خرید دکور کافی شاپ
15
مهر

خرید دکور کافی شاپ

خرید دکور کافی شاپ

عالی است! تبریک می گوییم! بالاخره تصمیم گرفتید وارد تجارت و کسب و کار کافی شاپ شوید، فضای تجاری و محل مورد نظرتان را خریدید یا را اجاره کردید و اکنون مطمئن نیستید که با تمام آن فضا کار کنید و دقیقا چه کنید یا چه لوازم دکوری بخرید و کافی شاپ را چگونه دیزاین کنید، طبیعی است، از طرفی می خواهید بهترین بهره را از فضا ببرید و افراد را تحت تاثیر قرار دهید چون درآمد شما وابسته به این فاکتور خواهد بود و هم همه ما زمان زیادی در آنجا بوده ایم و کافه های خوب و بد زیادی دیده ایم و مغز شما تحت تأثیر این ایده قرار گرفته است. چه بخواهید و چه نخواهید، شما مجبور به تزئین چنین فضایی هستید تا کارتان را آغاز کنید. دکوراسیون می تواند یکی از هیجان انگیزترین مراحل برای شروع یک کسب و کار باشد، یا می تواند بسیار ترسناک باشد، همه چیز به دید شما بستگی دارد. باور کنید یا نه، روش های زیادی برای تزئین کافی شاپ و خرید دکور کافی شاپ و وجود دارد، و منابع زیادی برای خرید دکوراسیون شما وجود دارد، دکوطرح این جاست تا به شما کمک کند پس با ما همراه باشید!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

خرید دکور کافی شاپ

خرید دکور کافی شاپ و اهمیت آن

بنابراین بهترین دکور کافی شاپ را از کجا می توانید خریداری کنید؟ چگونه می توانید خریداری کنید؟ اگر اخواهیم ساده بگوییم ابتدا باید با بودجه کار کنید، سپس الهام بگیرید تا بتوانید ایده ای پیدا کنید که به دنبال چه چیزی باشید، سپس زمان آن فرا رسیده است که به خرید بروید و چشم انداز خود را زنده کنید.

خرید دکور کافی شاپ | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

اگرچه این کار به ساعت ها تحقیق و برآورد بودجه نیاز دارد، اما نکاتی که در این مقاله ارائه می شود شما را یک قدم به زنده شدن چشم انداز شما نزدیک می کند. اگرچه تقریباً هر مرحله برای شروع یک کسب و کار بسیار مهم است، اما قسمت تزئین بسیار مهم است زیرا می تواند تجارت شما را ایجاد کند، آن را بسازد و موفق کند یا که خراب کند.

 

هزینه های خرید دکور کافی شاپ را کاملا جزئی بررسی و یادداشت کنید

این مرحله ممکن است قبلاً هنگام نوشتن طرح کسب و کار شما انجام شده باشد. با این حال، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، توصیه می شود بودجه خود را برای دکوراسیون برنامه ریزی کنید. در طول فرایند دکوراسیون، هر مورد کوچکی از جزئیات اهمیت دارد. پس قبل از تصمیم گیری در مورد مبلمان و تحقیق درمورد سقف کافی شاپ و طراحی داخلی کافه، باید چند ساعت بنشینید و بودجه خود را برای تزئین به طور کامل برنامه ریزی کنید. همچنین مهم است بدانید که اگر فضای کافی شاپ کوچکتر برای کار دارید، بودجه شما بسیار کمتر از فضای بزرگتر خواهد بود، بنابراین توجه به اندازه فضا بسیار مهم است. پولتان را هدر ندهید هر چقدر هم که بودجه خوبی دارید باز هم باید درست پیش بروید، بودجه بندی علاوه بر صرفه جویی در پول، از هرج و مرج و یک کافه ماکسیمال شلوغ جلوگیری می کند!

 

چشم انداز شما چیست؟

این مرحله ممکن است کمی طول بکشد اما این یک مرحله بسیار مهم است تا مطمئن شوید یک کافی شاپ موفق دارید. فکر کنید که چه موضوعی را برای کافی شاپ خود می خواهید؟ کافه شما پاریسی، مینیمالیستی، صنعتی، هیپستری، مدرن یا روستایی است؟ این سوال را از خود بپرسید و پس از یافتن پاسخ خود، می توانید به تحقیق در مورد ایده ها بپردازید. برای این مرحله باید چند ساعت و حتی چند روز وقت صرف کنید تا فقط به صورت آنلاین مرور کنید و عکس های کافی شاپ های مختلف را مشاهده کنید، حتی می توانید در مجلات نگاه کنید و شخصاً از کافی شاپ مورد علاقه خود دیدن کرده و اطراف خود را نگاه کنید. هنگامی که به چند عکس نگاه می کنید، متوجه خواهید شد که آنچه می خواهید است.

