خدمات دکوراسیون داخلی اربیل عراق
02
آذر

خدمات دکوراسیون داخلی اربیل عراق

خدمات دکوراسیون داخلی اربیل عراق

دریافت بهترین خدمات دکوراسیون داخلی در اربیل عراق!

وقتی صحبت از ایجاد احساس راحتی و زیبایی خانه می شود، چیزی بیش از آنچه که به نظر می رسد وجود دارد. جمع کردن یک اتاق و تغییر دادن ویژگی ها به منظور کاربردی و شیک کردن آن، اغلب کار آسانی نیست. از تشخیص اینکه چه رنگی در اتاق‌های مختلف بهترین کارایی دارد و گزینه‌های نورپردازی گرفته تا مکان قرار دادن مبلمان – عناصر زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. اینجاست که کمک و تخصص یک طراح داخلی بسیار ارزشمند می شود. به دنبال هر چه که هستید، از بازسازی خانه گرفته تا تغییر دکوراسیون یا خرید لوازم جدید برای منزل، اگر فکر می کنید این مقاله مناسب شما نیست صبر کنید، لازم نیست حتما در اربیل عراق باشید یا حتما برای تغییر دکوراسیون اقدام کرده باشید، در این نوشته ما توصیه هایی برای شما مخصوصا افراد ساکن کشورهای همسایه از جمله اربیل عراق داریم که شاید نظرتان را به کلی عوض کند!

فرقی نمی‌کند کل خانه را بازسازی کنید، آشپزخانه را زیباتر کنید یا رنگی به اتاق نشیمن اضافه کنید – این نکات مفید و مفید را نباید از دست داد. طراح داخلی برجسته ونسا آربوتنات نکات و اسرار طراح خود را برای به دست آوردن دانش داخلی برای تغییر خانه ها مانند یک حرفه ای به اشتراک می گذارد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

خدمات دکوراسیون داخلی اربیل عراق

خدمات دکوراسیون داخلی اربیل عراق؛ اگر از یک خانه حس واقعی و امنیت خانه را می خواهید، باید آن را از آن خود کنید!

به یاد داشته باشید که این جا هر چه که هست، خانه شماست Vanessa Arbuthnott می گوید: “در طراحی داخلی هیچ چیز مطلقا درست و نادرستی وجود ندارد، هر کسی این پتانسیل را دارد که خانه خود را طراحی کند.” “این فقط یک مورد توجه به آن است. به یاد داشته باشید که شما کنترل را در دست دارید، در نظر گرفتن آخرین روندها ارزشمند است، اما همیشه این تلاش برای طراحی داخلی به چیزی اختصاص دهید تا آن را خاص کنید. خانه شما جایی است که بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید، بنابراین فضا باید شما را منعکس کند.

 

به دنبال الهام گرفتن از طراحی برای نشان دادن خلق و خوی خود و خانواده خود باشید

ونسا توصیه می کند: «با جمع آوری تصاویر الهام بخش از مجلات، اینستاگرام، پینترست و غیره، فضای داخلی خود را از خسته به احیا تبدیل کنید.» هنگامی که یک مجموعه قوی داشته باشید، ظاهری را که دوست دارید به دست آورید، خواهید دید. ایجاد یک تابلوی خلق و خوی راهی عالی برای استفاده از خلاقیت شما برای آزادسازی هر گونه الهام طراحی پنهانی است که ممکن است ناخودآگاه دیده باشید. ونسا در ادامه توضیح می دهد که چگونه این کار را انجام می دهد، “یک تخته فوم و سنجاق بزرگ از هنر محلی یا فروشگاه ثابت خود بخرید و نمونه ها، تصاویر، نمونه هایی از پارچه ها، کاغذ دیواری ها، مبلمان و کفپوش هایی را که ممکن است بخواهید استفاده کنید، جمع آوری کنید.” به این ترتیب می‌توانید ببینید که چگونه همه آن‌ها در اتاق کنار هم می‌نشینند.» با تأکید، «اضافه کردن بافت از طریق کف‌پوش، فرش و پارچه‌هایی مانند مخمل، پشم، و توید بسیار مهم است. تابلوی خلق و خو را در اتاق قرار دهید و مدتی با آن زندگی کنید.

