بازسازی خانه و آپارتمان
۲۳
بهمن

بازسازی خانه و آپارتمان

بازسازی خانه و آپارتمان ممکن است کاری هیجان انگیز (و بالقوه سودآور) باشد ، اما همچنین می تواند بسیار دلهره آور باشد.

مزایای بازسازی خانه و آپارتمان از کشف ویژگی های اصلی پنهان و فرصت ایجاد مهر شخصی برای گرفتن خانه ای بزرگ تر یا در مناطق بهتر از شرایطی که در غیر این صورت قادر به پرداخت آن نیستید.

موفقیت در بازسازی خانه و آپارتمان در نهایت به آمادگی خوب و آگاهی از آن چه در پیش است بر می گردد. اقدام به بازسازی خانه و آپارتمان با این انتظار که شگفتی هایی در فروش آن به وجود بیاید ، ایده ای خردمندانه است.

بازسازی خانه و آپارتمان همچنین می تواند شامل چندین هزینه مخفی شود. دانستن این که این مکان ها در کجا رشد می کنند و داشتن یک برنامه عملیاتی گام به گام برای زمانی که انجام می شود ، به معنای باقی ماندن پروژه در برنامه و بودجه است.

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی ساختمان، بازسازی مسکونی

 

۱. ساختمان را از سرقت محافظت کنید

صرفاً بیمه یک خانه در حین بازسازی کافی نیست – همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ملک در برابر شکسته ها نیز محافظت می شود. اگر این ملک خالی است ، فکر نکنید که هیچ چیز ارزش برداشتن ندارد: لوله ها ، سیم کشی ها و نجات معماری همه می توانند به سرقت رفته یا خراب شوند.

پنجره ها و درهای مربوط به خواص دوره ای مستعد پوسیدگی هستند و ممکن است محافظت از نیاز خانه شما را ایجاد نکنند. حتی اگر در نهایت قصد تعویض آنها را دارید ، وقت بگذارید و قفل ها را برای مدت فوری اضافه کنید. وقتی که در نظر بگیرید در صورت خراب شدن خانه چقدر می توانید ضرر کنید ، هدر نمی رود. هنگامی که می خواهید پنجره ها را تعویض کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی در بین جدا شده های قدیمی و جدید نصب شده اند.

 

 

۲. شرایط ساختمان را ارزیابی کنید و آن را ثابت کنید

اولین مرحله از هر پروژه نوسازی ، ارزیابی دقیق وضعیت فعلی ملک است. هوگو توگمن ، بنیانگذار Architect Your Home ، می گوید: “واقعاً مهم است که بدانید با چه مشکلاتی روبرو هستید.” ‘در یک بررسی اندازه گیری شده از ساختمان سرمایه گذاری کنید تا برنامه های دقیق به شما ارائه دهد و یک بررسی وضعیت که در مورد مواردی مانند رطوبت ، آلودگی یا فرو نشست گزارش می دهد. ‘

اگر خانه یا آارتمانی بیشتر از چند ماه خالی از سکنه بماند، به احتمال زیاد خراب می شود. در حالی که برنامه های خود را نهایی می کنید ، با پوشاندن درهای از دست رفته ، پنجره ها و قسمت های سقف ، از آب و هوای ساختمان اطمینان حاصل کنید. همچنین ممکن است لازم باشد تثبیت سازه ای موقتی فوری را برقرار کنید. این ممکن است به معنی اتصالات فولادی برای جلوگیری از گسترش جانبی در دیوارها یا سقف یا داربست برای جلوگیری از ریزش بیشتر باشد.

 

 

بازسازی خانه و آپارتمان: شرایط ساختمان را ارزیابی کنید و آن را ثابت کنید
شرایط ساختمان را ارزیابی کنید و آن را ثابت کنید

۳. همسایگان خود را بشناسید

زندگی در همسایگی یک محوطه ساختمان می تواند تقریباً به اندازه زندگی در یک مکان استرس زا باشد. به یاد داشته باشید که ممکن است شما علاقه زیادی به انجام کار هایی داشته باشید که همسایگان شما از آن استفاده نمی کنند ، بنابراین رعایت و شفافیت برای انجام عمل بازسازی خانه و آپارتمان، هر گونه شرایط سخت را هموار می کند.