یک منبع آنلاین عالی برای جستجوی عکس هایی برای الهام گرفتن، Pinterest است. Pinterest یک موتور جست و جوی بصری است. جالب در مورد Pinterest این است که می توانید روی پین ها کلیک کنید و آن ها شما را به وب سایت هایی که احتمالا موارد در آن ها ذکر شده است هدایت می کنند، همچنین می توانید پیوند را به عنوان منبع ذخیره کنید و بعداً به آن ها مراجعه کنید. نکته جالب دیگر در مورد Pinterest این است که به شما امکان می دهد یک تخته دید ایجاد کنید، بنابراین اگرچه تصاویر موجود در Pinterest از نظر شما متعلق به شما نیستند، اما ایده های شما به تدریج هنگامی که تخته بینایی کامل می شود زنده می شوند. به طور کلی اگر قصد دارید تزئینات خود را آغاز کنید، Pinterest اولین قدم عالی است.

خرید دکور کافی شاپ | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

اگر Pinterest مورد نظر شما نیست، می توانید به سادگی در Google بروید و تصاویر کافی شاپ های جالب را جستجو کنید. اگر واقعاً سرمایه گذاری کرده اید، به کافی شاپ محلی خود بروید و دکوراسیون آن را بررسی کنید، حتی می توانید آنقدر شجاع باشید که از آن ها بپرسید تزئیناتشان از کجا آمده است و برای دکور کافی شاپ و خرید دکور کافی شاپ خود چه کرده اند، با پرسیدن این سوال ساده و دریافت پاسخ، در واقع ممکن است صرفه جویی شود. زمان زیادی برای خرید مبلمان دارید زیرا اکنون ایده ای دارید که کجا بروید.

 

لیست کامل خرید لوازم مورد نیاز برای باز کردن کافی شاپ!

افتتاح کافی شاپ آسان نیست، اما لیست دقیق تجهیزات کافی شاپ می تواند شما را برای موفقیت آماده کند. با وجود همه فراز و نشیب های سال ۲۰۲۰، هنوز زمان بسیار خوبی برای ورود به این تجارت است. بر اساس گزارش ژوئیه ۲۰۲۰ از Research and Markets، بازار جهانی کافی شاپ ها تا سال ۲۰۲۵ به ۲۳۷.۶ میلیارد دلار می رسد. قهوه دومین نوشیدنی پرطرفدار در جهان است و تأثیر عمده ای در زندگی اجتماعی و عادات روزانه ما دارد.

خرید دکور کافی شاپ | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

برای افتتاح یک کافی شاپ موفق، باید روندها را جستجو کنید، شرکای عمده فروشی معتبر پیدا کنید و بهترین تجهیزات کافی شاپ را که بودجه شما اجازه می دهد سفارش دهید. برای کمک به شما، در اینجا لیستی از تجهیزات کافی شاپ تهیه شده توسط تیم دکوطرح برای شروع کار آمده است!

 

لیست تجهیزات اساسی کافی شاپ شما

 • دستگاه های قهوه ساز قطره ای اتوماتیک
 • دستگاه اسپرسو ساز با کیفیت
 • آسیاب قهوه صنعتی
 • سیستم POS و وب سایت
 • وسایل مربوط به حمل و نقل و پیک
 • شیر و آب
 • مخلوط کن های صنعتی
 • فر و توستر
 • یخچال و فریزر
 • قفسه بندی
 • ظروف، پمپ ها و ذخیره سازی
 • یک سیستم امنیتی
 • میز و صندلی
 • ظرف های متنوع

 

