تعمیرات

تعمیرات

 

تعمیرات

خدمات تعمیرات و نگهداری ساختمان عمدتا شامل کارهایی است که برای حفظ شرایط مناسب ساختمان ها ، خدمات آن و کارهایی با کاربری معمول انجام می شود. کاربردی که ساختمانها برای آن طراحی می شوند ، عامل اصلی در تعیین استاندارد مورد نیاز برای نگهداری است.

از نگهداری بیش از حد ساختمان باید خودداری شود. در عین حال ، تعمیر و نگهداری ساختمان باید ایمنی را برای ساکن یا مردم تضمین کند و باید با الزامات قانونی مطابقت داشته باشد. این نیاز به شدت استفاده نیز بستگی دارد.

انواع کارهای تعمیر و نگهداری ساختمان:

تعمیرات روزمره امکانات سرویس
تعمیرات سالانه
تعمیرات ویژه

علاوه بر موارد فوق ، موارد اضافی و تغییرات در ساختمان ها ، تهیه و نگهداری مبلمان و اثاثیه نیز باید انجام شود.

۱. تعمیرات روزمره

تعمیرات روزمره شامل تعمیرات سرویس است که گهگاه در خدمات ساختمانها مانند کارهای لوله کشی ، آبرسانی و غیره بوجود می آید.
مثالهایی برای اینگونه تعمیرات عبارتند از: برداشتن تراکم لوله های زهکشی ، منهول ، بازگرداندن تأمین آب ، تعویض فیوز های دمیده شده ، تعمیرات کلیدهای معیوب ، آبیاری گیاهان ، چمن زنی ، برش پرچین ، جارو زدن برگهای برگ و غیره.
هدف از این سرویس نگهداری اطمینان از عملکرد مداوم رضایت بخش خدمات مختلف در ساختمان ها است.

۲. تعمیرات سالانه

این سرویس نگهداری برای حفظ زیبایی ساختمانها و خدمات و همچنین حفظ زندگی آنها انجام می شود ، برخی از کارها مانند شستشوی سفید ، پراکندگی ، رنگ آمیزی ، تمیز کردن خطوط ، مخازن و غیره بصورت دوره ای انجام می شود. این کارها سال به سال برنامه ریزی شده است.

۳. تعمیرات ویژه

تعمیرات ویژه ساختمان به جای قطعات موجود در ساختمانها و خدمات انجام می شود که با پیر شدن ساختمان خراب می شوند. لازم است از خراب شدن ساختار و خدمات جلوگیری شود و در حد امکان دوباره به شرایط اولیه برگردانده شود.

 

۴. اضافات و تغییرات

کارهای اضافات / تغییرات در ساختمانها متناسب با نیازهای ویژه ساکنان برای کارایی عملکرد انجام می شود. با انجام چنین کارهایی امکانات موجود در ساختمانها به روز می شود.

 

۵. نگهداری پیشگیرانه

نگهداری پیشگیرانه برای جلوگیری از خرابی ماشین آلات و بروز مشکلات نگهداری در ساختمانها و خدمات انجام می شود. کارهای نگهداری پیشگیرانه بر اساس بررسی منظم بازرسی انجام می شود.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه شامل کارهایی برای جلوگیری از خرابی قطعات ساختمان (که به شرایط آب و هوایی بستگی دارد) ، آلودگی ، قارچ ، حمله حشرات ، نشست زمین ، جاری شدن سیل ، شدت استفاده ، استفاده بی احتیاط ، نشت و غیره.

کار تعمیر روتین ساختمان و تعمیر و نگهداری ساختمان

تأسیسات برای بهتر جلوه دادن ، حفظ محیطی امن و خدمت به عملکرد مورد نظر خود به مقدار معینی نیاز دارند. کارگران تعمیرات ساختمان برای تعیین مناطقی که نیاز به توجه دارند ، بازرسی منظم انجام می دهند و سپس وظایف را انجام می دهند.

تعمیر و نگهداری منظم ساختمان ممکن است شامل تعویض دستگیره فرسوده ، روغنکاری لولای جیرجیرک یا تعویض تخته کف آسیب دیده باشد. کارگران تعمیر و نگهداری ممکن است لامپهای سوخته را بازرسی کرده و آنها را تعویض کنند ، فیلترها را در سیستم تهویه مطبوع عوض کنند یا قفل سخت کار کنند.

در یک محیط صنعتی ، کارگر تعمیر و نگهداری ممکن است یک برنامه مشخص از روشهای نگهداری معمول برای انجام در ماشین آلات و تجهیزات مانند چربی زدن یاطاقان یا تغییر مایع هیدرولیک داشته باشد.

تعمیر و نگهداری تاسیسات الکتریکی

نصب برق با نصب و نگهداری آن از طریق افراد دارای مجوز ایمن می شود. لازم است که نصب به صورت دوره ای بررسی شود و سابقه مناسب چنین کارهایی حفظ شود. فاصله زمانی توصیه شده برای بررسی:

آزمایش زمینی – سالی یک بار
عایق بندی – سالی دو بار
قطبیت – هر پنج سال یک بار.
تعمیر و نگهداری پیشگیرانه
نگهداری پیشگیرانه برای جلوگیری از خرابی ماشین آلات و بروز مشکلات نگهداری در ساختمانها و خدمات انجام می شود. کارهای نگهداری پیشگیرانه بر اساس بررسی منظم بازرسی انجام می شود.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ساختمان شامل کارهایی برای جلوگیری از خراب شدن قطعات ساختمان از کپک ، حمله حشرات ، آسیب به آب ، استفاده زیاد ، صدمات تصادفی و سایر نگرانی ها است.

نگهداری محافظ

برخی از سطوح فقط به تمیز کردن و رنگ آمیزی نیاز به مواردی بیش از بررسی زیبایی ندارند. سطوح فولادی شامل راه پله ها ، راهروهای ورودی ، سایبان ها و سایر جزئیات تزئینی برای جلوگیری از زنگ زدگی و خراب شدن نیاز به محافظت در برابر عناصر و پوشش مناسب دارند. اجزای سازه ای مانند تیرها و ستون ها نیاز به بازبینی منظم و پوشش های محافظتی برای مقاوم نگه داشتن آنها دارند.

