بهترین ایده های اتاق گیمینگ
10
خرداد

بهترین ایده های اتاق گیمینگ – بخش اول

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | برای داشتن یک اتاق عالی برای بازی ، باید ظاهر را با دکوراسیونی غیر عادی ، پر جنب و جوش و پر انرژی که شبیه روح بازی شماست ، کامل کنید.

نگاهی به این بهترین ایده های اتاق بازی های ویدیویی بیندازید!

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۱. اتاقی رویایی با وسایل بازی های ویدیویی

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | بازیکنان دیگر شما از بازی در مقابل یک صفحه بزرگ هیجان زده خواهند شد. شما باید آنها را وادار کنید تا با دیدن مجموعه بلندگوهای شما در اندازه های مختلف با هیبت خیره شوند و اتاق را حتی خنک تر و زنده تر کنند. روشنایی از صفحه نمایش بزرگ باید با لهجه ناشی از نور محیط نصب شده در چندین قسمت از اتاق متعادل باشد.

۲. ایده های اتاق بازی برای فضاهای کوچک

این اتاق با استفاده خلاقانه از فضای کوچکی روی دیوار برای نصب صفحه LED و ترکیب ایده با یک طراحی متمایز استفاده می کند. می توانید دیوارها را با الگوی کاغذ دیواری شبیه به یکی از بازی های مورد علاقه خود خلاقانه تزئین کنید ، اما همچنین لازم است به یاد داشته باشید که کانون اتاق را تغییر ندهید. قسمت مرکزی باید همیشه صفحه ای باشد که در آن بازی ها را انجام می دهید.

۳. ایده های اتاق بازی با بودجه

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | تهیه نور پس زمینه کافی در یک اتاق کوچک دشوار است. هنگام بازی ، چشم ها باید کمی از روشنایی صفحه استفاده کنند که استفاده از برخی از نورهای پس زمینه است. به عنوان مثال ، در چنین اتاق کوچکی مانند بالا ، یک نوار نور بزرگ در بالای صفحه ها نصب شده است تا روشنایی صفحه ها را به حداقل برساند. به این ترتیب حتی یک اتاق کوچک نیز می تواند نور کافی ارائه دهد.

پیشنهاد نویسنده: طراحی و دکوراسیون اتاق خواب

۴. ایده های اتاق بازی های ویدیویی برای خانه

در بسیاری از موارد ، عناصر مورد استفاده برای ساختن یک فضای بازی / اتاق بازی ویدیویی بسیار گران هستند. در این صورت ، برای قرار دادن کنسول های بازی از یک کابینت موجود در خانه خود استفاده کنید.

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | هدفون ها ، کنسول ها و سایر محصولات با مضمون بازی را روی کابینت های موجود قرار دهید ، همچنین از مبل و صفحه نمایش LED موجود برای تکمیل تجربه بازی استفاده کنید.

۵. ایده های کوچک اتاق بازی های ویدیویی

مرکز توجه در یک اتاق بازی ویدیویی اغلب تجهیزات است. به عنوان مثال ، یک صفحه نمایش بزرگ برای نمایش بازی وقتی در یک اتاق نسبتاً کوچک قرار می گیرد ، کانون توجهات را می دزد. برای تقویت جو ، از نورهای رنگی در اطراف ساختار درب استفاده کنید و روشنایی نوار روی تخته فقط از مقدار مناسب نور پس زمینه محیط تشکیل شده است.

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | برای توصیه ، نور ماورا UV بنفش با پس زمینه سفید بسیار کار می کند. همینطور نصب ستاره های درخشان در تاریکی روی سقف برای جلوه ای درخشان ، فضای بازی را بالا می برد. با این حال ، اگر بودجه شما مانع از دریافت محصولات اضافی با مضمون بازی می شود ، از دکوراسیون موجود خود مانند پرچم کشور خود استفاده کنید یا حتی برخی از تصاویر مرتبط را برای دیوارها چاپ کنید.

۶. ایده های جالب اتاق بازی

یک اتاق بازی ویدیویی اساساً یک اتاق تفریحی است – که برای سرگرمی است! به همین دلیل است اتاق نباید کثیف و تنگ باشد. برای جلوگیری از کثیف شدن ، از قفسه های معاصر برای ذخیره سازی بازی های ویدیویی استفاده کنید. علاوه بر این ، شما برای یک صدای عالی صوتی به یک جفت بلندگوی برج باریک نیز نیاز دارید.

بدون اینکه توجه خود را از صفحه معکوس کنید ، از صدا لذت خواهید برد. برای کمک به تمرکز شما در انجام بازی ها ، باید از مبلمان استفاده کنید که دارای رنگهای ملایم و خاکی باشد. با این حال ، اگر می خواهید تأکید کنید که اتاق برای بازی ساخته شده است ، یک پوستر بازی را به دیوار بچسبانید.

۷. ایده های اتاق بازی برای بزرگسالان

این طرح راحتی و نزدیکی را ارائه می دهد. همانطور که در تصویر دیده می شود ، برای بازیکنی که آرامش را ترجیح می دهد مناسب است. با این حال ، این برای یک زوج عاشقانه که به مدتی خارج از بازی نیاز دارند نیز مناسب است. در هر صورت ، این اتاق زیبا به نظر می رسد.

