دلیل بالا بودن قیمت واحدهای تجاری
14
مهر

دلیل بالا بودن قیمت واحدهای تجاری

دلیل بالا بودن قیمت واحدهای تجاری

اگرچه ما هر روز توسط مردم و ساختمان ها احاطه شده ایم، اما چندان به این فکر نمی کنیم که زیرساخت ها و جامعه سازمان یافته ما چقدر شگفت انگیز است. دلیل بالا بودن قیمت واحدهای تجاری اهمیت واحدهای تجاری و ویژگی های منحصر به فرد ساختمان ها و واحدهای تجاری است. بیایید با هم نحوه ساختن و چیدمان درست یک ساختمان تجاری به اضافه دلایل اهمیت واحدهای تجاری را بررسی کنیم!

صاحبان مشاغل و کارمندان و کارگران متوسط ​​ساعات قابل توجهی را در فضاهای ساختمان تجاری می گذرانند. به این ترتیب، بسیار مهم است که ساختمان و محیط اطراف آن با نیازها و هدف ساکنان مطابقت داشته باشد، راحتی و جذابیت بصری را ارائه دهد و محیطی دلپذیر ایجاد کند. برای معماری ها، طراحی یک ساختمان تجاری یک کار دلهره آور است که نیاز به توجه و فکر زیادی دارد. توصیه می شود همکاری با طراحان واجد شرایط برای ارائه راهنمایی و پشتیبانی برای طراحی مناسب اجباری شود. در زیر مزایای داشتن یک طراحی ساختمان تجاری عالی را برایتان آورده ایم.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

دلیل بالا بودن قیمت واحدهای تجاری

پایداری را ترویج می دهد

امروزه ساختمان ها بیش از ۴۰ درصد از کل انتشار کربن در جهان را تشکیل می دهند. مقاوم سازی ساختمان های موجود و طراحی مجدد ساختمانهای جدید می تواند فرصتی عالی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای باشد. تا سال ۲۰۵۰، سازمان ملل متحد افزایش جمعیت انسانی را تا ۲.۵ میلیارد نفر و افزایش شهرنشینی حداقل دو سوم پیش بینی می کند. افزایش جمعیت منجر به تقاضای زیاد برای ساختمان های جدید برای کار و تحصیل می شود. بنابراین، یک معیار با کارایی بالا در ساخت و ساز ساختمان های تجاری به اعداد و ارقام بدون تأثیر بر وضعیت محیط کمک می کند. طراحی ساختمان تجاری خوب هزینه خود را پرداخت می کند و وضعیت محیط طبیعی را افزایش می دهد.

 

فرصت های تجاری را ایجاد می کند

طراحی با کیفیت یکی از فرصت های نام تجاری یک ساختمان تجاری است. وقتی طراحی ساختمان با کیفیت یک شرکت از شخصیت و هویت آن پشتیبانی می کند، مشتریان و کارکنان به احتمال زیاد با شرکت کار می کنند. در میان انواع سبک های ساختاری در بازار ساختمان، منحصر به فرد بودن ساختمان یک شرکت است که آن را از بقیه رقبا متمایز می کند.

طراحی ساختمان همچنین ارزش های اصلی و برند تجاری یک شرکت را افزایش می دهد. در واقع، نحوه سازماندهی یک دفتر می تواند تأثیر بسزایی در تجارت شما داشته باشد. تا ۷۶٪ از نیروی کار بین ۲۶ تا ۴۰ سال موافق هستند که طراحی ساختمان تجاری بر عملکرد و تصور آن ها از شرکت تأثیر می گذارد.

 

سلامت ساکنین را بهبود می بخشد

این یک واقعیت است که طراحی ساختمان تجاری بر سلامت روحی و جسمی ساکنین تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، فضاهای کاری با طرح باز به دلیل اینکه به همکاری و ارتباط کمک می کنند، رایج شده اند. ایجاد چندین ایستگاه کاری نیز می تواند حرکت را افزایش داده، زمان نشستن را کاهش داده و انعطاف پذیری و انتخاب را افزایش دهد. نورپردازی طبیعی یکی از جنبه های مهم طراحی ساختمان تجاری است که تقریباً برای هر فضای کاری ارگانیک ضروری است. افزایش نور طبیعی سطح ویتامین D کارکنان را افزایش می دهد، خلق و خو را بهبود می بخشد و بر خلاقیت و یادگیری تأثیر مثبت می گذارد. روشنایی مناسب همچنین بر سلامت کارگران تأثیر می گذارد زیرا باعث کاهش سردرد و خستگی چشم می شود.