تعمیرات ساختمان مسکونی

 

تعمیرات ساختمان مسکونی
تعمیرات ساختمان مسکونی

 

تعمیرات ساختمان به جای قطعات موجود در ساختمان ها و خدمات انجام می شود که با پیر شدن ساختمان خراب می شوند. ما مسئول تعمیرات و نگهداری ساختمان ، سازه های ساختمانی ، لوله کشی ، تاسیسات و زیرساخت های برق هستیم. جلوگیری از خرابی و بازیابی ساختار و خدمات ضروری است. در بخش تعمیرات شامل لوله کشی ، تعمیر و نگهداری سازه ، تعمیرات ، کار برقی ، رنگ آمیزی ، بسته بندی الیاف ، کار با RCC ، ضد آب بودن تراس ، گچ ، آجر کاری و غیره. نشت ها دلیل اصلی ترمیم ساختمان هستند. تعمیرات ساختمانها باید بلافاصله پس از شناسایی علائم خوردگی به فولاد و آسیب دیدگی صورت گیرد.

عملکرد یک ساختمان به کیفیت نگهداری آن بستگی دارد. با پیر شدن ساختمان ، پیری ، استفاده و قرار گرفتن در معرض محیط می تواند به طور قابل توجهی بر سلامت ساختمان تأثیر بگذارد. روش های مختلفی برای مقابله با انواع تعمیرات ساختمان سازه وجود دارد. شرکتی برای تجارت خود انتخاب کنید خدمات تعمیر و نگهداری تعمیرات ساختمان که متخصصان ماهری را برای انجام کار های نگهداری استخدام می کند. ما تیم تحقیق و توسعه داریم ، تحت راهنمای آن کارهای تعمیر ساختمان انجام می شود. ساختمانی که به خوبی نگهداری شود به همان زیبایی زیبا به نظر می رسد.

ما طیف گسترده ای از تعمیرات ساختمان و خدمات نگهداری املاک را در سراسر کلانشهر آدلاید با استفاده از تجار باتجربه و حرفه ای ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که کار برای اولین بار به درستی انجام شده است.

خدمات تعمیر و نگهداری خانه ما شامل موارد زیر است:

تعمیرات ، تغییرات و تاسیسات ساختمان – از جمله کف ، سقف ، دیوارها و پنجره ها
بازسازی ساختمان
نجاری و نجاری
تعمیرات بیمه و ایجاد الزامات امنیتی ایمن
رنگ آمیزی
لوله کشی و اتصالات گاز
برق و داده
تعمیرات و بازسازی دوش ، حمام ، توالت و لباسشویی
خدمات قفل ساز
آجرکاری و گچ بری
بتن و سنگفرش
فاشیا و بارج
خدمات و تعمیرات تهویه مطبوع
کاشی کاری
تعمیرات و سرویس های لوازم خانگی
کنترل و درمان آفات
تمیز کردن ، تعمیر و تعویض فرش
ناودان تمیز می کند
کار معمول برنامه ریزی شده
این که آیا شما به تعمیرات پنجره ، تغییرات ساختمان ، نصب کف ، ارتقا حمام ، پارتیشن بندی دفتر و یا حتی خدمات کنترل آفات احتیاج دارید ، امروز با گروه دکوطرح تماس بگیرید و از طیف گسترده ای از خدمات نگهداری ساختمان استفاده کنید.

 

تعمیرات ساختمان مسکونی
تعمیرات ساختمان مسکونی
بتن ریزی

ما خدمات پیمانکاری ساخت و ساز بتن قابل اطمینان را ارائه می دهیم – اسلب بتونی ، مسیرهای بتونی ، بتن ریزی استنسیل ، روکش مجدد بتن و تعمیرات بتن در کل منطقه سیدنی عمدتاً در زمینه های مدیریت پروژه ، ساخت بتن مدنی ، کارهای خاکی مدنی ، کارهای فولادی سازه ، مخلوط آماده تولید و تحویل بتن.

قفل و تعمیرات پنجره

در صورت وجود یک پنجره یا صد موردی که می توانیم به شما کمک کنیم ، می توان از تعمیرات پنجره ، تعویض قفل و نصب آن مراقبت کرد.

علامت گذاری خط

کارهای بازاریابی خطی برای ساخت جاده ها ، نگهداری جاده ها ، کارهای عمرانی ، پارکینگ ها ، انبارها ، تجهیزات ذخیره سازی ، خطوط ایمنی داخلی ، مراکز خرید ، مدارس مناطق کارخانه و دادگاه های ورزشی. ما همچنین می توانیم در حذف مارک خط کمک کنیم. از پارکینگ گرفته تا کارهای اصلی جاده ای ، دکوطرح افرادی هستند که می توانند با هر ظرفیتی از مارک گذاری خط با آنها صحبت کنند.

رنگ آمیزی

Brookvale Industrial Maintenance در زمینه های نقاشی و تزئینات خانگی تجاری و خانگی فعالیت می کند. ما در ساختمان های تجاری ، مسکونی ، صنعتی ، میراثی و سازمانی کار نقاشی می کنیم.

BIMدکوطرح متخصصان نقاشی و نگهداری صنایع تجاری و صنعتی هستند. ما خدمات در زمینه رنگ آمیزی ، ماسه بلاست ، تمیز کردن ، نگهداری ساختمان ، مارک گذاری خط و پوشش های محافظ را ارائه می دهیم.

تعمیر و نگهداری سقف

دکوطرح سال ها تجربه خوبی در زمینه تعمیر و نگهداری سقف در پوشش سقف فلزی ، ناودان و تعویض لوله های پایین دارد. ترمیم نشتی سقف و ترمیم یا تعویض گل مینا. نصب محافظ ناودان یا تمیز کردن سیستم ناودان. دکوطرح تمام کارهای پشت بام را بررسی و آزمایش می کند.

تمیز کردن آب با فشار بالا

دکوطرح در مناطق زیر می تواند تمیز کردن آب با فشار بالا را انجام دهد – کاشی های سقف مانند کاشی های سفالی و سقفی سیمانی ، کاشی و سرامیک ، دیوارهای آجری ، دیوارهای ماسه سنگ ، چوب ، شیشه و فولاد ضد زنگ. تمیز کردن دقیق فشار آب سرد و گرم برای از بین بردن لکه ها ، نقاشی های دیواری ، نشت روغن ، آدامس ، رنگ و انواع مواد خارجی.

