بازسازی مشارکتی در استان تهران
02
اردیبهشت

بازسازی مشارکتی در استان تهران

بایدها و نبایدهای مهم بازسازی مشارکتی در استان تهران

شهر زیبا و بزرگ تهران، پایتخت کشور و و پرجمعیت‌ترین شهر ایران است که در شمال کشور و در دامنه‌ی رشته کوه البرز قرار دارد. تهران بزرگ با مساحت ۷۳۰ کیلومتر مربع، عنوان بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است. شهر تهران چیزی حدود چهارده میلیون نفر جمعیت دارد و قطب اقتصادی، سیاسی و فناوری کشور ایران محسوب می‌شود. زندگی و کسب‌وکار در تهران مزایای زیادی برای مالکان و سرمایه‌گذاران تهرانی دارد. اگر در تهران ملکی داشته باشید از فواید زیادی مانند حفظ ارزش سرمایه، کیفیت بهتر زندگی، دسترسی به انواع امکانات و همچنین امنیت بالا بهره‌مند خواهید بود. بیشتر دارندگان زمین و خانه‌های کلنگی در تهران مایل هستند تا در احداث ساختمان بر روی زمین و ملک خود با سازندگان مشارکت نمایند و از مزایای بازسازی مشارکتی در استان تهران بهره بگیرند. اما بازسازی مشارکتی در استان تهران چیست و چه مزایایی دارد؟

 

به اطلاعات بیشتری درمورد بازسازی مشارکتی در استان تهران نیاز دارید؟ حتما به این مقالات نگاهی بیندازید!

 

 

بازسازی مشارکتی در استان تهران چه مزایایی دارد؟

قرارداد بازسازی مشارکتی در استان تهران دارای مزایای زیادی از جمله افزایش ارزش ملک و نیز بهترین راه برای نوسازی ساختمان‌های قدیمی است. بر اساس قوانین و قراردادهای بازسازی مشارکتی در استان تهران، مالک، ملک خود را به عنوان آورده قرار می‌دهد و سازنده نیزکلیه هزینه‌های ساخت را متقبل می‌گردد. در بازسازی مشارکتی در استان تهران، ملک از یکی و سرمایه از کسی دیگر می‌باشد.

بازسازی مشارکتی در استان تهران | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

بازسازی مشارکتی در استان تهران به این صورت است که مالک یک قطعه زمین یا ساختمان قصد احداث واحدهایی مسکونی یا تجاری را دارد. او در این راه از کمک‌ها، امکانات و تجارب یک فرد یا گروه سازنده بهره‌مند شده و سپس آن‌ها را در سود یا مالکیت ملک خود، شریک خواهد کرد.

بازسازی مشارکتی در استان تهران | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

بازسازی مشارکتی در استان تهران فقط برای کسانی نیست که بودجه‌ی کافی برای ساخت و ساز ندارند، بازسازی مشارکتی در استان تهران برای بسیاری از سرمایه‌داران بزرگ راهی مناسب برای گسترش کسب‌وکارشان و ساخت و ساز هر چه بیشتر است.

ساخت مشارکتی در منطقه یک تهران

در قراردادهای بازسازی مشارکتی در استان تهران متراژ و قیمت زمین می‌بایست به طور دقیق محاسبه گردد. تمام مالکان با تجربه و متقاضیان پیشین بازسازی مشارکتی در استان تهران به خوبی می‌دانند که اگر متراژ و قیمت زمین هنگام بستن قرارداد درست برآورد نشود ممکن است اختلافات زیادی را موجب شود. همان ابتدای کار در این موارد دقت کنید.

بازسازی مشارکتی در استان تهران | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

تعیین متراژ و همچنین حق و حقوق دو طرف قرارداد بازسازی مشارکتی در استان تهران از بروز هرگونه اختلاف جلوگیری جلوگیری خواهد کرد. جمع سرمایه‌‌‌های مالک و کسی ملک را بازسازی می‌کند ارزش کل پروژه‌ می‌باشد، از این فرمول در قرارداد بازسازی مشارکتی در استان تهران استفاده کنید.

 

چند روش برای بازسازی مشارکتی در استان تهران وجود دارد؟

ماهیت بازسازی مشارکتی در استان تهران در هر صورت یکسان است، تنها تفاوت انواع قرارداد بازسازی مشارکتی در استان تهران، در توافقات آن است، سه روش زیر متداول‌ترین روش‌ها برای تقسیم سود و مالکیت در ساخت مشارکتی در استان تهران هستند:

  • نفر اول ملک را ارائه کرده و نفر دوم هزینه‌های ساخت را به عهده می‌گیرد در این حالت قیمت زمین در بیعانه ذکر می‌شود، فرد سازنده نیز باید متعهد شود که بنایی ساخته که با مشخصات مورد نظر تطابق دارد.
  •  طرفین بر اساس توافق از قبل تعیین شده متعهد می‌شوند که چنانچه عملیات به صورت مرحله‌‌ای در هر بخش انجام شد یک سهم از زمین منتقل و انتقال دهنده پس از انجام کار برای تنظیم سند رسمی اقدام کند.
  • در این روش طرفین قرار می‌گذارند زمانی که پروژه به مرحله مشخصی برسد صاحب زمین نسبت به ارائه یک وکالت بلاعزل به فرد سازنده که طرف دوم می‌باشد جهت تنظیم سند انتقال رسمی به میزان سهم خود اقدام نماید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]