تزئینات اتاق
23
شهریور

تزئینات اتاق

تزئینات اتاق

همان طور که همه ما می دانیم اتاق خواب یکی از اصلی ترین قسمت های یک خانه به حساب می آید و ما باید در این اتاق ها احساس آرامش کنیم.

در خانه های لوکس تزئینات بسیار شیک و گران قیمتی به کار گرفته می شود و این جزئیات و تزئینات برای همگان قابل پرداخت نیست، ولی نگران این نباشید، زیرا ما با طراحی و ترفند های بسیار جذاب نیاز شما را بر طرف می کنیم بدون این که هزینه گزافی را برای خود به وجود بیاورید.

دکوراسیون منزل و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی را با کمترین قیمت انجام دهید.

می توانید اتاق خود را با وسایل ساده ای چون ترکیب قاب عکس های بزرگ و کوچک بر روی دیوار اتاق خود آن را تزئین کنید، امروزه اتاق های ساده یکی از طراحی های معروف و ترویج شده می باشد و در آن می توانید خلاقیت خود را به دیگران نشان دهید.

 

تزئینات اتاق

استفاده از خلاقیت

در دوره ای زندگی می کنیم که بیشتر افراد فقط مصرف کننده می باشند.

اگر به اطراف خود دقت کنیم می توانیم وسایل دور ریختی مانند بطری آب و یا وسایب دو ریختنی دیگر را در نظر داشته باشیم و از آن ها استفاده کنیم، همان طور که می دانیم در شبکه های اجتماعی می توانیم از این خلاقیت ها آموزش بگیریم و اتاق خود را با خلاقیت خود تزئین کنیم.

همان طور که می دانیم استفاده از خلاقیت و هنر خود در اتاق باعث ایجاد حس خوب در اتاقمان می شود.

برای مثال با استفاده از یک بطری پلاستیکی آب می توان لوستر، گلدان، شمعدانی و از این قبیل دکوری ها را درست کرد که حتی نمی توانیم به آن ها فکر کنیم و این هنر فقط به خلاقیت شما بستگی دارد.

 

ساخت آینه

برای تزئین اتاق خود می توانید از آینه استفاده کنید.

شما می توانید از آینه ها به صورت های مختلفی استفاده کرد یا می توانید آینه را درون یک قاب ساده قرار دهید و در اتاق خود بگذارید یا می توانید از خلاقیت خود استفاده کنید.

برای مثال شما می توانید برای اتاق خود از آینه ای با قاب تکه های چوب استفاده کنید.

بسته به سبکی که در اتاق خود استفاده می کنید این ترئینات متفاوت هستند برای مثال اتاق هایی که طیف رنگ آبی دریایی دارند می تواند آینه هایی با قاب های سفید و یا آینه های خلاقیتی با قابی پر از صدف دریایی باشد.

شما می توانید بسته به سلیقه و سبک اتاق خود آینه اتاق خود را تزئین کنید و فقط کافی است خلاقیت به خرج دهید.

 

پیشنهاد نویسنده : در ارتباط با چیدمان منزل اروپایی بنویسید.

 

کاغذ های رنگی

شما می توانید با استفاده از مقوا و کاغذ های رنگی دیوار اتاق خود را طراحی کنید.

کسانی که طراحی فوق العاده زیبایی دارند و یا می توان گفت کسانی که هنر می خوانند از این سبک استفاده می کنند و طرح هایی که از چهره، منظره و یا هر چیز دیگری را می کشند از آن ها برای طراحی اتاق خود استفاده می کنند.

در بعضی مواقع میتوان از استیکر های دیواری و طراحی های حیوانات برای اتاق خود استفاده کرد که باعث حس نشاط و انرژی می شود.

 

بطری برای گلدان

شما می توانید با استفاده از بطری های شیشه ای و پلاستیکی طرح های فوق العاده زیبایی بزنید برای مثال ما می توانیم با استفاده از این بطری ها گلدان های طبیعی در آشپزخانه بسازیم، با استفاده از خلاقیت خود می توانیم گلدان های رنگارنگی درست کنیم.

برای مثال اگر یک بطری شیشه ای در اختیار داریم می توانیم آن را با رنگ ها اکرولیک که رنگ آن ها از بین نمی رود، نسبت به رنگ اتاق آن ها را رنگ آمیزی کرد و می توان درون آن گل های رنگارنگ قرار داد.

به همین سادگی می توان در اتاق خود از گلدان های بسیار جذاب استفاده کرد فقط با کمی خلاقیت.

 

ساخت قفسه ها

در هر اتاقی ما نیاز به قفسه برای کتاب یا وسایل دیگر نیاز داریم.

قفسه های آماده کمی برای ما باعث هزینه می شود ولی ما می توانیم با هزینه کم و یا بدون هزینه این قفسه ها را داشته باشیم.

به عنوان مثال می توانیم از جعبه های میوه استفاده کنیم، برای این کار فقط کافی است چند جعبه میوه را تهیه کنیم و آن را با رنگ هایی که دوست داریم رنگ آمیزی کنیم و آن را به دیوار متصل کنیم یا می توانی آن ها را کنار هم قرار دهیم و از چرخ ها برای زیر آن استفاده کنیم و آن را به عنوان قفسه و میز متحرک استفاده کنیم.

با کمی خلاقیت هزینه های ما پایین می آید.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی تزئینات اتاق برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۵]