ما می توانیم تمیز کردن آب با فشار بالا را به سنگ فرش در راهرو ها ، حیاط ها و پاسیوها و همچنین دیوار نویسی دیوارها را از بین ببریم. با استفاده از یک سرویس حرفه ای انفجار و تمیز کردن فشار ، مانند دکوطرح ، با نتیجه نهایی سیر خواهید شد.

آجرکاری

دکوطرح درک روشنی از ساختمان و مراحل ساخت دارد و ما اطمینان می دهیم که ما فقط کارگران ماهر و قابل اعتماد را که به موقع کار آجر و بلوک متناسب با هر پروژه و نیاز مشتری را انجام می دهند ، به کار می گیریم.

منطقه آجر کاری ما جنبه های مختلفی از تجارت را شامل می شود از جمله ساختمانهای جدید ساختمان ، روکش آجر یا آجر جامد برای یک طبقه ، ساختمانهای دو طبقه ، تجاری

ما همه نوع آجرکاری را برای سازندگان مالک ، پیمانکاران ساختمان ، مدیران املاک و توسعه دهندگان انجام می دهیم. در بسیاری از خصوصیات سبک قدیمی ، رایج ترین مشکل ایجاد ترک در آجرچینی است و این مناطق به راحتی قابل شناسایی و برطرف شدن است.

نجاری

دکوطرح می تواند خدمات نجاری و نازک کاری برای کارهای ترمیم کننده و دفاتر داخلی اداری یا کلیه بازسازی های عمومی املاک ، مشاغل دستی ، نرده های چوبی ، کف سازی یا ساخت و سازهای داخلی ، تعمیرات بزرگ یا جزئی ، ماشین های حمل و نقل و سقف های سقف را ارائه دهد.

درهای کشویی ، درهای لولایی ، کمد های چوبی یا کمد های ساخته شده به صورت سفارشی و انواع لوازم داخلی و تجاری اداری ، مشاوران طراحی ما محصولات نجاری و نازک کاری با قیمت مناسب را در اختیار شما قرار می دهند.

برق و لوله کشی

دکوطرح در کارهای پیمانکاری برق و لوله کشی برای املاک تجاری و همچنین کارهای نگهداری ساختمانها و طبقات مسکونی تخصص دارد. اگر برای کار در مراکز خرید اداری یا مغازه ای نیاز به کار برق دارید ، با کارشناسان تعمیر و نگهداری صنعتی بروکوال تماس بگیرید.

خدمات لوله کشی ما هم کارآمد و هم گسترده است و خدمات لوله کشی ما را قادر می سازد تا کارهای حرفه ای را در بخشهای مسکونی و تجاری و صنعتی انجام دهند.

وقتی صحبت از واحدهای Strata می شود ، کارخانه ها ، عناوین جامعه ، ساختمانهای اداری دکوطرح ۱۰۰٪ قابلیت اطمینان دارند. ما می توانیم در مورد پاکسازی فاضلاب های مسدود شده ، ترمیم خطوط تخلیه شده و تخریب شده و تخلیه و فاضلاب ، محل نشت و تعویض مخازن آب گرم یا برقی ، کمک کنیم.

ماموریت برنامه تعمیر و نگهداری ساختمان مسکونی این است که دانش آموزان را برای استفاده از دانش و مهارت های فنی برای عملکرد ساختمان و سرویس دهی به ساختارهای مختلف آماده کند. کارگران نگهداری ساختمان برای استخدام در تعمیر / نگهداری ساختمانهای مسکونی و تجاری مانند خانه ها ، آپارتمان ها ، مدارس یا ساختمانهای دولتی فرصت دارند.

هدف این دوره ارائه آموزش در زمینه مهارتهای اساسی تعمیر و نگهداری و تعمیرات مورد نیاز برای سرویس دهی به سیستمهای ساختمان مانند لوله کشی و سیستمهای الکتریکی است. دانش آموزان تجربه عملی در برق ، لوله کشی و نجاری اساسی را کسب خواهند کرد.

کارگران نگهداری ساختمان برای استخدام در تعمیر / نگهداری ساختمانهای مسکونی و تجاری مانند خانه ها ، آپارتمان ها ، مدارس یا ساختمانهای دولتی فرصت دارند.

تعمیر و نگهداری ساختمان بسته به کسب و کار یا سازمان خاصی شامل کارهای متنوعی است. این شامل بسیاری از کارهای “پشت صحنه” می باشد تا اطمینان حاصل شود که یک تاسیسات یا ساختمان برای کاربران خود عملکردی و راحت باقی می ماند.

تعمیر و نگهداری ساختمان شامل تمیز کردن مکان های مشترک ، از بین بردن منظم سطل زباله و ترمیم موارد خراب است. این می تواند شامل بازرسی ، تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکی ، سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع و سایر خدمات مفید باشد.

در برخی موارد ، تعمیر و نگهداری ساختمان به املاک فضای باز نیز گسترش می یابد و شامل مدیریت آبپاش ، مراقبت از چمن و مدیریت منظر می باشد.

انواع کارگران نگهداری ساختمان

کارگران به طور معمول بر اساس تجربه و مسئولیت ها تقسیم می شوند.

سرایدار: این افراد به طور معمول نظافت ساختمان یا تاسیسات را انجام می دهند. این شامل پاک کردن کف ، جاروبرقی فرش ها ، نظافت سرویس بهداشتی و شستن پنجره ها و درهای شیشه ای است.
تکنسین تعمیر و نگهداری: این اعضای تیم بازرسی ، تعمیر و نگهداری سیستم های ساختمانی از جمله سیستم تهویه مطبوع ، برق و آب را انجام می دهند. وظایف معمولاً با دستور کار تعیین می شود و کارگران نگهداری به سرپرستان نظارت بر وظایف خود گزارش می دهند.
سرپرست نگهداری: ناظران تیمی از کارگران نگهداری را برای یک شیفت خاص برنامه ریزی ، تعیین و اداره می کنند. آنها دستورالعمل های کار ورودی و همچنین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را برای اولویت بندی کار بخش تعمیر و نگهداری برای روز یا هفته بررسی می کنند. سرپرستان نگهداری همچنین مسائل مربوط به پرسنل مانند مصاحبه ، استخدام و آموزش کارگران نگهداری را بر عهده دارند.

