کابینت چرمی
19
مرداد

کابینت چرمی

کابینت چرمی

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که آیا می توان از چرم ها برای کابینت استفاده کرد؟ و جواب ما به شما این است که شما می توانید از چرم های بازیافتی در کابینت خود استفاده کنید و آن ها را در هر قسمت از دکوراسیون داخلی به کار ببرید بدون این که دیگران متوجه آن شوند و متوجه این باشند که چرم باشد.

کابینت های چرمی به این صورت می باشند که بدنه آن ها از جنس چوب و یا ام دی اف می باشند و فقط برای قسمتی از کابینت مانند روکش درب های آن از چرم استفاده می شود و بعضی افراد از چرم های طبیعی و بعضی افراد از چرم مصنوعی و یا بازیافتی استفاده می کنند.

چرم های بازیافتی اکودومو در هزاران تاسیسات تجاری مورد نیاز در سراسر جهان وجود دارد. میلیون ها کاربر ماهانه از رستوران ها و مغازه هایی عبور می کنند و در آن ها وقت خود را می گذرانند بدون این که این چرم ها یعنی چرم های بازیافتی خراب شوند. چرم های بازیافتی ما روزانه در کف آشپزخانه ، دیوارها و غیره به چشم هایمان در مناطق مسکونی می آید و مورد استفاده قرار می گیرد، بدون این که متوجه شویم.

روکش چرمی بازیافتی Adeline ما – در RLV – برای سهولت در تولید ، در ورق استاندارد ۴×۸ در صنعت یا در رول های ۵۴ اینچی موجود است. این دستگاه همچنین با روکش روی پانل های ۴ میلی متری – با ضخامت یکسان مانند شیشه – موجود کنند، و شما می توانید چرمی که اندازه مورد نظر شما می باشد را انتخاب کنید.

شما می توانید با اطمینان از EcoDomo RLV design طراحی و تولید کنید تا چرم را روی درهای کابینت و درزهای مبلمان قرار دهید. اکثریت قریب به اتفاق چرم را برای خودروها ، لوازم شخصی یا مبلمان خود دوست دارند، با آن ها ارتباط برقرار می کنند و به سادگی آن ها را دوست دارند. شما می توانید از چرم های بازیافتی استفاده کنید تا چرم داخلی را گامی فراتر برای حمایت از نوآوری ها و فروش محصولات خود بردارید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

کابینت چرمی

تنوع چرم

چرم ها می توانند دارای تنوع بالایی باشند و هر کدام از آن ها ویژگی های متنوعی داشته باشند و شما می توانید از ویژگی های آن ها دریابید که به چه نوعی از آن ها نیاز دارید.

انواع چرم به چند دسته تقسیم می شوند و شما می توانید از انواع آن ها استفاده کنید.

 

چرم دانه بالا

چرم های دانه بالا با استفاده از لایه بیرونی اپیدرم پوست ساخته می شوند. ساختار الیافی چرم دانه بالا جمع و جور است که به آن استحکام کششی می دهد یا مقاومت بیشتری در برابر پاره شدن و خرابی دارند.

احساس نرم تر و کیفیت کشیدن فوق العاده ای دارند و شما می توانید به اندازه نیاز آن ها را بکشید. چرم های درجه یک بهترین کیفیت و دوام موجود در اثاثه یا لوازم داخلی را ارائه می دهند به همین دلیل شما می توانید از آن ها در زمان های طولانی استفاده کنید.

 

چرم دانه کامل

دانه کامل به این معنی است که دانه طبیعی مخفی و بدون تغییر باقی می ماند. همانطور که اثر انگشت ما متفاوت است ، دانه طبیعی مخفی نیز متفاوت خواهد بود، و برای هر چرمی منحصر به فرد می باشد.

بنابراین ، تغییرات دانه به وضوح قابل مشاهده است. همچنین علائم طبیعی مانند زخم های بهبود یافته ، گزش حشرات ، چروک های گردن و شکم و غیره به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

این علامت ها گواهی بر اصالت چرم است، پس می توانید در زمان خرید به این علائم توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین چرم را انتخاب کنید.

 

چرم دانه تصحیح شده

چرم دانه تصحیح شده چرمی است که برای از بین بردن نواقصی مانند زخم در سطح چرم ، سنباده زده و ساییده شده است. سپس می توان یک دانه مصنوعی روی چرم نقش بست.

دانه تصحیح شده ، دانه کامل و دانه بالا همه به چرم موجود در پوست حیوانات اشاره دارند که فقط در روش های تولید متفاوت است. در مورد دانه تصحیح شده، پس از برنزه شدن پوست گاو، پوست های دارای زخم بیشتر و عیوب قابل مشاهده برای از بین بردن علائم بریده می شوند. شبیه به سنباده زدن چوب صاف ، این فرایند دانه های روی سطح چرم را تغییر می دهد.

