هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران
21
دی

هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران

بایدها و نبایدهای هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران

منطقه پنج تهران به جرئت محبوب‌ترین منطقه غرب پایتخت و یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران است که در دامنه‌ی کوه‌های البرز واقع شده است. منطقه پنج تهران در شمال غربی پایتخت قرار گرفته و در جنوب به جاده مخصوص کرج، در غرب به رودخانه‌ی کن، در شمال به کوه‌های البرز و در شرق به اتوبان محمدعلی جناح و همینطور اتوبان اشرفی اصفهانی محدود شده است. منطقه پنج یکی از مناطقی است که ما به کسانی که قصد خرید خانه یا ساخت و ساز دارند همیشه توصیه می‌کنیم. البته دلیل این توصیه فقط خلوتی خیابان‌های و محله‌ها نیست. بافت نوساز منطقه پنج، دسترسی راحت و سریع به شاهراه‌های اصلی شهری، دسترسی به وسایل نقلیه عمومی شهری نظیر مترو و بی‌آرتی از موارد دیگری هستند که این منطقه را ممتاز می‌کنند. اما اگر بودجه و توانایی مالی کافی برای ساخت و ساز در منطقه نداشتیم باید چه کنیم؟ ساخت و ساز و خرید ملک در منطقه پنج تهران مزایای زیادی برای مالکان و سرمایه‌گذاران از جمله حفظ ارزش سرمایه و کیفیت بهتر زندگی دارد. ما برای این منظور، بدون شک ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران را توصیه می‌کنیم، اما چرا؟ نوشته را دنبال کنید!

 

به اطلاعات بیشتری درمورد هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران نیاز دارید؟ حتما به این مقالات نگاهی بیندازید!

 

 

ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران چه مزایایی دارد؟

ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران چیست؟ به قراردادی که مالک، ملک خود را به عنوان آورده قرار می‌دهد و سازنده نیزکلیه هزینه‌های ساخت را متقبل می‌گردد ساخت مشارکتی می‌گوییم. در ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران، ملک از یکی و سرمایه از کسی دیگر می‌باشد که به آن، مشارکت در ساخت یا ساخت و ساز شریکی نیز گفته می‌شود.

ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران

قرارداد ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران دارای مزایای زیادی از جمله افزایش ارزش ملک و نیز بهترین راه برای نوسازی ساختمان‌های قدیمی است. نحوه ساخت مشارکتی در تهران به این صورت است که مالک یک قطعه زمین یا ساختمان قصد احداث واحدهایی مسکونی یا تجاری را دارد. منتها برای پیاده سازی ایده‌اش سرمایه کافی یا تجربه‌ی لازم را در اختیار ندارد.

هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

برای عدم بروز مشکل حین ساخت مشارکتی در تهران باید به جزئیات قرارداد و بند‌های مرتبط با قرارداد توجه کرد. به عنوان مثال در قرارداد باید موضوع با جزئیات کامل تعیین شود تا هیچ شبهه‌‌ای در قرارداد ایجاد نگردد. مشخصات طرفین قرارداد باید به صورت دقیق نوشته شود. هر دو طرفین باید از معتبر بودن هویت طرف مقابل اطمینان پیدا کند. همچنین در تنظیم قرار داد به نوع و میزان آورده طرفین اشاره گردد. باید این مورد را نسبت به سهم هر کس از ملک ساخته شده تعیین کنید و ترجیحا از تعیین مبالغ به صورت ریالی پرهیز کنید.

ساخت مشارکتی در منطقه یک تهران

دقت کنید که حتما باید مشخص شود که سازنده باید در چه تاریخی شروع و در چه تاریخی ملک را به اتمام برساند. تعهدات در قرارداد باید به نحوی تنظیم گردد که احتمال تفسیر سو در آن ایجاد نگردد. شرایط فنی و اجرایی در قرارداد باید به صورت دقیق و کامل بیان گردد که در آینده اختلافی به جهت این موضوع ایجاد نگردد. با رعایت این موارد خواهید توانست پروژه خود را به بهترین شکل انجام دهید.

 

ارزش ملک ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران

ارزش ملک در شهر تهران خصوصا در مناطق بالا مدام رشد می‌کند. بسیاری از مشتریان ما درمورد ارزش ملک و نحوه تقسیم آن با شریکشان سوال می‌کنند. در قرارداد ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران متراژ و قیمت زمین می‌بایست به طور دقیق محاسبه گردد.

هزینه تمام شده ساخت مشارکتی در منطقه پنج تهران | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

به منظور جلوگیری از این اختلافات و تعیین میزان سود لازم است در تنظیم قرارداد مشخص کنید هر کسی چه چیزی وسط گذاشته و چه کاری می‌کند و بابت آن چه چیزی دریافت خواهد کرد. جمع سرمایه‌‌‌های مالک و کسی ملک را بازسازی می‌کند ارزش کل پروژه‌ می‌باشد.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]