اطمینان حاصل کنید که سازندگان شما از مواردی نظیر ورودی های مشترک و مناطق مشترک اطلاع دارند تا مبادا آنها را بهم ریخته یا مانع ایجاد کنند. همچنین یکی از مهم ترین کار ها این است که به همسایگان خود برای صدای بلند وسایل نقلیه خبر دهید. برخی از افراد ممکن است از داشتن افراد غریبه ای که در نزدیکی املاکشان کار می کنند مضطرب باشند ، بنابراین معرفی آنها به تیم شما روش خوبی برای آرامش خاطر آن ها است.

 

بازسازی خانه و آپارتمان: همسایگان خود را بشناسید
همسایگان خود را بشناسید

 

۴. سازنده های خود را فراموش نکنید

شما باید اطمینان حاصل کنید که نیاز سازندگان خود را که در خانه شما کار می کنند تأمین می کنید. به آنها بگویید که کجا می توانند با خیال راحت پارک کنند ، جایی را برای استراحت و استخدام پورتالو تهیه کنید. آنها مهمترین رابطه سالم با سازندگان شما جدایی بین ساختمان و “خانه” شماست ، بنابراین اگر می توانید امکانات رفاهی را جدا از هم نگه دارید.

 

۵. کار عمده بازسازی ساختمان را شروع کنید

اکنون می توان هرگونه کار ساختمانی عمده انجام داد ، زیرا ساختار موجود پایدار است و باید از قبل مشکلات مخفی بر طرف شده باشد. برای محافظت از هر قسمت از ساختمان که در معرض آسیب در مرحله اصلی ساخت و ساز باشد ، باید اقدامات لازم انجام شود.

هوگو توگمن می گوید: “این قسمت از بازسازی معمولاً با هرگونه کار زمینی مانند پی و زهکشی آغاز می شود.” سپس می توان هر سازه جدید یا اصلاح شده ای مانند پسوندها و تبدیل ها را تکمیل کرد ، دیوارها ، کف ها ، سقف ها را ساخت و دهانه های درها و پنجره ها را تشکیل داد. ”

اقدامات ضد رطوبت و عایق های جدید در این مرحله گنجانده شده و می توان مشکلات رطوبت موجود را مرتب کرد. همیشه به یک متخصص مستقل مراجعه کنید تا هر نوع مرطوب را بررسی کند و در مورد راه حل مناسب مشاوره دهد. ضد آب بودن ضد آب ممکن است برای خانه های مدرن ایده آل باشد ، اما می تواند صدمه ای بیش از فایده در یک ماده با دیوارهای جامد داشته باشد. غالباً ، می توان با استفاده از روشهای غیرتهاجمی ، مانند بهبود زهکشی و تهویه زمین یا حتی فقط روشن کردن حرارت ، این مسئله را حل کرد.

 

۶. هوای ساختمان را هوا گرم نگه دارید

این یک گام اساسی برای اطمینان از بهترین شانس موفقیت در هنگام بازسازی خانه و آپارتمان است. این امر تا حد زیادی نیاز به کار اضافی و حتی تعمیرات احتمالی پایین خط را کاهش می دهد ، در نتیجه هیچ وقت (یا هزینه ای) تلف نخواهد شد.

مایکل هولمز می گوید: “مهم است که سریعاً اموال خود را به اندازه کافی از نظر هوای مطبوع تهیه کنید زیرا بسیاری از مراحل بعدی مانند گچ کاری ، برق و نازک کاری به یک خانه یا آپارتمان خشک احتیاج دارند.”