۸. ایده های اتاق بازی های ویدیویی آینده نگر

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | ساعت ها بازی کردن می تواند انرژی شما را تخلیه کند. به همین دلیل است این صندلی به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید برای چند ساعت از دنیای بازی فرار کنید ، خلوت کنید.

نور زیر صفحه که کل گیم پلی را روشن می کند ، به مرکز اتاق تبدیل می شود. این دیدگاه به شما کمک می کند تا با فرار از روال خسته کننده ، از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۹. اتاق گیمینگ با طراحی روستیک

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | بسیاری از افراد انتخاب می کنند که یک اتاق ویژه در خانه به عنوان دفتر اختصاص دهند. آیا می دانید از دفتر می توان به عنوان اتاق بازی های ویدیویی نیز استفاده کرد؟

با استفاده از یک ایده ابتکاری ، می توانید با تقسیم صفحه نمایش به دو منظور ، تجارت را از گیم پلی روزانه خود جدا کنید. صفحه کار برای کاهش وقفه در صفحه بازی ویدیویی به بیرون زاویه دارد.

برای تغییر جو از کار به گیم پلی لذت بخش فوری ، سقف را با آویزان کردن چراغ ها و سازماندهی قفسه های دیوار دستکاری کنید.

علاوه بر این ، بسته به نوع استفاده ، می توانید هر طرف را تزئین کنید. منطقه کار باید با نقل قول های الهام بخش و دستگاه های کاری تزئین شود ، در حالی که منطقه بازی باید به تصاویر و تجهیزات با مضمون بازی مجهز شود.

۱۰. دکوراسیون اتاق بازی

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | آیا شما یک بازی ویدیویی و متعصب فرانچایز ابرقهرمانان هستید؟ سپس ، ایجاد یک اتاق بازی ویدیویی بر اساس ترجیح شما همزمان لذت بخش و طاقت فرسا خواهد بود. برای به حداکثر رساندن اتاق ، باید از هر گوشه ممکن استفاده کنید ، به عنوان مثال ، پوسترها ، مجسمه ها و دیگر مبلمان قابل بازی با موضوع بازی مانند فرش و میز.

۱۱. راه اندازی بازی به سبک بازی

در واقع می توان یک منطقه مخصوص بازی ویدیویی را حتی در یک فضای کوچک مانند اتاق خواب نیز ساخت. می توانید از یک فضای خالی برای تجهیزات بازی استفاده کنید تا بتوانید قبل از خواب سرگرم شوید.

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | از آنجا که در حال حاضر یک اتاق خواب برای خواب و استراحت است ، باید دکوراسیون را تا حد ممکن ساده حفظ کنید. با این حال ، می توانید دو تلویزیون را نصب کنید که در کنار هم برای انجام بازی ها و تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود قرار گرفته اند.

۱۲. اعتیاد به بازی

آیا اتاق بزرگی دارید که فقط به موارد مرتبط با بازی های ویدیویی اختصاص دارد؟ خوب ، این ایده اتاق از فضای وسیعی برای ذخیره تخته های بازی ، دستگاه های بازی پین بال دزد و سایر انواع بازی های ویدئویی غیر رایانه ای که به عنوان سرگرمی در خانه استفاده می شوند ، استفاده می کند.

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | در این اتاق می توانید مجسمه هایی با اندازه کامل از تصاویر متحرک و تلویزیونی مورد علاقه خود قرار دهید. علاوه بر این ، هنگامی که برخی از دوستان برای بازی می آیند ، می توانید یک سینک ظرفشویی و یک مکان کوچک پخت و پز برای تهیه غذا نصب کنید.

۱۳. ایده راه اندازی بازی ساده

این روزها ، اتاق های بازی ویدیویی اغلب ملزم به استفاده چند منظوره هستند. به عنوان مثال ، این تصویر به شما نشان می دهد که یک تجربه بازی را می توان با یک کابینت موجود برای یک سازمان زیبا و یک صفحه دیواری از قبل موجود برای یک فضای بازی فوق العاده ترکیب کرد.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

۱۴. ایده اتاق بازی درجه یک

بهترین ایده های اتاق گیمینگ | یک برنامه بودجه مورد نیاز برای اتاق های بازی ویدیویی ارزان نیست. به همین دلیل است که همه توانایی کامل کردن فضای داخلی با طراحی کامل با مضمون بازی را ندارند.

در این صورت ، تجهیزات بازی را با مبلمان موجود ادغام کنید. در این تصویر ، تجهیزات مخصوص بازی مانند صفحه کلید ، ماوس ، صفحه های دوتایی و بلندگوها در بالای کابینت یا احتمالاً یک میز برای غذا خوردن قرار گرفته است.

حتی در این صورت ، تجربه بازی هنوز عالی و جالب خواهد بود. فقط کافی است نور محیط را در پشت صفحه اضافه کنید تا جو را تقویت کند.

۱۵. نور در تاریکی

یکی از دشوارترین کارها برای ساختن فضای بازی های ویدیویی ، تنظیم نور کافی برای پس زمینه محیط است. در این تصویر ، اتاق و مبلمان به رنگی نسبتاً تیره رنگ شده اند. با نصب یک نور قوی و قابل مشاهده در پشت صفحه اصلی (بزرگترین) ، شما یک مرکز اتاق ایجاد کرده اید.

 

پیشنهاد نویسنده: ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با بهترین ایده های اتاق گیمینگ برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]