ایده های اتاق گیمینگ
11
خرداد

بهترین ایده های اتاق گیمینگ – بخش دوم

ایده های اتاق گیمینگ | برای داشتن یک اتاق عالی برای بازی ، باید ظاهر را با دکوراسیونی غیر عادی ، پر جنب و جوش و پر انرژی که شبیه روح بازی شماست ، کامل کنید.

نگاهی به این بهترین ایده های اتاق بازی های ویدیویی بیندازید!

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۱۶. اتاق خواب تبدیل به اتاق بازی

ایده های اتاق گیمینگ | در بعضی موارد ، یک پخش کننده اختصاصی غالباً چاره ای جز نصب تمام وسایل بازی در اتاق خواب ندارد. این تصویر نشان می دهد که تختخواب دارای دو عملکرد است: به عنوان مبل برای انجام بازی های ویدیویی و به عنوان تخت خواب هنگامی که احساس خستگی می کنید و می خواهید بخوابید.

۱۷. ایده غار بازی

ایده های اتاق گیمینگ | بسیاری از بازیکنان هستند که از یکی از اتاق های خانه خود مانند اتاق نشیمن استفاده می کنند. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، پخش کننده از نیمی از اتاق نشیمن برای گوشه بازی های ویدیویی استفاده می کند. با تجهیزات بازی مانند صفحه نمایش و بلندگو پر شده است. نیمه دیگر اتاق بعد از گیم پلی برای استراحت با مبل راحتی پر شده است.

۱۸. راه اندازی بازی چند صفحه ای

ایده های اتاق گیمینگ | در واقع ، می توان با نصب یک کابینت دیواری برای نگهداری تجهیزات ، یک اتاق کوچک را به یک اتاق بازی راحت تبدیل کرد. همانطور که مشاهده می کنید ، بازی ها ، کنسول ها و بلندگوها به زیبایی در قفسه ها قرار گرفته اند. با انجام این کار ، یک اتاق کوچک مانند بالا بسیار باز می شود. علاوه بر این ، استفاده از روشنایی به ایجاد توهم نیز کمک می کند.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۱۹. اتاق بازی با نور نئون رنگارنگ

ایده های اتاق گیمینگ | نور محیط ممکن است تنظیم مورد علاقه هر بازیکن نباشد. با این وجود ، وقتی رنگ مبلمان متناسب برای تعادل روشنایی تنظیم شده پیدا می کنید ، فضای اتاق عالی می شود. به عنوان مثال ، نور ملایم آبی کاملاً با رنگ سفید کار می کند. یک ظرف CPU و تجهیزات بازی ویدیویی قاب دار (صندلی خاموش و صفحه های سه گانه) همه برای تأکید بر اتاق بازی آماده شده اند.

رنگ سفید همراه با نور آبی باعث خشم پس از انجام یک بازی سخت می شود. روش دیگر ، شما می توانید یک نور نئون سفارشی سفارش دهید تا دکوراسیون شخصی بیشتری به اتاق اضافه کنید.

۲۰. ایده های ذخیره سازی اتاق بازی

ایده های اتاق گیمینگ | بازیکنان جدی بازی بیشتر وقت خود را برای رسیدن به اهداف در بازی ها صرف می کنند. برای اینکه هنگام انجام این کار راحت باشید ، باید اتاق را به درستی تزئین کنید. در این تصویر دیوارها با رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند تا آرامش ایجاد کنند. سپس ، یک پوستر غول پیکر از بازی UNCHARTED به دلیل تأکید بر عملکرد اتاق آویزان می شود. خوشبختانه پوستر دارای رنگ هایی است که می تواند سفیدی دیوار را متعادل کند.

۲۱. چیدمان مرکز ماموریت برای اتاق بازی

ایده های اتاق گیمینگ | بسیاری از طراحان یک منطقه بزرگ با مفهوم باز را توصیه می کنند. با این حال ، استفاده از فضای اضافی در گوشه اتاق شما نیز مجاز است. با استفاده از صفحه های سه گانه جلوه بصری را ارتقا دهید تا با راحتی بیشتر یک بازی ویدیویی را انجام دهید ، برخی از هنرهای دیواری متمایز را آویزان کنید و مبلمان رنگی متناسب را ایجاد کنید تا فضای اتاق امروزی را سرزنده تر کند.

۲۲. طراحی رنگارنگ اتاق بازی

تصویر بالا استفاده هوشمندانه از نور محیط و تن رنگ را در تصاویر پس زمینه صفحه نمایش نشان می دهد. این ترکیب به اتاق صمیمیت می بخشد. علاوه بر این ، سبک اتاق با جعبه های ذخیره سازی رنگ و سایر مبلمان مطابقت دارد. برای افزودن منظره لذت بخش تر ، می توانید یک دیوار یا هنر خیابانی خوب آویزان کنید. برای اینکه اتاق هر چند دلپذیرتر شود ، از یک جریان راه راه با فرش روی آن استفاده کنید. با این کار ، حتی اگر منطقه بازی در گوشه ای قرار داشته باشد ، اما همچنان شگفت انگیز به نظر می رسد.

۲۳. نور اتاق بازی قرمز محیط

انجام بازی های ویدئویی هیجان شما را برمی انگیزد و این موضوع از تم قرمز رنگ در این موضوع منعکس می شود. صندلی ، صفحه نمایش ، صفحه کلید ، CPU و موارد مرتبط با بازی با قرمز رنگ هستند.

تن توسط نور محیط قرمز پشتیبانی می شود. این ترکیب باعث افزایش شور و اشتیاق بازیکنان در طول گیم پلی می شود. برای غرق شدن در بازی هایی که انجام می دهید ، فراموش نکنید که لغو سر و صدا را در اتاق نصب کنید تا جلوه های صوتی و بیان شخصی شما توسط دیگران شنیده نشود.