نصب درها و پنجره ها نیز یک قدم بزرگ به جلو است. با ادامه کار آن ها را در محافظت موقت بپیچید. ‘در حالی که داربست بالا است ، بهتر است پشته ها و گلدان های دودکش را ثابت و شفاف بررسی کنید و جرقه زنی های سرب ، ناودان ، فاشیا ، زیره ، رندر و روکش را تعویض یا تعمیر کنید. .

۷. با اولین اصلاح شروع کنید

اگر در حال تغییر طرح داخلی ملک هستید ، این مرحله ای است که دیوار های گلدان ساخته می شود و راه پله ها ، روکش های در ، پنجره ها و آستانه ها نصب می شود ، آماده برای کار گچ بری ها.

پس از اتمام این کار ، لوله ها و کابل های آب سرد و گرم ، گاز ، برق ، تلفن ، اینترنت و زهکشی زباله در کف ، دیوار ها و سقف ها نصب می شود. Hugo Tugman توضیح می دهد: “کابل ها در مکان های مناسب برای چراغ ها و نقاط قدرت قرار می گیرند ، در حالی که لوله ها در موقعیت های مناسب برای حوضه ها ، حمام ها و توالت ها تنظیم می شوند ، که بعداً همه نصب می شوند.” گرمایش از کف نیز یکی از مهمترین موارد ثابت کننده است و باید از آسیب دیدن لوله ها قبل از کف پوشاندن روی آن ها جلوگیری شود.

 

۸. سقف را بسازید و سپس زمین را محکم کنید

اکنون سقف ها سوار می شوند و کابل ها را مطابق طرح روشنایی به موقعیت خود در می آورند. دیوارها را می توان با تخته های گچ و تخته کف پوشاند و یا روی آن را روکش کرد.

هوگو می گوید: “دیوارها و سقف ها می توانند گچ کاری شوند و برای اولین بار اندازه اتاق ها را درک می کنید.” نیاز به خشک شدن گچ و کف است که ممکن است از دو تا شش هفته طول بکشد. هرچه مدت بیشتری باقی بماند ، خطر کمتری از رطوبت باعث ایجاد مشکل در نجاری های ثابت دوم و کف های چوبی می شود.

 

 

بازسازی خانه و آپارتمان
سقف را بسازید و سپس زمین را محکم کنید

پیشنهاد نویسنده: بازسازی و نوسازی،

 

۹. به قسمت دوم کار بروید

اصلاح دوم به همه مواردی گفته می شود که پس از گچ کاری موفقیت آمیز خانه به شرح جزئیات بالا پرداخته شود. این شامل اتصالات اتصالی است که نیاز به سیم کشی دارند. و وسایلی که به لوله کشی ، درب و وسایل دیگر احتیاج دارند که اساساً خانه ای را زنده می کنند.

هوگو توگمن می گوید: “اصلاح دوم می تواند یک مرحله بسیار هیجان انگیز باشد ، اما همچنین ممکن است ناامید کننده ترین باشد زیرا اغلب به نظر می رسد یک ابدیت طول می کشد.” این جایی است که بسیاری از مواردی که در خانه با آنها تعامل خواهید داشت نصب می شوند. آشپزخانه ها ، وسایل و میز کار ، وسایل بهداشتی و شیپور خاموشی حمام ، روشنایی در سقف ها و نقاط برق در دیوارها قرار می گیرد ، به کابل ها و لوله هایی که در اولین مرحله تعمیر به مکان های مناسب آورده شده اند متصل می شود. ” دیگ بخار و سیستم گرمایشی نیز فعال می شوند.

علاوه بر آشپزخانه ، در این مرحله می خواهید دستشویی را نیز مرتب کنید. این مرحله بسیار مهمی است زیرا برخی وام دهندگان وام مسکن تصریح می کنند که ملک باید با آشپزخانه و حمام قابل استفاده باشد. اگر قبلاً مجبور بودید تحت شرایط مختلف وام بگیرید ، اکنون می توانید وام دهنده خود را در مورد پیشرفت به روز کنید.

