نکات طلایی دکوراسیون حمام کوچک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089
02
آذر

نکات طلایی دکوراسیون حمام کوچک

نکات مهم و کاربردی برای دکوراسیون حمام کوچک

بسیاری از ما هیچوقت به فکر طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی نیفتاده‌ایم چرا که فضای کوچک آن را مناسب این کار نمی‌دانستیم، خصوصا در منازل نوساز و امروزی‌تر، طراحان فضای کمتری به حمام و سرویس بهداشتی اختصاص داده‌اند و بیش از پیش کار طراحی در این بخش از خانه را دشوار کرده‌اند، از این جهت حمام‌های کوچک می‌توانند چالش‌برانگیز باشند. شما باید فضای محدودی را با تمام وسایل ضروری مانند سینک، توالت، دوش یا وان، و کمد یا کابینت‌ها پر کنید. با این حال، با کمی برنامه‌ریزی، می‌توانید حمام کوچک خود را به فضایی کاربردی و زیبا تبدیل کنید. در این نوشته چند نکته مهم برای دکوراسیون حمام کوچک آورده شده است، همراه دکوطرح باشید!

 

قصد طراحی و دکوراسیون حمام کوچک خود را دارید؟ این نوشته‌ها را از دست ندهید!

 

 

از رنگ‌های روشن استفاده کنید

رنگ‌های روشن نور را منعکس می‌کنند و باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر نرسد. سفید همیشه یک انتخاب محبوب است، اما رنگ‌های دیگری مانند بژ روشن، هلویی، و آبی آسمانی نیز می‌توانند در دکوراسیون حمام کوچک موثر باشند.

نکات طلایی دکوراسیون حمام کوچک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089 رنگ‌های روشن نور را منعکس می‌کنند و باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر نرسد. سفید همیشه یک انتخاب محبوب است، زیرا رنگی خنثی است که با هر سبک دکوراسیونی مطابقت دارد. با این حال، رنگ‌های دیگری مانند بژ روشن، هلویی، و آبی آسمانی نیز می‌توانند موثر باشند.

 

از کاشی‌های بزرگ استفاده کنید

کاشی‌های بزرگ به ایجاد خطوط بصری طولانی کمک می‌کنند و باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر نرسد. کاشی‌های شش ضلعی یا مربعی در اندازه‌های بزرگ نیز می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند. کاشی‌های بزرگ باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر نرسد. کاشی‌های شش ضلعی یا مربعی در اندازه‌های بزرگ نیز می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند.

 

از سطوح براق استفاده کنید

سطوح براق مانند شیشه و سنگ مرمر نور را منعکس می‌کنند و باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر نرسد. از وان‌ها و سینک‌های براق گرفته تا کاشی‌های براق و آینه‌های بزرگ، سطوح براق می‌توانند حمام کوچک شما را روشن‌تر و بزرگتر جلوه دهند.

 

از وسایل و اکسسوری‌های کوچک استفاده کنید

وسایل بزرگ می‌توانند فضای دکوراسیون حمام کوچک را اشغال کنند. لوازم کوچک‌تر را انتخاب کنید تا فضای بیشتری داشته باشید. برای این امر می‌توانید همچنین از وسایل چند منظوره استفاده کنید. وسایل چند منظوره می‌توانند به شما کمک کنند تا از فضای حمام کوچک خود حداکثر استفاده را ببرید.

 

از خطوط افقی استفاده کنید

خطوط عمودی باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر برسد. از کاشی‌های افقی، کابینت‌های افقی، یا آینه‌های افقی برای ایجاد خطوط افقی در دکوراسیون حمام کوچک استفاده کنید.

 

از آینه‌ها استفاده کنید

آینه‌ها نور را منعکس می‌کنند و باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر نرسد. از آینه‌های بزرگ و براق برای ایجاد توهم فضای بیشتر استفاده کنید.

 

نکات اضافی درمورد دکوراسیون حمام کوچک که هر جایی نخواهید شنید!

موارد بالا را اجرا کرده و هنوز از نتیجه راضی نیستید؟! در اینجا چند نکته اضافی برای دکوراسیون حمام کوچک آورده شده است:

  • از فضای زیر سینک استفاده کنید: از سبدهای ذخیره‌سازی، قفسه‌ها، یا کابینت‌های زیر سینک برای ذخیره‌سازی استفاده کنید.
  • از فضای دیوار استفاده کنید: از قفسه‌های دیواری، گیره‌های حوله، یا قفسه‌های حوله برای ذخیره‌سازی استفاده کنید.
  • از نورپردازی مناسب استفاده کنید: نورپردازی مناسب می‌تواند حمام کوچک شما را روشن‌تر و بزرگتر جلوه دهد. از نورپردازی کلی، نورپردازی نقطه‌ای، و نورپردازی آینه‌ای برای ایجاد جلوه‌ای دلپذیر در دکوراسیون حمام کوچک استفاده کنید.

نکات طلایی دکوراسیون حمام کوچک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

  • از گیاهان استفاده کنید: گیاهان می‌توانند به حمام کوچک شما حس زندگی و طراوت اضافه کنند. گیاهان کوچک و مقاوم را انتخاب کنید که به نور کم نیاز دارند.
  • از کاشی‌های شش ضلعی یا مربعی استفاده کنید: این کاشی‌ها به ایجاد خطوط بصری عمودی کمک می‌کنند و باعث می‌شوند حمام کوچک‌تر به نظر نرسد.

نکات طلایی دکوراسیون حمام کوچک | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

  • از کابینت‌ها یا قفسه‌های دیواری استفاده کنید: این کار به شما کمک می‌کند تا فضای بیشتری روی زمین داشته باشید.
  • از آینه‌های بزرگ در دکوراسیون حمام کوچک استفاده کنید: این کار به ایجاد توهم فضای بیشتر کمک می‌کند.

با پیروی از این نکات، می‌توانید حمام کوچک خود را به فضایی کاربردی، زیبا، و دنج تبدیل کنید!

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]