پیشنهاد نویسنده: طراحی و دکوراسیون اتاق خواب

۲۴. اتاق بازی غار

ایده های اتاق گیمینگ | در حالی که اکثر اتاق های بازی به گونه ای طراحی شده اند که با مبلمان و لوازم جانبی با مضمون بازی پر می شوند ، این اتاق به گونه ای طراحی شده است که به نظر می رسد شما درون یک سفینه فضایی هستید. با استفاده از طراحی آینده نگر ، طراح از رنگ های خاکستری در بیشتر مبلمان و دکوراسیون در اطراف اتاق ، از جمله دیوارها و پنجره ها استفاده می کند.

ظاهراً طراح با مسدود کردن سقف و پنجره ها با رنگ سیاه چرخشی غیرمنتظره به خود می گیرد تا سفینه فضایی به فضایی تاریک و عمیق برود.

۲۵. نصب بازی روی میز کار

ایده های اتاق گیمینگ | متعصبان بازی به طور قطع می دانند که طراحی کنسول قدیمی برای کارکرد صحیح به اتصالات خاصی در صفحه مدرن نیاز دارد. این ایده به بازیکن امکان می دهد تا بیش از یک صفحه را نصب کند تا دسترسی آسان به اتصالات فراهم شود تا بتوان از کنسول های قدیمی استفاده کرد.

۲۶. اتاق بازی با نور طبیعی

در حالی که برخی از بازیکنان ترجیح می دهند در طول شب بازی انجام دهند ، بعضی از آنها تصمیم می گیرند که در طول روز اشتیاق خود را جلب کنند. آنها فضای روشن و هوا را دوست دارند.

یک اتاق بازی در روز فرقی نمی کند. به یک میز کار در گوشه اتاق احتیاج دارد. میز کار باید دارای قسمت وسیعی از پایه باشد زیرا برای نگهداری مخفیانه دستگاه های بازی ویدیویی مانند CPU و بلندگوها نیز به آن نیاز دارید. با این روش ، فضای کاشی و فضای اضافی را ذخیره کرده اید.

۲۷. اتاق بازی برای خانواده

ایده های اتاق گیمینگ | انجام یک بازی به تنهایی سرگرم کننده است ، اما بازی با دوستان و / یا خانواده حتی سرگرم کننده تر است! این ایده برای شماست که می خواهید یک اتاق بازی ویدیویی برای خانواده راه اندازی کنید. از دو صفحه نمایش بزرگ برای جلب توجه در اتاق استفاده کنید و سپس از یک کابینت موجود برای ذخیره بازی ها و کنسول استفاده کنید. برای لذت بیشتر ، از ملحفه های بالش متناسب و یک مبل بزرگ استفاده کنید!

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۲۸. اتاق بازی مضمون فضایی

ایده های اتاق گیمینگ | آیا می خواهید با یک سفینه فضایی بروید و به فضای خارج پرواز کنید؟ خوب ، این اتاق با مضمون فضا باعث می شود شما احساس کنید در فیلم های مورد علاقه خود با مضمون فضا قرار دارید. دیوارها با ماکت های جعلی پنجره ها رنگ آمیزی شده اند که به نظر می رسد شما در حال جستجو در فضا هستید. برای بهبود تجربه ، نورپردازی مناسب محیط و یک جفت صندلی را در مقابل صفحه نمایش بزرگ برای خود و سایر گیمرهای خود نصب کنید.

۲۹. ایده های هنری اتاق بازی

ایده های اتاق گیمینگ | ایده های اتاق بازی برای گاراژ یک اتاق بازی ویدیویی همیشه نباید با نمادها ، شخصیت ها و گرافیک از بازی های مورد علاقه بازیکن تزئین شود. این اتاق نشان می دهد که هنرهای خیابانی نمای اتاق را تا حدودی متمایز و منحصر به فرد می کنند.

به عنوان دکوراسیون ، می توانید چند بالش پرتویی برای صندلی ها اضافه کنید. رنگ های پاستلی به اتاق انرژی و ظاهری جسورانه می دهند. علاوه بر این ، سقف بلند فضای اتاق را برای تنفس فراهم می کند.

۳۰. ایده های اتاق بازی کلاسیک یکپارچه سازی با سیستم عامل

ایده های اتاق گیمینگ | یک اتاق تفریحی معمولاً برای انجام بازی های ویدیویی با استفاده از Xbox یا PS4 ساخته می شود. به راستی ، یک اتاق تفریحی همچنین می تواند به عنوان سالن بازی های سنتی مانند Pinball استفاده شود همانطور که در تصویر دیده می شود ، قفسه ها در کنار تلویزیون های قدیمی قرار می گیرند. آنها پر از کنسول های بازی قدیمی هستند.

در واقع می توان اتاق را تقسیم کرد تا تجربه های بازی قدیمی و جدید را در آن جای دهد. علاوه بر این ، برای بهبود فضای بازی ، تصاویر قاب شده و شخصیت های بازی مورد علاقه خود را چاپ کنید.

۳۱. اتاق سرگرمی زیرزمین

ایده های اتاق گیمینگ | این اتاق مفهوم رایج اتاق بازی ویدیویی را اعمال نمی کند. تصویر اتاق را با مفهوم نوار سنتی نشان می دهد. با پوسترهای قدیمی آویزان به دیوار ، یک کاناپه زیبا جلوی تلویزیون که به دیوار بالای شومینه نصب شده است ، تکمیل می شود.

 

پیشنهاد نویسنده: ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با بهترین ایده های اتاق گیمینگ برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]