱ هم مثل برق و باد گذشت و در آخرین روزهای آخرین ماه از سال ۲۰۲۱ هستیم، سال نوی میلادی را پیشاپیش به همه شما همراهان خوب دکوطرح تبریک می گوییم.

حتما شما هم شنیدید که رنگ very peri به عنوان رنگ سال ۲۰۲۲ انتخاب شد، اگر نشنیدید نگران نباشید، مقاله ی رنگ سال ۲۰۲۲ دکوطرح رو مطالعه کنید و بعد مجدد این مقاله رو مطالعه کنید تا با هم روش هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی با رنگ سال ۲۰۲۲ یا همان ۱۴۰۱ خودمان را آموزش دهیم!

 

رنگ very peri در دکوراسیون ‌داخلی

رنگ سال ۲۰۲۲ چی شد؟!

شرکت پنتون که در واقع وظیفه آن تعیین رنگ های ترند هر سال می باشد رنگ سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد. شرکت پنتون وظیفه استانداردسازی رنگ ها را برعهده دارد و به هر رنگ یک کد مخصوص می دهد تا رنگ ها به صورت دقیق مشخص شوند و با دیگر رنگ ها اشتباه گرفته نشوند. طراحان لباس و مد از رنگ هایی که شرکت پنتون به عنوان رنگ سال اعلام می کند بهره می برند تا تولیدات خود را بر اساس آن انجام دهند. با فرا رسیدن کریسمس و همچنین نزدیک شدن به ماه های پایانی سال، با توجه به این نکته که تغییر دکوراسیون خانه و تغییرات بزرگ به زمان بیشتری نیاز دارند بسیاری از مردم تصمیم به عوض کردن مبلمان، دکوراسیون منزل و دارند.

 

تزئین خانه با رنگ سال very peri

اول از همه دوست داریم چند ترند سال ۲۰۲۲ برای دکوراسیون داخلی را بررسی کنیم، پس ادامه مطلب را بخوانید! ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۲ ظاهر مناسب و زیبایی دارند که مطمئنا تمایل دارید آن ها را در خانه خود به کار ببرید. در سال آتی، طرح ها راحت تر، رایج تر و عامه پسندتر خواهد شد و برخی از طرح های قدیمی و تم های کلاسیک دوباره راهشان را برای ورود به خانه شما پیدا خواهند کرد. با توجه به این تنوع، شما نه تنها قادر خواهید بود خانه ای مدرن بسازید، بلکه برای مدت ها نیز سبکی شیک و مدرن خواهید داشت.

 

ترندهای طراحی داخلی عمده در سال ۲۰۲۲

تأکید بر روی پایداری و طبیعی بودن اکسسوری ها از ترندهای داخلی سال های گذشته، همچنان رو به گسترش و پا برجا است. زیبایی ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۲، حتی بیشتر و مطلوب تر هم خواهد شد.

