طراحی داخلی مغازه
۲۳
بهمن

طراحی داخلی مغازه

برنامه ریزی چیدمان فروشگاه و طراحی داخلی مغازه شما هم یک هنر و هم یک علم است – به خلاقیت ، بینش روانشناختی و آزمایش نیاز دارد.

در این پست ، ما تاکتیک های رایج طراحی داخلی مغازه را کشف خواهیم کرد که می توانید هنگام برنامه ریزی چیدمان فروشگاه خود پیاده سازی کنید. آنها را در زیر مرور کنید و ببینید آیا می توانید هر یک از این نشانگرها را در طرح و کالاهای فروشگاه خود اعمال کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی فضای آموزشی، طراحی داخلی مطب روانشناسی

 

۱. از نقشه مناسب استفاده کنید

نقشه طبقه شما نقشی اساسی در مدیریت جریان و ترافیک فروشگاه دارد. انتخاب اینکه کدام یک برای شما مناسب باشد به عوامل مختلفی از جمله اندازه فروشگاه ، کالاهایی که می فروشید و مهمتر از همه به بازار هدف شما بستگی خواهد داشت.

مشتریان شما چگونه هستند؟ آیا آنها عجله دارند و یا می توانند وقت خود را صرف کنند؟ آیا آنها ویژگی های سلف سرویس را ترجیح می دهند یا همکاران شما آنها را در سراسر فروشگاه راهنمایی می کنند؟ آیا می خواهید دقیقاً همان چیزی را که به طور کارآمد نیاز دارند پیدا کنید یا اینکه در این راه قادر به کشف مواردی هستند؟

اینها تنها برخی از سوالاتی است که هنگام تصمیم گیری در مورد نقشه طبقه خود باید بپرسید.

در حالی که تنظیمات زیادی برای فروشگاه وجود دارد که می توانید اتخاذ کنید ، در اینجا رایج ترین موارد در خرده فروشی وجود دارد:

۱. نقشه طبقه مستقیم

 

طراحی داخلی مغازه
نقشه طبقه مستقیم

 

این پلان شامل قرار دادن قفسه ها یا قفسه ها در خطوط مستقیم برای ایجاد جریان سازمان یافته از ترافیک است. این یکی از مقرون به صرفه ترین چیدمان فروشگاه ها است و بیشتر در فضاهای خرده فروشی بزرگ ، سوپرمارکت ها و فروشگاه هایی که در درجه اول از قفسه ها برای نمایش کالاهای خود استفاده می کنند ، استفاده می شود.

 

۲. طرح مسابقه یا حلقه

 

طراحی داخلی مغازه
طرح مسابقه یا حلقه

 

این طرح مشتریان را تشویق می کند تا فروشگاه شما را “حلقه” کنند. شما لوازم و کالاهای خود را به گونه ای موقعیت بندی می کنید که مسیری را برای راهنمایی ایجاد کنید تا خریداران اطراف مغازه شما را راهنمایی کند.

 

۳. پلان زاویه دار

 

طراحی داخلی مغازه
پلان زاویه دار

 

این چیدمان فروشگاه از منحنی ها و زاویه هایی تشکیل شده است تا فضای پیچیده ای به شما بدهد. طبق Houston Chronicle ، طرح کف زاویه ای معمولاً توسط خرده فروشان سطح بالا اتخاذ می شود و “این مقدار فضای نمایشگر شما را کاهش می دهد اما در عوض روی خطوط کمتر محبوب تر تمرکز می کند.”

 

۴. نقشه کف هندسی

 

طراحی داخلی مغازه
نقشه کف هندسی

 

نقشه کف هندسی با استفاده از قفسه ها و وسایل برای ایجاد یک احساس و طراحی منحصر به فرد در فروشگاه است. اگر محصولات مرسوم ، مد روز را به نمایش می گذارید ، با این طرح پیش بروید.

 

۵. طرح جریان آزاد

 

طراحی داخلی مغازه
طرح جریان آزاد

 

یک طرح جریان آزاد بیشترین خلاقیت را به شما می دهد. شما محدود به الگوهای کف یا قفسه هایی نیستید که باید در زاویه های خاصی قرار بگیرند. و برخلاف سایر طرح ها ، شما به مردم تحریک نمی کنید که از یک مسیر در اطراف فروشگاه خود استفاده کنند. در عوض ، خریداران تشویق می شوند که به هر جهت مراجعه کنند.

