سبک طراحی داخلی کشور آمریکا
17
دی

سبک طراحی داخلی کشور آمریکا

سبک طراحی داخلی کشور آمریکا

سبک طراحی داخلی کشور آمریکا شاید یکی از متنوع ترین و منعطف ترین سبک هایی باشد که تا به حال آن را بررسی کرده ایم. اگر سریال فرندز یا دوستان را تماشا کرده باشید حتما دیده اید که هر یک از شخصیت ها در این سریال خانه هایی با چیدمان متنوع و معماری آمریکایی دارند. طراحی داخلی آمریکایی از عناصر و اکسسوری های فراوان در کنار مبلمان بهره می گیرد و در عین حال خواص سبک مینیمال را هم به خوبی اعمال می کند. سبک دکوراسیون آمریکایی در طراحی داخلی از ویژگی هایی نظیر فضای بزرگ آشپزخانه و اتاق ناهار خوری، استفاده از جزئیات گران قیمت و موارد دیگر بهره می برد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

سبک طراحی داخلی کشور آمریکا

چگونه به سبک آمریکایی طراحی کنیم؟

قسمت بندی هوشمندانه فضا و استفاده زیاد از مبلمان برخوردار است. این فضاهای داخلی به طور ایده آل منعکس کننده مهمان نوازی ساکنان منهتن هستند. مجددا سریال دوستان را به یاد بیاورید، خانه‌ی مانیکا فضایی شاد، رنگارنگ شامل یک اتاق جادار، جایی که شخصیت های اصلی آن زمان زیادی را سپری می کردند، همزمان با یک آشپزخانه، یک اتاق غذاخوری و مکانی برای استراحت بود. در چنین فضای خالی می توانید صبحانه درست کنید، میهمانان را برای شام دعوت کنید یا با راحتی روی یک کاناپه رو به روی تلویزیون بنشینید. طراحی داخلی به سبک آمریکایی ارتباط نزدیکی به سبک انگلیسی دارد، به دلیل آن که انگلیسی ها جز اولین کسانی بودند که به این قلمرو مهاجرت کردند. فضاهای این خانه ها معمولا ساده و تطبیق پذیر می باشد.

 

طراحی داخلی آپارتمان به سبک دکوراسیون آمریکایی

آپارتمانی که به سبک آمریکایی طراحی شده است. با عدم وجود درب و پارتیشن بین راهرو، اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق غذاخوری همراه است. با پایین آمدن سطح کف یا سقف می توان منطقه بندی را انجام داد. از طرف دیگر اتاق های خواب، حمام، اتاق مهمان و اتاق بچه ها اغلب بسیار خصوصی هستند و در قسمت جداگانه ای از خانه قرار دارند. برای ایجاد چنین طرحی در خانه، باید برخی از ویژگی های مهم طراحی را بدانید. فضای داخلی دارای لوازم جانبی نسبتاً کمی است. تقریباً به طور کامل تزئینات وجود ندارد. طرح رنگ در این سبک متفاوت است، اما اغلب رنگهای طبیعی آن خاکی است: از بژ روشن تا قهوه ای تیره و سبز. فضای داخلی آمریکایی شامل روشنایی است که به تقسیم اتاق در مناطق کمک می کند. منبع نور سقف مرکزی فقط در اتاق نشیمن نصب می شود. بقیه اتاقها از چراغ ترکیبی با انواع لامپ، مثل لامپ دیواری و زمینی استفاده می کنند. راه پله های سبک آمریکایی بخشی جدایی ناپذیر از یک فضای داخلی است. با ساخت ساده آن و رنگ متضاد پله ها و پارتیشن های بین آنها قابل تشخیص هستند.

 

سبک کلاسیک طراحی داخلی آمریکایی

سبک کلاسیک آمریکایی در طراحی داخلی آپارتمان اجازه می دهد کف چوبی، به رنگ خاکستری روشن یا قهوه ای رنگ شده باشد. همچنین کف را می توان با لمینت هایی که نمایی مثل چوب طبیعی دارند نیز پوشاند. فرش پشمی با رنگ روشن روی زمین می تواند دلپذیری بیشتری به آن اضافه کند. همچنین دیوارها با کاغذ دیواری از رنگ های سایه روشن با تزئینات یا نقاشی زیبا پوشیده شده اند. مبلمان عمدتا از جنس چوب قرمز همراه با دکوراسیون اندک است. گاهی اوقات برای راحتی بیشتر، آن را با پارچه های رنگی و یا چند رنگی تزیین می کنند.

 

اتاق نشیمن به سبک آمریکایی

اتاق نشیمن به سبک آمریکایی رنگ مشخصی ندارد. دیوارها معمولاً با کاغذ دیواری پوشانده می شوند و با پانل های چوبی در انتهای دیوار تکمیل می شوند. از آنجا که اتاق نشیمن با یک آشپزخانه ترکیب شده است، لازم است که فضای آن را با کمک دو نوع نورپردازی برای منطقه های مختلف خانه انجام دهید. یک مبل، چند صندلی و یک میز قهوه خوری ترکیب اصلی یک اتاق نشیمن است. یک صندلی چرخان یا یک میز قهوه خوری با عناصر حصیری، دنج به نظر می رسد. تمام مبلمان اصلی در مرکز اتاق قرار دارند و دیوارها کنار میزهای ساخته شده از چوب هستند. قفسه های کتاب و گل در اتاق وجود دارد. لوازم تزئینی دیگری نیز وجود دارد.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]