 

بهره وری را افزایش می دهد

وقتی کارکنان در محیطی راحت، سالم و شاد کار می کنند مولد هستند. منطقی است که بهره وری زمانی بهبود یابد که ابزارها و منابع کار در مکان مناسب و در زمان مناسب قرار گیرند. یک فضای اداری منظم، بهره وری را افزایش می دهد. علاوه بر این، راه حل های ذخیره سازی موثر در دفتر، محیط کار را به راحتی در دسترس و از نظر زیبایی ایجاد می کند.

 

فراگیری و همکاری را ترویج می کند

ایجاد یک طرح ساده ساختمان با مناطق کاری خاص می تواند مشوق همکاری باشد. مطالعات نشان داده است که با در نظر گرفتن عناصر مختلف طراحی در محل کار ، مانند رنگ اتاق، نورپردازی، اتاق های بزرگ اتاق نشیمن و فضای نشیمن، نه تنها روحیه کلی کارکنان را بهبود می بخشد ، بلکه خلاقیت را نیز افزایش می دهد. ارائه انواع طرح های فضای کار باعث ارتقاء همکاری می شود که منجر به رضایت و بهره وری می شود.

 

سرمایه گذاری در طراحی ساختمان تجاری

بسیاری از شرکت ها هنگام ایجاد انبوهی از فضاهای اداری جدید ، اهمیت طراحی با کیفیت ساختمان تجاری را نادیده می گیرند. بسیاری از بزرگترین شرکت های جهان سرمایه گذاری های جدیدی را در زمینه طراحی ساختمان های تجاری انجام می دهند زیرا محیط های کاری عالی عنصری کلیدی در حفظ کارکنان و جذب مشتریان جدید است. اعم از ساختمان اداری، موزه یا امکانات ورزشی، مردم می خواهند وقت خود را در ساختمانهایی بگذرانند که نه تنها ظاهر خوبی دارند، بلکه احساس خوبی هم به آنها می بخشد.

چرا وقتی صحبت از طراحی ساختمان تجاری می شود، کیفیت بسیار اهمیت دارد؟ از کارآیی تا پایداری، دلایل متعددی برای اهمیت طراحی ساختمان تجاری وجود دارد.

 

همکاری کارآمد

مطمئناً نوآوری یک جنبه اساسی در طراحی ساختمان با کیفیت است ، اما آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که “کمتر بیشتر است؟” خوب ، وقتی صحبت از طراحی ساختمان می شود، لازم نیست یک ساختمان پیچیده یا پیچیده به نظر برسد. ایجاد مناطق خاص برای کار مشترک و تعامل با یکدیگر می تواند به ایجاد خلاقیت بیشتر در محیط کار کمک کند و مطالعات نشان داده است که تعدادی از عناصر طراحی مانند نورپردازی و رنگ اتاق می تواند روحیه کلی کارمند و مشتری را بهبود بخشد.

در یک مطالعه اخیر، تحقیقات نشان داده است که کارگران وقتی در یک ساختمان با نور طبیعی روز کار می کنند ۱۸ درصد بهره وری بیشتری دارند در حالی که فروشگاه های خرده فروشی در شرایط مشابه ۱۵ تا ۴۰ درصد فروش بیشتری را به دست آورده اند. هنگامی که ساختمانی را طراحی می کنید که دارای عناصر طراحی کاربردی باشد، افرادی که هر روز در آن ساختمان زندگی می کنند ، احساس سلامت، بیداری و بهره وری بیشتری خواهند داشت.

 

فرصت های نام های تجاری

طراحی ساختمان تجاری با کیفیت یک فرصت نام تجاری است و موقعیت شرکت شما را برای نشان دادن هویت و شخصیت آن قرار می دهد. وقتی شرکتی نشان می دهد که برای رشد سرمایه گذاری کرده است ، کارکنان و مشتریان بیشتر احتمال دارد که با آن شرکت کار کنند. اگرچه صدها سبک ساختاری مختلف برای انتخاب وجود دارد، اما سلیقه و سبک فردی شرکت شما چیزی است که آن را از رقبا متمایز می کند.