 

ویژگی های چرم آنیلین خالص

زمانی که به این چرم ها دست می زنید باید این را بدانید که آن بسیار نرم می باشند و شما می توانید از آن در هر قسمتی به کار ببرید.

هیچ گونه مقاومتی در برابر لکه و آلودگی روغن ها و مایعات ندارد. پوست های آنیلین تا انتهای رنگ برای رنگ نهایی، رنگ آمیزی می شوند و رنگ آمیزی آن ها بسیار با دقت انجام می شود.

فقط ۳ تا ۵ درصد مواد اولیه در جهان برای ساخت آنیلین خالص قابل قبول است که می توان گفت هزینه آن کمی بالا میرود.

تنوع سایه هایی که بر روی این چرم ها صورت می گیرد بسیار با دقت انجام می شود و شما می توانید از بین این تنوع گزینه مورد نظر را پیدا کنید.

علائم طبیعی به وضوح قابل مشاهده است (به عنوان مثال مارک ها، نیش حشرات، زخم های بهبود یافته) و بر روی این چرم می توانید به وضوح ببینید.

دانه طبیعی پوست باقی می ماند (یعنی دانه کامل) که باعث می شود تنوع دانه قابل مشاهده باشد و این تنوع می تواند به شما کمک کند تا انتخاب خوبی داشته باشید.

چین و چروک های چربی، علائم کشش و ستون فقرات قابل مشاهده هستند و زیبایی طبیعی را افزایش می دهد و طبیعی بودن را می توانید در چرم خود مشاهده کنید و در صورت قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مستقیم خورشید این علائم محو می شود.

 

ویژگی های چرم نیمه آنیلین

این چرم ها به اندازه آنیلین خالص نرم می باشند ولی تفاوتی می توانند داشته باشند و آن این است که کمی نسبت به آنیلین خالص چربی بیشتری دارند.

جنس آن نه به اندازه “آنیلین خالص” و “نوبوک” می باشند و می توان گفت مابین این دو قرار دارد و برای کسی که بین این دو مورد را می خواهد گزینه بسیار مناسبی می باشد.

مقداری مقاومت در برابر لکه گیری و آلودگی روغن ها و مایعات بدن مقاومت خوبی می توانند داشته باشند.

پوست های آنیلین در تمام راه برای رنگ پایه رنگ آمیزی می شوند و می توان این گونه بیان کرد که رنگ آمیزی آن ها به صورت پایه ای می باشد.

پوشش محافظتی سبک (موم/پلی اورتان) برای محافظت و رنگ استفاده می شود.

تنوع سایه برای این چرم ها بسیار زیاد می باشد و شما می توانید نسبت به سلیقه خود سایه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

علائم طبیعی به وضوح قابل مشاهده است (به عنوان مثال مارک ها ، نیش حشرات ، زخم های بهبود یافته) و بر روی این چرم می توانید به وضوح ببینید.

دانه طبیعی پوست باقی می ماند (یعنی دانه کامل) که باعث می شود تنوع دانه قابل مشاهده باشد و این تنوع می تواند به شما کمک کند تا انتخاب خوبی داشته باشید.

چین و چروک های چربی ، علائم کشش و ستون فقرات قابل مشاهده هستند و زیبایی طبیعی را افزایش می دهد و طبیعی بودن را می توانید در چرم خود مشاهده کنید و در صورت قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مستقیم خورشید محو می شود.

 

چرم دانه کامل محافظت شده – کاملاً رنگدانه دار

نرم ترین چرم موجود می باشد برای رنگ آن ها می توان گفت که کاملا رنگ آمیزی شده می باشند، و تنوع رنگی آن ها نیز بسیار بالا می باشند.

نرم ترین دست موجود در چرم کاملاً رنگدانه (رنگ آمیزی شده) به دلیل داشتن دانه طبیعی مقاومت بسیار بالایی در برابر لکه ها و آلودگی روغن ها و مایعات بدن دارد، و به راحتی لکه ها از روی آن پاک می شوند و تمیزی آن ها زمانی کمی می خواهد.

پوست های آنیلین در تمام راه برای رنگ پایه، رنگ آمیزی می شوند و این رنگ آمیزی برای پایه های چرم ها استفاده می شوند. زمانی که رنگ ها بر روی این چرم ها استفاده می شوند می توان گفت نقش پوشش و محافظ را دارند.

این چرم ها زمانی که رنگ آمیزی می شود بدون تغییر سایه می باشند و هیچ تغییری در آن ها صورت نمی گیرد.

در این چرم ها علائم طبیعی چون نیش حشرات، زخم های موجود روی چرم و مارک خیلی کم دیده می شوند و می توان گفت که دید بسیار زیادی ندارند و علائم دیگری مانند چروک های چربی ، علائم کشش و ستون فقرات قابل مشاهده نیستند.

نسبت به آنیلین های خالص ، نوبوکس ها و نیمه آنیلین ها کمتر مستعد محو شدن هستند.

 

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]