آینده شغلی طراحی داخلی
13
مهر

آینده شغلی طراحی داخلی

آینده شغلی طراحی داخلی

حرفه طراحی داخلی ۱۰ سال آینده چگونه خواهد بود؟

۲۰۲۹ و ۲۰۳۰ برای ما ممکن است دور به نظر برسد ، اما بسیاری از گرایش ها و فناوری هایی که تجارت را متحول می کند در حال حاضر در میان ما هستند.

آینده طراحی چیست؟ صنعت طراحی داخلی در سال ۲۰۲۹ چگونه خواهد بود؟ اگر ۱۰ سال گذشته نشانه ای باشد، بسیار متفاوت از امروز به نظر می رسد. در سال ۲۰۰۹ هنگامی که لامپ های برنجی و رشته های نمایان با الیاف روشن هنوز شیک به نظر می رسید اکثر محصولات طراح منحصراً به تجارت فروخته می شدند، قیمت ها اغلب یک راز محرمانه بود و اینستاگرام و Pinterest حتی وجود نداشتند. به در دهه بعد، فناوری بندهای صنعت را شل کرد زیرا خدمات و برنامه های آنلاین شفافیت را افزایش داد، خدمات طراحی آنلاین مقرون به صرفه را به واقعیت تبدیل کرد و تولید کنندگان را به فروش مستقیم به مصرف کنندگان ترغیب کرد. این تغییرات بسیاری از صاحبان خانه را به وجد آورد اما دروازه بانان طراحی را به وحشت انداخت.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

آینده شغلی طراحی داخلی

طراحی به طور فزاینده ای دیجیتالی خواهد شد

خدمات طراحی داخلی که به طور عمده برای افراد ثروتمند در نظر گرفته شده بود، به تدریج در دسترس همه قرار می گیرد، به لطف مجموعه ای از لباس های آنلاین مانند Homepolish ، Modsy و Havenly – روندی که در سالهای آینده تقویت خواهد شد. نوآ سانتوس ، مدیر اجرایی Homepolish می گوید: “بودجه شما تعیین نمی کند که آیا می توانید خانه ای داشته باشید که دوست دارید یا خیر.” “برای همه، در هر رده بودجه، راه حلی وجود خواهد داشت.”

 

اصالت از همیشه مهم تر خواهد بود

همانطور که محصولات و خدمات طراح به طور فزاینده ای برای مخاطبان وسیع تری در دسترس قرار می گیرد و خدماتی مانند Pinterest ، Instagram و Houzz فضای داخلی زیبایی را ایجاد می کنند، ثروتمندترین مشتریان به طور فزاینده ای فضاهای داخلی منحصر به فرد را از طرفداران حرفه ای جستجو می کنند.

دیوید کلینبرگ، طراح نیویورکی می گوید: “همیشه بازار افرادی خواهد بود که چیزی را می خواهند که در همه جا دیده نشود و برای همه در دسترس نباشد.” “مردم در بازار گران قیمت و سفارشی بیشتر به دنبال چیزهای بدیع، چیزهای منحصر به فرد و قطعات سفارش داده خواهند بود. در چند سال گذشته، ما شاهد گسترش افراد خلاق بوده ایم که در مقیاس کوچک کار می کنند و کارهای فوق العاده زیبا را انجام می دهند. این نوع هنرهای دستی حتی ارزشمندتر خواهد شد. ”

جیمی دریک از شرکت طراحی دریک/اندرسون در نیویورک موافق است. او می گوید: “برای طراحانی که برای افراد بسیار خوش شانس کار می کنند، تعداد معدودی که یک دهم یک درصد هستند، تجارت تقریباً یکسان خواهد بود.” “ما باید کارهایی را انجام دهیم که واقعاً سفارشی و زیبا هستند – بیشتر دو کلمه به شدت وحشتناک استفاده می شود – اما کاری که ما و همسالان ما انجام می دهیم این است که راه حل های زیبایی را ایجاد کنیم که کاملاً برای مشتریان خاص و نیازهای آن ها ساخته شده است.”

با این حال، این بدان معنا نیست که تجارت توسعه نخواهد یافت. از آنجا که تولیدکنندگانی که زمانی به طور انحصاری به تجارت می پرداختند، به طور فزاینده ای برای برخورد با صاحبان خانه ها باز می شوند، بسیاری از شرکت های طراحی ممکن است تمرکز خود را بر پرداخت هزینه خدمات طراحی اولیه و دور از علامت گذاری در کالاهای خریداری شده متمرکز کنند. کلاینبرگ می گوید: “علامت گذاری در خریدها ممکن است تبدیل به یک مدرسه قدیمی شود زیرا مردم می توانند به تنهایی روی چیزها کلیک کرده و آنها را خریداری کنند.”

