تزئینات آشپزخانه اروپایی
15
مهر

تزئینات آشپزخانه اروپایی

تزئینات آشپزخانه اروپایی

همان طور که می دانید و شاید دیده باشید در خانه هایی که آشپزخانه آن ها به صورت اروپایی می باشد شما می توانید اندازه های مختلف آشپزخانه را در آن مشاهده کنید.

خانه های اروپایی آشپزخانه هایشان را به صورت بزرگ و دلباز طراحی می کنند.

در بسیاری از خانه ها نمی توان از آشپزخانه های بزرگ بهره مند شد به همین دلیل ما شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید آشپزخانه خود را بزرگ تر جلوه دهید.

با روش هایی که ما در اختیار شما قرار می دهیم باعث می شود تا بتوانید از آشپزخانه کوچک خود آشپزخانه ایده آل خود را بدست آورید.

 

تزئینات آشپزخانه اروپایی

روش های طراحی دکوراسیون آشپزخانه اروپایی

شما می توانید با استفاده از روش های اروپایی و حتی روش ها وسبک های دیگر که از خلاقیت خود می تواند باشد استفاده کنید و آشپزخانه خود را به زیبایی خاص خود طراحی و دکوراسیون کنید.

از روش های آشپزخانه های اروپایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • ترکیب سبک مدرن و کلاسیک
  • ترکیب چوب و سنگ
  • کابینت های هوشمند
  • بیشترین استفاده از فضا برای ذخیره سازی
  • ترکیب سبک مدرنیته و کلاسیک شطرنجی
  • استفاده از سبک مدرن در خلاقیت و زیبایی فضا
  • خلاقیت در طراحی و نصب قفسه ها

 

ترکیب سبک مدرن و کلاسیک

در خانه های اروپایی اکثر خانه ها از آشپزخانه های بزرگ برخوردار نیستند، و دکوراسیون منزل و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی شما نمی تواند مانند خانه های بزرگ باشد و تفاوت هایی می کند.

بیشتر آشپزخانه های اروپایی به شکل باریک و مستطیل شکل می باشند، این خانه ها باید طوری دکوراسیون شوند تا بتوان از آن ها بهترین استفاده را داشته باشید.

در این آشپزخانه ها باید از کابینت های کوچک با سایز کم استفاده شود تا بتوان جای بیشتری برای دادن خدمات داشته باشند و حداقل فضای آشپزخانه را اشغال کنند.

و زمانی که شما در آشپزخانه از کابینت ها و قفسه ها استفاده می کنید باعث می شود که کمتر از قبل آشپزخانه شلوغ شود و این شلوغی را به نوعی بر طرف می کنید.

 

ترکیب چوب و سنگ

شاید شما کوچک ترین آشپزخانه ممکن را داشته باشید، و این که شما در حالت ایستاده در آشپزخانه همزمان دو نفر جا شوند و این می تواند نشان دهد که آشپزخانه شما کوچک می باشد.

استفاده همزمان از چوب و سنگ می تواند بهترین ترکیب این آشپزخانه ها باشند.

این ترکیب می تواند از طریق سنگ به شما نشان دهد که آشپزخانه بزرگ می باشد و چوب می تواند نشان دهنده حس گرما و صمیمیت بین افراد خانواده باشد.

شما می توانید با استفاده از المان های مناسب هم به آشپزخانه زیبایی دهید و هم می توانید آن را بزرگ نشان دهید.

 

کابینت های هوشمند – تزئینات آشپزخانه اروپایی

در طراحی کابینت های آشپزخانه سعی کنید هدفمند و هوشمند باشید، استفاده از خلاقیت خود برای این طراحی ها شما می توانید بهترین ها را به وجود آورید.

مهم نیست خانه شما کوچک می باشد و یا دارای آشپزخانه کوچک هستید، کافی است در طراحی وسایل خود هوشمند باشید و بهترین ها را انتخاب کنید.

شما می توانید کابینت هایی که در بالا قرار دارند را کمی پایین تر نصب کنید تا بتوانید بر روی آن وسایل قرار دهید این کار باعث می شود شما جای اضافی برای وسایل خود داشته باشید.