قهوه ساز قطره ای اتوماتیک برای کافی شاپ

از آنجا که قهوه سیاه معمولی بخش خوبی از فروش فروشگاه شما را تشکیل می دهد، شما نیاز به یک قهوه ساز دارید که وزن آن را بالا ببرد. قهوه ساز شما باید به اندازه کافی با دوام باشد تا مقدار زیادی قهوه در روز تولید کند، آنقدر سریع باشد که تقاضا را در شلوغ ترین ساعات روز (معمولاً صبح ها) برآورده کند و آنقدر بزرگ باشد که بتواند تعداد زیادی قهوه تولید کند. کافی شاپ ها اغلب چندین قهوه ساز دارند که همزمان مخلوط های مختلفی را تولید می کنند، اما مراقب باشید که باید همه این قهوه ساز ها با کیفیت باشند و هزینه اضافی روی دست شما نگذارند. اکثر صاحبان کافی شاپ های موفق پیشنهاد می کنند سه یا چهار مخلوط را در یک زمان در دسترس داشته باشید.

 

دستگاه اسپرسو با کیفیت بالا برای کافی شاپ

بسیاری از نوشیدنی های معمولی قهوه حاوی اسپرسو هستند، بنابراین به یک دستگاه اسپرسو ساز عالی نیاز دارید. متأسفانه بازار دستگاه های اسپرسو سازی صنعتی گسترده است و برخی از ماشین آلات با کیفیت بالاتر ممکن است شوک برچسب را به شما وارد کنند. مهم این است که بدانید یک دستگاه اسپرسو ساز خوب چگونه ساخته می شود و چگونه می توانید بهترین قیمت را هنگام پیدا کردن دستگاه مناسب بدست آورید.

 

آسیاب قهوه صنعتی برای کافی شاپ

از آنجایی که اکثر کافی شاپ ها از دانه های آسیاب شده برای تهیه تازه ترین قهوه استفاده می کنند، می خواهید آسیاب قهوه صنعتی را به لیست تجهیزات کافی شاپ خود اضافه کنید. سرمایه گذاری روی آسیاب مناسب می تواند همه تفاوت ها را در طعم و عطر قهوه یا اسپرسو ایجاد کند.

 

سیستم POS و وب سایت برای کافی شاپ

سیستم POS فراتر از افزایش فروش است. POS کافی شاپ می تواند به شما در ردیابی موجودی خود، نظارت بر تجزیه و تحلیل و سود کسب و کار شما، مدیریت کارکنان و پرداخت هرجایی کمک کند. به عنوان کافی شاپ امروزی، به یک POS نیاز دارید که به شما امکان می دهد در سراسر کانال ها بفروشید. خواه به معنای ادغام با سیستم عامل های تحویل شخص ثالث، فروشگاه تجارت الکترونیک رستوران یا قابلیت سفارش آنلاین باشد، شما یک راه حل انعطاف پذیر برای مشتری ۲۰۲۱ می خواهید. POS شما باید سفارشات آنلاین، تلفنی و حضوری را ساده کند تا هرگز فرصتی برای فروش از دست ندهید.

حتی بهتر، یک سیستم POS خوب با ابزارهای آسان برای راه اندازی وب سایت کافی شاپ شما و ایجاد یک لیست ایمیل ارائه می شود تا بتوانید حضور دیجیتالی خود را افزایش دهید.

 

وسایل مربوط به حمل و نقل و پیک برای کافی شاپ

به نظر می رسد بارگیری از محدوده فقط یک روند فقط برای COVID نیست: ۵۹ درصد از مصرف کنندگان به دنبال همه گیری بیشتر از وانت محدوده استفاده می کنند. این بدان معناست که باید تعداد زیادی نوشیدنی و کیسه های کاغذی در دست داشته باشید تا مطمئن شوید مشتریان شما می توانند سفارشات خود را به خانه منتقل کنند.

 

شیر و آب برای کافی شاپ

ما در این مورد کمی تقلب کردیم. در حالی که آنها از نظر فنی “تجهیزات” نیستند، مایعات مناسب می تواند تفاوت زیادی در کیفیت نوشیدنی های شما ایجاد کند.

شیر: انواع مختلف شیر می تواند طعم قهوه شما را به شدت تغییر دهد. همچنین می خواهید برای افرادی که محدودیت غذایی دارند، جایگزین های بدون لبنیات مانند شیر بادام یا جو دوسر در نظر بگیرید.

آب: ممکن است لازم باشد یک سیستم فیلتراسیون خوب به لیست خود اضافه کنید تا عمر دستگاه اسپرسو را افزایش دهید و طعم قهوه خود را (که اتفاقا ۹۸ درصد آب است) افزایش دهید. اگر مقدار مواد معدنی آب شما بسیار زیاد باشد، می تواند تجهیزات شما را خراب کند.

