نکاتی برای طراحی گیمینگ روم
10
خرداد

نکاتی برای طراحی گیمینگ روم

نکاتی برای طراحی گیمینگ روم؛ کار تیمی هنگام انجام بازی های ویدیویی گیمرها را به هم نزدیک می کند. در پایان ، تفاوت در زمینه فرهنگی ، طبقه اجتماعی ، یا سن مهم نیست. سن در انجام بازی های ویدیویی فقط یک عدد است. این روزها ، بسیاری از توسعه دهندگان جوان بازی در طراحی بازی های ویدیویی آسان و ابتکاری به تخصص خود کمک می کنند.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

 

نکاتی برای طراحی گیمینگ روم | با وجود انواع مختلف بازی های ویدیویی ، ممکن است برخی از آنها را در زیر درک کنید:

اولین دستگاه های بازی کلاسیک است. یک قطعه بسیار کلکسیونی از “بازی های یکپارچه سازی با سیستم عامل” کلاسیک. این بازی در دهه ۸۰ تا ۹۰ تولید شده و برای بازی Super Mario Bros یا Pac-Man مناسب است.
مورد بعدی PS4 یا X-Box One است. با استفاده از شبکه PlayStation یا Steam ، بازیکنان می توانند بازی های آنلاین انجام دهند.

در برخی موارد ، علاقه مندان به بازی های ویدیویی مایل به بازیابی و جمع آوری ماشین های بازی مانند دستگاه های پین بال یا بازی های رومیزی مانند افسانه ای لودو هستند. به عبارت دیگر ، فرم بازی به طور مداوم در حال پیشرفت است. تهیه فضای اختصاصی برای انجام بازی های ویدیویی برای بسیاری از گیمرها یک رویا است ، اگرچه ممکن است بسته به نوع بازی تجهیزات متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، برای بازی با کنسول های نسل جدید ، شما باید فناوری های HD و پشتیبانی فنی کافی مانند اتصال Wi-Fi ثابت را مجهز کنید ، در حالی که دستگاه های بازی و پین بال به فضای بیشتری نیاز دارند. با این حال ، یک بازی موبایل فقط به بازیکن نیاز دارد که در صورت از بین رفتن باتری ، پریز برق داشته باشد.

اکنون ، ایجاد یک اتاق خصوصی فقط برای انجام بازی های ویدیویی یک چالش خلاقانه و مهیج است زیرا بسیاری از طرح های منحصر به فرد برای استفاده وجود دارد. این لیست پیشرفته ترین ، هوشمندانه ترین و ابتکاری ترین ایده های اتاق بازی های ویدیویی شما را در یافتن طرحی متناسب با برنامه ریزی بودجه راهنمایی می کند.

به یاد داشته باشید که هر ایده بودجه های مختلفی دارد ، به اندازه ، لوازم جانبی و البته دکل بستگی دارد.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

نحوه راه اندازی اتاق بازی های ویدیویی | نکاتی برای طراحی گیمینگ روم

اگر از علاقه مندان به بازی های ویدیویی هستید ، باید یک منطقه اختصاصی را برای تاسیس یک اتاق بازی ویدیویی در نظر بگیرید. حتی اگر اتاق پر از سیم و سایر تجهیزات فن آوری شود ، باید راحت باشد. برای انجام بازی ها با استفاده از جدیدترین یا محبوب ترین کنسول ها ، همیشه به صندلی هایی با پشتیبانی خوب از کمر نیاز دارید. به غیر از این ، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که باید برای تکمیل اتاق به فکر خرید باشید.

در اینجا لیستی از ۱۰ مورد ضروری برای یک اتاق بازی ویدیویی آورده شده است که برای شما تکمیل کرده ایم:

۱. اندازه اتاق را در نظر بگیرید

اندازه هنگام تأسیس یک اتاق بازی ویدیویی بیشترین اهمیت را دارد زیرا شما باید در تعیین مکان مطمئن باشید. حتی اگر هیچ راهنمای دقیق در مورد اندازه اتاق وجود ندارد ، شما می توانید چند نکته را در نظر بگیرید.

