دکوراسیون مطب دندانپزشکی

مطب های دندان پزشکی شاید یکی از  دشوارترین پروژه های دکوراسیون حال حاضر دنیای دکوراسیون داخلی است که باید بسیار حساب شده روی آنها عمل کرد که بیماران را در لحظه ی انجام عملیات دندانپزشکی نگران و ترس آلود نکند و پزشک به راحتی بتواند خدمات خود را به آنها ارائه دهد؛ از این رو برای اجرای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون مطب دندانپزشکی کافیست با تیم معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح در تماس باشید.

نکات کلیدی

برای اینکه در فضای مطـب دندانپزشکی طراحی موفقی داشته باشید باید در زمینه علم رنگ شناسـی و طراحی نورپردازی و چیدمان صحیح وسـایل مورد نیاز در فضای مطب اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و کاربردی را برای مطب دندان پزشکی طراحی کنید. علاوه بر میزان مهارت کادر پزشکی در مطب دندان پزشکان یکی از مهم ترین عواملی که می تواند بیماران را به سمت مطب جذب کند طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی است.

نورپردازی

برای نورپردازی در مطب دندانپزشکی نیز باید از ترکیب نور سفید و نور زرد استفاده کنید تا نوری شبیه به نور روز در فضای مطب بوجود آید.
همچنین بهتر است برای القای حس آرامش و نشاط در بیماران از قرار دادن گیاهان طبیعی در مطب غافل نشوید.

در دکوطرح بخوانید :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹ | ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *