مبانی طراحی داخلی
01
خرداد

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن | ما با روشن کردن تفاوت بین سبک “معاصر” و “مدرن” شروع می کنیم ، زیرا آنها اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند ، اما یکسان نیستند. در طراحی داخلی سبک مدرن همان ویژگی نیمه اول قرن بیستم است که بسیار تحت تأثیر مکتب باهاوس قرار گرفته است ، در حالی که سبک معاصر آن است که نمایانگر اینجا و اکنون است ، بازتابی از روندهای دنیای واقعی . درباره سبک معاصر بعداً صحبت خواهیم کرد ، اکنون از شما دعوت می کنم این نکات را در مورد چگونگی تولید سبک مدرن در طراحی داخلی مرور کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: تزئینات کلاسیک

۱. آنچه می خواهید برنامه ریزی و تجسم کنید | ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

هر هنرمند بزرگی ، قبل از شروع کار خود ، طرح های کوچک ، ورق های پر از خراش و حاشیه نویسی را در جایی که شروع به تجسم ایده های خود می کند ، ایجاد می کند و این دقیقاً همان کاری است که ما قبل از طراحی باید انجام دهیم. با اندازه گیری از اتاقهای خود و هر شی در آنها شروع کنید ، بنابراین می توانید بوم را که در آن ایده های خود را ثبت می کنید ، چه اندازه و چه شکلی است. سعی کنید یک ورق پهن داشته باشید که روی آن می توانید دو صفحه مساوی از جمله اندازه گیری ها ترسیم کنید.

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن | یکی از آنها را با طراحی ساده اتاق ترک خواهید کرد و در مرحله دوم فضاهایی را که مبلمان اشغال می کند ردیابی کنید. برای دیوارها نیز باید طرح هایی را ترسیم کنید که در آن اندازه ها ، رنگ ها و لوازمی را که می خواهید به هر کدام اضافه کنید نشان دهید.

 

۲. ساده باشید

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن | سادگی بازتاب ظرافت است و یکی از رازهای تزئین این است که شما می توانید احساسات را منتقل کنید و زیبایی سحر را به چیزهای ساده و معمولی متراکم کنید.

گاهی اوقات نور تنها چیزی است که مورد نیاز است ، زیرا زیبایی خود را نشان می دهد. علاوه بر این ، طراحی های مینیمالیستی همیشه تصویر اصلی خاص خود را دارند و به ما فضای وسیع تری را می دهند که در آن می توان همه جزئیات را شمرد. من به شما اطمینان می دهم که همه از دکوراسیون شما خوشحال خواهند شد و شما فضاهای بسیار تمیزی خواهید داشت.

 

پیشنهاد نویسنده: نمای خانه

۳. ایجاد محیط های متعادل | ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

برای اینکه چیزها در یک اتاق خوب جریان داشته باشند و تصویر آن بدون نقص به نظر برسد ، اطمینان از تعادل محیط لازم است. سعی کنید تقارن تقریباً بی عیب و نقصی در فضاهای خود داشته باشید ، آنها را به دو قسمت تقسیم کنید و اطمینان حاصل کنید که هر طرف دارای جزئیاتی است که تعادل را حفظ می کند. این مانند ایجاد یینگ-یانگ است که کوچکترین جزئیات در آن حساب می شود.

۴. هماهنگی

احساس نوری هماهنگی دکور از طریق چشمان ما وارد می شود و در یک احساس آرامش و خوشبختی لبخند ما را آرام می کند. رنگ ها بهترین متحدان ما هستند و به همین دلیل است که قبل از خرید مبلمان و لوازم جانبی به شما توصیه می کنیم یک پالت رنگی از ۲ تا ۴ رنگ انتخاب کنید.

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن | سعی کنید چند رنگ برای تنظیم حالت انتخاب کنید و از رنگ های باقیمانده برای افزودن جزئیات استفاده کنید. برای این کار می توانید به برخی از وب سایت ها بروید ، در آن می توانید هر یک از پالت های ایجاد شده قبلی را انتخاب کنید یا پالت خود را ایجاد کنید. وقتی می خواهید مبلمان خود را بخرید ، فراموش نکنید که کام خود را با خود ببرید و یک جلوه طبیعی را فراموش نکنید.

دکوراسیون عملی به این معنی است که خانه شما به شما کمک می کند زندگی خود را راحت تر کنید. اجسام تزئینی لازم نیست فقط زیبا باشند ، آنها همچنین باید عملکردی عملی داشته باشند که به رفع نیازهای روزمره شما کمک کند.

۵. خطوط ساده

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن | سبک خطوط ساده ، بیش از هر سبک دیگر ، بر اساس اصل عملکرد زیر شکل است. بدین ترتیب با استفاده از ارقام هندسی مشخص می شود. در این سبک ، می یابیم که اشیا سنتز شده همیشه از طرحی استفاده می کنند که کاربردی باشد. اکثر فضاها بدون لوازم جانبی یا زیور آلات بسیار پاکسازی شده اند ، زیرا در این فرض نیازی به ذکر جزئیاتی نیست که نقش مهمی در فضا ندارند.

 

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی منزل

۶. هنر را به فضا اضافه کنید

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن | این را بخاطر داشته باشید: «یک قطعه هنری روی یک دیوار مرکزی باعث ایجاد هماهنگی در یک فضا خواهد شد» ، در بوداپست ما تعدادی هنرمند خاص انتخاب کرده ایم که نقاشی های هنری مدرن خود را مطابق با پالت انتخابی شما ارائه می دهند.

۷. مبلمان آیکون های طراحی را اضافه کنید | ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

اشیا نمادین با طراحی مدرن در نیمه اول قرن ۲۰ ایجاد شده اند. طراحانی مانند Eero Saarinen ، لوکوربوزیه و مارسل بروئر ستاره های این دوران هستند و بازتولید آثار آنها همچنان ادامه دارد. اگر می خواهید این سبک را در خود بگنجانید ، به دنبال اشیایی با طراحی کلاسیک بگردید که امروزه مانند گذشته ادغام می شوند.

تهیه طرح های اصیل از این دوران دشوار و گران است ، اما احتمالاً ماکت به اندازه نمونه های اصلی را پیدا خواهید کرد.

۸. رنگ را اضافه کنید

۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن | برخلاف سبک های مینیمالیسم و ​​نوردیک ، در مدرنیسم می توان رنگ را ترکیب کرد ، اما همیشه در رنگ های خالص ، بدون هیچ گونه سایه و رنگ. همچنین می توان با تن بر تن بازی کرد ، تا از غنای بصری بیشتری استفاده کند ، گرچه سادگی همیشه باید غالب باشد. ایده این نیست که چشم را بیش از حد بارگذاری کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: اهمیت تزئینات در دکوراسیون کلاسیک

۹. شفافیت | ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

مدرنیسم شیشه های زیادی را در خود جای داده است ، بیشتر به این دلیل که در آغاز قرن بیستم بود که این همان زمانی بود که تکنیک های استفاده از این مواد به کمال می رسیدند ، که به ما امکان می دهد امکانات طراحی را به طور قابل توجهی گسترش دهیم. شیشه مخصوص مدرنیسم است که امروزه چاپگرهای سه بعدی هستند.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

 

پروژه های مرتبط با ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۵]