بازسازی آپارتمان کیش
12
مهر

بازسازی آپارتمان کیش

بازسازی آپارتمان کیش

نکات بازسازی آپارتمان در کیش

اگر صاحب یک آپارتمان قدیمی در کیش هستید ممکن است به فکر بازسازی باشید. این پست بر نکاتی برای طراحی بازسازی آپارتمان و روند تکمیل بازسازی تمرکز می کند.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

بازسازی آپارتمان کیش

خراب کردن دیوارها در بازسازی آپارتمان

از خراب کردن چند دیوار نترسید. این می تواند راهی عالی برای باز کردن یک فضا و بزرگتر کردن یک اتاق باشد. گاهی اوقات می توانید بیشتر یا همه دیوارهای خود را نگه دارید و آپارتمان عالی عمل می کند. گاهی اوقات لازم است همه آن ها را زمین بزنید تا چیدمانی مناسب برای شما به دست آید. برداشتن دیوار کاری جدی است، مطمئن شوید که یک معمار داشته باشید که تشخیص دهد این خوب است.

 

در بازسازی آپارتمان سقف را بالا ببرید

اگر سقف کاذب یا سقفی دارید ممکن است بتوانید سقف آپارتمان خود را بالا ببرید. این امر ارتفاع ورودی را افزایش خواهد داد. هنگام بالا بردن سقف در آپارتمان خود، باید ساختار و لوله را در نظر بگیرید. این همیشه یک گزینه نخواهد بود.

 

فضای آشپزخانه را در بازسازی آپارتمان باز کنید

بسیاری از ساختمان های قدیمی دارای آشپزخانه های کوچک هستند و تقریباً همیشه از چهار طرف با دیوار محصور شده اند. امروزه مردم باز کردن آشپزخانه را دوست دارند و اغلب آشپزخانه به مرکز اصلی آپارتمان تبدیل می شود. من فکر می کنم امروزه مردم درصد بسیار بیشتری از کل بودجه بازسازی را صرف بازسازی آشپزخانه می کنند، در حالی که مردم از لحاظ تاریخی این کار را انجام می دادند. آشپزخانه ها در حال حاضر دارای طرح های بسیار زیباتر هستند و برای صاحبان آپارتمان بسیار مهمتر هستند.

باز کردن آشپزخانه به بزرگتر نشان دادن فضا کمک می کند. اگر آشپزخانه اپن دارید، می توانید توجه بیشتری به خرج دهید و به طور بالقوه بودجه بیشتری را به طراحی آشپزخانه اختصاص دهید.

 

دوش در مقابل وان حمام شما

یکی از بزرگترین روندهای بازسازی آپارتمان که ما متوجه آن شده ایم، افرادی هستند که وان ها را برداشته و دوش می گیرند. اگرچه من شخصاً دوش را به وان ترجیح می دهم، اما همیشه این کار را توصیه نمی کنم. من فکر می کنم خوب است که حداقل یک وان در یک آپارتمان داشته باشید. بازسازی حمام نیاز به تفکر دقیق در مورد نوع وسایل مورد نظر شما دارد. لطفاً به این موضوع فکر کنید و ببینید چه چیزی برای شما مفید است. البته به یاد داشته باشید که کودکان کوچک به وان حمام احتیاج دارند.

 

طراحی کمدهای دیواری در بازسازی آپارتمان مهم است

کمد دیواری ها مهم هستند، بنابراین هنگام برنامه ریزی برای بازسازی آپارتمان مطمئن شوید که کمد کافی دارید. ممکن است بخواهید به داخل ساختمان نگاه کنید، گنجه ها می توانند به صورت سفارشی طراحی و ساخته شوند یا می توانید با تولید کنندگان گنجه کار کنید.

 

به نمایشگاه های بازسازی آپارتمان بروید

برای بازدید از نمایشگاه ها جست و جو کنید تا بتوانید از آن ها ایده بگیرید و نمونه هایی از ویژگی های مختلف طراحی آپارتمان را ببینید. با افراد آنجا صحبت کنید، آن ها بسیار مطلع هستند، اما نه همیشه، بنابراین مراقب باشید که از چه کسی توصیه می گیرید. ببینید چه پیشنهادهایی برای شما دارند اما به یاد داشته باشید که آپارتمان مال شماست و تصمیمات نهایی هم با شماست.

