کابینت رومی
۲۰
مهر

کابینت رومی

کابینت رومی

همان طوری که همه می دانید کابینت ها قطب اصلی آشپزخانه ها می باشد و شما می توانید با آن ها تمام آشپزخانه را مدیریت کنید و نگران کمبود فضا و آشپزخانه خود نباشید.

مدل کابینت های رومی در بین تمام مردم به دلیل سنتی بودن آن ها معروف هستند و تماما از آن ها استفاده می کنند، و در بیشتر کشور ها از این سبک استفاده می کنند.

کشور های روم و یونان همیشه بر سر تزئینات و تجملات با یک دیگر رغیب بوده اند و همیشه برای این کار ایده های خلاقانه و خارق العاده برای دکوراسیون و آشپزخانه ها داشته اند.

این سبک را به این دلیل به نام رومی انتخاب کرده اند چون به دلیل وجود تزئینات زیادی که در خود جای داده است، برای مردم روم بسیار با ارزش بوده است.

 

خواندن نوشته های زیر هم به شما توصیه می شود:

 

کابینت رومی

رنگ بندی کابینت رومی

کابینت هایی که با این سبک ساخته می شوند باید طرح و رنگ های سلطنتی داشته باشند این رنگ ها باعث می شود تا این سبک به درستی نشان داده شود.

این کابینت ها با رنگ های خنثی و طوسی و سیاه وکرم نیز طراحی می شوند ولی اگر شما می خواهید از چوب های طبیعی استفاده کنید بهتر است آن ها را رنگ آمیزی نکنید و از رنگ واقعی و طبیعی آن ها استفاده کنید.

حتی اگر آشپزخانه شما چه بزرگ و چه کوچک است می توانید از رنگ سفید برای این کابینت ها استفاده کنید، تا آشپزخانه شما جلوه خاصی پیدا کند.

طراحان و صاحب نظران در این عرصه برای این که جلوه آشپزخانه خود را نشان دهد از کابینت های رنگ سفید در این سبک استفاده می کنند.

زمانی که شما از رنگ سفید در آشپزخانه ها استفاده می کنید باعث می شود حس تمیزی و پاکیزگی را در این آشپزخانه ها چند برابر سازید و به این سبک کابینت ها رنگ سفید بسیار می آید.

کابینت های رومی را می توان به رنگ سفید نیز طراحی و اجرا سازید و همیچنین برای آشپزخانه ها کوچک این رنگ بسیار دیدنی می باشد، اما شما می توانید از رنگ های دیگری نیز استفاده کنید.

اگر شما کابینت های رومی خود را به رنگ های قهوه ای، طوسی، مشکی، گیلاسی، سبز روشن، کرم، سنگ گرانیت، چوبی و از این قبیل رنگ ها استفاده کنید، زیرا این رنگ ها بسیار زیبا و پرطرفدار می باشند.

زمانی که شما از چوب های طبیعی در کابینت های رومی استفاده می کنید، باعث می شود این چوب ها با رنگ خود طبیعی نمای زیبایی از آشپزخانه را نشان دهند.

 

مراقبت از کابینت رومی

اگر شما از این کابینت ها که کابینت های رومی می باشد به خوبی مراقبت نکنید، این کار باعث می شود که کابینت ها خیلی زود خراب شوند و دیگر نتوانید از آن ها استفاده کنید و شما بعد از این خرابی ها مجبور شوید دوباره هزینه هایی پرداخت کنید.

این کابینت ها به دلیل ساخته شدن آن ها از چوب است و چوب ها مقاومت بسیار کمی در برابر آب دارا می باشند، و باید در قسمت هایی که آب وجود دارد مراقبت زیادی شود.

یکی از نکاتی که باید در زمان مراقبت از این کابینت ها رعایت شود این است که نباید وسایل داغ را روی آن ها قرار داد و باید از حرارت دور بمانند.

اگر کابینت شما دچار مشکل و خسارت شد کافی است این مشکل را به متخصص این کار بسپارید و خودتان کاری انجام ندهید، این افراد شما را راهنمایی می کنند که چه کاری باید انجام دهید تا این مشکلات برطرف شود.

این کار را حتما به متخصص این کار بسپارید تا از هزینه های زیاد و بیهوده جلوگیری کنید.

 

عوامل موثر بر هزینه ها

زمانی که شما از چوب برای کابینت های رومی خود استفاده می کنید این مورد می تواند تاثیر به سزایی به قیمت کابینت ها داشته باشد.

زمانی که شما از یراق آلات با جنس های خوب و مرغوب استفاده می کنید این باعث می شود هزینه شما بالا و پایین شود، و این نیز می تواند برای هزینه کابینت های رومی شما تغییراتی ایجاد کند.

این کابینت ها زمانی که ساخته می شوند باید در طرح و ساخت آن ابزار های زیادی به کار گرفته شود تا نمای کابینت رومی را نشان دهد، ساخت این کابینت ها نیاز به زمان بسیار زیادی دارد که باید برای آن وقت گذاشته شود.

 

استفاده از متریال ها در کابینت رومی

این کابینت ها در اصل و اغلب از چوب ساخته می شوند.

این که چوب ها رایج ترین و معروف ترین متریال های این کابینت ها می باشد این را نشان می دهد که نمای اصلی این کاینت ها از چوب ساخته می شوند.

این کابینت ها بیشتر با هنر دست و دستگاه ها ساخته می شوند، و اشکال و طرح های مختلفی بر روی این کابینت ها به وجود می آورند و بعد از کار روی چوب آن ها را رنگ آمیزی می کنند.

زمانی که شما از چوب استفاده می کنید ممکن است هزینه کابینت سازی برای شما بسیار بالا و گران دربیاید، و این بودجه ممکن است برای همه مناسب نباشد.

متریال ممبران یکی از متریال هایی می باشد که می توانید در ساخت کابینت های رومی استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر شما می توانید مقاله کابینت ممبران را مطالعه کنید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۴.۷]