 

رنگ ها و پارچه ها را در طراحی دکوراسیون اربیل عراق حتما در نظر بگیرید

شروع کنید به انتخاب کردن رنگ هایی که می خواهید استفاده کنید – برای دیوارها یا کاغذ دیواری های رنگ شده، مبلمان، پرده ها و پرده ها. رنگ سوم می‌تواند برای کوسن‌ها، آباژورها، لحاف‌های تخت و لوازم جانبی مانند رومیزی یا حتی یک نقاشی برجسته باشد. ونسا این نکته فوق العاده را ارائه می دهد: سه رنگ همیشه بهتر از دو رنگ هستند – از این رنگ ها در تمام اتاق استفاده کنید.

 

قبل از خرید رنگ و کاغذ انتخابی را امتحان کنید

ونسا هشدار می دهد: “به یاد داشته باشید که رنگ ها بسته به نور می توانند تغییر کنند، بنابراین گلدان های نمونه و خام بخرید و رنگ کنید.” «لکه‌های رنگی با اندازه A2 را روی روشن‌ترین و تاریک‌ترین دیوارهای یک اتاق بکشید – تا ببینید نور طبیعی چگونه بر سایه تأثیر می‌گذارد.» این به‌ویژه برای یافتن بهترین رنگ سفید مؤثر است، زیرا در رنگ سفید بسیار تغییر می‌کند. سبک. همین امر در مورد کاغذ دیواری نیز صدق می کند، «نمونه های کاغذ دیواری را به دیوارها بچسبانید و نمونه های بزرگ قابل برگشت را روی مبلمان موجود بپوشانید یا آن ها را به پرده ها و پرده های موجود سنجاق کنید. بایستید و ببینید چه فکر می کنید!».

 

بین لوازم جدید و قدیمی تعادل ایجاد کنید

اگر یک بوم خالی دارید، آسان‌تر است، اما اغلب باید با مبل‌ها یا فرش‌های موجود و غیره کار کنیم. به فرش دقت کنید و ببینید آیا می‌توانید با رنگ‌های داخل آن کار کنید. شاید بتوانید مبل مورد علاقه قدیمی را دوباره روکش کنید تا به آن جان تازه ای ببخشید؟ تصمیم بگیرید که آیا فردی هستید که الگو یا ساده را دوست دارد. سنتی یا معاصر؛ و به چرخه رنگ یا خود طبیعت نگاه کنید تا ببینید چه رنگ هایی با چه رنگ هایی هماهنگ هستند. به عنوان مثال، صورتی و قرمز با سبز، نارنجی با تخم مرغ اردک، زرد با خاکستری و آبی. خلاصه که سعی کنید عناصر قدیمی را با عناصر جدید هماهنگ کنید نه عناصر جدید را طبق موارد قدیمی خریداری کنید!

 

اندازه مبلمان و لوازم خانه خود در اربیل عراق را افزایش دهید

در مورد مبلمانی که در اتاق خود می خواهید تصمیم بگیرید. ونسا توصیه می کند که به مقیاس فکر کنید، در یک اتاق بزرگ به یک مبل بزرگ و زیرپایی نیاز دارید. اکثر طراحان توصیه می‌کنند که حتی اتاق‌های کوچک نیز باید یک قطعه بزرگ داشته باشند، حتی اگر سر تخت در اتاق خواب باشد. تعادل بین قطعات بزرگ و کوچک فضای زندگی جذابی را ایجاد می کند.

