پروژه مسکونی تهرانسر - مرحله اجرا
۲۹
خرداد

پروژه مسکونی تهرانسر – مرحله اجرا

پروژه مسکونی تهرانسر – مرحله اجرا

پروژه ساختمان مسکونی تهرانسر در شهر تهران در سال ۱۳۹۹ انجام شده است تصاویر پروژه را در این نوشته ببنید و نظرات خود را نسبت به پروژه به ما بگویید.

 

پروژه مسکونی تهرانسر – مرحله اجرا

نام پروژه : پروژه مسکونی تهرانسر – مرحله‌اجرا

تاریخ انجام پروژه : سال ۱۳۹۹

توضیحات : تصاویر زیر مربوط به ساخت ساختمان مسکونی تهرانسر – مرحله‌اجرا پروژه می باشد.

مراحل دیگر این پروژه : قبل از شروعطراحیاجرامرحله نهایی

تصاویر :

 

مرحله اجرا در یک پروژه

اجرای پروژه چیست؟

مرحله اجرا شامل انجام جزئیات منشور پروژه شما به منظور ارائه محصولات یا خدمات خود به مشتریان یا ذینفعان داخلی است. ابتدا برنامه ریزی پروژه می آید. سپس اجرای پروژه فرا می رسد. هر چقدر خوب برنامه ریزی کنید ، پروژه شما موفقیت آمیز نخواهد بود ، مگر اینکه بتوانید ایده های خود را به طور مثر اجرا کنید.

اجرای پروژه معمولاً شامل سه مولفه اصلی است: فرآیندهای زیر ، مدیریت افراد و توزیع اطلاعات.

مراحل زیر را دنبال کنید

در مرحله برنامه ریزی مدیریت پروژه ، شما باید سیستم ها و روش هایی را برای کمک به اتمام پروژه خود در داخل نیازهای سازمان خود مشخص کرده باشید. به عنوان مثال ، شما ممکن است فرایندهایی را برای تعامل با فروشندگان شخص ثالثی که مواد اولیه اولیه را تأمین می کنند ایجاد کرده باشید.

پایبندی به فرایندهای شما می تواند به اطمینان از پیشرفت کارآمد پروژه شما کمک کند. به جای اینکه یک سری تصمیمات وقت گیر و یکباره بگیرید ، می توانید برای راهنمایی به دنبال برنامه خود باشید و با اطمینان پیش بروید. با این حال ، در صورت تغییر شرایط یا نیروهای بازار ، از ارزیابی مجدد و تنظیم روند نترسید. پایبند بودن سرسختانه به یک طرح در صورت تأیید تغییر می تواند کل پروژه شما را به خطر بیندازد.

مدیریت

اطمینان از اینکه پرسنل شما از طرح پیروی می کنند بسیار ضروری است ، اما وظیفه نگه داشتن افراد تنها وظیفه شما نیست. مهم است که شما همچنین تیم را انگیزه ، تشویق و تشویق کنید. مکث برای جشن گرفتن هر یک از پیروزی های افزایشی یکی از راه های نشان دادن این است که تیم به آنها چقدر ارزش می دهید و این باعث می شود که آنها سخت کوشی خود را ادامه دهند.

سعی کنید سطح سالم اختلاف نظر درونی را تقویت کنید. اگر یکی از کارگران شما نقص مهلکی در پروژه شما مشاهده کرد ، شما می خواهید که آنها برای دیدن نگرانی های خود راحت باشند.

توزیع اطلاعات بین سهامداران و مشتریان

مشتریان و ذینفعان خود را در طول مرحله اجرای پروژه درگیر کنید. وقتی ذینفعان را در جریان قرار می دهید ، می توانید از سو mis تفاهم ها و تأخیرهای پرهزینه جلوگیری کنید. مرحله اجرای پروژه اغلب گسترده ترین مرحله از چرخه عمر پروژه است. به جای اینکه هفته ها یا ماه ها در حین تولید محصول نهایی ناپدید شوید ، در تمام طول مسیر ارتباطات باز و شفافیت را تشویق کنید.

یک راه برای افزایش قابلیت مشاهده در مرحله اجرای مدیریت پروژه ، برنامه ریزی منظم برای اعلام حضورها برای بحث در مورد پیشرفت است. حتی بهتر ، استفاده از یک سیستم مدیریت کار سازمانی برای افزایش شفافیت و اعتماد را در نظر بگیرید. به این ترتیب ، هیچ کس نباید منتظر چک بماند تا بداند که اوضاع در کجا قرار دارد.