در آشپزخانه هایی که به سبک مدرن دکوراسیون شده اند می توان این گونه گفت که تمام وسایلی که در آشپزخانه مدرن استفاده می شود به چشم می آید.

 

بیشترین استفاده از فضا برای ذخیره سازی

همان طور که می دانید اکثر افرادی که خانه می خرند و یا اجاره می کنند به دنبال خانه هایی با آشپزخانه های بزرگ می گردند و طرفداران آشپزخانه های کوچک بسیار کم و به ندرت پیدا می شوند.

اما شما باید در خود خلاقیت را به وجود آورید و در آشپزخانه کوچک استفاده کنید این خلاقیت می تواند از هر چیزی گرفته شود.

خانم ها و اقایانی که به دنبال آشپزی هستند کمی برایشان مشکل است که در فضا های کوچک و تنگ به کار خود ادامه دهند، اما آن ها می توانند با استفاده بهینه از کابینت ها و استفاده درست آن ها این مشکل را مدیریت کنند.

شما می توانید بالا و پایین آشپزخانه را پر از کابینت کنید.

با این کار شما می توانید تمام اسبا و وسایل خود را درون کابینت ها قرار دهید و نگران کمبود جا نشوید.

 

ترکیب سبک مدرنیته و کلاسیک شطرنجی

تنها استفاده از کابینت ها نمی تواند زیبایی خانه شما را چند برابر کند.

با استفاده از رنگ های مختلف شما می توانید آشپزخانه خود را زیبا تر از قبل کنید.

می توانید آشپزخانه خود را به سبک های کلاسیک و مدرن تبدیل کنید و از این دو همزمان با هم استفاده کنید.

زمانی که شما به سبک مدرن اشاره می کنید باعث می شود همه افراد به آشپزخانه هایی با طرح های امروزی و کوچک اشاره می کند و اما سبک کلاسیک برای آشپزخانه هایی با اندازه بزرگ استفاده می شود، اما زمانی که شما این دو سبک را با یک دیگر به کار می برید باعث می شود جلوه جدیدی به دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما بدهد.

 

استفاده از سبک مدرن در خلاقیت و زیبایی فضا

شما به این فکر می کنید که استفاده از کابینت ها فقط می توانند کمبود فضا را برای شما جبران کند، با این تفاوت که هم کمبود فضا را برای شما بر طرف می کند و هم می تواند برای شما زیبایی خلاقانه ای داشته باشد.

در زمانی که شما از طراح می خواهید برای شما آشپزخانه را طراحی کند باید به این اشاره کرد که وسایل شما در چه سایز و ابعادی می باشد، تا طبق آن بتوان کابینت ها را به صورت بهینه اندازه گیری کرد.

زمان آشپزخانه شما نسبت به وسایل شما اندازه گیری و تعبیه می شود شما می توانید وسایل خود را به زیبایی در آشپزخانه بچینید.

همیشه باید خلاقیت در دکوراسیون داخلی آشپزخانه استفاده کنید، بتوانید تا بتوانید آشپزخانه زیبا و فوق العاده برای خود داشته باشید.

 

خلاقیت در طراحی و نصب قفسه ها

همیشه باید از بهترین و خلاق ترین نظرات و طراحی ها استفاده کنید و خود را در این کار دخیل بدانید، زیرا این خلاقیت باعث می شود شما در این کار نقش به سزایی داشته باشید و در این کار شریک باشید.

همیشه شما می توانید برای طراحی و دکوراسیون مکان های خود از نظر خود که مهم ترین نقش را دارید استفاده کنید و اطراف خود را به زیبایی و خلاقیت خود زیبا سازی کنید که این مهم ترین نکته در طراحی می باشد.

شاید شما حس کنید که شاید این خلاقیت ها زیاد باشد و به این نکته توجه داشته باشید که شما می توانید با استفاده از رعایت اصول دکوراسیون و هم چنین استفاده از خلاقیت خود باعث شوید نمای پایانی خوبی داشته باشید.

 

پیشنهاد نویسنده: آشپزخانه اروپایی، دکوراسیون اروپایی، چیدمان منزل اروپایی

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی تزئینات آشپزخانه اروپایی برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]