 

ظاهر را تحلیل کنید و برای خدمات دکوراسیون داخلی اربیل عراق وقت بگذارید

قطعات را جمع آوری کنید، به این ترتیب چیزهایی را خریداری خواهید کرد که عاشق آن ها شده اید. به جای آن که به چیزی که در فروشگاه‌های خاص یا آنلاین در زمان نیاز به چیزی در دسترس است بسنده کنید. شما می توانید زمان خود را صرف تجزیه و تحلیل ظاهر و رنگ های اتاق خود با لوازم جانبی کنید. هرچه زمان بیشتری برای اضافه کردن چیزها به خانه خود صرف کنید، دانش طراحی داخلی شما گسترش می یابد زیرا می توانید درک کنید که چه چیزی با ویژگی های خاص بهتر عمل می کند.

 

سفارش نمونه های برگشت پذیر کارتان را راحت تر می کند

ونسا می گوید: «وقتی انتخاب خود را محدود کردید و ایده خوبی از آنچه ممکن است بخواهید پیدا کردید، چند نمونه قابل برگشت سفارش دهید. این ها نیم متر پارچه هستند که به بهترین وجه روی پشتی صندلی ها قرار می گیرند و به پرده ها و پرده های موجود می چسبند. آزمایش نشان می دهد که آیا پس از چند روز هنوز از آن ها راضی هستید یا خیر. این همچنین یک راه عالی برای مشاهده ظاهر پارچه ها در برابر رنگ است. ”

 

از ایده های رنگ آمیزی جسورانه نترسید

دوران قوانین سختگیرانه انتخاب رنگ به پایان رسیده است، کلید طراحی داخلی در دوران مدرن پذیرش ایده رنگ است که برای شما مناسب است. دیگر هیچ قانونی برای رنگ آمیزی قاب درها، تخته های دامن و سقف با رنگ سفید درخشان وجود ندارد – در واقع برخی از طراحان داخلی برتر مخالف آن هستند! توصیه کلی هاپن برای نقاشی روی چوب لباسی یک تغییر است، او توضیح می دهد که چگونه رنگ آمیزی دامن با همان رنگ دیوارها می تواند به بزرگتر نشان دادن اتاق کمک کند. قبل از اینکه حتی به سفارش پرده در اتاق‌های خاص فکر کنید، اطمینان حاصل کنید که اندازه‌گیری‌های صحیح را انجام داده‌اید. در این مورد بیشتر بخوانید: در انتخاب پرده چه کارهایی نباید انجام داد – از اندازه گیری تا یک ظاهر طراحی شده همه آشکار می شوند.

 

 کارهای تکمیلی خانه تان در اربیل عراق را اضافه کنید

آباژورها، فرش‌ها، کوسن‌ها، نقاشی‌ها و گیاهان همگی می‌توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند، اما گاهی اوقات تا زمانی که دیوارها را رنگ آمیزی یا کاغذی نکنید و پرده‌ها را آویزان نکنید، انتخاب کردن آن‌ها دشوار است. حتی رنگ های روی ستون فقرات کتاب در قفسه کتاب، دور انداختن پشت مبل یا سرامیک آشپزخانه، رومیزی، فرصت هایی را برای تأکید بر رنگ ایجاد می کند. به خانه خود رایحه ای خاص بدهید، باور نکردنی است که چقدر می تواند خانه شما را متحول کند. هتل‌های مجلل با رایحه‌ای کلیدی که باید در سرتاسر آن داشته باشید، که سپس با آن مکان تداعی می‌شود – با انتخاب بوی خاص خود برای خانه، برای درگیر کردن صحنه‌ها، این رایحه را بپذیرید. هیچ مکانی مانند خانه وجود ندارد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تمام حواس شما از احساس خانه در لحظه ای که از در عبور می کنید آگاه شوند. با استفاده از شمع‌های معطر، پخش‌کننده‌ها و اسانس‌ها از بهترین عطر خانگی برای خود استفاده کنید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]