طراحی و سازماندهی دفتر کار شما به روش خاصی می تواند به حداکثر رساندن میزان تأثیرگذاری مشاغل شما کمک کند. در حقیقت، ۷۶ از هزاره ها به شدت احساس می کنند که طراحی و زیبایی ساختمان تجاری بر تصور کلی آنها از شرکت تأثیر می گذارد. ارائه یک طرح خوب در دفتر خود به همه کسانی که از فضای کار شما بازدید می کنند می گوید که برای آنها و نقشی که آنها در چشم انداز کلی شرکت شما ایفا می کنند، ارزش قائل هستید.

 

پایداری

ساخت و ساز پایدار زمانی جزء “ارزش افزوده” تلقی می شد ، اما زمانه تغییر کرده است و ساختمان سبز در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از پروژه های ساختمان تجاری در سراسر کشور است. بر اساس گزارش شورای ساختمان سبز ایالات متحده (USGBC)، ساختمانهای تجاری تقریباً ۴۰٪ از انتشارات CO2 ملی و همچنین بخش بزرگی از مصرف جهانی انرژی را تشکیل می دهند. به همین دلیل، پیمانکاران خواستار ساختمانهای جدیدتر سبز و پایدارتر برای محیط زیست شده اند و توسعه دهندگان در حال حاضر پروژه های ساختمانی پایدارتری را در جهت کاهش هزینه های بلند مدت و افزایش سودآوری کلی مطالبه می کنند.

در دکوطرح ما درک می کنیم که طراحی ساختمان بخشی جدایی ناپذیر از مشاغل شما است، به همین دلیل ما به جزئیات توجه زیادی می کنیم و فضایی ایجاد می کنیم که کاربردی و از نظر بصری جذاب باشد.

 

چرا ساختمان ها و واحد های تجاری برای جوامع محلی مهم هستند؟

اگرچه ما هر روز توسط مردم و ساختمان ها احاطه شده ایم، اما چندان به این فکر نمی کنیم که زیرساخت ها و جامعه سازمان یافته ما چقدر شگفت انگیز است. یک نگاه امروزی به شهری مانند کلانشهر تهران یا پکن و نیویورک باید برای همه خیره کننده باشد. بشر به دستاوردهای بزرگی دست یافته است، به ویژه در مورد ساختمان های تجاری. جای تعجب نیست که بسیاری از افرادی که حتی در شهر نیویورک زندگی نمی کنند، هنوز آپارتمان ها، خانه ها و دفاتر خود را با تصاویر، پوسترها و آثار هنری در مورد ساختمان های نمادین مانند ساختمان امپایر استیت و ساختمان کرایسلر تزئین می کنند.

برخی ساختمان های تجاری از ساختمان های دیگر متمایز می شوند. آن ها به یاد ماندنی و در برخی موارد نمادین می شوند. ساختمانهای تجاری به بیان داستان یک جامعه کمک می کنند – آن ها به دیگران نشان می دهند که آن مکان مرفه است یا نه. ساختمانهای بزرگ می توانند شغل بیشتری ایجاد کنند، مردم را گرد هم بیاورند، ارزش مسکن را در مجاورت خود افزایش دهند و به افراد چیزی بدهند که به آن افتخار کنند. ساخت ساختمانهای تجاری به ثبات اقتصادی در یک منطقه کمک می کند. مردم عموماً می خواهند پیشرفت هایی در جوامع خود داشته باشند، از جمله زیرساخت های بهتر، که نه تنها شامل ساختمانهای تجاری، بلکه جاده ها، لوله ها، پیاده روها و محوطه سازی می شود.

با این وجود، کدام ساختمان تجاری بر زندگی شما تأثیر گذاشته است؟ شاید این ساختمانی است که در چند دهه گذشته هر روز به آن می رفتید – ساختمان محل کار شما. یا شاید این ساختمان خاصی در محله شما باشد که همیشه از شما الهام گرفته است زیرا منحصر به فرد و زیبا به نظر می رسد؟ یک آبرنگ از ساختمان تجاری مورد علاقه خود را در نظر بگیرید، که می توانید آن را روی دیوار خود آویزان کنید، چه در مجاورت آن باشید و چه در مجاورت آن ساختمان واقعی. علاوه بر این، آبرنگ ورودی دفتر یا محل کار خود را در نظر بگیرید که هدیه خوبی برای رئیس یا همکار شما خواهد بود.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]