نمونه ای از نگهداری ساختمان

بخش نگهداری ساختمان کلیه سیستم ها ، تعمیرات و کارهای مستمر را اداره می کند تا هر روز یک مرکز را فعال نگه دارد. غالباً ، سایر کارمندان تجارت بسیاری از کارهای تیم نگهداری را امری عادی می دانند. آنها به سادگی انتظار دارند که ساختمان تمیز بماند ، برف در زمستان برداشته شود و در گرمای تابستان تهویه مطبوع روشن باشد.

مجتمع آپارتمانی یکی از نمونه های تجاری است که نیازهای مختلفی دارد. مدیریت نیاز به مراقبت منظم از زمین و چشم انداز املاک و همچنین تمیز کردن و تعمیر واحدها در هنگام ورود و خروج ساکنان دارد. ساکنان خود سفارشات کار را با درخواست تعمیر لوازم خانگی یا مشکلات کنترل آفات آغاز می کنند. مناطق مشترک نیز نیاز به نظافت دارند.

سازمانهایی که از نگهداری ساختمان استفاده می کنند
مشاغل: تقریباً در هر شغل به خدمات نگهداری ساختمان احتیاج دارد. سازمانهای کوچکتر این مسئولیتها را تحت عملکردهای کلی بر عهده دارند و خودشان خدمات را به خارج از سازمان سپردند. مشاغل بزرگتر برای مدیریت این نیازها بخش نگهداری داخلی را در اختیار دارند.
مجتمع های مسکونی: مجتمع های آپارتمانی یا آپارتمان ها تیمی از کارگران نگهداری ساختمان را برای بازرسی ، تعمیر و مدیریت کلیه نیازهای نگهداری داخل و خارج کل مجموعه نگهداری می کنند.
دولت: شهرداری ها از تیم های نگهداری ساختمان استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که ساختمان های شهر ، دفاتر پست و کتابخانه ها در خدمت به نیازهای عموم مردم هستند.

 

مجوز های تعمیر و نگهداری ساختمان و آموزش

کارگران می توانند برای افزایش مهارت های خود و پیشبرد شغل خود ، برای دریافت گواهینامه های مختلف درخواست دهند.

گواهینامه های نگهداری سیستم های ساختمانی: ارائه شده توسط BOMI International ، یک موسسه مستقل برای مدیریت املاک و تأسیسات ، این گواهی برای کسانی که سیستم های ساختمانی را نگهداری می کنند توصیه می شود. این گواهینامه شامل مدیریت انرژی کارآمد ، تهویه مطبوع ، لوله کشی و مباحث تصفیه آب است.
صدور گواهینامه اپراتور ساختمان: این گواهینامه از طریق شبکه ارائه دهندگان تأیید شده ، آموزش سطح یک و دو را ارائه می دهد. مباحث تحت پوشش شامل مدیریت انرژی ، توزیع برق ، مدیریت نقاط کنترل و HVAC است.
صدور گواهینامه HVACR: کارآموزی از طریق Associated Builders and Contractors و انجمن ملی خانه سازان به کارگران نگهداری کمک می کند تا گواهینامه HVACR را بدست آورند. داوطلبان بر اساس دانش خود در مورد گرمایش ، تهویه ، تهویه هوا و تابش آزمایش می شوند.
اخبار و منابع نگهداری ساختمان
انجمن بین المللی مدیریت تسهیلات: IFMA بزرگترین انجمن متخصصان مدیریت امکانات است و دانش و منابع زیادی را برای متخصصان فراهم می کند. انتشاراتی مانند مجله FMJ و خبرنامه Wire اعضا را در جریان آخرین تحولات قرار می دهد و یک کتابخانه دانش اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. فهرست های شبکه نیز در دسترس هستند.
انجمن مهندسی تاسیسات: AFE یک سازمان حرفه ای است که منابع را برای همه متخصصانی که در “محیط ساخته شده” کار می کنند فراهم می کند. فرصت های توسعه حرفه ای ، فصل های محلی و یک خبرنامه انجمن منابع عالی اطلاعاتی را برای متخصصان نگهداری ساختمان فراهم می کند.

 

در ارتباط با تعمیرات ساختمان مسکونی بیشتر بخوانید.

تعمیر ساختمان بتنی

 

 

تعمیر ساختمان بتنی
تعمیر ساختمان بتنی

 

 

وقتی ترک بر عملکرد سازه تأثیر می گذارد ، آنگاه ما آن را ترمیم می کنیم تا خصوصیات ساختاری آن را بازیابی کنیم. تزریق اپوکسی به طور معمول پایه این نوع ترمیم ، با یا بدون تقویت اضافه شده است. اپوکسی تزریق شده در واقع از بتن قویتر است و می تواند مقاومت بتن را بازگرداند ، اما اگر مشکلی اساسی مانند ساختار بیش از حد یا برخی از شرایط حرکت وجود داشته باشد ، بتن به راحتی در مکان دیگری ترک می خورد.

برای استفاده از تزریق اپوکسی برای ترمیم ترک ، ابتدا ترک با جاروبرقی یا شستشو با آب پاک می شود تا هرگونه آلودگی یا آلودگی از آن خارج شود. سپس ترک های سطح با ژل اپوکسی مهر و موم می شوند تا از اتمام اپوکسی تزریق شده جلوگیری شود. پورت های تزریق و تخلیه نصب شده و اپوکسی تزریق می شود. از فشار بالا استفاده نمی شود زیرا در واقع می تواند ترک ها را گسترش دهد. پس از پر شدن ترک ها ، درگاه ها و مهر و موم های سطح برداشته می شوند ، به طور معمول با آسیاب کردن سطوح با ماتریس بتن تراز می شوند. تزریق اپوکسی همچنین با موفقیت برای ترمیم لایه لایه شدن سطح اسلب ها استفاده شده است. درباره تزریق ترک بیشتر بدانید.