 

۲. مراقب باشید که خریداران را به کجا هدایت می کنید؟

در مورد اینکه خرده فروشان باید مشتریان را به صورت خلاف جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقب ساعت در داخل فروشگاه های خود هدایت کنند یا خیر ، بحث زیادی وجود دارد.

از یک طرف ، برخی ادعا می کنند که از آنجا که اکثر مردم راست دست هستند ، به طور ذاتی به سمت راست می چرخند و مغازه را در جهت خلاف جهت عقربه های ساعت جستجو می کنند.

با این حال ، مطالعات دیگر نشان می دهد که جهت خریدار ارتباط بیشتری با الگوی ترافیک وسایل نقلیه آنها دارد. به عنوان مثال ، مصرف کنندگان در انگلیس و استرالیا در سمت چپ جاده رانندگی می کنند بنابراین تمایل به گشت و گذار در فروشگاه ها در جهت عقربه های ساعت دارند در حالی که مصرف کنندگان کشورهای سمت راست مانند ایالات متحده هنگام ورود به مغازه معمولاً به سمت راست می چرخند.

بنابراین کدام تئوری جهت خرید را باید باور داشته باشید؟ به نظر می رسد شواهد قوی تری وجود دارد که نظریه رفتار رانندگی را تأیید می کند. همانطور که هرب سورنسن ، نویسنده کتاب “درون ذهن خریدار” خاطرنشان کرد:

الگوی حرکت در سوپرمارکت در خلاف جهت عقربه های ساعت در ایالات متحده است ، اما مطالعات PathTracker در انگلستان ، استرالیا و ژاپن نشان می دهد تمایل بسیار بیشتری برای خریداران در جهت عقربه های ساعت وجود دارد ، ممکن است الگوهای ترافیکی فروشگاه نیز تحت تأثیر قرار گیرد الگوهای ترافیک خودرو در خارج. در این مطالعات کوچک ، ما اشاره کردیم که در کشورهایی که رانندگی با دست راست دارند ، جایی که محافل ترافیکی به صورت عقربه های ساعت حرکت می کنند ، خریداران در فروشگاه ها ممکن است راحت تر در همان جهت حرکت کنند.

توصیه ما؟ خودتان این تئوری را بسنجید. اگر متوجه شدید که مشتریان شما از الگوی وسایل نقلیه کشور پیروی می کنند ، می دانید ورود جدید و سایر عناصر دعوت کننده را کجا قرار دهید.

 

۳. اطمینان حاصل کنید که در طراحی داخلی مغازه مقادیر محصول شما مناسب است

این سوال که چه مقدار کالا باید در طراحی داخلی مغازه معرض نمایش قرار گیرد ، مسئله مهمی است – و پاسخ به طور واضح مشخص نیست. از یک طرف ثابت شده است که وجود محصولات بیشتر در کف فروش باعث افزایش فروش می شود.

در همین حال ، هنگامی که Walmart موجودی خود را کاهش داد ، فروش به طور مداوم کاهش یافت ، بنابراین این شرکت فروشگاه های خود را برای افزودن سهام دوباره بازسازی کرد.

جالب اینجاست که در حالی که فروش Walmart در آن دوره کاهش یافته است ، رضایت مشتری افزایش یافته است. به عبارت دیگر ، مشتریان خوشحال تر بودند ، اما آنها به همان اندازه خرید نمی کردند. ویلیام اس. سیمون ، مدیر عامل وقت والمارت در بخش ایالات متحده گفت که مشتریان “داشتن تجربه سهام کم در کف فروش” را “دوست داشتند” ، اما در عین حال خرید کمتری نیز انجام دادند.

داشتن کالای بیش از حد در فروش می تواند منجر به کاهش درک نام تجاری شود ، به خصوص اگر سعی دارید خود را به عنوان یک بوتیک یا خرده فروش سطح بالا معرفی کنید.