اندازه اتاق نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد. اگر خیلی عظیم باشد ، فضای کمی خالی خواهد شد. با این حال ، اگر خیلی کم باشد ، اتاق خیلی باریک خواهد بود و باعث می شود احساس راحتی نکنید.

بنابراین ، باید متوسط ​​یا بزرگ باشد زیرا شما به فضای تلویزیون و نصب بدون صدا و همچنین کنسول ها و صندلی یا مبل راحتی که برای راحتی کار خود آماده کرده اید ، نیاز خواهید داشت. علاوه بر این ، برای دوستان یا خانواده خود که می خواهند از آنجا بیایند و با شما بازی های ویدیویی انجام دهند ، کمی جا بگذارید.

 

پیشنهاد نویسنده: ۹ نکته برای طراحی داخلی مدرن

۲. اسپیکر خوب

یکی از مهمترین موارد در مورد بازی های ویدیویی ، جلوه صوتی است زیرا باعث افزایش تنش و هیجان در هنگام بازی می شود. به همین دلیل است که اگر بلندگوهای عالی نصب نکنید ، کل بسته را تجربه نخواهید کرد.

در اینجا چند بلندگو وجود دارد که می توانید استفاده کنید: ۲.۱ کانال ، کانال ۵.۱ ، کانال ۷.۱ ، کانال ۹.۱ یا جدیدترین بلندگوهایی که اتصال بی سیم را برای کاهش سیم های نامرتب و درهم اتاق فراهم می کنند.

۳. صندلی مخصوص بازی

در یک اتاق بازی ویدیویی ، شما به یک صندلی تکیه گاه یا حداقل یک کیسه لوبیا نیاز دارید تا بتوانید بدون احساس خستگی ساعتها به طور مداوم بنشینید.

این صندلی همچنین راحتی و پشتیبانی کمر را فراهم می کند ، بنابراین پس از یک چرت سریع به بدن شما آسیب نمی رساند. هنوز هم توصیه های زیادی وجود دارد که می توانید با توجه به ترجیح شخصی خود ، با تنوع زیادی در رنگ ، مواد و شکل ، در اینترنت پیدا کنید.

۴. عایق صدا

نکاتی برای طراحی گیمینگ روم | جلوه های صوتی یک بازی فضای اتاق را افزایش می دهد و روحیه بازیکنان را بالا می برد. به طور معمول ، آنجا بسیار بلند است.

اگر بازیکنان برای پنهان کردن سر و صدا از هدفون استفاده می کنند ، ممکن است هر چند وقت یک بار از خشم یا خوشحالی فریاد بزنند. برای پنهان کردن این صداها ، باید کل اتاق را با عایق های صوتی بپوشانید.

وظیفه نصب عایق های صوتی بهبود کیفیت صدای داخل اتاق است. برای نصب ضد صدا ، می توانید با یک متخصص تماس بگیرید ، یا اینکه خودتان می توانید آن را تشخیص دهید.

برخی از روشهای محبوب نصب ، قرار دادن عایق های صوتی در سقف و دیوارها و سپس لایه هایی از فوم های عایق یا دیوارهای خشک مخصوص ساخت لغو سر و صدا در داخل سازه ها است. علاوه بر این ، فرش ها ، پارچه های ضخیم و پانل های صوتی ایستاده یا دیواری نیز به عنوان مواد ضد صدا کار می کنند.

۵. مانیتور گسترده یا پروژکتور

ممکن است انجام یک بازی ویدیویی روی صفحه رایانه برای شما کمی کوچک باشد. در این صورت ، برای لذت بردن از بازی در یک صفحه نمایش بزرگتر ، از یک پروژکتور استفاده کنید یا از بین نصب پروژکتور یا تلویزیون LED ساده یکی را انتخاب کنید.

