دکوراسیون داخلی آمریکایی
02
بهمن

دکوراسیون داخلی آمریکایی

سبک دکوراسیون داخلی آمریکایی

دکوراسیون داخلی آمریکایی یکی از متنوع‌‌‌ترین و منعطف‌‌‌ترین سبک‌هایی از دکوراسیون و طراحی داخلی باشد که تا به حال آن را بررسی کرده‌ایم. دکوراسیون داخلی آمریکایی از عناصر و اکسسوری‌های فراوان در کنار مبلمان بهره‌‌ می‌گیرد و در عین حال خواص سبک مینیمال را هم به خوبی اعمال‌‌ می‌کند.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه‌‌ می‌شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

چینش خانه به سبک دکوراسیون داخلی آمریکایی

سبک دکوراسیون آمریکایی در طراحی داخلی از ویژگی‌هایی نظیر فضای بزرگ آشپزخانه و اتاق ناهار خوری، استفاده از جزئیات گران قیمت و موارد دیگر بهره‌‌ می‌برد. قسمت بندی هوشمندانه فضا و استفاده زیاد از مبلمان برخوردار است. این فضاهای داخلی به طور ایده آل منعکس کننده مهمان نوازی آمریکایی‌ها هستند. در دکوراسیون داخلی آمریکایی، در چنین فضایی می‌توانید صبحانه درست کنید، میهمانان را برای شام دعوت کنید یا با راحتی روی یک کاناپه رو به روی تلویزیون بنشینید. طراحی داخلی به سبک آمریکایی ارتباط نزدیکی به سبک انگلیسی دارد، به دلیل آن که انگلیسی‌ها جز اولین کسانی بودند که به این قلمرو مهاجرت کردند. فضاهای این خانه‌ها معمولا ساده و تطبیق پذیر‌‌ می‌باشد.

 

طراحی داخلی آپارتمان به سبک دکوراسیون آمریکایی

آپارتمانی که به سبک آمریکایی طراحی شده است. با عدم وجود درب و پارتیشن بین راهرو، اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق غذاخوری همراه است. با پایین آمدن سطح کف یا سقف‌‌ می‌توان منطقه بندی را انجام داد. از طرف دیگر اتاق‌های خواب، حمام، اتاق مهمان و اتاق بچه‌ها اغلب بسیار خصوصی هستند و در قسمت جداگانه‌‌ای از خانه قرار دارند. برای ایجاد چنین طرحی در خانه، باید برخی از ویژگی‌های مهم طراحی را بدانید.

در دکوراسیون داخلی آمریکایی برای آپارتمان، فضای داخلی دارای لوازم جانبی نسبتاً کمی است. تقریباً به طور کامل تزئینات وجود ندارد. طرح رنگ در این سبک متفاوت است، اما اغلب رنگهای طبیعی آن خاکی است: از بژ روشن تا قهوه‌‌ای تیره و سبز. فضای داخلی آمریکایی شامل روشنایی است که به تقسیم اتاق در مناطق کمک‌‌ می‌کند. منبع نور سقف مرکزی فقط در اتاق نشیمن نصب‌‌ می‌شود. بقیه اتاق‌ها از چراغ ترکیبی با انواع لامپ، مثل لامپ دیواری و زمینی استفاده‌‌ می‌کنند. راه پله‌های سبک آمریکایی بخشی جدایی ناپذیر از یک فضای داخلی است. با ساخت ساده آن و رنگ متضاد پله‌ها و پارتیشن‌های بین آن‌ها قابل تشخیص هستند.

 

سبک کلاسیک دکوراسیون داخلی آمریکایی

سبک کلاسیک آمریکایی در طراحی داخلی آپارتمان اجازه‌‌ می‌دهد کف چوبی، به رنگ خاکستری روشن یا قهوه‌‌ای رنگ شده باشد. همچنین کف را‌‌ می‌توان با لمینت‌هایی که نمایی مثل چوب طبیعی دارند نیز پوشاند. فرش پشمی با رنگ روشن روی زمین‌‌ می‌تواند دلپذیری بیشتری به آن اضافه کند. همچنین دیوارها با کاغذ دیواری از رنگ‌های سایه روشن با تزئینات یا نقاشی زیبا پوشیده شده اند. مبلمان عمدتا از جنس چوب قرمز همراه با دکوراسیون اندک است. گاهی اوقات برای راحتی بیشتر، آن را با پارچه‌های رنگی و یا چند رنگی تزیین‌‌ می‌کنند.

 

اتاق نشیمن به سبک دکوراسیون داخلی آمریکایی

اتاق نشیمن به سبک دکوراسیون داخلی آمریکایی رنگ مشخصی ندارد. دیوارها معمولاً با کاغذ دیواری پوشانده‌‌ می‌شوند و با پانل‌های چوبی در انتهای دیوار تکمیل‌‌ می‌شوند. از آنجا که اتاق نشیمن با یک آشپزخانه ترکیب شده است، لازم است که فضای آن را با کمک دو نوع نورپردازی برای منطقه‌های مختلف خانه انجام دهید. یک مبل، چند صندلی و یک میز قهوه خوری ترکیب اصلی یک اتاق نشیمن است. یک صندلی چرخان یا یک میز قهوه خوری با عناصر حصیری، دنج به نظر‌‌ می‌رسد. تمام مبلمان اصلی در مرکز اتاق قرار دارند و دیوارها کنار میزهای ساخته شده از چوب هستند. قفسه‌های کتاب و گل در اتاق وجود دارد. لوازم تزئینی دیگری نیز وجود دارد. این خاصیت دکوراسیون داخلی آمریکایی است، خلاق باشید!

 

 

برای مشاوره‌‌‌‌ی رایگان‌‌ می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]