همانطور که پاکو آندرهیل ، نویسنده کتاب چرا خرید می کنیم ، به نیویورک تایمز گفت ، “هرچه فروشگاه بسته بندی شود ، بیشتر مردم فکر می کنند که این یک ارزش است – درست مثل وقتی که وارد یک فروشگاه می شوید و چیزهای کمتری روی زمین وجود دارد ، شما تمایل دارند فکر کنند گران هستند. ”

حرف آخر؟ میزان موجودی برای نمایش در فروشگاه شما به اندازه مغازه ، تصویری که می خواهید از آن پروژه کنید و نوع تجربه ای که می خواهید ایجاد کنید بستگی خواهد داشت.

اگر شما یک خرده فروش تخفیف هستید که می خواهد از فضای فروشگاه شما بیشترین بهره را ببرد ، بسته بندی فروشگاه خود با کالاها می تواند یک استراتژی خوب برای شما باشد. اما اگر یک بوتیک سطح بالا هستید ، بهتر است انتخاب خود را منظم نگه دارید و فقط چند مورد انتخابی را برای نمایش بگذارید.

 

۴. فضای کافی بین محصولات و لوازم جانبی داشته باشید

داشتن قفسه هایی در طراحی داخلی مغازه که مملو از کالاها باشد (اگر این همان کاری باشد که می خواهید انجام دهید) تا زمانی که هنوز فضای شخصی آن ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهید ، مشکلی ندارد.

شما می خواهید از اثر برس برس جلوگیری کنید ، که طبق گفته Underhill ، پدیده ای است که در آن خریداران وقتی یک یا دو بار از پشت دست انداز می شوند ، نمایشگر یا محصولی را که به آن نگاه می کردند رها می کنند.

آندرهیل نوشت:

هنگام بررسی نوار چسب برای بررسی چگونگی مذاکره خریداران با درب در زمان های شلوغ ، متوجه چیز عجیبی در مورد قفسه کراوات شدیم. خریداران به آن نزدیک می شدند ، می ایستادند و خرید می کردند تا جایی که یک یا دو بار توسط افرادی که به داخل یا خارج از فروشگاه وارد می شوند ، برخورد کنند. پس از چند مورد از این دست و پا زدن ها ، بیشتر خریداران از راه خود جدا شده و جستجوی لباس گردن را کنار می گذارند. ما این موضوع را بارها و بارها تماشا می کردیم تا اینکه مشخص شد که خریداران – مخصوصاً زنان ، اگرچه در مورد مردان نیز به میزان کمتری صادق است – اما دوست ندارند از پشت مسواک بزنند یا لمس شوند. آن ها حتی از کالاهای مورد علاقه خود دور می شوند تا از آن اجتناب کنند.

 

۵. به طور منظم نمایشگر های خود را تازه کنید

قوانین مربوط به اینکه هر چند وقت یک بار صفحه نمایش خود را تغییر دهید بسته به اینکه با چه شخصی صحبت می کنید و نوع فروشگاهی که در آن کار می کنید متفاوت خواهد بود.

همانطور که گفته شد ، بیشتر کارشناسان توصیه می کنند هفته ای یکبار بخشی از فروشگاه خود را تغییر دهید. به عنوان مثال می توانید هر هفته لباس های مانکن های خود را عوض کنید یا یک طوفان متفاوت داشته باشید. به هر دلیلی مشخص ، شما می خواهید هر زمان که محصولات جدید وارد بازار شدند ، کالاهای خود را تغییر دهید.

همچنین میزان (و ماهیت) ترافیکی که در فروشگاه یا مرکز خرید خود می گیرید را در نظر بگیرید. آیا تعداد زیادی از خریداران مشابه شما در حال پیاده روی هستند؟ آیا در گوشه خیابان شلوغی قرار دارید که در حال رفتن به محل کار افراد است؟ در این صورت ، برای جلب توجه مداوم افراد ، باید مرتباً نمایشگر های خود را تغییر دهید. آخرین چیزی که می خواهید این باشد که مشتری خیلی به فروشگاه شما عادت کند که حتی هنگام عبور از آنجا حتی ثبت نام نکند.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی داروخانه

 

۶. روش هایی را برای جذب چندین حس پیدا کنید

در حالی که بیشتر طراحی داخلی مغازه از اجزای بصری تشکیل شده است ، عوامل دیگر – از جمله بو ، لمس ، صدا و طعم و مزه – نیز می توانند بر ظاهر و احساس فروشگاه تأثیر بگذارند. اگر می خواهید یک تجربه کاملاً غرق در فروشگاه ایجاد کنید ، فروشگاه خود را طوری طراحی کنید که بتواند هرچه بیشتر حواس خریدار را جلب کند.