وقتی بتن برای تزریق اپوکسی بیش از حد خراب شود ، آنگاه تمام بتن نامناسب برداشته می شود و بتن جدیدی قرار می گیرد. بدیهی است که باید برای تثبیت سازه قبل از برداشتن بتن آسیب دیده ، با استفاده از تراش یا روشهای دیگر ، احتیاط زیادی انجام شود. یک بار دیگر ، راز موفقیت در تعمیرات این نوع در آماده سازی است. هیچ بتنی خراب نمی تواند باقی بماند و در هر مکانی که آرماتور خورده باشد ، بتن باید از اطراف میله ها کاملاً برداشته شود ، و حداقل از هر طرف حداقل فاصله اینچ فراهم شود. سپس فولاد تمیز می شود تا محصولات زنگ زدگی سست از بین برود. اگر سطح مقطع فولاد به میزان قابل توجهی کاهش یافته باشد ، قبل از تعویض بتن ، فولاد جدید به فولاد موجود متصل می شود.

همانند بیشتر مناطق تعمیر شده ، لبه های مناطق ترمیم شده باید با زاویه ۹۰ درجه بریده شوند. به هر قیمتی باید از لبه های پر پرهیز کرد. پیکربندی منطقه مورد ترمیم باید تا حد ممکن ساده و ترجیحاً مربع شکل باشد.

 

 

بتن
بتن

 

 

در صورت نیاز به مقاوم سازی ، انواع مختلفی از تکنیک ها استفاده می شود ، از جمله افزایش اندازه عضو بتن و تقویت کننده خارجی. تقویت خارجی معمولاً با اتصال نوعی تقویت کننده انعطاف پذیر ، مانند الیاف کربن یا شیشه ، به قسمت خارجی بتن و سپس پوشاندن آن با بتن قرار داده شده ، بتن ماله ای یا بتونه ساخته می شود.

با توجه به حجم عظیم سازه های بتونی که روز به روز ما را احاطه کرده اند ، آسان است که بتن را امری مسلم بدانیم و اینکه چگونه این امکان را برای ما فراهم می کند تا زندگی هایی را که در مناظر شهری در حال تکامل انجام می دهیم زندگی کنیم. دقیقاً مانند ما ، بتن نیز باید حفظ شود. تحت تأثیر فشارها و فشارهای روزمره زندگی قرار دارد.

تخریب بتن ممکن است به دلیل خوردگی ، آسیب ساختاری ، نفوذ آب ، فعالیت لرزه ای یا دلایل زیادی رخ دهد. سالها تحقیق به علاوه چندین دهه تجربه عملی ، سیکا را قادر ساخته است تا یک راه حل کاملاً جامع برای بازسازی و بازسازی سازه های بتنی ارائه دهد. مشاوره و پشتیبانی مشتری سیکا از مفهوم تا تکمیل موفقیت آمیز در سایت دومین مورد را ندارد. این همه براساس بیش از ۱۰۰ سال تجربه در پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر جهان است.

ترک در کف بتونی یا مجموعه ای از آجرهای شکسته به معنای تعویض فوری ساختمان نیست. زمانی صاحبان ساختمان ها علائم پریشانی ساختاری را برای ساختمانی جدید ترجیح می دادند ، اما اکنون گرایش به بررسی گزینه های تعمیر و مرمت وجود دارد. و با دلیل کافی: برای ترمیم یک ساختار – حتی کسانی که خراب می شوند – هزینه آن معمولاً کمتر از پاکسازی سایت و شروع کار است.

پیشگیری از آسیب

درک آنچه در تعمیر و مرمت سازه های بتونی و سنگ تراشی نقش مهمی دارد ، و به همین ترتیب قادر به شناسایی علائم هشدار دهنده تعمیر جزئی در مسیر تبدیل شدن به یک سرمایه گذاری بزرگ است. به گفته بود لمپلی ، متخصص زیرساخت Simpson Strong-Tie ، تولید کننده پیشرو اتصالات سازه ای ، روش شماره یک برای صرفه جویی در هزینه های تعمیرات بتن و سنگ تراشی ، بودجه برای بازرسی های معمول ساختمان و تعمیر و نگهداری مداوم از همان ابتدا است.

لمپلی می گوید: “خیلی اوقات ، من ساختمانهایی را می بینم که به شدت مورد غفلت واقع شده اند و می دانم با نگهداری صحیح و مناسب می توانستند به اندازه ساختمانهای جدید باشند.” “مالکان اکنون به جای نگهداری جزئی ، به دنبال یک پروژه تعمیرات اساسی هستند.”

روند بازرسی به سرمایه گذاری هنگفتی از نظر زمان و هزینه نیاز ندارد. لمپلی به دارندگان ساختمان توصیه می کند که سالانه برای بازرسی از ساختمان با یک پیمانکار یا مهندس سازه باتجربه برنامه ریزی کنند تا در فضا گام بردارند و مواردی را که باید حل شود تعیین کنند. چند علامت وجود دارد که باید هنگام بازرسی از آنها مراقبت شود:

خراب شدن یا پاشیدن بتن. این می تواند در اثر رطوبت وارد شده به مواد و باعث خوردگی میلگرد شود.
تغییر رنگ سطح. تغییر رنگ سطح که اغلب در اثر قرار گرفتن در معرض عناصر طبیعی ایجاد می شود ، می تواند نشانگر نفوذ رطوبت باشد.
ترک خوردگی و گل آذین. این ماده گچی در اطراف یک ترک ، نشان دهنده وجود رطوبت از طریق بتن است که از وخیم بودن ساختار خبر می دهد.
در صورت عدم درمان ، هر یک از این علائم هشدار دهنده می تواند خسارت عمده در ساختمان را نشان دهد ، بنابراین ایجاد یک برنامه تعمیر و نگهداری برای اصلاح نقص ساختمان هنگام بروز آن بسیار مهم است. در صورت نگهداری صحیح ، بسیاری از ساختمان ها می توانند بیش از ۱۰۰ سال عمر کنند – حتی برای مدت نامحدود.

در ارتباط با تعمیرات ساختمان بتنی بیشتر بخوانید.

