طراحی نمای ویلای پروژه هلند
25
تیر

طراحی نمای ویلای پروژه هلند

طراحی نمای ویلای پروژه هلند

طراحی نمای ویلای پروژه هلند به کارفرمایی جناب آقای فتحی مکوند به متراژ دویست و شصت متر مربع در چهار ضلع می باشد که این نما به صورت نمای ترکیبی طراحی و وارد فاز اجرا شده است.

قرارداد این پروژه با یکی از بستگان نزدیک کارفرما تهیه و تنظیم و تمامی مراحل طراحی به صورت آنلاین بعد از دریافت نقشه های وضع موجود ، با کارفرمای عزیز پیش برده شد.

طراحی این پروژه در بازه زمانی ۱۰ روز کاری صورت پذیرفته است و به دلیل دیرکرد در طراحی نما از سوی کارفرما دست ما در طراحی این پروژه به دلیل اتمام فوندانسیون و دیوار کشی انجام شده تا حدود بسیار زیادی محدود شده بود، اما خوشبختانه با خلاقیت و ایده پردازی که در طراحی این نما داشتیم، توانستیم رضایت کارفرما را به طور کامل داشته باشیم.

در پست های بعدی طراحی لند اسکیپ و طراحی داخلی این پروژه را برای شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت و امیدواریم با امتیاز دادن و نظرات خودتان به ما انرژی مثبت بدهید.

لازم به ذکر است که لند اسکیپ به کار برده شده در طراحی این نما به صورت آماده می باشد و این به دلیل درک بیشتر کارفرما از طراحی نما است و در پست های بعدی طراحی لند اسکیپ این پروژه را به اشتراک می گذاریم.

در ادامه مطلب شما را به دیدن تصاویری از طراحی نمای این پروژه دعوت می کنیم.

 

طراحی نمای ویلای پروژه هلند

تصاویر پروژه ی طراحی نمای ویلای هلند را در زیر ببینید:

طراحی نمای ویلای پروژه هلند | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

طراحی نمای ویلای پروژه هلند | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

طراحی نمای ویلای پروژه هلند | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

طراحی نمای ویلای پروژه هلند | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

طراحی نمای ویلای پروژه هلند | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

 

 

انتخاب سنگ در طراحی نمای ویلا

نمای سنگی یک از زیباترین نماها چه برای یک برج بلند چه برای ویلای زیبا شما در در هر اقلیم آب و هوایی است. بعد از این که این نمای جذاب را برای منزل و بنای مورد نظر خود انتخاب کردید یک انتخاب چالشی دیگر پیش رو خواهید شد و آن هم انتخاب سنگ در طراحی نمای ویلا است. انواع سنگ ها برای به کار گیری در نمای ویلا و طراحی آن در دسترس شما هستند اما در انتخاب آن به دلایل زیادی باید دقت فراوان به خرج دهید. چرا که نمای ساختمان در معرض انواع تغییرات آب و هوایی و چالش هایی مانند آلودگی هوا و تابش نور خورشید است. پس هم باید به اقلیم توجه کنیم، هم باید سلیقه خود را در نظر بگیریم و هم توقعاتمان از آن نما را به خاطر داشته باشیم، فاکتور هزینه هم که همیشه و همه جا مطرح است و نیازی به یادآوری نیست! حالا که کمی با اهمیت انتخاب سنگ در طراحی نمای ویلا آشنا شدیم، بیایید با گزینه هایمان در انتخاب سنگ در طراحی نمای ویلا هم آشنا شویم.

 

انتخاب بهترین سنگ در طراحی نمای ویلا

در این بخش دو مورد از محبوب ترین و پرتقاضا ترین سنگ ها برای نمای سنگی ویلا را با تمام ویژگی ها خدمتتان معرفی خواهیم کرد، دو سنگی که در طراحی نمای ویلا بکار می روند و در ایران طرفداران و کاربری زیادی دارند عبارت اند از:

  • گرانیت
  • تراورتن

اما چرا این دو سنگ تا این حد محبوب و پرکاربرد هستند؟ چه ویژگی هایی دارند و چرا باید انتخاب شوند؟ انتخاب مناسب برای نمای سنگی ویلای شما کدام است؟

 

سنگ گرانیت برای نمای سنگی ویلا

سنگ گرانیت یکی از خوش قیمت ترین و پرکاربردترین سنگ هایی است که در نما و تزئینات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. گرانیت یکی از سنگ هایی است که هم در نمای کلاسیک و هم در نمای مدرن کاربرد دارد. گرانیت معمولا در بعضی شرایط استفاده نمی شود که خوب است از آن آگاهی داشته باشیم.

سنگ گرانیت نباید در فضاهای بیمارستانی یا محل هایی که احتمال برخورد با امواج رادیواکتیو و ایکس وجود دارد استفاده شود که البته برای شما مشکلی نخواهد بود چون شما در داخل منزل می خواهید از این سنگ استفاده کنید و نه در یک مرکز درمانی بلکه هدف شما استفاده در یک نمای سنگی است! اما باید به یاد داشته باشید که این سنگ فقط باید نما استفاده شود و در مواردی استفاده از آن در فضای بسته ممنوع است.

 

سنگ تراورتن برای نمای سنگی ویلا

انتخاب دوم و یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای نمای سنگی ویلا چیزی نیست جز سنگ تراورتن! اگر به سبک های کلاسیک علاقه دارید و شیفته ویلاهای رومی و یونانی به سبک رنسانس هستید شک نکنید که سنگ تراورتن بهترین انتخاب برای نمای سنگی ویلای شما خواهد بود! طیف رنگی سنگ تراورتن بسیار گسترده و همچنین جذاب است و حتما شما را راضی خواهد کرد. از آن بهتر هم طیف ابر و بادی این نوع سنگ است که تقریبا غیر ممکن است عاشقش نشوید!

 

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این پروژه ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]