توضیحات تکمیلی پروژه نیاوران + ویدیو
۰۵
مرداد

توضیحات تکمیلی پروژه نیاوران + ویدیو

توضیحات تکمیلی پروژه نیاوران + ویدیو

بعد از تکمیل شدن پروزه ی دکوراسیون داخلی منزل نیاوران در این بخش یک ویدیوی تکمیلی از توضیحات تکمیل کار آماده شده است.

اگر علاقه به مشاهده ی این ویدیو دارید ادامه را مطالعه کنید.

همراه ما باشید.

 

پروژه نیاوران

 

طراحی داخلی منزل

اکنون که انتخاب طراحان داخلی در ساحل میامی با توجه به تعداد طراحان در منطقه آسان تر است ، جستجوی یک پروژه طراحی داخلی وسوسه انگیز است و همه جزئیات را به دست طراح می سپارید. بسیار خوب است که به مهارت خلاقیت طراح انتخاب شده و جزئیات اعتماد داشته باشید ، اما همیشه بهتر است حتی قبل از برداشتن تلفن برنامه ریزی مشخصی در ذهن داشته باشید تا با آن طراحان داخلی مدرن در میامی ، FL تماس بگیرید.

برنامه ریزی به معنای داشتن یک هدف مشخص ، مرزهای مشخص و انتظارات روشن است. با نگاشتن جزئیات ۵ فاکتور مهمی که باید واقعاً قبل از شروع سفر هنری به سمت خانه بهتر ، آن پروژه طراحی داخلی را برای شما و طراحتان بسیار آسان کنید.

بودجه

اول و مهمترین ، محدودیت بودجه را برای برنامه طراحی داخلی خود تعیین کنید. بودجه پروژه طراحی داخلی باید متناسب با روند کلی طراحی باشد زیرا بر سایر عوامل مانند زمان ساخت ، نیروی انسانی مورد نیاز و خود طراحی داخلی نظارت دارد.

اطمینان حاصل کنید که قبل از این هزینه تخمینی را از طراح داخلی خود بخواهید. برای بدست آوردن قیمت دقیق ، زمان تخمین زده شده برای اتمام کار ، طرح و مواد مورد نظر خود را ارائه دهید.

زمان

زمان تخمین زده شده برای اتمام طراحی داخلی خود را در نظر بگیرید. عامل احتمال تجدید نظر و تأخیر به منظور داشتن یک انتظار واقع بینانه. به خاطر داشته باشید که زمان تعیین شده شما نیروی انسانی مورد نیاز ، طیف وسیعی از طرح هایی را که می توانید انتخاب کنید و مواد مورد استفاده را تعیین می کند.

فقط برای برقراری ارتباط با طراح داخلی خود برای به روزرسانی رسمی جزئیات پیشرفت طراحی ، دریغ نکنید که پروژه را کمی تأخیر دهید. تجدیدنظرهای اساسی که معمولاً به دلیل عدم ارتباط کافی است ، هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت و پروژه را طولانی می کند.

طرح

اکنون که بودجه و زمان تخمین زده شده برای طراحی داخلی خود را تعیین کرده اید ، اکنون می توانید طرح هایی را جستجو کنید یا پیشنهاد دهید که با عوامل ذکر شده بخوبی کار کنند. این کمک می کند تا بدانید که به دنبال کدام سبک می روید و منطقه ای که در آن سبک تخصص دارد: به دنبال طراحی داخلی شیک و آوانگارد هستید؟ درست در کوچه طراحان داخلی مدرن در میامی ، فلوریدا است!

درک دقیق طرحی را که مد نظر شماست ، با تهیه نمونه کارهایی از طرح هایی که ساخته اید یا تحقیق کرده اید ، از ظاهر و احساس دقیق تا جزئیات پیچیده و مواد دلخواه ، برای طراح داخلی آسان تر کنید.

نیروی انسانی

این برنامه تعداد نیروی انسانی مورد نیاز شما را تعیین می کند. برنامه های دقیق تر به معنای نیروی انسانی بیشتر است. به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل کنید طراح داخلی که انتخاب می کنید مشارکت را ارزشیابی می کند و فقط با صنعتگران بسیار ماهر مانند طراحان داخلی در ساحل میامی کار می کند. طراحی های داخلی در منطقه به دلیل ترکیب فرهنگ بسیار متفاوت است.

 

این ۵ عامل حیاتی به یکدیگر وابسته هستند. تکمیل این جزئیات یک طرح جامع را برای شما فراهم می کند که طراح داخلی شما می تواند بلافاصله با سردرگمی کمتری نسبت به سپردن تمام جزئیات به طور کامل به طراح ، کار کند.

آیا برای پروژه طراحی داخلی خود یک برنامه جامع جامع تهیه کرده اید؟ عالی! با ما تماس بگیرید و اجازه دهید فضای شما را از نظر معماری زیبا ، سازه ای مناسب و با تعادل ، لطف و سبک استثنایی به پایان برسانیم.

توضیحات تکمیلی پروژه نیاوران + ویدیو

در هر دکوراسیون، غیر از زیبایی پروژه، اجرای آن هم از اهمیت زیادی برخوردار است. برای این که سبک کلاسیک در طراحی و اجرای دکوراسیون در کنار سبک مدرن برای دکوراسیون به خوبی و با حالتی مناسب قرار بگیرد، برای تزئینات این پروژه، از کاغذ ئدیواری ها، قاب بندی ها و گچبری ها و گچ کاری های روی سقف استفاده کرده ایم. در این پروژه محل قرار گرفتن لوستره ها با نقش های کلاسیک در دور تا دور آن ها مشخص شده است.

نکته بعدی در طراحی و اجرای دکوراسیون این پروژه، اجرای دیوار کوب ها و یا پاخور های کلاسیک توسط گروه دکوطرح است که در ویدیوی زیر مشخص هستند که علاوه بر کاربردی بودن آن ها، دیوار را هم از خالی بودن خارج کرده و آن را زیبا تر نشان می دهد.

در دکوراسیون این خانه، از مبل های پر زرق و برق کلاسیک استفاده نشده است. به جای آن از مبلمان تمام پارچه مدرن استفاده کرده اند که دارای ترکیب رنگ کرم و بژ است. این ترکیبت رنگ در مبل ها در کنار ترکیب رنگ سرامیک های کف باعث ایجاد نما و زیبایی منحصر به فرد شده است.

در آشپزخانه برای کابینت ها، از کابینت های ممبران استفاده شده که در همگی تقارن رعایت شده است که در کنار ترکیب رنگ سفید کابینت ها و رنگ مشکی که برای کانتر یا جزیره کار شده این سبک و زیبایی کاملا رعایت شده است. گچبری های موجود در آشپزخانه هم همان هایی کار شده که در هال خانه کار شده بود.

در قسمت تی وی وال یا همان دیوار تلویزیون از طریق قاب بندی های زیر و یک ترکیب بندی خنثی در بقیه فضا جدا شده است که این باعث ایجاد یکی نقطه کانونی در فضا شده است.

این خانه دارای سه اتاق خواب می باشد که تمامی المان ها و نکات مربوط به سبک مدرن در ایت اتاق ها هم به خوبی رعایت شده است. به عنوان مثال پاخور ها، گچبری ها و آینه های ایتالیایی آبشاری.

ترکیب رنگی خنثی، علاوه بر لوکس نشان دادن اتاق آرامش لازم را برای این فضاها حفظ کرده است.

 

دیگر بخش های پروژه ی نیاوران را مشاهده کنید:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۴.۸]