 

 

 

تعمیرات خانه

 

 

تعمیرات خانه
تعمیرات خانه

 

وقتی نوبت به تعمیر و نگهداری و تعمیرات می رسد ، کارگران حرفه ای اغلب می توانند یکی از قسمت های پر هزینه بودجه صاحب خانه باشند. در حالی که بسیاری از افراد تصمیم می گیرند با انجام بسیاری از کارهای دستی خود مقداری پول پس انداز کنند ، اما همه افراد مهارت لازم برای تعمیر خانه خود را ندارند – حتی با کمک فیلم های آنلاین آموزشی. تلاش برای انجام یک پروژه DIY بدون آماده سازی دقیق و آگاهی کامل از وظیفه انجام شده در واقع می تواند منجر به هزینه هایی بیش از هزینه های یک پیمانکار شود. حتی اگر تجربه و دانش کافی دارید ، مهم است که زمان ، مواد ، ابزار و مجوزهای لازم برای پروژه بهسازی منزل خود را در نظر بگیرید. بنابراین ، از کجا می دانید با کدام پروژه ها می توانید مقابله کنید و کدام یک را باید به متخصصان بسپارید؟

داشتن یک خانه می تواند یک رویا به واقعیت تبدیل شود ، اما دنیای مالکیت خانه چیزی فراتر از آرامش بخشیدن به تعطیلات آخر هفته در عرشه و شبهای صمیمی جلوی شومینه است. این امر مستلزم تعهد در جهت ایمن نگه داشتن واحه خصوصی و روان بودن آن است. انجام تعمیرات گاه به گاه بخشی از این معامله است و حتی اگر اهل انجام کارهای شخصی خود نیستید ، چند مورد رفع مشکل در خانه وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید.

چیزهای کمی زودتر از قطره قطره توالت یا شیر آب فراری ، وضعیت مالک خانه را ترش می کند و این فقط وسایل حمام و آشپزخانه است.

فرسوده ، مصرف شده ، کسل کننده ، کثیف ، مسدود

تعمیرات اغلب به معنای تعویض ساده قطعات فرسوده یا فرسوده است که قرار است توسط صاحب خانه به صورت دوره ای تمدید شود ، مانند لامپ های سوخته ، باتری های فرسوده یا کیسه های جارو برقی بیش از حد پر شده. کلاس دیگری از تعمیرات خانه مربوط به بازگرداندن چیزی به یک شرایط مفید است ، مانند ابزار یا ظروف تیز کردن ، تعویض شستشوی شیر آب ، تمیز کردن تله های لوله کشی ، ناودان های باران. به دلیل دقت لازم ، ابزارهای تخصصی و یا خطرات ، برخی از این موارد بهتر است به متخصصانی مانند لوله کش واگذار شود. یکی از تعمیرات اضطراری که ممکن است در این منطقه ضروری باشد ، توالت فرنگی است. بیشتر آنها شیر قطع کننده در لوله ای در زیر یا پشت خود دارند تا بتواند هنگام برداشتن تعمیرات ، یا با از بین بردن گرفتگی یا ترمیم مکانیسم خراب ، منبع تغذیه را خاموش کند.

شکسته یا آسیب دیده

شاید گیج کننده ترین تعمیراتی که یک صاحب خانه با آن روبرو است خراب یا خراب است. در عصر منسوخ شدن داخلی بسیاری از محصولات ، جایگزینی چیزی به جای تلاش برای تعمیر ، اغلب راحت تر است. یک تعمیرکار با شناسایی دقیق مشکل ، سپس یافتن مواد ، لوازم ، ابزار و مهارت های لازم برای تأثیر کافی در تعمیر ، روبرو می شود. برخی از موارد مانند شکسته شدن شیشه ها ، لوازم خانگی یا مبلمان را می توان به یک تعمیرگاه منتقل کرد ، اما تعمیرات بسیاری وجود دارد که می توان آنها را به راحتی انجام داد ، مانند وصله های گچ و دیوار خشک ، تمیز کردن لکه ها ، تعمیر شیشه های ترک خورده و صفحه نمایش آنها ، یا تعویض کلید یا پریز برق خراب. تعمیرات دیگر ممکن است فوریتی داشته باشد ، مانند شکستگی لوله های آب ، شکستگی درها ، قفل ها یا پنجره ها ، یا سقف نشتی یا مخزن آب ، و این عامل مطمئناً می تواند درخواست کمک حرفه ای را توجیه کند. تا زمانی که یک متخصص حرفه ای احضار نشود ، یک کارمند خانه می تواند در انجام چنین تعمیرات فوری مهارت داشته باشد تا از آسیب یا خسارت بیشتر جلوگیری کند.

تعمیرات اضطراری

شرایط اضطراری در هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد ، بنابراین مهم است که بدانید چگونه می توانید مشکل را سریع و کارآمد برطرف کنید. تعمیرات اضطراری یکی از مهمترین تعمیراتی است که با خیال راحت و با اطمینان انجام می شود ، از بلایای طبیعی ، از دست دادن برق ، خرابی دستگاه و کمبود آب. در بیشتر موارد ، تعمیرات DIY انجام می شود و یا با هر چیزی که در اطراف خانه است قابل تعمیر است. تعمیرات معمول رفع نشت ، شکستگی پنجره ، جاری شدن سیل ، یخ زدگی لوله ها یا گرفتگی توالت است. هر مشکلی می تواند یک رفع نسبتاً ساده داشته باشد ، می توان سقف نشتی و پنجره شکسته را وصله زد ، می توان سیل را بیرون کشید ، لوله ها را ذوب کرد و تعمیر کرد و توالت ها با یک ماده شیمیایی خالی از سیل می شوند. در بیشتر موارد ، تعمیرات اضطراری دائمی نیستند. آنها همان کارهایی هستند که شما می توانید سریعاً انجام دهید تا مشکل متوقف شود و سپس یک متخصص برای رفع دائمی آن وارد کار شوید. [۱] جاری شدن سیل در اثر لوله های یخ زده ، گرفتگی توالت یا سقف نشتی در صورت عدم رسیدگی به موقع ، باعث خرابی های بسیار خرابی در آب و حتی مشکلات سلامتی بالقوه ناشی از رشد کپک می شود.

