بازسازی مشارکتی در آبسرد
13
اردیبهشت

بازسازی مشارکتی در آبسرد

صفر تا صد بازسازی مشارکتی در آبسرد

بازسازی مشارکتی در آبسرد نوعی قرارداد است که در حوزه‌ی پیمانکاری و ساخت و ساز به صورت مشارکتی بین دو یا چند نفر منعقد‌ می‌شود. بازسازی مشارکتی در آبسرد یک راه بسیار خوب برای بازسازی ساختمان‌های مسکونی است و تنها به پروژه‌های بزرگ یا برج‌ها اختصاص ندارد. این قرارداد در مورد کلیه پروژه‌‌‌های تجاری، مسکونی و… هم به خوبی قابل اجرا است و سوددهی مناسبی دارد.

 

به اطلاعات بیشتری درمورد ساخت بازسازی مشارکتی در آبسرد نیاز دارید؟ حتما به این مقالات نگاهی بیندازید!

 

 

بازسازی مشارکتی در آبسرد و چگونه انجام می‌شود؟

بارها شنیده‌ایم که صاحب یک خانه یا زمین، ملک خود را به سازنده‌ای واگذار کرده تا آن را تبدیل به آپارتمان کند و در ازای آن، صاحب چند واحد آپارتمان شود؛ توافقی که بسیار خوب به نظر می‌رسد و می‌تواند ضمن زیبایی ساختمان شما را صاحب چند واحد نوساز کند. اگر در این فکر هستید که زمین یا خانه قدیمی خود را بفروشید و با پول آن خانه جدیدی بخرید، مشارکت در ساخت یکی از راه‌هایی است که می‌تواند شما را صاحبخانه‌ کند و به افزایش سرمایه برساند.

ساخت مشارکتی در گرمابسرد

فواید مشارکت در ساخت به شرط آشنایی با همه جنبه‌های آن از معایبش بیشتر است. یکی از آن‌ها افزایش استحکام بنا است. طی این قرارداد، دو نفر در ساخت یک ملک خاص با هم مشارکت می‌کنند. در این نوع قراردادها معمولا زمین یا ساختمان از یک نفر و مسئولیت ساخت و پیمانکاری با شخص دیگر است.

ساخت مشارکتی در آبسرد

اگر بخواهید خانه‌ کلنگی خود را بفروشید عملا به خاطر خود بنا نمی‌توانید هیچ پولی از خریدار بگیرید و انگار دارید زمین خام را به خریدار می‌فروشید. این در حالی است که اگر بعد از فروش بخواهید خانه‌ دیگری (طبیعتا نوساز) بخرید، علاوه بر قیمت زمین، باید هزینه‌ ارزش بنا را هم به فروشنده پرداخت کنید. در واقع دو برابر ضرر کرده‌اید: یک بار از ارزش بنای خانه‌ کلنگی خود صرف نظر کرده‌اید و بعد ارزش خانه‌ نوساز را به فروشنده پرداخت کرده‌اید.

طراحی خانه هوشمند

با مشارکت در ساخت می‌توانید این مشکل را حل کنید. وقتی خانه‌تان را بازسازی می‌کنید عملا دارید باعث افزایش سرمایه خود می‌شوید و حتی اگر نخواهید خودتان در آن خانه زندگی کنید، از فروش آن سود بسیار بیشتری عایدتان می‌شود. حتی فرزندانتان نیز از این اقدام هوشمندانه‌ شما بهره می‌برند و این هم قطعا یکی از فواید مشارکت در ساخت است. بازسازی مشارکتی در آبسرد به گونه‌ای است که هر دو طرف را راضی نگاه دارد، یعنی درصدی از ملک و سازه‌ی نهایی متعلق به مالک و بخشی متعلق به سازنده و کارگزار است. معمولا در این موارد یا ملک کاملا نصف می‌شود یا مضربی از همین مقدار است.

 

آیا بازسازی مشارکتی در آبسرد مناسب خانواده است؟

بازسازی مشارکتی در آبسرد یکی از گزینه‌های ساخت و ساز در شهرهای اطراف تهران است که طرفداران زیادی دارد. شما می‌توانید هم برای منزل مسکونی از بازسازی مشارکتی در آبسرد استفاده کنید و هم برای یک ملک تجاری، رستوران، شرکت و مواردی از این قبیل.

بازسازی مشارکتی در آبسرد | شرکت معماری دکوطرح

از دیگر مزایای پروژه‌‌‌‌‌‌‌های بازسازی مشارکتی در آبسرد افزایش زیبایی ساختمان‌‌‌‌‌‌‌ها و استحکام بیشتر آنان است. با این تفاسیر هرچه نوسازی ساختمان به صورت مشارکتی بیشتر شود؛ وضعیت سکونت خانوارها نیز بهبود بیشتری خواهد یافت. اگر قصد بازسازی دارید و می‌خواهید یک خانه‌ی نوساز و بهتر فراهم کنید، به بازسازی مشارکتی در آبسرد حتما فکر کنید!

 

آیا بازسازی مشارکتی در آبسرد به صورت گروهی هم ممکن است؟

چرا که نه! البته در این امر توجه به بندهای قرارداد اهمیت دارد. در امر بازسازی مشارکتی در آبسرد ممکن است دو سازنده وجود داشته باشد. در این صورت باید به طور دقیق مشخص شود که مسئولیت سازندگان در مقابل ملک چگونه است و هر یک چه سهمی در آن دارند و چه حق و حقوقی دریافت می‌کنند.

بازسازی مشارکتی در آبسرد | شرکت معماری دکوطرح

برای خانه‌های کلنگی به سختی خریدار پیدا می‌شود و این در حالی است که خانه‌های نوساز همیشه مشتری خودشان را دارند. اگر بخواهید سرمایه‌تان را سریعا به پول نقد تبدیل کنید، یکی از بهترین راه‌ها بازسازی و نوسازی ملک است. جهت بازسازی مشارکتی در آبسرد و عقد قرارداد باید همه جزئیات موجود که سازنده برای ساخت ملک در نظر گرفته باید به صورت دقیق و با جزئیات کامل به نظر مالک برسد. در این مورد همه مصالح کاربردی و همه مفادی که قرار است اجرا شوند باید به شکل دقیق معین گردند.

بازسازی مشارکتی در آبسرد | شرکت معماری دکوطرح

روی هم رفته یکی از مهم‌‌‌‌‌‌ترین مزایای بازسازی مشارکتی در آبسرد صرفه جویی در زمان، انرژی و همین طور بودجه مالی صاحب ملک است و کار را به بهترین نحو پیش خواهد برد. به خصوص اگر طرف دیگر قرارداد شرکت‌‌‌‌‌‌‌های پیمانکاری معتبر و متخصص در زمینه ساخت و ساز باشند. زیرا به این صورت پروژه ساختمانی با تسلط کافی و به بهترین نحو ممکن اجرا خواهد شد. به ویژه که در هزینه خرید لوازم ساختمانی و مصالح اولیه نیز صرفه جویی‌‌‌ می‌شود. اگر شما هم مشتاق بازسازی خانه خود هستید یا یک زمین کلنگی دارید که نمی‌دانید چگونه از پس هزینه‌های ساخت آن بربیایید یا با کدام سازنده قرارداد ببندید، از مشاوره‌ی رایگان دکوطرح استفاده کنید تا شما را بیشتر درمورد بازسازی مشارکتی در آبسرد راهنمایی کنیم!

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]