ورودی مغازه باید چگونه باشد؟
11
بهمن

ورودی مغازه باید چگونه باشد؟

طراحی ورودی مغازه و همه چیز درمورد آن

همه‌ی کسانی که تجربه‌ای در مدیریت فروشگاه و همچنین طراحی دکوراسیون و چیدمان دارند، این نکته را به خوبی می‌دانند که ورودی مغازه و ویترین آن، ورودی حساب شما را تعیین می‌کنند! هیچ چیز به اندازه‌ی طراحی ورودی مغازه نمی‌تواند مشتریان را به سمت شما جلب کند. اگر قصد دارید تا با تغییر دکوراسیون و ورودی مغازه کسب و کار خود را متحول کنید پس این نوشته‌ی ما مخصوص شماست! با هم اهمیت طراحی ورود مغازه را مرور و سپس برای آن راهکارهای عملی و کم هزینه ارائه می‌کنیم.

 

پیش از خواندن مقاله‌ی ورودی مغازه، نباید این مقالات را از دست بدهید!

 

 

دیوار ورودی مغازه را رنگ بزنید!

یک دیوار با رنگی پر رنگ این تصور را به وجود‌‌‌ می‌آورد که ورودی مغازه بزرگ و آماده‌ی خوش آمدگویی است. قرار دادن پارچه یا کاغذ دیواری رنگی بر روی یکی از دیوارها نیز راه دیگری برای دستیابی به همان اثر‌‌‌ می‌باشد، در حالی که با اضافه کردن بافت و الگوها ورودی مغازه شما بسیار زیباتر و چشم نوازتر به نظر خواهد آمد. همچنین پنجره‌‌‌ها می‌توانند یک فضای کوچک را بزرگتر نشان دهند.

طراحی ورودی مغازهبنابراین شما‌‌‌ می‌توانید با اضافه کردن یک پنجره به ورودی مغازه خود روح بیشتری به مغازه خود ببخشید. استفاده از پرده‌‌‌های بلند و آیینه‌‌‌های باریک راه‌‌‌های دیگری برای ایجاد اثرات پنجره مانند در ورودی مغازه شما‌‌‌ می‌باشند زیرا این وسایل تصوری از نور و جنب و جوش بیشتر را در فضای مغازه به وجود‌‌‌ می‌آورند.

 

چینش اجناس به صورت عمودی در ورودی مغازه 

نمایش آیتم‌‌‌ها در سطوح مختلف علاوه بر استفاده حداکثری از فضا، بسیار جذاب نیز به نظر خواهند رسید. آویزان کردن قفسه‌‌‌ها در سطوح مختلف آسانترین راه برای رسیدن به این هدف‌‌‌ می‌باشد. شما همچنین‌‌‌ می‌توانید پرده‌‌‌ها و یا تزئینات دیگری را از سقف تا زمین به منظور جلب توجه و ایجاد حس یک فضای بزرگتر آویزان نمایید. شما‌‌‌ می‌توانید کالاهای زیادی به مغازه خود اضافه کنید اما توجه داشته باشید که از به هم ریختگی و شلوغی بیش از حد مغازه، با استفاده از رنگ‌‌‌های خنثی مانند فیلی و خاکستری برای مبلمان و یا وسایل بزرگ‌تر بکاهید.

 

نورپردازی ورودی مغازه 

بدون شک با قدرت نورپردازی، می‌توانید با کمی خلاقیت و تبحر ورودی مغازه را به گونه‌‌‌‌ای طراحی کنید که مشتری در نگاه اول جذب مغازه شما شود و طراحی داخلی مغازه او را تحت تاثیر قرار دهد و از خرید از فروشگاه شما لذت ببرد. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه کار نسبتا دشواری است و بهتر است شما دکوراسیون مغازه خود را به صورت کاربردی و در عین حال جذاب طراحی کنید تا مشتریان بیشتری داشته باشید.ورودی مغازه باید چگونه باشد؟ | شرکت معماری دکوطرحویترین مغازه اولین جایی است که مورد توجه مشتریان قرار‌‌‌ می‌گیرد از این رو بهتر است شما اجناس شیک و بی نظیر خود را در ویترین بچینید و علاوه بر این ویترین مغازه باید تفاوت چشمگیری با مغازه‌‌‌های اطراف داشته باشد. بهتر است برای طراحی داخلی ورودی مغازه از رنگ‌‌‌های روشن نظیر سفید و کرم و قهوه‌‌‌‌ای روشن استفاده نمایید تا فضای مغازه‌تان بزرگ و وسیع‌تر به نظر برسد و جذابیت داخلی مغازه افزایش یابد.ورودی مغازه باید چگونه باشد؟ | شرکت معماری دکوطرحمحصولات و وسایل تزیینی و کالاهای درون مغازه را‌‌‌ می‌توانید به گونه‌‌‌‌ای بچینید که از بیرون از مغازه قابل رویت باشند و افرادی که از جلوی مغازه عبور‌‌‌ می‌کنند را تحت تاثیر خود قرار دهند. قفسه بندی مغازه نیز اصلی مهم در طراحی ورودی مغازه است و شما‌‌‌ می‌توانید بخشی از دیوار مغازه را قفسه بندی نمایید و اجناس و کالاها را درون قفسه‌‌‌ها با نظم و ترتیب بچینید.

 

 

برای مشاوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی رایگان‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانید با شماره‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]