پارتیشن های اداری برای اتاق جلسات
28
مهر

پارتیشن های اداری برای اتاق جلسات

پارتیشن های اداری برای اتاق جلسات

مزایای پارتیشن های اداری و نحوه استفاده صحیح در اتاق جلسات از آن

پارتیشن های اداری

در دورانی که حتی بچه ها موظف به داشتن اتاق های خصوصی خود هستند و حق حریم شخصی دارند، پس در مورد پارتیشن اداری چه سوالی وجود دارد؟ هیچ چیز کارفرما را بیشتر از محل کار و حریم خصوصی او خوشحال نمی کند. پارتیشن بندی دفتر یک روش مدرن برای ایجاد ساختار و فاصله بین دفتر به نفع کارمندان است. به جای نصب دیوارهای جدا کننده دائمی، پارتیشن بندی با پارتیشن های اداری مختلف مانند پارتیشن اداری شیشه ای، سیستم های پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن اداری قابل حمل، کابین و غیره قابل اطمینان تر و مقرون به صرفه تر است. با نصب پارتیشن های اداری مانند این، می توان توسعه آینده دفتر را نیز در نظر گرفت. نصب پارتیشن مدرن کوتاهترین زمان را می طلبد و می توان آن را به راحتی پارتیشن بندی کرد. کارمندان برای کار در فضای خود روحیه مثبتی دارند و از این رو بهره وری را افزایش می دهد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

پارتیشن های اداری برای اتاق جلسات

مزایای پارتیشن بندی آفیس

 • حریم خصوصی: به دست آوردن محل کار شخصی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود و باعث می شود کارفرمایان نگرش مثبتی نسبت به شرکت داشته باشند زیرا این احساس را دارد که شرکت برای کارکنان ارزش قائل است.
 • می توان از حواس پرتی جلوگیری کرد: وقتی نوبت به دفتر می رسد، سایر کارکنان و کارهای آن ها وجود خواهند داشت که باعث حواس پرتی یکدیگر می شوند و با پارتیشن های آفیس می توان از این کار جلوگیری کرد.
 • افزایش بهره وری:در مقایسه با دفتری که ساختار خوبی ندارد و از نگهداری خوبی برخوردار نیست، دفاتر خوب تقسیم شده بهره وری را افزایش می دهد.
 • حس کار در فضای شخصی: داشتن فضای مناسب به کارکنان اجازه می دهد تا اسناد و پرونده های خود را با خیال راحت برای خود نگه دارند. فضای شخصی به آن ها زمان می دهد تا فکر کنند و ایده های تکوینی داشته باشند.
 • استانداردسازی سازمان: پارتیشن اداری نه تنها به کارآیی کار کارکنان کمک می کند، بلکه ظاهر استانداردی نیز به سازمان می بخشد.
 • مقرون به صرفه: در مقایسه با دیوار دائمی نصب شده، پارتیشن های مدرن مقرون به صرفه هستند
 • مدیریت آسان: پارتیشن اداری همچنین به مدیریت آسان کمک می کند. فراهم آوردن فضای متفاوت برای کارهای مختلف باعث می شود پرونده ها و اسناد در مکانهایی که باید مورد استفاده قرار گیرند، ایمن نگه داشته شوند.
 • اتاق جلسات جداگانه مورد نیاز است: یک جلسه محرمانه است و باید با حریم خصوصی انجام شود. یک اتاق جداگانه از دفتر برای جلسه ضروری است.

 

هنگام نصب پارتیشن های اداری اتاق جلسات در آفیس به چه نکاتی توجه کنیم؟

مراقبت مناسب هنگام نصب یک نوع پارتیشن اداری می تواند به ما در حداکثر استفاده از پارتیشن آفیس که نصب کرده ایم کمک کند. با راهنمایی صحیح متخصص، می توان ساختار دفتر را با آگاهی از مزایا و معایب مناسب برای سازمان تقسیم بندی کرد. با توجه به توصیه های متخصص، تعمیرات، هزینه، تعمیر و نگهداری و غیره در مقایسه با تصمیم خود تصمیم گیری شده، به خوبی برنامه ریزی می شود.

با استفاده از پارتیشن های دیواری برای ایجاد اتاق جلسات، شفافیت و کاهش صدا را ارائه دهید. طراحی را با بقیه دفتر خود هماهنگ نگه دارید و از این اتاق ها برای بیان اخلاق شرکت خود استفاده کنید. با یک میز، صندلی، یک صفحه نمایش و در صورت امکان، فضایی برای چای، قهوه، آب و بیسکویت تهیه کنید. ما همچنین پارتیشن های دیواری آکوستیک مخصوصی را برای مواقعی که به آن حریم خصوصی اضافی نیاز دارید، داریم. می توانید پروژه های دکوطرح را در زمینه پارتیشن های اداری در وبسایت مشاهده کنید.

 

انواع پارتیشن های اداری

 1. پارتیشن چوبی
 2. پارتیشن شیشه ای
 3. پارتیشن آکوستیک
 4. پارتیشن گچی
 5. پارتیشن Modular
 6. پارتیشن متحرک
 7. پارتیشن Demontable

 

پارتیشن اداری شیشه ای برای اتاق جلسات

پارتیشن اداری مدرن که امروزه بیشتر برای سازمان ها استفاده می شود، پارتیشن اداری شیشه ای با سیستم های پارتیشن آلومینیومی برای پایان بهتر است. قرار دادن پارتیشن شیشه ای به دفتر جلوه ای باز می دهد حتی در صورت پارتیشن بندی شده. سیستم های پارتیشن آلومینیومی و پارتیشن شیشه ای ترکیبی عالی است که این روزها راه اندازی شده است. سیستم های پارتیشن آلومینیومی بهترین عملکرد را برای پارتیشن های شیشه ای نصب شده می دهند.

 1. پراکندگی نور
 2. استفاده بهینه از فضا
 3. قابل جدا شدن و تعویض می باشد
 4. ظاهر مدرن
 5. پارتیشن بندی شیشه ای می تواند حواس پرتی کمتری داشته باشد
 6. مقرون به صرفه

اینها برخی از مزایای نصب سیستم های پارتیشن آلومینیومی با پارتیشن های اداری شیشه ای است. پارتیشن های اداری یک راه عالی برای تجزیه فضای یک دفتر برنامه باز است. با استفاده از ترکیبی از سیستم های پارتیشن اداری جامد و شیشه ای بزرگ تا کوچک، فضاهای مدرن و بد بو در اندازه های مختلف ایجاد می شود. ایده های طراحی ما را ببینید تا ببینید با پارتیشن های اداری چه کار می توانید انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان هم مثل همیشه می توانید با تیم دکوطرح در تماس باشید!

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]