 

خدمات طراحی خود را بشناسید

هنگامی که یک معمار یا پیمانکار استخدام می کنید، مطمئن شوید که خدمات موجود را درک می کنید. سوال مورد علاقه من نه تنها چیزی است که شامل می شود بلکه آنچه شامل نمی شود. ببینید معمار بازسازی آپارتمان شما چه خدماتی را شامل می شود و شامل نمی شود.

آیا معمار شما شامل نقشه های نهایی است که تمام مواد و محصولات را مشخص می کند؟ آیا برنامه های برق و روشنایی شامل می شود؟ همچنین می خواهید مطمئن شوید که آیا معمار بازدید از سایت را انجام می دهد یا خیر. خدمات بازسازی معماری پیچیده است و همه چیزهای مشابهی را در قیمت خود لحاظ نمی کنند.

 

ارتباط و هماهنگی در بازسازی آپارتمان کلیدی است

اگر معمار و پیمانکار قبل از شروع بازسازی با یکدیگر ملاقات نکنند، این واقعاً علامت بدی است. همه باید در یک صفحه باشند. بازسازی باید با شفافیت و هماهنگی ادامه یابد. اطمینان حاصل کنید که همه اعضای تیم در ارتباط و توافق هستند. مسائلی پیش می آید و ممکن است مشکلاتی رخ دهد. اینها دلیلی برای وحشت نیست و هیچ کس نباید بازی سرزنش را انجام دهد. تیم باید با هم کار کند تا مشکلات را به نحوی که برای آپارتمان و شما مناسب است، حل کند. برای جلوگیری از این مشکل می توانید صفر تا صد بازسازی آپارتمان کیش خود را به تیم دکوطرح بسپارید!

از تیم خود بپرسید که هر چند وقت یکبار در محل کار حضور خواهند داشت. معمار و پیمانکار شما نمی توانند هر روز تمام روز آنجا باشند، اما برای انجام پروژه به موقع و با بالاترین کیفیت ممکن، لازم است به دفعات کافی به آنجا مراجعه کنند.

 

مبلمان  ولوازم اساسی آپارتمان خود را برنامه ریزی کنید

شما باید به مبلمان خود فکر کنید. ما با مشتریان خود اغلب ابعاد دقیق مبلمان مورد نظر خود را بدست می آوریم و آن را در برنامه ها مسدود می کنیم. این به شما کمک می کند تا بفهمید چقدر فضا در اختیار دارید. همچنین می توانید قبل از خرید مبلمان روی کف از چسب برای چیدمان آن استفاده کنید. مطمئن شوید که از نوار چسبندگی زیادی استفاده می کنید تا به سطح کف آسیب نرسانید.

 

در بازسازی آپارتمان همه چیز را مینیمال و ساده نگه دارید

گاهی اوقات بهترین استراتژی های بازسازی آپارتمان برای یک مالک ساده نگه داشتن آن است. هنگام بازسازی آپارتمان خود در شلوغ کاری آن زیاده روی نکنید.

 

در نهایت فراموش نکنید که این آپارتمان شماست!

همه کسانی که می شناسید در مورد بازسازی آپارتمان شما نظری خواهند داشت. مردم به شما می گویند چه کاری باید انجام دهید. دوستان، خانواده، معمار، طراح داخلی و پیمانکار شما همه به شما می گویند چه کاری انجام دهید. به یاد داشته باشید که آپارتمان شماست. شما در مورد همه چیز حرف آخر را می زنید. آپارتمان خود را طوری طراحی کنید که شما و خانواده خود را خوشحال کنید. حرفه ای ها اینجا هستند تا به شما کمک کنند اجازه ندهید کسی شما را به سمت طرحی که دوست ندارید سوق دهد. صحبت کنید و مطمئن شوید که نظرات شما جدی گرفته می شود و نگرانی های شما برطرف می شود. شما مهم ترین نیرو در طراحی آپارتمان خود هستید.

از اینکه پست وبلاگ نکات بازسازی آپارتمان کیش را مطالعه کردید متشکریم. با آرزوی موفقیت برای بازسازی آپارتمان شما. اگر می خواهید در مورد نوسازی خود با یک معمار صحبت کنید، می توانید مستقیماً با تیم دکوطرح تماس بگیرید!

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]