نکاتی برای اجرای موفقیت آمیز پروژه

علاوه بر پیشنهادات فوق در مورد فرآیندها ، مدیریت پرسنل و ارتباطات ، این نکات اضافی موفقیت مرحله اجرای پروژه شما را تضمین می کند.

  • مسئولیت ها و مسئولیت های مشخص را به اعضای تیم خود اختصاص دهید.
  • منطق و انگیزه تصمیمات خود را برای خرید از تیم خود توضیح دهید.
  • وقتی دچار عقب گرد شدید ، اشتباهات خود را بدست آورید و در صورت لزوم اصلاحات دوره را اجرا کنید.

اجرای پروژه را در اولویت قرار دهید

اگرچه اجرای برنامه شما ممکن است قسمت ساده ای به نظر برسد ، اما با توجه به تمام کارهایی که در مرحله برنامه ریزی انجام شده است ، حقیقت این است که موفقیت آمیز انجام یک پروژه پیچیده به تلاش آگاهانه و سازگار نیاز دارد. یک سکوی مدیریت کار می تواند تمام ارتباطات ، همکاری ها و جزئیات پروژه را در یک فضای بصری متمرکز کند ، بنابراین شما همیشه می توانید با یک نگاه ببینید که چقدر پیشرفت کرده اید ، بهترین مراحل بعدی چیست و چقدر مانده تا پیشرفت .

 

پروژه مسکونی تهرانسر – مرحله اجرا

برای عملیات اجرا در این پروژه، وقتی پلان فاز دوم توسط گروه دکوطرح انجام و به کارفرما تحویل داده شد، عملیات تخریب توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح شروع به انجام شد.

مرحله تخریب

همان طور که در تصاویر زیر می بینید، تخریب کامل شامل تخریب سقف، برداشتن آرک ها، برداشتن گلویی ها، برداشتن کف، برداشتن سرویس های بهداشتی، تخریب شومینه، کاشی های سرویس های بهداشتی، کمد های دیواری و حمل نخاله ها به پایین و بیرون از خانه بود. همچنین گروه دکوطرح اتاق خواب والدین و اتاق مستر را به کلی تخریب کرد.

یکی از مشکلاتی که در مرحله تخریب وجود داشت این بود که به دلیلی این که خانه در طبقه پنجم ساختمان قرار داشت، امکان اسنتفاده از آسانسور برای حمل مواد و وسایل و همچنین تخلیه نخاله وجود نداشت و کارگر های روزمزد پروژه موظف بودند برای حمل مواد از پله استفاده کنند و هر بار پنج طبقه بالا و پایین بروند. این موضوع باعث زمان بر شدن پروژه و افزایش هزینه های پنهان شود.

بعد از عملیات تخریب سقف، بر روی آن گچبری انجام و خود سقف کناف شد.

هزینه های پنهان پروژه

هزینه های پنهان این پروژه شامل هزنه های مربوط به کارگر های روز مزد، حمل نخاله، خرید گونی و بارگیری ها بود که کارگرهای گروه دکوطرح می بایست یک مرتبه مواد و وسایل را از پارکینگ به طبقه پنجم و بار دیگر نخاله ها را از طبقه پنجم به پارکینگ انتقال دهند. همه این ها باعث افزایش هزینه های پنهان شد.

سرویس های بهداشتی

سرویس های بهداشتی نیز تخریب شدو لوله های فاضلاب که لوله ۱۰ پولیکا بودند، به طور کلی جا به جا و به گوشه دیوار منتقل شدند.نکته قابل توجه در این لوله ها، شتر گلویی ها و شیب بندی های آن بود. لوله های آب سرد و گرم به دلیل قدمت ساختمان به طور کلی تعویض شد.

 

آشپزخانه

در کف آشپزخانه یک پله وحود داشت که برای کف شور  استفاده می شد. در آشپزخانه های مدرن از آن جایی که از کابینت های چوب استفاده می شود، استفاده از کف شور دیگر نیازی نیست. اما کارفرما می خواستند که از کف شور استفاده کنند. به همین دلیل در ورودی آشپزخانه یک پله ده سانتی متری قرار دارد که گروه دکوطرح آن را حذف نکرد.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]