دکوراسیون خانه رنگ ارغوانی
15
فروردین

دکوراسیون خانه رنگ ارغوانی

دکوراسیون خانه رنگ ارغوانی | ۵ ایده و نکته ساده در زمینه تزئین ارغوانی منزل

دکوراسیون خانه رنگ ارغوانی | برای تزئین خانه با استفاده از رنگ ارغوانی راهی نامحدود وجود دارد. برای دکوراسیون منزل ارغوانی ، می توانید سایه های مختلف آن از رنگ های ملایم تا تیره را امتحان کنید. خود رنگ ارغوانی از سال ها پیش مورد استفاده قرار گرفته است و برخی نیز این رنگ را با سلطنتی مرتبط می دانند. تعجبی ندارد که افرادی که می خواهند در داخل خانه خود احساس تجمل داشته باشند ، این رنگ را به خصوص سایه عمیق ارغوانی ترجیح می دهند در حالی که رنگ ملایم احساس آرامش بیشتری را نشان می دهد. بازی با ارغوانی برای طراحی اتاق را نمی توان آسان گفت ، در اینجا مرحله به مرحله نحوه انجام این کار آورده شده است.

نحوه انجام تزئینات منزل ارغوانی گام به گام

۱. سایه ها را هوشمندانه انتخاب کنید

سایه های مختلف ارغوانی معنای مختلفی را نشان می دهد. بنابراین باید عاقلانه انتخاب کنید که می خواهید با استفاده از رنگ ارغوانی چه احساسی را در داخل اتاق ایجاد کنید. به این معنی که اگر رنگ را به درستی انتخاب کنید ، می توانند همزمان احساس گرم و خنکی برای شما ایجاد کنند. ارغوانی تیره به معنای لاکچری است در حالی که ارغوانی کم رنگ به معنی نظم و آرامش است. به عنوان مثال ، رنگ خاکستری و ارغوانی کمرنگ به اتاق احساس آرامش می دهد و این رنگ ها برای اتاق کودک ایده آل است ، نیازی به گفتن نیست که این رنگ در آبی یا صورتی آنقدر خوب کار می کند که بیشتر دختران دوست دارند آن را انتخاب کنند.

برای حمام ، می توانید از یاس ارغوانی استفاده کنید در حالی که برای آشپزخانه توصیه می شود سایه کمی تیره به دست آورید. به غیر از این ، سایه تیره ارغوانی این احساس خوش امد گویی را دارد و بنابراین استفاده در اتاق نشیمن لوکس بسیار لذت بخش است. و دکوراسیون منزل بنفشارغوانی برای اتاق نشیمن باید به طور طبیعی استفاده شود.

 

 

۲. رنگ ارغوانی تنها برای دختران قابل استفاده نیست!

چه کسی گفته است که رنگ ارغوانی فقط برای اتاق دختران جوان قابل استفاده است؟ این می تواند برای اتاق های زنان و مردان استفاده شود ، به عنوان مثال ارغوانی های تیره و بنفش های آبی برای آقایان بسیار مناسب است. شما می توانید ملحفه های یاس ارغوانی کم رنگ را با روتختی قهوه ای شکلاتی که برای یک مرد بسیار مناسب به نظر می رسد ، جفت کنید. اگر آپارتمان دارید ، می توانید این ایده را انتخاب کنید ، به خصوص اگر از دیدن بارها و بارها همان چیز خسته شده اید!

 

۳. ارغوانی را با فلزات ترکیب کنید

بهترین ایده برای بهبود دیوار های اصلی تزئینی منزل ارغوانی ، ترکیب رنگ با فلزات است. برای جفت شدن موثر ارغوانی با فلزات می توانید نقره ، طلا و برنز را انتخاب کنید. اما توجه داشته باشید که باید سایه های فلزی را نیز هوشمندانه انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر ترجیح می دهید رنگ ارغوانی و فلزات طلا را ترکیب کنید ، فلزی را که خیلی زرد است انتخاب نکنید اگر نمی خواهید با ارغوانی کاملاً درگیر باشد. راه حل این است که به جای آن از طلای قهوه ای استفاده کنید.