 

طراحی داخلی مغازه

 

در اینجا چند ایده در مورد طراحی داخلی مغازه و آنچه می توانید انجام دهید وجود دارد:

صدا

لیست پخش خود را هوشمندانه انتخاب کنید. فضایی را که می خواهید ایجاد کنید تعیین کنید و آهنگ هایی را انتخاب کنید که محیط را تقویت می کنند (و نه بر آنها غلبه). میزان و ضرب و شتم بسته به اینکه به چه کسی می فروشید ، می تواند بر رفتار تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، اگرچه موسیقی خشن برای خرده فروشانی که خریداران جوان را هدف قرار می دهند ، به خوبی کار کند ، اما برای بازرگانانی که به بزرگسالان خدمات می دهند ، نمی توان همین حرف را زد.

رایحه

در اینجا نانوایی ها و کافه ها ممکن است حاشیه کمی داشته باشند ، زیرا می توانند از بوی محصولات خود برای جلب مشتری استفاده کنند. اما حتی اگر در صنعت غذا نباشید هنوز می توانید حس بویایی مردم را برآورده کنید.

رویترز چند نمونه عالی از بازاریابی رایحه را در عمل ذکر می کند. به عنوان مثال برخی از تجار مجلل ، “بخش کالاهای کودک خود را با بوی تسکین دهنده پودر بچه معطر می کنند” در حالی که “خطوط مسافرتی و هتل ها پس از رفتن به خانه ، از عطرهای مخصوص در اتاق و بروشورهای خود برای مهمانان استفاده می کنند ، امیدوارم که بوی خوش بو شود. خاطره ای از یک تعطیلات دلپذیر را تحریک کنید و باعث تکرار رزروها شوید. ”

سایر خرده فروشان عطر و بویی را تهیه می کنند که از بهترین محصولاتشان ساخته شده است. Brandi Halls ، مدیر ارتباطات برند Lush برای آمریکای شمالی ، به Racked گفت که رایحه قوی در فروشگاه های آن ها مخلوطی از محصولات برتر آن ها است.

“وقتی وارد می شوم ، بطور قطع بمب حمام Avobath ، صابون کارما و عطر وانیلی را حس می کنم. اینها برخی از محصولات فرقه ای ماست. ” رایحه های مناسب برای قرار دادن در فروشگاه شما البته به مخاطب و تجارت شما بستگی دارد ، بنابراین تحقیقات خود را انجام دهید و بفهمید کدام یک از خریداران را تشویق به ماندگاری و خرید می کند.

لمس کردن

داشتن روحیه “عملی” می تواند تجربه خریداران را افزایش دهد. یکی از روش های انجام این کار ، بیرون آوردن نمونه محصولات از جعبه های آنها برای تشویق مشتریان به آزمایش یا بازی با آنهاست.

اپل وقتی در فروشگاه های لوازم الکترونیکی به جای قرار گرفتن در جعبه های بزرگ قهوه ای (که در آن زمان عادی بود) فروشگاه هایی را راه اندازی کردند که محصولاتشان را در فضای باز دارند ، این روش را در فضای خرده فروشی الکترونیک پیشگام بود. مصرف کنندگان آن را دوست داشتند و به زودی خرده فروشان دیگر در فضای رایانه و الکترونیک نیز از این الگو پیروی کردند.

چشیدن

 

طراحی داخلی مغازه

 

اگر در فروشگاه خود غذا می فروشید ، ببینید آیا می توانید ایستگاه های تست چشایی داشته باشید. باز هم ، این یک تجربه عملی تر برای خرید را ترغیب می کند و باعث می شود ترس از مردم کم شود.

کاری که Brandless هنگام حضور در فروشگاه pop-up LA آنها انجام داد ، را بررسی کنید. آنها برای اینکه طعم قهوه و چای خود را به مردم بچشانند ، ایستگاهی را راه اندازی کردند که مردم می توانند محصولات را نمونه بگیرند.