 

رسانه های اجتماعی به معنای تجارت است

در دهه گذشته، رسانه های اجتماعی از کنجکاوی آنلاین به مشاغل بزرگ تبدیل شده اند. برای طراحان، اکنون یک روش موثر برای نمایش پروژه های تکمیل شده، برجسته شدن محصولات جدید و در نهایت ملاقات با مشتریان است. الیزابت بلیتزر، بنیانگذار آژانس روابط عمومی Blitzer & Company، که با مشتریانی مانند توماس اوبراین ، الکسا همپتون و بانی ویلیامز هوم کار می کند، می گوید: “در بسیاری از موارد، این مجموعه به مجموعه آن ها تبدیل شده است.”

به این ترتیب، بلیتزر انتظار دارد که رسانه های اجتماعی به طور فزاینده ای شفاف و تجارت محور شوند. او می گوید: “این امر بیشتر و بیشتر تصفیه می شود و کمتر و کمتر تصادفی می شود.” “مردم قرار است برای عکسبرداری که برای رسانه های اجتماعی مناسب است، در مقابل پست های معمولی پول سرمایه گذاری کنند.”

لورا بیندلوس ، بنیانگذار آژانس روابط عمومی طراحی محور Nylon Consulting، پیش بینی می کند که رسانه های اجتماعی به مرور کامل مجازی پروژه های طراح خواهد رسید. او می گوید: “شما می توانید با استفاده از تجسم و واقعیت مجازی در یک شبکه اجتماعی، در یک خانه واقعی یا یک خانه مفهومی قدم بزنید.” “این بر طرز ارائه مشتریان به طراحان تأثیر می گذارد.”

در عین حال، Bindloss می گوید ، با اجازه دادن به آن ها برای گفتن داستان های خود به این شیوه غنی، “طراحان از سرآشپز مشهور پیروی می کنند.” “ده سال پیش، آشپزها افراد مشهوری نبودند، اما تلویزیون آن ها را مشهور کرد. من فکر می کنم طراحان داخلی از آن پیروی خواهند کرد. ”

 

آجر و ملات هوشمندتر می شود

از آنجا که سایت های تجارت الکترونیک سود غول های سنتی خرید را کاهش داده اند، چشم انداز خرده فروشی رادیکال ترین تغییر خود را در یک قرن گذشته تجربه کرده است. اما این بدان معنا نیست که خرده فروشی آجر و ملات مرده است. دلیلی وجود دارد که شرکت های دیجیتالی مانند Casper ، Warby Parker و Everlane همچنان فروشگاه های جدیدتر و بزرگتری را در مکان های منتخب افتتاح می کنند.

جی گولتز ، بنیانگذار Jayson Home ، خرده فروش مبلمان و لوازم جانبی با یک فروشگاه در شیکاگو و ملی ، می گوید: جایی که خرده فروشان قرن بیستم بر اقتصاد مقیاس و اشباع بازار تمرکز کردند، “ما در حال وارد شدن به عصر اقتصاد حضور هستیم.” حضور تجارت الکترونیکی “شرکت های هوشمند از شرایط حضور استفاده می کنند و از مکان های فیزیکی خود برای ایجاد روابط استفاده می کنند.”

گولتز می گوید ، در دهه پیش رو، ما احتمالاً شاهد خرده فروشان با فروشگاه های کمتری خواهیم بود که بیشتر تجربی هستند، با خدمات به مشتریان در سطح بالا و زمان برگشت سریع، تا جایی که ممکن است روند خرید را بدون دردسر کند. او می گوید: “شما باید تعداد مناسب فروشگاه داشته باشید، این بدان معنا نیست که در هر بازار به یک فروشگاه نیاز دارید.” “من می توانم با یک فروشگاه مجهز و افراد خوبی که می توانند چیزها را به سرعت ارسال کنند ، موفق تر باشم تا اینکه با مکان های متعدد، که تنها راه انجام این کار بود، بسیار کم عرض کنم.” برای معماران و طراحان، این به طور بالقوه می تواند به معنای کمیسیون های خرده فروشی کمتر، اما جذاب تر و مبتکرانه تر باشد.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]