۴- هنگام انتخاب مبلمان این کار را نکنید و انجام دهید

وقتی اتاق رنگ ارغوانی داشته باشد ، همه مبلمان به خوبی کار نخواهند کرد. اگر دیوار دارای سایه تیره ارغوانی است ، وسایل تزئینی منزل ارغوانی که با آن همخوانی دارند ، باید روشن تر باشند ، به این معنی که شما باید از مبلمان با رنگ تیره که باعث کوچکتر نشان دادن اتاق می شود ، خودداری کنید. و حتی ، بهتر است از مبلمان سفید برای روشنایی اتاق استفاده کنید.

 

۵. دفتر خانه با ارغوانی شگفت انگیز به نظر می رسد!

دکوراسیون منزل را با لوازم تزئینی منزل ارغوانی که اغلب با قد ، ثروت و همچنین اشراف همراه است تزئین کنید. از همین رو؛ می توانید مبلمان ، میز و میز کار را با لهجه های ارغوانی استفاده کنید. علاوه بر این ، رنگ ارغوانی در روشنایی مطب و درمان پنجره می تواند به شما احساس آرامش بخشد و علاوه بر این باعث افزایش خلاقیت شما شود ، پس چرا آن را امتحان نکنید!

نتیجه گیری از ایده های تزئین منزل ارغوانی | دکوراسیون خانه رنگ ارغوانی

رنگ های ارغوانی با هر موضوعی مطابقت دارند ، خواه تم ویکتوریایی را با تم مدرن ترکیب کنید ، همیشه می توانید سایه های ارغوانی را در آنها قرار دهید و مخلوط کنید. همچنین اعتقاد بر این است که رنگ ارغوانی قدرت شفابخشی دارد و بنابراین می توانید از آن در اتاق های مسن یا افرادی که اغلب استرس دارند و می خواهند در مناطق عقب نشینی استراحت کنند استفاده کنید. برای طراحی داخلی ، می توانید با قرار دادن فرش ، پارچه یا نصب کارهای هنری دیواری ، ارغوانی را در بسیاری از مناطق که احساس امنیت می کنید ، بیاورید.

به هر حال ، در کنار فضای داخلی ، می توانید از ارغوانی برای طراحی قسمت بیرونی خانه نیز استفاده کنید. و این مهم است اگر شما می خواهید اولین تأثیر خوب را برای مهمانان بگذارید. به عنوان مثال ، می توانید درب ارغوانی رنگی نصب کنید تا به آنها نشان دهید خانه شما زیبا است. برای مطابقت با درب ، در اطراف ورودی جلو ، تریم های پنجره یا کرکره های منطبق را اضافه کنید. برخی از افراد همچنین دوست دارند دیوار بیرونی را با رنگ ارغوانی ملایم یا تیره تر رنگ کنند ، بنابراین می توانید برای ایجاد هاله ای قدرتمند آن را امتحان کنید.

به عنوان آخرین نکات ، وقتی می خواهید از رنگ ارغوانی به عنوان رنگ اصلی خانه خود استفاده کنید ، باید مکان مورد نظر خود را در آن قرار دهید زیرا از رنگ ارغوانی به عنوان رنگ دامنه برای همه مناطق استفاده نمی شود. سایه ارغوانی در راهرو ورودی خوب است ، اما وقتی می خواهید از آن برای آشپزخانه خود استفاده کنید ، بهتر است رنگ را محدود کنید زیرا رنگ ارغوانی در غذاها خیلی خوب به نظر نمی رسد. این را در ذهن خود نگه دارید. این همه ایده های تزئین ارغوانی در منزل است ، می توانید سعی کنید آن را مخلوط کنید یا با استفاده از روش های مختلف با آن آزمایش کنید ، از آن لذت ببرید!

 

پیسنهاد نویسنده: کاغذ دیوار صورتی، ۷ روش ترکیب کردن دکوراسیون صورتی در منزل

 

پروژه های مرتبط با مقاله “دکوراسیون خانه رنگ ارغوانی” که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با دکوراسیون خانه رنگ ارغوانی برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]