پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی
11
شهریور

پروژه مسکونی پیروزی

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

پروژه ی دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان که در مرحله ی طراحی می باشد توسط شرکت دکوطرح ارائه شده است؛ در پست های بعدی تصاویری از مراحل اجرا و همچنین اتمام و تحویل پروژه به کارفرما برای شما عزیزان بارگذاری خواهد شد که می توانید آنها را مشاهده کنید.

این پروژه به سبک نئو کلاسیک طراحی و اجرا شده است که مدت زمان طراحی آن هفت روز کاری می باشد. شما می توانید در ادامه مطلب تصاویر طراحی این پروژه را مشاهده فرمایید.

 

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی هنر و دانش افزایش فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم و زیبا از نظر زیبایی برای افراد استفاده کننده از فضا است. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه های پیشرفت را برنامه ریزی ، تحقیق ، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی حرفه ای چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی ، برنامه ریزی فضا ، بازرسی از سایت ، برنامه نویسی ، تحقیق ، برقراری ارتباط با ذینفعان یک پروژه ، مدیریت ساخت و اجرای طرح است.

 

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

تصاویر پروژه نئوکلاسیک پیروزی

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

پروژه مسکونی نئوکلاسیک پیروزی

پروژه مسکونی پیروزی | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

پروژه نئوکلاسیک

پروژه آشپزخانه نئوکلاسیک

پروژه سرویس بهداشتی نئوکلاسیک

دکوطرح

 

جزئیات پروژه نئوکلاسیک پیروزی
  • پروژه مسکونی سرکار خانم جان بزرگی به متراژ ۱۷۰ متر مربع واقع در پیروزی.
  • این پروژه به سبک نئوکلاسیک می باشد.
  • تاریخ شروع پروژه ۱./۰۶ / ۱۳۹۹ میباشد.
  • مدت قرارداد  اجرای این پروژه شصت روز کاری می باشد.

 

 

قبل از انجام پروژه با برقراری یک جلسه هزینه های مربوط به پروژه با کارفرما در میان گذاشته شد. پلان ها به ترتیب با کارفرما در میان گذاشته شد و در نهایت مرحله طراحی شروع شد. طراحی کلی یک مرتبه اصلاح شد.

سنگ پشت تی وی در طی تغییراتی عوض شد و به کلکته روشن تبدیل شد. تغییرات اساسی در گچبری ها، آشپزخانه و اتاق خواب نوجوان و اتاق خواب مستر بود.

این پروژه دارای سروس بهداشتی کوچکی بود که گروه دکوطرح با استفاده از کمد دیواری کنار سرویس، سرویس بهداشتی را بزرگ تر کردند. به طوری کلا کمد های دیواری حذف کردند و آن را روی سرویس بهداشتی قرار دادند و برای اتاق مستر در مکانی ایده آل کمد های دیواری تعبیه شد که می توانید در طراحی به وضوح آن را مشاهده کنید.

از نظر هزینه های پنهان می توان به لوله های آب و گاز اشاره کرد. لوله کشی های این ساختمان بسیار ضعیف و فرسوده بود. به طوری که وقتی لوله های گاز جوش می خورد آب می شد. شرکت دکوطرح بعد از بررسی و گرفتن مجوز این لوله ها را بازسازی و جایگزین کرد.

ارتفاع سقف در این خانه بسیار کوتاه بود. تخریب های این ساختمان شامل سقف، کف و دیوار ها بود که تقریبا سازه به صفر رسید.

سیستم سرمایشی این خانه کولر آبی بود که گروه دکوطرح آن را حذف کرد و از طریق کانال های کولر آبی تاسیسات اسپلیت به پشت بام انتقال داده شد و خانه را مجهز به کولر گازی کرد.

به طور کلی برای طراحی این خانه تمامی نکات زیبایی و ایمنی رعایت شد و تا حد امکان برآوردهای هزینه ای و انرژی و مصالح صورت گرفت.

 

 

دیگر مراحل پروژه ی پیروزی رو مشاهده کنید:

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۹ میانگین: ۵]