کاربرد ChatGPT در دکوراسیون داخلی
28
بهمن

کاربرد ChatGPT در دکوراسیون داخلی

ChatGPT در دکوراسیون داخلی چیست؟

محصولات هوش مصنوعی در چند سال اخیر به طرزی باورنکردنی پیشرفت کرده‌اند. ابزارهای نوشتن با هوش مصنوعی، تولیدکنندگان متن به تصویر و حتی خودنگاره‌های هوش مصنوعی ما را به تعجب واداشته‌اند. اکنون با یک ربات چت هوش مصنوعی به نام چت جی پی تی طرف هستیم که طوفانی در اینترنت برپا کرده است. چت جی پی تی می‌تواند موضوع‌ها و مباحث پیچیده‌ای را در حوزه‌های تخصصی مختلف مثل فیزیک، ریاضی و برنامه نویسی درک کند. یکی از توانایی‌ها و استفاده‌های جالبی که می‌توان از این ابزار داشت، کاربرد ChatGPT در دکوراسیون داخلی است. در این نوشته چندین مورد از فواید استفاده‌ از ChatGPT در دکوراسیون داخلی را برای علاقه‌مندان و همچنین متخصصین طراحی داخلی (دانشجو، استاد، کارفرما، محقق و …) را بررسی خواهیم کرد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه‌‌‌‌‌ می‌‌شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

چطور از ChatGPT در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

ChatGPT یک ربات چت زبانی بزرگ است که بر اساس GPT-3.5 توسط OpenAI توسعه یافته است. این ابزار توانایی قابل توجهی در زمینه گفت‌وگوی محاوره‌ای و ارائه پاسخ‌هایی دارد که می‌توانند به طرز شگفت‌انگیزی، انسانی به نظر برسند. مدل‌های زبانی بزرگ وظیفه پیش بینی کلمه بعدی را در بین یک سری از کلمات بر عهده دارند.

کاربرد ChatGPT در دکوراسیون داخلی | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

به کمک این ربات می‌توانید چت کنید، نامه و مقاله بنویسید و کارهای بسیار دیگری در حوزه‌ی دکوراسیون انجام دهید که حتی تصور آن‌ها از یک ربات بعید به نظر می‌رسد. بسیاری از متخصصین دکوراسیون داخلی از پاسخ‌های این ربات شگفت‌زده شده‌اند!

 

هزینه‌ی استفاده از ChatGPT در دکوراسیون داخلی

ChatGPT رایگان است. البته هیچ کس نمی‌داند آیا بلاخره آن‌ها مثل کاری که با GPT3 یا تصویرساز هوش مصنوعی DALL-E 2 انجام دادند، Chat GPT را هم به ابزاری پولی تبدیل خواهند کرد یا خیر.

کاربرد ChatGPT در دکوراسیون داخلی | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

البته باید گفت، به دلیل این که ChatGPT همچنان در مراحل تحقیقاتی اولیه قرار دارد، ممکن است OpenAI برای مدتی آن را از دسترس خارج کند. برای دسترسی مستقیم به چت جی پی تی می‌توان از نشانی «chat.openai.com» استفاده کرد. با وارد کردن این نشانی در مرورگر، محیط گفتگوی ChatGPT باز می‌شود.

 

نوشتن رزومه با ChatGPT در دکوراسیون داخلی و حوزه‌های مشابه!

اگر روند یافتن شغل را پشت سر گذاشته باشید می‌دانید که نوشتن رزومه و نامه پوششی (Cover Letter) یکی از خسته‌کننده‌ترین کارها برای پیدا کردن شغل و موقعیت مناسب است. همچنین نمی‌توانید یک نامه بنویسید و برای تمام موقعیت‌ها از آن استفاده کنید. یکی از کاربردهای ChatGPT این است که در کمترین زمان این کار را برای شما انجام داده و نامه پوششی و رزومه‌ای مناسب به عنوان یک طراح دکوراسیون برایتان آماده می‌کند.

 

حل قدم به قدم مسئله‌های سخت ریاضی

یکی دیگر از کاربردهای ChatGPT این است که شما را در حل مسائل سخت ریاضی یاری کند. مهم نیست با عبارت‌های پیچیده جبر طرف هستید یا مسائل ساده ریاضی که در ترکیب با هم، سخت می‌شوند، ChatGPT می‌تواند به راحتی از پس آن‌ها بربیاید. اگر شما هم از طراحانی هستید که از اول با ریاضی مشکل داشتید، این ربات به کمکتان خواهد آمد!

 

کمک به آماده شدن برای مصاحبه شغلی

این ربات به دلیل دارا بودن دانشی کافی در زمینه‌های مختلف، یکی از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی است که کمک می‌کند برای مصاحبه شغلی آماده شوید. می‌توانید از او بخواهید سناریوهای فرضی در مصاحبه، سوالات احتمالی، جواب‌های هوشمندانه و سایر ترفندهای کاربردی برای انجام این کار را برایتان فراهم کند.

 

نوشتن مقاله درباره هر موضوعی

با اینکه قویا توصیه می‌کنیم خودتان «مقاله درباره خود» (Essay) را بنویسید اما باید بدانید که نوشتن مقاله، یکی دیگر از کاربردهای ChatGPT است. این ابزار می‌تواند تقریبا در هر زمینه‌ای، حتی موضوعات پیچیده، مقاله تولید کند. از مقالات تخصصی این ربات می‌توانید برای تقویت رزومه‌ی خود به عنوان طراح دکوراسیون یا کسب اطلاعات بیشتر درمورد این حوزه کمک بگیرید!

 

 

برای مشاوره‌‌ی رایگان‌‌‌‌‌ می‌ توانید با شماره‌‌‌‌‌‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]