 • طرح های قدیمی اما جذاب: به کار بردن کمی طرح‌های قدیمی به اندازه کافی خانه را زیبا خواهد کرد. ترکیب رنگ‌ هایی همچون پرتقالی مایل به قرمز، سبز خزه‌ ای و سایر رنگ های خنک و گرم، فضای داخلی را روشن می کند. می توانید از مبل های راحتی قدیمی نیز استفاده کنید.
 • طراحی داخلی خانه با گل و گیاه: یکی از ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۲، کاربرد گیاهان در فضای داخلی است. در سال آینده، با طراحی الهام گرفته از طبیعت برای خانه خود سنگ تمام بگذارید و از فضای داخلی آراسته شده با گل و گیاه طبیعی بهره ببرید. گیاهان نه تنها مکمل چوب های طبیعی و رنگ های قهوه ای داخل منزلتان هستند، بلکه هوا را نیز تصفیه می کنند. علاوه بر این، دیدن رشد شکوفه های گُل احساس عمیقی از رضایت و شادی را برایتان به ارمغان می آورد.
 • ترندهای طراحی داخلی در سال ۲۰۲۲ مثل فضاهای چندمنظوره: به نظر می رسد که فضاهای داخلی تک کاربردی بسیار قدیمی شده اند. با توجه به گام ها و طرح های معماری نوین، ما انتظار داریم که ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۲ ایده های خوبی را در خصوص اتاق های چند منظوره به ما نشان دهند. با استفاده از تاکتیک های تمیز و خلاقانه در تقسیم اتاق، از هر گوشه و کنار آن حداکثر استفاده را ببرید.
 • استفاده از دکورهای مناسب: در ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۲، شاهد آن خواهیم بود که دکوراسیون به سمت استفاده از شیشه و آینه می رود. دیوارها و دکوری های شیشه ای از جمله این دکورها هستند. با این حساب محیط خود را آینه باران کنید و تا جایی که ممکن است اکسسوری های پلاستیکی را کنار بگذارید.
 • حاشیه دار کردن و استفاده از لبه های گرد: در ترندهای طراحی داخلی ۲۰۲۲، مبلمان یکی از مهمترین وسایل است. مبلمان با لبه های گرد و نرم، هم ظریف و لطیف است و هم حس زندگی بیشتری در منزل شما تزریق خواهند کرد. همچنین مکمل وسایل گوشه دار و زاویه دار نیز هستند و در عین حال به اتاق حس رمانتیکی می دهند.
 • استفاده از طرح ها و وسایل مخملی: پارچه هایی که قرار است ترند شوند معمولا دارای جنس های نرمی هستند. به عنوان مثال: مخمل، پارچه ای نرم و پر زرق و برق است که به فضای داخلی روحی تازه می دهد. مطمئنا مخمل پارچه ای جذاب برای فضاهای نشیمن و اتاق خواب است. می توانید از رنگ های تیره استفاده کنید یا با به کار بردن کمی سایه های ملایم تر، رنگ آن را کمرنگ کنید.
 • ترندهای طراحی داخلی در سال ۲۰۲۲ مثل طرح های کفپوش نوستالژی: کفپوش هفت هشتی یکی دیگر از جذاب ترین ترندهای طراحی داخلی ۲۰۲۲ و عصر مدرن خواهد بود. نه تنها این، بلکه بسیاری از کفپوش های طرح دار هندسی در حال بازگشت به ترندهای دکوراسیون خانه در سال ۲۰۲۲ هستند. برای اینکه بتوانید کفپوش ها را در مقیاس بیشتر و بزرگتری به کار ببرید، سعی کنید از پالت های رنگی خنثی استفاده کنید.
 • استفاده از رنگ های مناسب در طراحی: رنگ های خنثی: استفاده از رنگ های خنثی دست شما را برای طراحی و دکوراسیون باز می گذارد. رنگی را در نظر داشته باشید که با وسایل سرد خانه مکمل شود. به رنگ های خاکستری، مشکی و سفید فکر کنید.
 • سایه های سبز: کاربرد رنگ های سبز پاستلی یا سایه های رنگی یکی از ترندهای داخلی سال ۲۰۲۲ است که فضای خانه را طراوت و روح می بخشد. استفاده از سایه های سبز، راه خوبی برای افزودن رنگ های ظریف و لطیف است.
 • اکسنت های مشکی: در میان ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۲، از رنگ مشکی بسیار زیاد استفاده می شود. اگرچه، در مقادیر کمی هستند، اما اکسنت های سیاه جذاب، گیرا و نیرومند هستند. اگر نمی دانید اکسنت چیست، مقاله اکسنت وال ما کمکتان خواهد کرد!
 • ترندهای طراحی داخلی در سال ۲۰۲۲ مثل دیوارهای سفید: رنگ سفید همراه با خطوط باریک و بافت نرم یادآور طراحی مدرن در قرون وسطی است. اگر مبلمان شیک و دکوراسیون جذاب و زیبا برای شما مهم است، به سراغ دیوارهای سفید ساده بروید. همچنین، اگر می خواهید با وسایلی که دارای رنگ خنثی هستند منزلتان را تزئین کنید، رنگ سفید را در سرتاسر و تمامی دیوارها به کار ببرید. با این کار وسایتان برجسته تر و چشمگیرتر به نظر خواهند رسید.

 

مجددا سال نوی میلادی را پیشاپیش خدمت همه شما بزرگواران تبریک می گوییم. مسلما هر فردی تمایل دارد تا خانه ای شیک و مدرن داشته باشد. ترندهای طراحی داخلی سال ۲۰۲۲ این امکان را برای همه فراهم کرده است. این طراحی ها زیبا، عامه پسند و راحت هستند. در عین حال، استفاده از روش های دکوراسیون قدیمی و کلاسیک به جذابیت آن ها نیز افزوده است. اگر تمایل داشتید در زمینه دکوراسیون از نظر و تجربیات متخصصان ما بهره مند شوید تا خانه ای مطابق مد روز دنیا داشته باشید که هر ثانیه از بودن در آن لذت می برید!

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]