نگهداری

تعمیر و نگهداری دوره ای نیز در رده کلی تعمیرات منزل قرار می گیرد. این موارد بازرسی ، تنظیم ، تمیز کردن یا جایگزینی است که باید به طور منظم انجام شود تا عملکرد صحیح همه سیستم های یک خانه تضمین شود و از موارد اضطراری پرهزینه جلوگیری شود. به عنوان مثال می توان به آزمایش و تنظیم سالانه سیستم های هشدار ، سیستم های گرمایش یا سرمایش مرکزی (الکترودها ، ترموکوپل ها و فیلترهای سوخت) ، تعویض اجزای تصفیه آب یا فیلترهای کنترل کننده هوا ، تصفیه شوفاژهای رادیاتور و مخازن آب ، یخ زدایی فریزر ، یخچال وکیوم اشاره کرد. سیم پیچ ، پر کردن تله های خشک زهکشی با آب ، تمیز کردن ناودان باران ، تخلیه و تخلیه آب ، لمس رنگ فرسوده خانه و مهر و موم آب و هوا ، و تمیز کردن کریوزوت جمع شده از دودکش های دودکش ، که بهتر است برای پاک کردن دودکش باشد.

نمونه هایی از تعمیر و نگهداری کمتر خانه که باید به طور منظم پیش بینی و بودجه بندی شود ، شامل رنگ آمیزی مجدد یا رنگ آمیزی چوب یا فلز در فضای باز ، رنگ آمیزی سنگ تراشی ، سنگ تراشی ضد آب ، تمیز کردن سیستم های سپتیک ، جایگزینی الکترودهای قربانی در آبگرمکن ها ، جایگزینی شیلنگ های ماشین لباسشویی قدیمی (ترجیحاً با فولاد ضد زنگ) شلنگ هایی که کمتر دچار ترکیدن می شوند و باعث جاری شدن سیل می شوند) و سایر موارد بهبود یافته در منزل مانند تعویض سیستم های منسوخ شده یا پیری با عمر مفید محدود (بخاری آب ، اجاق های چوبی ، پمپ ها و زونا و سقف های آسفالتی یا چوبی).

کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری منازل ، مانند محوطه سازی ، تمیز کردن پنجره و ناودان ، شستشوی برق سایدینگ و سخت کشی ، و غیره اغلب در پایین لیست کارهای مردم قرار دارد. اغلب ، هنگام کار با ماشین آلات سنگین یا هنگام بالا رفتن از نردبان یا سقف های اطراف خانه ، ممکن است آسیب دیدگی رخ دهد ، بنابراین اگر فردی برای انجام این کارها در شرایط جسمی مناسب نیست ، باید با یک متخصص مشورت کند. عدم تعمیر و نگهداری به دلیل هزینه های بیشتر مربوط به تعمیرات یا تعویض هایی که بعداً انجام می شود ، هزینه بیشتری خواهد داشت. برای تعمیر و نگهداری از خانه در شرایط مناسب به نظم و استعداد یادگیری نیاز دارد ، اما انجام تعمیرات حتی به ظاهر جزئی نیز تجربه رضایت بخشی است.

 

تعمیرات خانه
تعمیرات خانه
عملیات خوب

یکی دیگر از موضوعات مرتبط برای جلوگیری از تعمیرات پرهزینه (یا بلایا) ، عملکرد صحیح یک خانه ، از جمله سیستم ها و وسایل خانگی است ، به روشی که از آسیب دیدن یا طولانی شدن مفید بودن آنها جلوگیری می کند. به عنوان مثال ، در عرض های جغرافیایی بالاتر ، حتی یک ناودان تمیز باران می تواند به طور ناگهانی در زمستان سد یخی ایجاد کند ، آب را مجبور به سقف محافظت نشده کند ، در نتیجه باعث نشت یا حتی جاری شدن سیل در داخل دیوارها یا اتاق ها می شود. با نصب مانع رطوبت در زیر کاشی های سقف می توان از این امر جلوگیری کرد. یک صاحب خانه محتاط باید نسبت به شرایطی که می تواند منجر به مشکلات بزرگتر شود هوشیار باشد و قبل از وقوع آسیب یا جراحت اقدامات درمانی را انجام دهد. تعمیر مقداری فرش فرسوده از ترمیم وصله بزرگی که در اثر سو. استفاده طولانی مدت آسیب دیده است ، ممکن است آسان باشد. مثال دیگر جستجوی منبع صداها یا بوهای غیرمعمول در هنگام کار سیستم های مکانیکی ، الکتریکی یا لوله کشی است – گاهی اوقات نشان دهنده مشکلات اولیه است. باید از بارگذاری بیش از حد یا سو otherwise استفاده از سیستم جلوگیری کرد ، و اضافه بار مکرر ممکن است زمان ارتقا را نشان دهد.

نفوذ آب یکی از موذی ترین منابع آسیب رساندن به خانه است. نشت های کوچک می تواند منجر به لکه های آب ، و پوسیدگی چوب شود. چوب نرم و پوسیده یک هدف دعوت کننده برای موریانه ها و سایر حشرات آسیب رسان به چوب است. بدون مراقبت ، نشتی کوچک می تواند منجر به آسیب قابل توجهی در سازه شود و نیاز به تعویض تیرها و قاب ها باشد.

با داشتن یک انتخاب مفید از ابزار ، مواد معمول و لوازم موجود ، و برخی از اطلاعات یا تجربه تعمیرات منزل ، یک صاحب خانه یا یک صاحبخانه باید بتواند تعداد زیادی از تعمیرات خانه DIY را انجام دهد و مواردی را که نیاز به توجه ویژه دارند شناسایی کند. از دیگران.

اصلاح مشکلات زیست محیطی

هنگامی که خانه فروخته می شود ، بازرسی هایی انجام می شود که ممکن است خطرات زیست محیطی مانند گاز رادون در زیرزمین یا تأمین آب یا مواد آزبست قابل انعطاف (که هر دو باعث سرطان ریه می شوند) ، لایه برداری یا ایجاد اختلال در رنگ سرب (خطری برای کودکان و باردار) باشد. زنان) ، مخازن روغن گرمایش داخل زمین که ممکن است آبهای زیرزمینی را آلوده کند یا کپک هایی که می تواند برای کسانی که به آسم یا آلرژی حساس هستند ، ایجاد مشکل کند. به طور معمول خریدار یا وام دهنده وام خود را قبل از اجازه دادن به بسته شدن خرید ، ترمیم می کند. یک صنعت کامل از پیمانکاران اصلاح محیط زیست ایجاد شده است تا به صاحبان خانه کمک کند تا این نوع مشکلات را برطرف کنند.