 

مخلوط کن صنعتی برای کافی شاپ

در سال ۲۰۱۹، یک نظرسنجی از مصرف کنندگان نشان داد که ۳۸ درصد از مشتریان کافه ها بیشتر نوشیدنی های ترکیبی سفارش می دهند. برای استفاده از این روند حداقل به یک مخلوط کن نیاز دارید.

 

فرها و توسترها برای کافی شاپ

اگر کافی شاپ شما دارای انتخاب کوچکی از غذاهای گرم است، که طبق یک نظرسنجی در مورد حداقل ۶۰ درصد کافی شاپ ها صادق است، برای تهیه سریع غذایتان به راهی مطمئن نیاز خواهید داشت.

اکثر کافی شاپ ها ساندویچ صبحانه یا حداقل شیرینی و شیرینی سرو می کنند، این بدان معناست که شما یا به یک توستر نوار نقاله یا یک توستر پاپ آپ نیاز دارید. اگر ساندویچ های صبحانه منجمد دارید ، مانند زنجیره های بزرگ مانند نامینو، یک اجاق سریع یا جمع و جور (یا دو) می خواهید که بارستاها به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

 

یخچال و فریزر برای کافی شاپ

وقتی کافی شاپ خود را باز می کنید، به راهی برای تازه نگه داشتن غذا و محصولات لبنی خود نیاز دارید. ویترین های یخچال دار و یخچال های پیشخوان پشت پیشخوان از موارد ضروری هستند.

به یاد داشته باشید که یخچال ها قسمت بزرگی از طراحی کافی شاپ شما هستند ، بنابراین باید ظاهری شیک داشته و با حال و هوای کلی مغازه شما مطابقت داشته باشد. اگر به طراحی الهام بخش نیاز دارید، Pinterest مکانی عالی برای نگاه کردن است. به طور مشابه، شما به احتمال زیاد در دو مکان به فریزر نیاز دارید: پشت پیشخوان و پشت جایی که موجودی ذخیره می شود. غذاهای منجمد که می توان آن ها را به صورت فوری در فر پخت، باید در جلو نگه داشته شوند تا باریستاها به راحتی به سفارشات دسترسی داشته باشند. از آنجایی که مواد غذایی منجمد به راحتی ذخیره می شوند و ماندگاری بالایی دارند ، باید وسایل اضافی را در پشت خود ذخیره کنید تا تمام نشوید.

 

قفسه بندی برای کافی شاپ

قفسه بندی تنها ذخیره ای نیست که باید داشته باشید. جعبه ها و جعبه ها نیز برای نگهداری لوبیا و سایر موجودی های شما مفید هستند. پمپ و ظروف برای نگهداری همه شربت ها و مواد روغنی ضروری هستند. بدون سیستم ذخیره سازی سازماندهی شده، کسب و کار شما به همین راحتی پیش نخواهد رفت و در بلند مدت سود را کاهش می دهد. پیشنهاد می کنیم با یک خرده فروش محلی یا معتبر عرضه رستوران مشارکت داشته باشید تا سیستم خود را با دقت برنامه ریزی کنید.

 

ظروف، پمپ ها و ذخیره سازی

از آنجایی که کافی شاپ ها نیاز به استفاده از مقدار زیادی حبوبات و مجموعه عظیمی از نوشیدنی ها دارند، باید سخت افزار لازم برای استفاده و ذخیره موثر این اقلام را داشته باشید. این بدان معناست که برای همه شربت ها، جعبه ها و جعبه ها پمپ هایی برای ذخیره راحت دانه های قهوه در نزدیک قهوه سازهای خود و پاسخ ساده به همه مسائل ذخیره سازی که برخی از کافی شاپ ها را آزار می دهد، ارائه می شود.

 

یک سیستم امنیتی برای کافی شاپ

هر کسب و کاری برای جلوگیری از وقوع جرم و حفظ امنیت کارکنان و مشتریان به یک سیستم امنیتی نیاز دارد. این ممکن است شامل تجهیزات امنیتی مانند دوربین ها و دزدگیرها (هم در کافی شاپ و هم درهای جلو و عقب) باشد. برای اطمینان بیشتر، روی ابزارهای مدیریت کارکنان سرمایه گذاری کنید تا از برداشتن وجه نقد از کارکنان خود جلوگیری کنید.

