کاشی های طرح دار در دکوراسیون
16
شهریور

کاشی های طرح دار در دکوراسیون

کاشی های طرح دار در دکوراسیون

کاشی از انواع متریال های مورد استفاده در فضای آشپزخانه و حمام است که در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود می باشد و شما می توانید با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل و متریال های به کار شده در فضای مورد نظر خود کاشی با مدلی مناسب را انتخاب نمایید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

مدل کاشی های طرح دار

در فضای حمام و آشپزخانه برای پوشاندن کف و دیوارها از کاشی و سرامیک استفاده می شود و با توجه به اینکه طرح و رنگ این متریال ها می تواند تاثیر قابل توجهی روی دکوراسیون داخلی منزل داشته باشد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل کاشی و سرامیک توجه لازم را به خرج دهید.

استفاده از کاشی های طرح دار و رنگی می تواند برای فضاهایی مانند سرویس بهداشتی و حمام گزینه خیلی مناسبی باشد اما نکته ی مهمی که باید در انتخاب این نوع کاشی مورد توجه قرار بگیرد، میزان مقاومت و درجه نفوذ آب کاشی می باشد، همچنین ابعاد و اندازه کاشی باید متناسب با انداره فضای سرویس بهداشتی و حمام باشد به این صورت که استفاده ازکاشی های بزرگ در فضای کوچک باعث کوچک تر دیده شدن آن محل می گردد. نکته ی مهم دیگری که باید در نظر گرفت این است که از این کاش های رنگی برای قسمتی از کف یا دیوار استفاده شود و در کل فضا بکار نرود، همچنین کاشی های شما نهایتا دو یا سه رنگ در کنار یک رنگ خنثی به کار برده شود.

 

مدل کاشی طرح دار برای آشپزخانه

بعد از کابینت ها، کاشی کاری در فضای آشپزخانه تاثیر زیادی در جلوه بخشیدن به ظاهر دیزاین داخلی دارد از این رو بهتر است شما مدل کاشی های آشپزخانه را با دقت بیشتری انتخاب کنید. کاشی هایی که برای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند دارای جنس هایی مختلف نظیر سنگ و چینی و استیل و سرامیک و … می باشند همچنین کاشی های آشپزخانه به صورت طرح دار و گلدار و ساده موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح های کاشی به سلیقه شخصی و سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه بستگی دارد.

توجه داشته باشید که اگر دکوراسیون آشپزخانه شما به صورت ساده طراحی شده بهتر است برای خارج کردن فضا از حالت یکنواختی در فضای آشپزخانه از کاشی طرح دار استفاده نمایید همچنین می توانید از کاشی طرح دار در فضای خالی بین کابینت ها استفاده نمایید و طرح سایر کاشی های مورد استفاده در فضای آشپزخانه را به صورت ساده تر انتخاب کنید.

استفاده از کاشی و سرامیک برای آشپزخانه علاوه بر اینکه برای کف و دیوارها بکار می رود اما با وجود طرح های متنوع و رنگی زیادی که امروزه وجود دارد برای میزکار آشپزخانه، فضای بین کابینت ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند، از آن جایی که این نوع کاشی ها در برابر حرارت، رطوبت وآب مقاوم هستند محدودیتی در انتخاب آن ها به وجود نمی آید. اما برای آشپزخانه های کوچک، بهتر است از این کاشی های رنگی کمتر و اغلب برای کف و قسمتی از دیوار استفاده شود و بقیه قسمت ها فقط یک رنگ آمیزی ساده داشته باشند ولی برای آشپزخانه های بزرگ می تواند ایده‌ی مناسبی باشد.

 

مدل کاشی طرح دار برای سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی امروزه به مهم ترین بخش در دکوراسیون منزل تبدیل شده است و با توجه به اینکه در روزهای گرم سال شما یا اعضای خانواده تان مجبور هستید هر روز استحمام کنید یا در روز چند بار به حمام بروید از این رو بهتر است در انتخاب کاشی و سرامیک که اصلی ترین اجزاء در دکوراسیون سرویس بهداشتی هستند حساسیت لازم را به خرج دهید. کاشی سرویس بهداشتی در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید فضای حمام تان دارای دکوراسیونی مینیمالیستی باشد بهتر است برای پوشاندن کف یا دیوارها از کاشی ساده استفاده نمایید.

کاشی های طرح دار و گلدار نیز باعث تکمیل جذابیت دکوراسیون حمام می شوند و بهتر است شما برای روح بخشیدن به فضای حمام و سرویس بهداشتی این طرح کاشی ها را انتخاب نمایید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]