 

۷. کالای متقابل را فراموش نکنید

 

 

طراحی داخلی مغازه

 

گروه بندی کالاهای خود در دسته ها یا بخش های زیبا یک استراتژی عالی است ، اما ببینید آیا می توانید جایی برای کالا های متقابل کالا های مختلف پیدا کنید. در طراحی داخلی مغازه محصولی را که در کنار هم قرار می گیرند ، در فروشگاه خود شناسایی کنید و آنها را در یک نمایشگر قرار دهید.

در طراحی داخلی مغازه کالاهای خود را از دید مشتری مشاهده کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک خریدار بودید که به یک لباس خاص نگاه می کردید ، آیا چیزی در فروشگاه وجود دارد که با آن مطابقت داشته باشد؟

این هم یک مثال جالب دیگر از Target. قفسه بالایی مارک های مختلف ضد آفتاب را برای کودکان به نمایش می گذارد ، در حالی که در قفسه زیر آن پوشک شنا به نمایش گذاشته شده است. تارگت می داند مشتریانی که برای پوشک شنا خرید می کنند احتمالاً به ضد آفتاب (و بالعکس) احتیاج دارند ، بنابراین آنها هوشمندانه محصولات را در کنار هم قرار می دهند.

 

۸. اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما در محل کار هستند

فراموش نکنید که پرسنل شما نیز در طراحی داخلی مغازه و فروشگاه شما نقش دارند. نحوه قرارگیری آنها در فروشگاه شما می تواند جذابیت فروشگاه شما را جلب کند. جابجایی کارمندانتان به جای ماندن پشت پیشخوان در طبقه فروش روش خوبی برای جذابیت بیشتر مکان است.

همانطور که دکتر خرده فروشی باب فیبس در وبلاگ خود گفت ، “کارمندان خود را از پشت پیشخوان بیرون بیاورید و آنها را فعال نگه دارید ، به خصوص اگر پنجره دارید.”

مشتریانی که به مغازه شما نگاه می کنند در صورت مشاهده جابجایی بیشتر اغوا می شوند که در آن قدم بزنند. به همین دلیل باب توصیه می کند که بازرگانان به کارمندان خود یاد می دهند در صورت خالی بودن فروشگاه ، “مانند مشتری بودن” رفتار کنند تا فروشگاه آن را فریبنده تر کند.

 

۹. تلاش های خود را پیگیری و اندازه گیری کنید

آخرین و نه مهم ترین ، همیشه سوال کنید که آیا شما طبقه درست ، تصمیم گیری ، یا تصمیم گیری چیدمان را انجام می دهید یا نه. این امر برای اطمینان از اینکه شما بهترین استراتژی های ممکن را اجرا می کنید بسیار مهم است.

شما و کارمندانتان باید در رفتار مردم در فروشگاه شما بسیار مراقب باشید. توجه داشته باشید که به کجا می روند ، کجا معطل می شوند و آنچه که در داخل هستند انجام می دهند. همچنین در مورد نظرات آنها درباره فروشگاه شما و اینکه چه کاری می توانید برای بهبود آن انجام دهید س questionsال کنید.

بگذارید بگوییم شما در فروشگاه خود یک طرح عمده یا تغییر کالا را اجرا می کنید. شما می خواهید قبل از انجام به روزرسانی ها ، معیارهایی مانند میزان فروش ، میزان بازدید و زمان طولانی را معیار قرار دهید و پس از اجرای تغییرات ، نتایج را اندازه بگیرید. (نکته حرفه ای: برای پیگیری عملکرد خود از نرم افزار گزارش POS استفاده کنید. این باعث صرفه جویی در وقت می شود و جمع آوری اطلاعات را بسیار آسان می کند.)

همچنین ، استفاده از راه حل های تجزیه و تحلیل ترافیک پا مانند شمارنده های افراد ، چراغ های راهنما ، سنسورهای حرارتی و موارد دیگر را در نظر بگیرید. این ابزارها می توانند تجزیه و تحلیل و بینش عمیق تری در مورد عادات و رفتار خریداران به شما ارائه دهند ، بنابراین می توانید تصمیمات مبتنی بر داده بگیرید.