 

بازسازی خانه و آپارتمان
سقف را بسازید و سپس زمین را محکم کنید

 

۱۰. اتمام و تزئینات

تزئین بخشی از پروژه است که مردم بیشتر به دنبال آن هستند. این جایی است که شما واقعاً می توانید مهر خود را روی خانه خود بگذارید و آن را از آن خود کنید.

هوگو توگمن می گوید: “جایی که در مراحل اولیه کار سنگین و خشن داشتیم ، اکنون کارهای دقیق تر و سبک تری داریم که باید مراقبت شود تا به آسیب رساندن آسیب نرسد و موارد را به صورت مستقیم و مستقیم نصب نکنیم.”

راه پله ها ، تخته های دامن و کمد را می توان داخل آن قرار داد ، کف های مخصوص را می توان کفپوش کرد ، کاشی ها را می توان بکار برد و کار تزئینات آغاز می شود.

مایکل هولمز هشدار می دهد: “شما می توانید با نصب نکردن کف اتاق زیر واحدهای آشپزخانه و جزایر ، در هزینه های کف گران پس انداز کنید. ‘در هر صورت ، تخته های دامن همیشه بعد از اتمام کف سخت بهتر است.’

طرح های رنگی که انتخاب می کنید به این بستگی دارد که این خانه ای برای زندگی است یا پروژه ای است که قصد دارید طی چند سال به فروش برسانید. سارا بینی می گوید: “به نظر من بهترین کار این است که به یک طراحی کلاسیک و با کیفیت از عبور از روند داخلی پیروی کنیم – قطعاً کمتر چیزی بیشتر است.”

هنگام انتخاب طرح به طول عمر فکر کنید. اگر خانه شخصی خود را ایجاد می کنید ، همیشه می توان در موارد بعدی به موارد لوکس رسیدگی کرد ، بنابراین به ایجاد بوم محکم برای ساخت در سالهای آینده نگاه کنید. ”

شما می توانید نشان خود را در هر منطقه از خانه خود بگذارید ، و خواه به دنبال ایده های حمام باشید یا به مشاوره طراحی آشپزخانه و تزئینات تزئینی ، ما می توانیم به شما کمک کنیم.

 

پیشنهاد نویسنده: معماری های برتر کشور ترکیه، سبک های معماری

 

پروژه های مرتبط با بازسازی خانه و آپارتمان که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

پروژه بازسازی منزل نئو کلاسیک

ویدیو پروژه بازسازی مسکونی مهندس رنجکش

پروژه بازسازی – آبسو

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با بازسازی خانه و آپارتمان

میانگین هزینه بازسازی آپارتمان چقدره ؟

در بیشتر شرکت های پیمان کاری بر حسب متر مربع محاسبه میشه و دارای استاندارد خاص خودشه که این محاسبه با متریال و المان هایی که طراح تو طراحی در نظر گرفته تغییر می کنه

بازسازی خانه و آپارتمان به چه صورتی هستش ؟

شما می تونین برای مشاوره رایگان با شماره هایی که تو سایت درج شده تماس بگیرید تا مهندسین و مشاورین ما شما رو تو جریان روند کار قرار بدن

آیا شرکت شما تو تمام مناطق تهران پروژه قبول میکنه ؟

بله ما تو بیشتر مناطق تهران فعالیت داریم و با بهترین پیمانکاران فعالیت خودمونوادامه میدیم

آیا امکانش هست از پروژه هاتون بازدید داشته باشیم ؟

بله شما می تونین بعد از تماس با شرکت و انجام هماهنگی های لازم ، با خیال راحت از پروژه های که در حال اجرا و یا پروژه هایی که تموم شدن دیدن کنید .

بعد از اتمام کار پروژه هاتون گارانتی هستن ؟

بله بعد از تموم شدن عملیات اجرایی پروژه و تحویل دادن به کارفرما ، پروژه های ما به مدت زمان یک سال گارانتی هستن

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۴.۳]