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با تعمیرات

فرق تعمیرات با باز سازی چیه ؟

تو بازسازی اگه به صورت کلی باشه تمام زیرساخت ها عوض میشه و از متریال های نو استفاده میشه و لی در تعمیرات قسمتی که خراب شده تعمیر و یا تعویض میشه که به صورت کلی نیست و در تعمیرات شما چه بخواین و چه نخواین مجبور به تعمیر قسمت آسیب دیده هستین ولی بازسازی میتونه برای تغییرات در فضا با توجه به نیازهای کسایی که در اون فضا زندگی می کنن انجام بشه

آیا تعمیرات میتونه بدون تخریب باشه ؟

بستگی به قسمتی داره که دچار آسیب شده مثلا

آیا تعمیرات سالیانه خوبه ؟

بله اگه شما هر سال کل ساختمانو چک کنید هم عمر مفید شاختمونتون بالا میره و هم اینکه اگه قسمتی خراب شده باشه شما به موقع به این موضوع پی می برین و قبل از اینکه به قسمت های دیگه آسیب بزنه نسبت به تعمیر اون قسمت اقدام می کنید و با هزینه کمی تعمیرات اون قسمتو انجام میدین

تو چه زمانی نباید تعمییرات انجام داد ؟

زمانی که فرسودگی به صورت کلی باشه تعمیرات فایده ای نداره چون شما هر قسمت رو که تعمیرکنید یه جای دیگه خراب میشه و هزینه هاتون خیلی بالا میره و تمام وقتتون باید صرف تعمیرات بشه که ما توصیه می کنیم تو این مرحله به صورت کلی بازسازی بشه که یکباره با یک هزینه کلی عمر مفید ساختمونو بالا ببرید

هزینه تعمیرات در مشاعات به عهده کیه؟

هزینه تعمیرات در مشاعات به عهده کل ساکنین هستش که تو این مرحله مدیر ساختمان هزینه تقریبی رو محاسبه می کنه و به ساکنین اعلام میکنه و ساکنین موظفند وجهی رو برای این موضوع اختصاص بدن که در اسرع وقت تعمیرات انجام بشه

آیا مدیر ساختمان موظفه که ساکنین رو دزر جریان ریز تعمیرات قرار بده ؟

بله مدیر موظفه که تمام ساکنین رو در جریان تمام خرید ها و کار هایی که در مشاعات انجام میشه قرار بده

آیا برای تعمیرات باید از شهرداری مجوز گرفت ؟

بهتر اینه که در جریان کار قرار بگیرن که اگر از طرف همسایه ها شکایتی به شهرداری شد جلوی کارتونو نگیرن

 

گالری تصاویر تعمیرات

 

در ارتباط با تعمیرات خانه بیشتر بخوانید.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]
 • شاهین
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام شما تعمیر کابینت هم انجام میدین؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • نمازی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام هزینه تعمیرات ایزوگام یک بام ۱۰۰ متری چقدر میشه؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • سید علی موسوی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  شما برای بازدید شهرستان هم نیرو دارین؟

 • mostafa
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام لطفا از پیج ما هم دیدین فرمایید

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   لطفا آدرس پیج خودتان را برای ما ارسال کنید

 • امیر
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام شما صفر تا ۱۰۰ تعمیرات ساختمان رو انجام میدین؟

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   بله؛ خدمات تعمیرات و بازسازی ساختمان از اصلی ترین خدمات شرکت معماری دکوطرح می باشد.

 • mehraban
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  رنگ طوسی برای دیوار قشنگ میشه؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • یاسان حمید وند
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  موفق باشید

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • رایان
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  خیلی خوبه عکس از کارهای خودتون میذارین

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   ممنون از لطفتون
   خوشحال میشیم امتیاز بدین

 • sadra
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  agha vaghan afarin

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • یکتا
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  شما نظارت رو پروژه هاتون انجام میدین؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روزتون بخیر
   بله

 • ساعی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  از ۲۰ چه نمره ای به شرکت خودتون میدین؟

 • علی توتونی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  کاشکی میشد از نزدیک اومد سر پروژه هاتون تا بتونیم کار یاد بگیریم

 • bahari
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  aliw hastin

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • omid gh
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام برای تعمیرات هم باید مجوز بگیریم؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • sara darvish
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام روزتون بخیر برای کندن کاغذ دیواری میشه از آب استفاده کرد؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • mahan
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  dadash damet garm

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • صبا روشن
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام شما کار بازسازی هم انجام میدین؟

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   بله ؛ یکی از اصلی ترین خدمات شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح بازسازی مسکونی، بازسازی خانه، بازسازی ویلا، بازسازی اداری، بازسازی تجاری و … می باشد.

 • parimah
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام هزینه تعمیر شوفاژخونه چقدر میشه؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • javad
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام من نمیدونم چرا انقدر با سایت شما حال میکنم

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   دوست عزیز شما خیلی به دکوطرح و تیم ما لطف دارید امیدواریم در آینده تجربه ی بهتری برای شما عزیزان بسازیم

 • آرزو کریمی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام پیج اینستاگرام دارین؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   بله در خدمتتون هستیم

 • علی انصاری فر
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام لواسان اجازه ساخت و ساز میدن؟

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   متاسفانه اطلاعی نداریم

 • احسان حسنی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  خسته نباشید خوب بود

  • پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   سلامت باشید
   ممنون از لطفتون
   لطفا” از نمونه کار های ما دیدن کنید

 • مبین
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  مشاورتون رایگان هست؟

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   بله در حال حاضر خدمات مشاوره ای شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح به صورت رایگان انجام می شود.

 • taha
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  perfect as always

  • دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم لطفا از دیگر صفحات سایت دکوطرح نیز دیدن کنید

 • shaghayegh
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  تعمیرات چوب هم انجام میدین؟

یک پاسخ بگذارید

تماس مستقیم
09122460089
02126570264