ویدیوی طراحی و‌ اجرای پروژه مسکونی پیروزی
۲۵
بهمن

ویدیوی طراحی و‌ اجرای پروژه مسکونی پیروزی

ویدیوی طراحی و‌ اجرای پروژه مسکونی پیروزی

طراحی و‌ اجرای پروژه مسکونی پیروزی

طراحی و‌ اجرای پروژه مسکونی خانم جان بزرگی‌ به متراژ ۱۷۵ متر مربع واقع در پیروزی می باشد که این پروژه به سبک نئو کلاسیک توسط گروه معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح طراحی و اجرا شده است.

 

مدت  قرارداد : ۶۰  روزکاری

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ – ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس حاصل بفرمایید .

 

ویدیوی طراحی و‌ اجرای پروژه مسکونی پیروزی

طراحی داخلی چیست ؟

طراحی داخلی، نقشه کشی و ساخت و ساز فضاها به دست انسان انجام می شود و بخشی از طراحی محیطی می باشد و ارتباط مستقیمی با معماری دارد.

اگرچه طراحی برای ایجاد یک محیط خوشایند به دوران تمدن اولیه انسان باز می گردد اما باید به این نکته توجه داشت رشته طراحی دکوراسیون داخلی نسبتا جدید می باشد.

از اواسط قرن بیستم به نحوی از واژه دکوراتیو داخلی به کار برده شد که تقریبا معنا و مفهوم خود را از دست داد و به این جهت واژه های توصیفی بیشتری مورد استفاده قرار گرفته اند.

اصطلاح طراح داخلی نه تنها محدوده وسیع تری را شامل می گردد بلکه خود را به عنوان یک حرفه جدی در صنعت ساختمان نشان می دهد.

در کشورهای اروپایی و مکانی که این حرفه از آنجا نشات گرفته است  از این حرفه به عنوان معمار داخلی نام برده می شود.

 

قوانین طراحی داخلی

یکی از شاخه های معماری طراحی داخلی می باشد و باید این نکته را مد نظر قرار داد که هر  شاخه تخصصی در هر رشته صرفا در محدوده همان مجموعه معنادار می باشد.

بهترین ساختمان ها و فضای داخلی شامل فضا هایی می باشند که میان عناصری که کلیت این فضا ها را تشکیل می دهند ناهمخوانی وجود نداشته باشد.

دربین عناصر، جنبه های سازه ای یک ساختمان ، برنامه ریزی سایت، محوطه سازی، مبلمان و گرافیک معماری و همچنین جزئیات داخلی می باشد که در نمونه های بسیاری از ساختمان های برجسته و داخلی ایجاد شده است که این المان ها به صورت هماهنگ و یکپارچه عمل میکنند.

به دلیل پیشرفت قابل توجه در حوزه ساختمان و برنامه ریزی و ساخت در دوران معاصر این امکان وجود ندارد معمار یا طراح در تمام جنبه های ساختمانی که در دوران مدرن طراحی و اجرا می شود ،  متخصص باشد به همین جهت لازم است  که متخصص ها به صورت هماهنگ و گروهی ، در ارتباط با یکدیگر با دانش و مهارت کافی در جهت رسیدن به هدفی مشترک همکاری های لازم را داشته باشند تا در سریع ترین وقت ممکن و کیفیت در کار بالا به هدف خود برسند.

هنگامی که معمار بر روی طراحی کلی بنا متمرکز می باشد  طراح داخلی به جنبه های دقیق مقیاس در طراحی و زیباشناسی خاص و کاربردی ، شخصیت و ویژگی فضا می پردازد .

اگر چه طراحی داخلی هنوز به عنوان یک حرفه در عرصه ساختمان روبه گسترش و پیشرفت می باشد لذا بدون در نظر گرفتن محدودیت های دقیق  در این گرایش می توان آن را در دو گروه مسکونی و غیر مسکونی طبقه بندی کرد.

در بسیاری از شرکت های ساختمانی، طراحی داخلی  شامل بخش و قسمت جدا گانه ای می باشد  و در شرکت های کوچک معماری طراحی داخلی حداقل به یک نفر سپرده می شود.

در واقع یک طراحی داخلی زیبا می تواند به عنوان اثر هنری یاد شود اما عده ای  تمایل دارند این اثر را صرفا یک طراحی عالی بنامند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]