پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی
۱۱
شهریور

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

این پروژه ی دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان که در مرحله ی طراحی می باشد توسط شرکت دکوطرح ارائه شده است؛ پروژه ی فعلی وارد فاز اجرا شده است و بعد از مرحله ی اجرا تصاویر اجرا شده ی این پروژه هم در سایت شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح به شما ارائه می شود.

 

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی هنر و دانش افزایش فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم و زیبا از نظر زیبایی برای افراد استفاده کننده از فضا است. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه های پیشرفت را برنامه ریزی ، تحقیق ، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی حرفه ای چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی ، برنامه ریزی فضا ، بازرسی از سایت ، برنامه نویسی ، تحقیق ، برقراری ارتباط با ذینفعان یک پروژه ، مدیریت ساخت و اجرای طرح است.

 

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

تصاویر پروژه نئوکلاسیک پیروزی

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

پروژه نئوکلاسیک

پروژه آشپزخانه نئوکلاسیک

پروژه سرویس بهداشتی نئوکلاسیک

دکوطرح

 

جزئیات پروژه نئوکلاسیک پیروزی
  • پروژه مسکونی سرکار خانم جان بزرگی به متراژ ۱۷۰ متر مربع واقع در پیروزی.
  • این پروژه به سبک نئوکلاسیک می باشد.
  • تاریخ شروع پروژه ۱./۰۶ / ۱۳۹۹ میباشد.
  • مدت قرارداد ۶۰ روز کاری.

 

 

قبل از انجام پروژه با برقراری یک جلسه هزینه های مربوط به پروژه با کارفرما در میان گذاشته شد. پلان ها به ترتیب با کارفرما در میان گذاشته شد و در نهایت مرحله طراحی شروع شد. طراحی کلی یک مرتبه اصلاح شد.

سنگ پشت تی وی در طی تغییراتی عوض شد و به کلکته روشن تبدیل شد. تغییرات اساسی در گچبری ها، آشپزخانه و اتاق خواب نوجوان و اتاق خواب مستر بود.

این پروژه دارای سروس بهداشتی ک.چکی بود که گروه دکوطرح با استفاده از کمد دیواری کنار سرویس، سرویس بهداشتی را بزرگ تر کردند. به طوری کلا کمد های دیواری حذف کردند و آن را روی سرویس بهداشتی قرار دادند.

از نظر هزینه های پنهان می توان به لوله های آب و گاز اشاره کرد. لوله کشی های این ساختمان بسیار ضعیف و فرسوده بود. به طوری که وقتی لوله های گاز جوش می خورد آب می شد. شرکت دکوطرح بعد از بررسی و گرفتن مجوز این لوله ها را بازسازی و جایگزین کرد.

ارتفاع سقف در این خانه بسیار کوتاه بود. تخریب های این ساختمان شامل سقف، کف و دیوار ها بود که تقریبا سازه به صفر رسید.

سیستم سرمایشی این خانه کولر آبی بود که گروه دکوطرح آن را حذف کرد و در کانال کولر کمپرسور را رد کردند و خانه را مجهز به کولر گازی کرد.

به طور کلی برای طراحی این خانه تمامی نکات زیبایی و ایمنی رعایت شد و تا حد امکان برآوردهای هزینه ای و انرژی و مصالح صورت گرفت.

 

 

دیگر مراحل پروژه ی پیروزی رو مشاهده کنید:

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۸ میانگین: ۵]