سرانجام ، شما باید در طراحی داخلی مغازه اطمینان حاصل کنید که چیدمان ها و نمایشگر های شما به درستی اجرا می شوند ، بنابراین هر زمان تغییراتی در فروشگاه خود ایجاد کردید ، ممیزی های فروشگاه را انجام دهید. استفاده از ابزاری مانند Compliantia را برای ارزیابی فروشگاه های خود در نظر بگیرید.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی فروشگاه کیف و کفش، طراحی داخلی سیسمونی 

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با طراحی داخلی مغازه

مهمترین نکته در طراحی داخلی مغازه چیه ؟

مهمترین نکته در طراحی مغازه اینه که به جزئیات توجه زیادی داشته باشم مثلا دکور مغازه چطور باشه که باعث جذب بیشتر مشتری بشه

نورپردازی در طراحی داخلی مغازه چه تاثیری داره ؟

نورپردازی در طراحی داخلی مغازه از عوامل اصلی هستش که باعث جذب مشتری میشه یا به عبارتی دیگه مشتری با دادن ویترین شما تصمیم میگیره که به داخل مغازه بیاد یا نه و نور پردازی عامل اصلی در جلوه دادن جنس شماست

آیا طراحی مغازه در پاساژ از قانون خاصی پیروی می کنه ؟

بله طراحی مغازه درون پاساژ باید طوری باشه که تناسب در مشاعات رعایت بشه و این قوانین توسط هیئت مدیره پاساژ تنظیم میشه

چیدمان در طراحی مغازه باید چطوری باشه ؟

چیدمان در طراحی مغازه باید طوری باشه که اجناس پر فروش و جذاب در دید مستقیم خریدار باشه و باعث جذب مشتری به داخل مغازه بشه

در طراحی داخلی مغازه کدوم قسمت از همه مهمتره ؟

ورودی مغازه مهمترین قسمت در طراحی مغازست و به عبارتی پنج تا پانزده قدم اول مغازه قسمتی است که مشتری تصمیم میگیره که خرید بکنه یا نه

در طراحی داخلی مغازه یکی دیگه از عوامل مهمی که باعث میشه مشتری به خرید کردن ادامه بده چیه ؟

یکی دیگه از عواملی که باعث میشه مشتری در درون مغزه بمونه و به خرید کردن ادامه بده داشتن تهویه مطبوعه که از اهمیت ویژه ای برخورداره و طراح باید جای مناسبی برای اون در نظر بگیره

مهمترین نکته قبل از طراحی داخلی ساختمان چیه ؟

مهمترین نکته قبل از اینکه طراحیو شروع کنیم اینه که جلسه ای با کارفرما داشته باشیم و بعد از شنیدن خواسته ها و نیازهای اونها پلان اوله فضا را طراحی کنیم و با برنامه ریزی و درمیون گذاشتن ایده هامون با کارفرما به یه نقطه نظر مشترک برسیم و با توجه به ضوابط مهندسی عملیات طراحیو شروع کنیم

قیمت طراحی چطوری محاسبه میشه ؟

هر شرکت معماری راه و روش خاص خودشو داره ولی در کل همشون تابع یک برنامه هستن ولی در کل بستگی به متراژ فضا و قسمت هایی که قراره طراحی بشه و از همه مهمتر سبکی که قراره تو طرح دیده بشه که همه این عوامل باعث تغییرات در هزینه طراحی میشه

بهترین طرح چه طرحی میتونه باشه؟

در کل بهترین طرح ، طرحیه که ضمن برآورد کردن نیاز های کار فرما دارای زیبایی و منحصر به فرد بودن ، قابل اجرا بودن و استفاده بهینه از تمام فضا ها هستش

چرا قیمت طراحی داخلی ساختمان هر شرکت با هم متفاوته ؟

عوامل زیادی میتونه در این سوال دخیل باشه به عنوان مثال سابقه کار ، نمونه کار های انجام شده اون شرکت ، برجستگی معمار ، نرم افزار هایی که با کمک اونها عملیات طراحی انجام میشه ، مدت زمانی که صرف طراحی میشه ، سبک و نوع طراحی و ... میتونن جز عواملی باشن که باعث بالا و یا پایین رفتن هزینه طراحی در هر شرکت میشه

چگونه با روند کار شما آشنه بشیم ؟

شما میتونین به قسمت سوالات متداول شرکت ما برین تا در مورد روند کار شزکت دکو طرح اطلاعاتی به دست بیارین یا اینکه با شماره های درج شده تماس بگیرید تا مهندسین و مشاورین ما شمارو در جریان همه چیز قرار بدن

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]