بسیاری از سیستم های امنیتی مختلف وجود دارد، بنابراین شما باید شرکتی را پیدا کنید که سال ها تجربه داشته باشد. از دست دادن سود ناشی از سرقت چیزی است که هنگام افتتاح فروشگاه جدید نباید با آن کنار بیایید. در اینجا راهنمایی وجود دارد که هنگام ایجاد یک برنامه امنیتی برای کسب و کار خود به چه نکاتی توجه کنید.

 

یافتن ابزارهای مناسب که به کافی شاپ شما زندگی می بخشد!

هنگامی که لیست تجهیزات کافی شاپ خود را نهایی کردید، می توانید بر سایر مواردی که با شروع یک کسب و کار انجام می شود تمرکز کنید: استخدام صندوق دار و باریستا، طراحی پلان و محصولات کافی شاپ و ایجاد یک نام تجاری قابل تشخیص. با ابزارها و تجهیزات مناسب، کافی شاپ شما پایه و اساس محکمی برای موفقیت خواهد داشت. اگر می خواهید بیشتر بدانید که چگونه دکوطرح می تواند کافی شاپ شما را طراحی کند، با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید!

 

خاص‌‌‌‌ترین دکورهای کافی شاپ

دکوراسیون کافی شاپ یکی از مهم‌‌‌‌ترین عوامل در جذب مشتری است. یک دکوراسیون زیبا و خاص‌‌‌‌ می‌تواند تجربه‌‌‌‌‌ای فراموش نشدنی را برای مشتریان رقم بزند و آن‌‌‌‌‌‌ها را ترغیب کند تا دوباره به آن کافی شاپ بازگردند. در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از خاص‌‌‌‌ترین دکورهای کافی شاپ بپردازیم.

 

دکور کافه‌‌‌‌‌‌های زیرزمینی

کافه‌‌‌‌‌‌های زیرزمینی یکی از خاص‌‌‌‌ترین و جذاب‌‌‌‌ترین انواع کافی شاپ‌‌‌‌‌‌ها هستند. این کافه‌‌‌‌‌‌ها معمولاً در مکان‌‌‌‌‌‌های قدیمی و متروکه واقع شده اند و با نورپردازی و دکوراسیونی خاص، فضایی منحصر به فرد ایجاد‌‌‌‌ می‌کنند. کافه‌‌‌‌‌‌های زیرزمینی اغلب دارای فضایی دنج و رمانتیک هستند و برای قرارهای عاشقانه بسیار مناسب هستند.

 

دکور کافه‌‌‌‌‌‌های کتاب

کافه‌‌‌‌‌‌های کتاب یکی دیگر از انواع خاص کافی شاپ‌‌‌‌‌‌ها هستند. این کافه‌‌‌‌‌‌ها فضایی آرام و دلنشین دارند و به مشتریان این امکان را‌‌‌‌ می‌دهند تا در کنار نوشیدن یک فنجان قهوه، از مطالعه کتاب لذت ببرند. کافه‌‌‌‌‌‌های کتاب اغلب دارای قفسه‌‌‌‌‌‌های بزرگی از کتاب هستند که مشتریان‌‌‌‌ می‌توانند از میان آن‌‌‌‌‌‌ها کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

دکور کافه‌‌‌‌‌‌های بازی

کافه‌‌‌‌‌‌های بازی یکی از جدیدترین و محبوب‌‌‌‌ترین انواع کافی شاپ‌‌‌‌‌‌ها هستند. این کافه‌‌‌‌‌‌ها فضایی سرگرم کننده و شاد دارند و به مشتریان این امکان را‌‌‌‌ می‌دهند تا در کنار نوشیدن یک فنجان قهوه، از بازی‌‌‌‌‌‌های مختلف لذت ببرند. کافه‌‌‌‌‌‌های بازی اغلب دارای انواع مختلفی از بازی‌‌‌‌‌‌های رومیزی، کنسولی و حتی واقعیت مجازی هستند.

 

دکور کافه‌‌‌‌‌‌های گیاهی

کافه‌‌‌‌‌‌های گیاهی یکی از انواع کافی شاپ‌‌‌‌‌‌ها هستند که بر روی استفاده از گیاهان تاکید دارند. این کافه‌‌‌‌‌‌ها معمولاً فضایی سرسبز و طبیعی دارند و از گیاهان مختلف برای تزئین محیط استفاده‌‌‌‌ می‌کنند. کافه‌‌‌‌‌‌های گیاهی اغلب دارای منویی از غذاها و نوشیدنی‌‌‌‌‌‌های گیاهی هستند.