نکاتی برای طراحی گیمینگ روم | یک پروژکتور به شما امکان می دهد هر زمان که خواستید دامنه و اندازه را سفارشی کنید ، در حالی که نمی توانید اندازه صفحه تلویزیون را تغییر دهید. در هر صورت ، باید مطمئن شوید که تلویزیون یا پروژکتور می توانند به بلندگوها ، کنسول ها و سایر موارد ضروری بازی متصل شوند.

۶. پایه تلویزیون Gaming

آیا فضای خالی روی دیوار دارید که بتوان از آن برای نصب تجهیزات سینمای خانگی ، کنسول های بازی و ذخیره سازی بازی استفاده کرد؟ خوب ، با استفاده از پالت های چوبی بازیافتی از فضا استفاده کنید.

با استفاده از دستورالعمل های DIY ، پالت ها را به ذخیره سازی مناسب برای چرخ دنده های بازی تبدیل کنید. سپس ، یک تلویزیون تنظیم کنید. اول از همه سوراخ های سیم و اندازه مناسب و مناسب را سوراخ کنید. همچنین برای کشوها و قفسه های نگهداری از سبد استفاده کنید.

اینها برای ذخیره تمام DVD های بازی های ویدیویی ، کنسول های بازی و سیستم های سینمای خانگی مفید هستند.

۷. نصب برق

مشکل اساسی در ایجاد یک اتاق بازی ویدیویی ، کنار آمدن با سیمهای درهم و برهم است ، زیرا ممکن است شخصی یا شما از روی آن سیمهای درهم و برهم و برهم بریزید – همچنین اتاق کثیف به نظر می رسد.

به عنوان پیشگیری ، تمام سیم ها را زیر فرش ، پشت قفسه ها قرار دهید یا آنها را با استفاده از یک کابل اتصال با کیفیت بالا وصل کنید تا به پریز برق برسند. به این ترتیب اتاق مرتب به نظر می رسد.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی و دکوراسیون اتاق خواب

۸. کنسول و لوازم جانبی

نکاتی برای طراحی گیمینگ روم | آیا برای نمایش همه کنسول های خود به الهام نیاز دارید؟ پاسخ اینجاست. اگر درگیر بازی های ویدئویی هستید ، کنسول شخصی و شخصی خود را ترجیح می دهید: Microsoft Xbox ، Nintendo Wii یا Sony PlayStation.

اولویت براساس سبک شما و همچنین میزان دستی هنگام استفاده از آن است. برای تکمیل تنظیمات ، شما باید کنترل کننده ، دوربین و سایر ابزارهای لازم اضافی داشته باشید.

۹. روشنایی RGB

باور کنید یا نکنید ، نور از جنبه های مهم اتاق بازی های ویدیویی است. در واقع ، اتاق قرار نیست خیلی روشن باشد ، اما نور متوسط ​​و خنک باعث می شود که آن نیز زیبا باشد. شما باید نور را در قسمتهای مختلف یا خاص اتاق نصب کنید ، بر اساس اولویت شما ، اما هنگام استفاده از پروژکتور باید اتاق کاملاً تاریک باشد. با این حال ، اگر تنظیمات تلویزیون را انتخاب می کنید ، چراغ نباید روی دیوار مقابل تلویزیون نصب شود. برای یک تجربه بهتر ، روشنایی کنترل دکمه را انتخاب کنید.

۱۰. روتر Wi-Fi

معمولاً اتصال به اینترنت در خانه با استفاده از روتر بی سیم انجام می شود. برای سهولت ، به بازیکنان بازی های ویدیویی آنلاین پیشنهاد می شود از شبکه بی سیم که مستقیماً به کنسول متصل می شود استفاده کنند ، زیرا اتصال باید بدون بافر پایدار باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با نکاتی برای طراحی گیمینگ روم برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]