۱۷
آذر

پروژه سعادت آباد + ویدیو

پروژه سعادت آباد + ویدیو شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اچرا می نماید. این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

پروژه سعادت آباد + ویدیو

نام پروژه : پروژه سعادت آباد

تاریخ انجام پروژه سعادت آباد : سال ۱۳۹۸

توضیحات پروژه سعادت آباد: ویدیو زیر مربوط به پروژه سعادت آباد می باشد.

ویدیو :

 

 

مراحل طراحی داخلی

۵ مرحله طراحی برای خدمات معماری وجود دارد. آنها (به ترتیب) طراحی شماتیک ، توسعه طراحی ، اسناد ساختمانی ، پیشنهادات و ساخت و ساز هستند. این مراحل تجزیه نحوه تعریف معماران از خدمات طراحی خود هستند. آنها مراحل نقش یک معمار در طراحی هستند.

در این مقاله ما مراحل طراحی را که توسط انستیتوی معماران آمریکا تعریف شده است بحث خواهیم کرد. پنج مرحله طراحی راهی است که معماران می توانند کارهایی را که در دسته بندی انجام می دهند تقسیم کنند. به این منظور که درک آن برای همه آسان باشد. مراحل طراحی خلاصه ای از روند طراحی است.

پیش طراحی و ۵ مرحله طراحی

پنج مرحله طراحی وجود دارد. برای اهداف این بحث ، ما پیش از طراحی یا مطالعه امکان سنجی را به عنوان یکی از مراحل در نظر نخواهیم گرفت. اگرچه ما شرح مختصری از طراحی قبل را ارائه خواهیم داد. درصدهای زیر نشان می دهد که بخشی از هزینه معمار به مرحله داده شده اختصاص می یابد. به عنوان مثال طراحی شماتیک تقریباً ۱۵٪ از کارهای معمار است.

درصدی از هزینه های معماری می تواند متفاوت باشد ، آنهایی که نشان داده شده براساس تجربیات ما در یک پروژه معمولی است. تقسیم هزینه های معماری یک راهنمای کلی برای نحوه توزیع منابع یک معمار در یک پروژه معین است. مراحل طراحی هستند

پیش طراحی

طراحی شماتیک ۱۵٪ هزینه های معماری – می تواند ۱۰٪ – ۲۵٪ باشد
توسعه طراحی ۲۰٪ هزینه های معماری – می تواند ۱۰٪ – ۲۵٪ باشد
اسناد ساختمانی ۴۰٪ هزینه های معماری – محدوده ۳۵٪ – ۵۰٪
پیشنهاد ۵٪ هزینه های معماری – می تواند از ۵٪ کمی تخفیف داشته باشد
اداره ساخت و ساز ۲۰٪ هزینه های معماری – می تواند ۲۰٪ – ۳۰٪ باشد

تقسیم هزینه معماری براساس نیازهای خاص پروژه و نوع پروژه متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر مشتری چندین گزینه طراحی را درخواست کند ، یک مدل فیزیکی و رندرهای سه بعدی ممکن است مرحله شماتیک کمی بالاتر از حد معمول باشد. همچنین شرکتهای مختلف معماری ممکن است در مراحل طراحی معماری تقسیم هزینه متفاوتی را پیشنهاد دهند.

پروژه سعادت آباد + ویدیو

درباره پروژه

این پروژه در سعادت آباد و محدوده پل مدیریت به اجرا در امد. ساختمان دارای ۵ طبقه و دو اتاق خواب بود. متراژ این واحد ۷۰ متر بود و دکوطرح توانست از تمام فضاهای موجود در خانه بهترین استفاده ممکن را بکند.

در قسمت ورودی خانه، در سمت چپ سرویس های بهداشتی قرار گرفته و در سمت راست درب ورودی، بر روی دیواری که سمت در قرار می گیرد، از آجر های دکوراتیو و بر دیوار رو به روی آن نقاشی و پتینه کاری انجام شده است تا دیوار را از سادگی در بیاورد.

تی وی وال بر امتداد دیوار رو به روی درب ورودی قرار دارد که جنس آن اسلب هایگلس طرح چوب می باشد.

با توجه به خواسته کارفرما، یکی از اتاق ها به کلوزت روم یا همان اتاق لباس و اتاق خواب دیگر به اتاق خواب مستر تبدیل شد. در سرویس اتاق خواب مستر نیز یک وان کوچک قرار گرفت.

 

ویدیویی که در قسمت زیر می بینید، روند کار پروژه سعادت آباد از ابتدای کار و قسمت طراحی تا قسمت اجرای پروژه می باشد که مهندسین و طراحان دکوطرح با بررسی های دقیق محیط، بعد از طراحی آن قسمت، به محل پروژه رفته و طراحی ها را با محیط خانه مطابقت می دهند. بعد از تمام شدن هر مرحله از کار، مهندسین و طراجان و معماران دکوطرح، هر قسمت را بررسی کرده و از قسمت های مختلف پروژه تست می گیرند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]