 

دکور کافه‌‌‌‌‌‌های فانتزی

کافه‌‌‌‌‌‌های فانتزی یکی از انواع کافی شاپ‌‌‌‌‌‌ها هستند که از المان‌‌‌‌‌‌های فانتزی برای تزئین محیط استفاده‌‌‌‌ می‌کنند. این کافه‌‌‌‌‌‌ها اغلب فضایی عجیب و غریب دارند و به مشتریان این امکان را‌‌‌‌ می‌دهند تا از یک دنیای خیالی لذت ببرند. کافه‌‌‌‌‌‌های فانتزی اغلب دارای تم‌‌‌‌‌‌های مختلفی مانند تم فضایی، تم جنگل، تم کارتونی و غیره هستند.

 

دکور کافه‌‌‌‌‌‌های هنری

کافه‌‌‌‌‌‌های هنری یکی از انواع کافی شاپ‌‌‌‌‌‌ها هستند که بر روی هنر تاکید دارند. این کافه‌‌‌‌‌‌ها معمولاً فضایی دنج و صمیمی دارند و از آثار هنری مختلف برای تزئین محیط استفاده‌‌‌‌ می‌کنند. کافه‌‌‌‌‌‌های هنری اغلب دارای منویی از غذاها و نوشیدنی‌‌‌‌‌‌های هنری هستند.

 

دکور کافه‌‌‌‌‌‌های خلاقانه

کافه‌‌‌‌‌‌های خلاقانه یکی از انواع کافی شاپ‌‌‌‌‌‌ها هستند که از ایده‌‌‌‌‌‌های خلاقانه برای طراحی دکوراسیون استفاده‌‌‌‌ می‌کنند. این کافه‌‌‌‌‌‌ها اغلب فضایی متفاوت و خاص دارند و به مشتریان این امکان را‌‌‌‌ می‌دهند تا تجربه‌‌‌‌‌ای جدید را امتحان کنند. کافه‌‌‌‌‌‌های خلاقانه اغلب دارای ایده‌‌‌‌‌‌های منحصر به فردی مانند کافه‌‌‌‌‌‌های کتابفروشی، کافه‌‌‌‌‌‌های باغ وحش و غیره هستند.

 

نکات دکوراسیون کافی شاپ

در انتخاب دکوراسیون کافی شاپ، باید به عوامل مختلفی مانند سبک مورد نظر، فضای کافی شاپ و بودجه توجه داشت. اگر‌‌‌‌ می‌خواهید یک کافی شاپ خاص و متفاوت داشته باشید،‌‌‌‌ می‌توانید از ایده‌‌‌‌‌‌های خلاقانه‌‌‌‌‌ای که در این مقاله معرفی شد، استفاده کنید.

خرید دکور کافی شاپ | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

در ادامه به معرفی برخی از ایده‌‌‌‌‌‌های خاص برای دکوراسیون کافی شاپ‌‌‌‌ می‌پردازیم:

 • استفاده از نورپردازی: نورپردازی یکی از مهم‌‌‌‌ترین عوامل در ایجاد فضایی خاص و جذاب در کافی شاپ است.‌‌‌‌ می‌توانید از نورپردازی‌‌‌‌‌‌های رنگی، نورپردازی‌‌‌‌‌‌های متحرک و یا نورپردازی‌‌‌‌‌‌های سه بعدی برای ایجاد فضایی منحصر به فرد استفاده کنید.
 • استفاده از آینه: آینه‌‌‌‌‌‌ها می‌توانند فضای کافی شاپ را بزرگتر و دلبازتر نشان دهند. همچنین‌‌‌‌ می‌توانید از آینه‌‌‌‌‌‌ها برای ایجاد جلوه‌‌‌‌‌‌های بصری خاص استفاده کنید.
 • استفاده از گیاهان: گیاهان‌‌‌‌ می‌توانند فضای کافی شاپ را سرسبز و طبیعی کنند. همچنین‌‌‌‌ می‌توانید از گیاهان برای ایجاد فضایی آرام و صمیمی استفاده کنید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]